10 parimat blogimisriista, mida iga blogija peaks 2020. aastal kasutama

Blogimine on üks parimaid tegevusi, mis laiendavad teie ettevõtet veebis. Blogimiseks on vaja palju oskusi, et oma ettevõttes edu saavutada. Selle saavutamiseks võite kasutada parimaid blogimisriistu.


Loe ka: WordPress vs Blogger: milline on parim blogimisplatvorm?

Need tööriistad aitavad teil oma sisu õigesti ja tõhusalt luua, avaldada ja reklaamida. Tööriistu on palju, kuid siin on WPressBlog loetlenud kümme parimat blogimisriista, mida peaksite kasutama 2020. aastal.

Parimad blogimisriistad, mida iga blogija peaks kasutama

2020. aasta 10 parima blogimisriista nimekiri

1. WordPress

Blogimise alustamiseks vajate veebisaiti. WordPress on parim CMS ajaveebisaidi loomiseks. Praegu on rohkem kui WordPressil töötab 74,6 miljonit veebisaiti. WordPressil on palju kasutajasõbralikke funktsioone, millega igaüks saab WordPressi veebisaidil hõlpsalt blogima hakata. Allpool on WordPressi kasutamise eelised:

 • Kasutuslihtsus: WordPressi on väga lihtne kasutada, sest igaüks saab veebisaidil muudatusi teha.
 • Blogimine ükskõik kust: Saate hõlpsalt oma veebisaidile sisse logida mis tahes arvutist ja jätkata blogimist.
 • Kodeerimine pole vajalik: WordPressis saate avaldada artikli, üles laadida pilte, videoid, dokumente ilma programmeerimisteadmisteta.
 • Pistikprogrammid: Saadaval on palju tasuta ja esmaklassilisi pistikprogramme. Need pistikprogrammid aitavad teil oma blogi hallata.
 • Sisseehitatud blogimise funktsioon: WordPress loodi algselt ajaveebiplatvormina, seega saate hõlpsalt hallata kommentaare, e-posti tellimusi, ajaveebi postitusi ja palju muud.
 • Mitu kasutajat: Saate luua nii palju kasutajaid kui soovite. Samuti saate kasutajatele erinevaid õigusi määrata.

2. Veebimajutus

bluehost veebimajutus

Bluehost on parim ja ametlikult soovitatav WordPressi hostingu pakkuja. Võite oma veebisaiti võõrustada Bluehostis ja suurendada veebisaidi kiirust ja jõudlust, mis aitab teil otsingumootori optimeerimisel.

Bluehost pakub nende hostimiskavaga tasuta domeeni, nii et te ei pea domeeni ostmiseks lisaraha kulutama. Kui te ei tea Bluehostis veebisaidi loomise kohta, siis vaadake videot allpool. Siit leiate samm-sammult täieliku juhendi veebisaidi loomise kohta Bluehost abil.

Loe ka:

 • Bluehost ülevaade
 • Parimad veebimajutusteenuste pakkujad aastal 2020

3. Pärmi SEO pistikprogramm

Pärmi SEO on WordPressi kõige populaarsem SEO pistikprogramm. Veebisaidi liikluse saamiseks otsingumootoritest peate selle optimeerima ja seda saab hõlpsasti teha Yoasti pistikprogrammi abil.

Selles pistikprogrammis on saadaval palju SEO funktsioone, näiteks metapealkirja ja meta kirjelduse, URL-ide, saidiplaanide muutmine jne. Kui te pole seda pistikprogrammi varem kasutanud, aitab video allpool seda plugina seadistamisel..

4. Loetavustesti tööriist

loetavustesti tööriist

Blogimises edu saavutamiseks peab teie sisu olema loetav. Kasutajad eiravad alati artiklite lugemist, mis on kirjutatud väga tehnilises keeles ja robotilisel viisil. Siin kuvatakse „Loetavustesti tööriist”Mängib suurimat rolli. See aitab teil kontrollida, kas teie ajaveeb on loetav või mitte.

5. SEMrush

SEMRUSH

Kui teete ajaveebi, siis saate aru, et on ka teisi ajaveebi, kes ajavad teie niši. Nii et nendega konkureerimiseks peate oma ajaveebi optimeerima. Seda saate teha SEO tööriistade abil, kuid turul on saadaval liiga palju SEO tööriistu, nii et teil jääb segane, mida kasutada?

SEMrush on parim SEO tööriist, mis aitab teil oma ajaveebi optimeerida. SEMrushi abil saate teha konkurentide analüüsi ja teada nende linkide loomise strateegiat, märksõna uurimist, liikluse analüüsi ja palju muud.

Soovitan SEMrush’i, kuna see on odavaim ja parim SEO tööriist turul. Siit saate SEMrushi tasuta prooviversiooni 30 päevaks.

Lugege ka parimaid märksõnade uurimise tööriistu SEO jaoks aastal 2020.

6. BuzzSumo

buzzsumo

BuzzSumo on parim vahend oma valdkonnas uute teemaideede leidmiseks. Valige märksõna, mille järgi soovite kõrgele kohale jõuda, ja otsige seda BuzzSumo veebisaidil. Leiate parimad artiklid, mis on sotsiaalmeedias kõige enam haaratud. Valige üks neist ja kirjutage siis parem artikkel kui see ja avaldage see sotsiaalmeedias. See suurendab teie veebisaidi liiklust väga lühikese ajaga.

7. Puhver

Puhver on parim blogimisriist, mis säästab teie väärtuslikku aega. Saate oma Facebooki postitusi, Twitteri säutsu, Google plussi postitusi, Instagrami pilte ajastada ja valitud ajal sotsiaalmeedias avaldada.

Kui te ei soovi postituse aega valida, avaldab see rakendus teie postitused kõige paremal ajal, et saaksite sotsiaalmeediast maksimaalset kasu. Puhver on saadaval tasuta ja tasulises versioonis.

8. Google Analytics

google analytics

Kui te paar kuud ajaveebite, kirjutate artikleid ja reklaamite neid sotsiaalmeedias ning soovite nüüd teada kõigi nende tegevuste tulemust, aitab Google Analyticsi tööriist teid väga hästi.

Google Analytics on üks populaarsemaid blogimisriistu, mida kõik ajaveebi ajaveebid praegu kasutavad. Saate kontrollida kasutajate kogu ajaveebi tegevust alates sisenemisest kuni ajaveebist väljumiseni.

Reaalajas jaotis näitab teile, millised kasutajad teie veebisaiti praegu sirvivad. Vaatajaskonna jaotises kuvatakse kasutajate asukoht, brauser, opsüsteem jne. Omandamise jaotis näitab teile, kuidas inimesed teie veebisaidi leidsid, ja jagu Käitumine näitab teie kasutajate tegevust teie ajaveebis.

Kui olete Google Analyticsi kasutaja alles siis siin on algaja juhend, mis aitab teil seda mõista ja seadistada.

9. Grammatika

Grammatika

Kui te ei võta tõsiselt oma sisu õigekirja- ja grammatikavigu, kaotate oma kasutajad kiiresti. Kui kasutaja leiab, et teie sisu on väga kasutajasõbralik ja kergesti loetav, on tõenäosus selle kasutaja juurde naasta väga suur.

Grammatika aitab teil muuta oma ajaveebi sisu loetavaks, tuvastades ja tuues välja õigekirja, grammatika ja ebatäpsed kirjavahemärgid. See mitte ainult ei tuvasta vigu sisus, vaid pakub välja ka veale õige lahenduse.

Grammarly on saadaval nii tasuta kui ka tasulises versioonis. Tasulises versioonis saate sisu loetavamaks muuta, kuna see leiab rohkem vigu ja pakub nende lahendust.

10. Pixabay

Oma ajaveebi postituse jaoks ainulaadse ja õige pildi loomiseks peavad teil olema projekteerimisoskused ja aeg. Kui teil pole siis mõlemat Pixabay on teie jaoks parim tööriist. Saadaval on liiga palju tasuta fotosid, mida saate oma ajaveebis kasutada.

Järeldus

Kõik ülaltoodud ajaveebitööriistad säästavad kindlasti teie palju aega ja aitavad teil ka tootlikkust tõsta.

Kommentaaride allosas saate teada, milline on teie lemmik ajaveebitööriist.

Loe ka,

 • India top 10 blogijat
 • Maailma kümme parimat blogijat
 • Parimad WordPressi Google Adsense’i pistikprogrammid
 • 10 põhjust, miks te pole edukas blogija (ja kuidas olla!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map