7 parimat kõige paremini tasuvamat Google Adsense’i alternatiivi 2020. aastal

Kõik, eriti blogija, tahavad oma ajaveebist tulu teenida. Pärast palju pingutusi ja kena sisestrateegia järgimist hakkavad ajaveebid liiklust koguma ja parandavad seeläbi kasutajate kaasatust Google’i reklaamidesse.


See võtab enamasti ühe aasta või rohkem. Seejärel kujutlege AdSense’i e-kirja kohta, mis ütleb: „Teie AdSense’i konto on ajutiselt keelatud”. See on nagu needus. See ei juhtu ainult ühe inimesega, 30–50K kasutajad keelavad AdSense iga päev.

Loe ka: Kuidas vältida oma AdSense’i konto keelamist?

Kuid te ei pea muretsema. Selles maailmas on piiramatuid alternatiive. WPressBlog avaldasime selles ajaveebi postituses 7 parimat kõige paremini tasustavat Google AdSense’i alternatiivi. Võite oma iga aja või tunni tagant oma ajaveebi või veebisaidi kaudu tulusid saada.

Ükskõik, kas teil on WordPressi ajaveeb või mõni muu tehnoloogia, toetavad need reklaamid igasuguseid platvorme. Parem oleks, kui teil oleks WordPress, kuna see pakub teile mitmesuguseid pistikprogramme ka reklaamide toimivuse analüüsimiseks.

Parimad Google AdSense’i alternatiivid 2020. aastal

1. Amazon Associates

Viimasel ajal on Amazon suurim veebipood, mis pakub köögitarvikutest kodukaunistamistoodete, raamatute, e-raamatute, elektriliste vidinate, moodi ja palju muud. Sidusettevõtte konto saate hõlpsalt luua selle lingi kaudu: https://affiliate-program.amazon.com.

Amazon pakub igasuguseid dünaamilisi reklaame, mis on igasuguse kuju ja suurusega, vidinate reklaamid ja lingid, millel on tekst ja pildid. Vaja vaid JS-koodi kopeerimine ja kleepimine oma veebisaidile, kuhu iganes soovite Amazoni reklaame kuvada.

Kui keegi ostab toote $ 20 eest, teenite kohe paar senti, aga kui keegi ostab toote $ 2000, siis teenite 200 dollarit..

Amazon pakub teie sidusettevõtte lingi kaudu iga õnnestunud ostu eest suurimat sidusettevõtte vahendustasu. Kõige huvitavam on see, et saate neid AdSense’iga samal ajal kasutada.

Loe ka: Parimad Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemad aastaks 2020

2. Tulude kokkulangevus

Tulude kokkulangevused on tugev ja suure jõudlusega reklaamivõrk. Siin saate teenida kõrgeimat CPA-d (hind tegevuse kohta). See pakub teile eeldatavat platvormi erinevate monetiseerimiskanalitega koos tööstuse parimate jõudluse pakkumistega.

Saate luua igasuguseid reklaame, nagu ribareklaamid, nupud, liugurid, hüpikaknad ja palju muud. Nad kuvavad teie veebisaidil asjakohaseid reklaame, et optimeerida teie reklaamiruumist saadavat tulu.

Tulude kokkulangevustest kõige huvitavam on see, et nad pakuvad teie veebisaidi suure liikluse eest boonust. Nad maksavad PayPali, traadi ja pioneeride kaudu. Ole valmis teenima väljaandjana teenimist teenuses Revenue Hits.

Alustage konto loomist lingi kaudu: https://www.revenuehits.com

Loe ka: Maksimaalse tulu teenimiseks WordPressi parimad Google AdSense’i pistikprogrammid

3. Chitika

Chitika võimaldab teil teisendada oma digitaalsed varad veebituluks. See pakub oma väljaandjatele platvormi veebiliikluse monetiseerimiseks. Pole tähtis, mis on veebisaidi nišš ja suurus? Nende reklaamid on alati kontekstuaalsed ja nad ei sea ka kunagi konkreetset tüüpi reklaame.

Nende reklaame saate kasutada koos AdSense’iga. Chitika maksab PayPali kaudu või kontrollib, kas väljamakse on vähemalt 10 dollarit (PayPali kaudu) ja 50 dollarit (tšeki kaudu). Saate oma konto hõlpsalt ja koheselt kinnitada.

Chitika on peaaegu kõigi veebisaitide või ajaveebide omanike esimene valik, millega raha teenida. Registreeruge selle suurepärase Google AdSense’i alternatiivi väljaandjana siin: https://chitika.com

Seotud: 10 kõige paremini tasustavat sidusprogrammi 2020. aastal

4. PopCash

Veel üks hea reklaamivõrgustik on PopCash. Popcashiga saate hakata teenima lisatulu 10 minuti jooksul. Lihtsalt looge oma konto ja saatke oma veebisait. Lisage popunderi kood soovitud veebilehtedele.

Nad kiidavad teie domeeni kohe heaks. Niipea kui teie domeen on heaks kiidetud, kuvatakse kõigile teie veebisaidi külastajatele hüpikreklaame iga 24 tunni järel. Popcash pakub tööstuses suurimat 80% -list tuluosa.

Minimaalne väljamakse on ainult 10 dollarit ja makse saab töödelda mitmesuguste lüüside kaudu, näiteks Paxum, PayPal, Payza, Webmonkey, Bitcoin ja pangaülekanne.

PopCashiga alustamiseks lugege läbi allika: http://popcash.net/publishers

5. Infolinkid:

Enam kui 200 000 kirjastajat peaaegu 150 riigist teenivad tulusid oma veebisaitide reklaamipindade kaudu. InfoLinks on teine ​​populaarseim raha teeniv reklaamivõrk.

Nende reklaamid ühilduvad igasuguste veebisaitide või ajaveebidega. Reklaami toimivus on äärmiselt kõrge ja see ei sega kunagi kasutaja kogemusi. Saate hankida kontekstuaalseid reklaame ja videoreklaame, et saaksite hõlpsamini kasutajate kaasatust suurendada.

Kui teie veebisaidile suundub hämmastav liiklus, garanteerib InfoLinks atraktiivse tulu kuus. Minimaalne väljamakse on aga ainult 10 dollarit. Makse töödeldakse PayPali kaudu.

InfoLinks pakub oma platvormi tasuta seadistuskonfiguratsioonidega ja ilma külastajate või vaadete miinimumnõueteta. Infolinkidega saate hõlpsalt alustada siin avaldajakonto loomise kaudu https://www.infolinks.com/

6. PopAds

PopAds on üks kõrgeima tasuvusega reklaamivõrgustikke, mis pakub popunderi reklaame. See platvorm võimaldab nende väljaandjatel kuvada automaatselt esitatavaid heli- ja videoreklaame või täiendavaid hüpikaknaid. Võite ka hüpikute sageduse määratleda vastavalt veebisaidi huvidele.

Samuti saate keelata hüpikaknad heli või muude tüütute elementidega. Kõige huvitavam on see, et see võimaldab kirjastajatel oma tulud igal ajal välja võtta ilma minimaalse väljamakse tingimuseta.

Makse saadetakse teie pangakontole PayPali või AlertPay kaudu 24 tunni jooksul. Võite oma tulu kasutada oma veebisaidi või ajaveebi pounder-liikluse ostmiseks.

Avaldajakonto loomiseks PodAdsis on siin allikat: https://www.popads.net/

6. Media.net

Reklaamitüüpide osas on Media.net parim alternatiiv Google AdSense’ile. See pakub kontekstuaalseid ja kõrgelt tasulisi reklaame. Kaasatud reklaamitüübid on Google AdSense’i sarnased.

Kui teil on hea liiklus ja kvaliteetne veebisait või ajaveeb, saab teie domeen kohe kinnituse. Pole tähtis, kui lai või mis on veebisaidi või ajaveebi nišš – toimivuse suurendamiseks ja tulude maksimeerimiseks kuvavad nad alati asjakohaseid reklaamija reklaame.

Looge siin lihtsalt avaldajakonto https://www.media.net ja teisendage oma digitaalsed varad veebitulu allikaks.

Loe ka:

  • Parimad Bloggeri tööriistad, mida 2020. aastal kasutada

Järeldus

Loodan, et olete 2020. aastal leidnud Adsensei jaoks parimad alternatiivid. Nüüd peate tegema vaid avaldajakonto loomise, kohese kinnituse saamise ja oma reklaamiruumide müümise..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map