Kuidas kirjutada täiuslikku blogipostitust? – “Terviklik samm-sammult juhis”

Publikupoolse armastatud ajaveebi kirjutamine pole nii lihtne. Täiusliku ajaveebi postituse kirjutamiseks on vaja mõnda koostisosa.


Kas sa tead, mis ajaveebid on? Alguses olid ajaveebid pigem isiklik päevik. Inimesed jagasid oma blogipostitustes igapäevaseid asju. Kuid nüüd on ajaveebid muutunud tõhusaks viisiks, kuidas suunata veebisaidile rohkem liiklust.

Veebipäevik on veebiajakiri, kus saate kuvada teavet kronoloogilises järjekorras. Viimased postitused ilmuvad kõigepealt blogis. Võite öelda, et ajaveeb on informatiivne veebisait või platvorm, kus kirjanik või kirjanike rühm jagab oma seisukohti.

Blogipostituse kirjutamine nõuab oskusi. Paljude inimeste jaoks, kes kirjutavad otsimootori optimeerimise eesmärgil ja kirjutavad publiku tähelepanu köitmiseks, näib olevat kaks erinevat asja. Kuid see pole nii. SEO-le optimeeritud ja loetava ajaveebi postituses hoidke oma märksõnu nähtavas kohas. Kuid vältige märksõnade liigset kasutamist.

Blogipostituse määratlus:

Turundusel on palju alajaotusi ja sisu on üks neist. Kuid see on paljudest meist kõige valesti mõistetud mõiste. Kõik tahavad suunata veebisaidile üha rohkem liiklust ja arvestavad kõigi kriitiliste teguritega, millel on selles osas oluline roll, kuid eiravad kvaliteetse sisu olulisust.

Veebipäevik on informatiivne veebisait, kus kirjanik jagab oma seisukohti üksiku teema kohta. Blogipostitus on kanne, mille kirjanik kirjutab ajaveebis. Kui teil on ajaveeb, saate sisu üles laadida ka teksti, video, infograafika ja fotode kujul.

Kuid mis teeb ajaveebi postituse täiuslikuks? Kas sellist asja nagu täiuslik blogipostitus on olemas?

Noh, vastus on jah. Kui kirjutate ajaveebi postitust, pidage meeles, et te ei kirjuta oma keskkooli pabereid. Peate kirjutama, et teie publik on huvitav.

Lihtsamalt öeldes peab teie blogipostitus olema köitev, kui kirjutate märkimisväärselt suuremale vaatajaskonnale. Keegi ei tule teie ajaveebi igavat kraami lugema.

Lugege ka 4 viisi, kuidas saada konkurentidelt sisuideid

Siin on mõned punktid, mis aitavad teil täiuslikku blogipostitust kirjutada:

1. Otsingusõnad:

Teile kuulub ajaveeb, mis tähendab, et soovite, et see asuks otsingumootori tulemustes kõrgemal ja valiksite õiged märksõnad, millega seda teha. Enne kui hakkate midagi kirjutama, tehke märksõna uurimist.

Märksõna on see, mida teie vaatajaskond otsib, ja kui olete pärast õige märksõna uurimise tegemist ajaveebipostituse kirjutanud, on teie ajaveebi postitus parimate otsingutulemuste hulgas. Pidage meeles, et märksõna uurimine on SEO-s väga oluline.

Lugege ka 11 parimat märksõnade uurimise tööriista SEO jaoks (tasuta ja tasuline)

2. Karismaatiline pealkiri:

Kirjutage köitev pealkiri

Alustame lihtsast asjast. Pealkirja kirjutades kulutate oma dollarist kaheksakümmend senti. Peaksite välja pakkuma köiteva pealkirja, et publik saaks teie artikli hõlpsalt leida. See, kas lugeja loeb postitust või mitte, põhineb täielikult teie valitud pealkirjal.

Kui soovite, et teie artikkel leiaks otsingumootori poolt, siis ärge unustage oma pealkirjas märksõnu lisada. Kuid oota natuke! Märksõna täitematerjal ei täida seda eesmärki. Ole loomulik.

Kui kavatsete kasutada clickbaiti pealkirju, siis loobuge sellest kohe. Publik peab klõpsamist tüütuks. Nii et ärge kunagi kaaluge nende kasutamist. Kui kasutate eksitavat pealkirja, klõpsab publik postituse lugemiseks, kuid lahkub siis kiiresti ajaveebist.

Otsimootor mõistab, et te ei paku seda, mida vaatajaskond otsib. Kasutage intrigeerivaid pealkirju, et publik saaks sellel klõpsata, et kogu postitust lugeda.

3. Kasutage alam-päist:

Võite publiku tähelepanu juhtimiseks kasutada köitvat pealkirja, kuid te ei saa kõike mõne sõnaga pigistada. Niisiis, teil on vaja toetavat alapealkirja, et öelda lugejale, mis teie sisu on ja mida soovite arutada.

Pidage meeles, et haarate tähelepanu ainult põneva pealkirja abil. Huvi peate tekitama, kasutades blogipostituse alapealkirja.

4. Hoidke see lihtsana:

Nüüd tuleb sõnamäng. Kasutate raskeid fraase ja sõnu, mida teie publik ei suuda mõista. Kui teil ei õnnestu publikul oma sisust aru saada, lüüakse sisuturunduse punkti.

Peaksite kasutama kõnepruuki, kuid ainult vajadusel. Ärge kasutage uhkeldamiseks asjatult raskeid sünonüüme. Hoidke postitus kõigile arusaadavana ja arusaadavana.

Hoidke lõigud lühikestena, kuna lugeja ei pööra tähelepanu pikkadele igavatele lõikudele. SEO optimeeritud ajaveebi postituses peate veenduma, et laused poleks liiga pikad. Ärge alustage iga uut lauset uuelt real.

5. Kas teie uurimus:

Tehke oma uurimistööd

Olgem ausad, mitte kõik blogijad ei tea kõike. Isegi mõnikord, kui professionaalsed blogijad istuvad, et kirjutada midagi, ei tea nad selle teema kohta midagi. Seal tuleb uurimine nende päästmiseks. Enne kui midagi kirjutate, peaksite uurima. Kui võtate teavet ja fakte kolmandatelt isikutelt, siis veenduge, et olete valinud autoriteetsed allikad.

Pidage meeles, et valeandmed muutuvad hõlpsasti artikliks, ilma et saidi redigeerija oleks seda märganud. Nii et olge faktide ja arvude kirjutamisel ettevaatlik. Vältige ekslike faktide kirjutamist.

6. Kasutage pilte tõhusalt:

Ilma visuaalse sisuta blogipostitus saadab teie lugeja suure tõenäosusega Twitterisse või Redditi. Niisiis, teksti purustamiseks on väga väärtuslik lisada pilte. Noh, keegi ei poordu iga sõna üle, mida olete kirjutanud. Ahvatlevate piltide lisamine muudab teie postituse vähem hirmutavaks.

Ma ei loe postitust, mis ei sisalda ühtegi fotot. Skaneerin ainult blogipostitusi, selle asemel, et iga sõna läbi käia. Kui kirjutate kuival teemal, kasutage pilte, et süstida vajalikku huumorit.

7. Korrektuur:

Korrektuur on tõepoolest täiusliku ajaveebi kirjutamise oluline osa. Kui kirjutate telefoni lühisõnumi, tekitab trükiviga mõnikord piinlikkust. Sama kehtib ka blogipostituse kohta. Võib esineda grammatikavigu, kirjavigu ja üldist lohakust, mis jätavad lugejale negatiivse mulje.

Nii et lugege alati oma blogi postitust paar korda, enne kui avaldate. Kui võimalik, andke see sõpradele enne avaldamist kiireks skannimiseks.

8. Jagage oma ajaveebi postitust:

Peaksite jagama oma ajaveebi postitust populaarsetel sotsiaalmeedia saitidel, nagu Facebook ja Twitter jne. Lugege ka teiste kasutajate ajaveebid ja võtke kommentaarides osa aruteludest. See aitab teil luua tohutu kogukonna, kus saate oma ajaveebi postitust jagada.

Ärge öelge, mida teised ütlevad. Ole ainulaadne ja erista oma postitus teistest. Kui publik kommenteerib ja arutab teemat, tähendab see, et teil on õnnestunud anda oma publikule midagi väärtuslikku. Teie ajaveebi postitus peaks olema sobiva pikkusega.

See ei tohiks olla liiga pikk ega liiga lühike. Hoidke postitus vahemikus 1000-1500 sõna. Ole originaalne ja püsi asja kallal. Ärge kunagi unustage linkida oma praegust sama teema postitust uue postitusega.

Autor Bio:

Sheroze Ataril on vähemalt 5-aastane kogemus järgmistes valdkondades: Otsingumootori optimeerimine (SEO), turu-uuringud, ettevõtluse arendamine & Tehnoloogiad.

Loe ka:

  • Kuidas kirjutada võimsaid metakirjeldusi, mis teisendavad
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map