Každý, zejména blogger, chce ze svého blogu vydělávat. Po velkém úsilí a po pěkné obsahové strategii začnou blogy získávat návštěvnost, a tím zlepšit zapojení uživatelů do reklam Google.


Trvá to většinou rok nebo více. Poté si představte e-mail od AdSense s nápisem „Váš účet AdSense byl dočasně zakázán“. Je to jako kletba. Děje se tak nejen u jedné osoby, ale AdSense 30 000–50 000 uživatelů AdSense denně zakazuje.

Přečtěte si také: Jak zabránit tomu, aby byl váš účet AdSense zakázán

Ale nemusíte se bát. Tento svět má neomezené alternativy. My na WPressBlog jsme v tomto blogu zveřejnili top 7 nejlepších nejlépe platících alternativ Google AdSense. Příjmy můžete zasílat každý den a každou hodinu ze svého vlastního blogu nebo webu.

Ať už máte blog WordPress nebo jinou technologii, tyto reklamy podporují nejrůznější platformy. Bylo by lepší, kdybyste měli WordPress, protože vám poskytuje různé pluginy pro analýzu výkonu reklam.

Nejlepší alternativy Google AdSense v roce 2020

1. Amazon Associates

V poslední době je Amazon největším internetovým obchodem nabízejícím od kuchyňských doplňků po výrobky pro domácnost, knihy, elektronické knihy, elektrické přístroje, módu a mnoho dalšího. Pomocí tohoto odkazu můžete snadno vytvořit přidružený účet: https://affiliate-program.amazon.com.

Amazon poskytuje nejrůznější dynamické reklamy se všemi tvary a velikostmi, widgety a odkazy obsahující text a obrázky. Musíte pouze zkopírovat a vložit kód JS na svůj web, kam chcete zobrazovat Amazon Ads.

Okamžitě, pokud někdo koupí produkt 20 $, vyděláte pár centů, ale pokud někdo koupí produkt 2 000 $, vyděláte 200 $.

Amazon poskytuje nejvyšší provizní provizi za každý úspěšný nákup prostřednictvím vašeho přidruženého odkazu. Nejzajímavější je, že je můžete používat současně se službou AdSense.

Přečtěte si také: Nejlepší témata WordPress optimalizovaná pro AdSense pro rok 2020

2. Výnosy

Zásahy z příjmů jsou silnou a výkonnou reklamní sítí. Zde můžete vydělat nejvyšší CPA (cena za akci). Poskytuje vám předem platformu s různými kanály zpeněžování s nejlepšími nabídkami výkonu v oboru.

Můžete vytvářet nejrůznější reklamy, jako jsou bannerové reklamy, tlačítka, posuvníky, vyskakovací okna a další. Zobrazují relevantní reklamy na vašem webu, aby optimalizovaly vaše příjmy z reklamního prostoru.

Nejzajímavější u výnosů z příjmů je, že nabízejí bonus za vysoký provoz vašeho webu. Platí přes PayPal, Wire a Pioneer. Připravte se vydělávat jako vydavatel na Revenue Hits.

Začněte s vytvořením účtu pomocí odkazu: https://www.revenuehits.com

Přečtěte si také: Nejlepší pluginy Google AdSense pro WordPress, jak vydělat maximální příjmy

3. Chitika

Chitika vám umožňuje převést vaše digitální aktiva na online příjem. Vydavatelům poskytuje platformu pro zpeněžení webového provozu. Bez ohledu na to, co je výklenek a velikost webu? Jejich reklamy jsou vždy kontextové a nikdy nespáchají konkrétní typ reklam.

Jejich reklamy můžete používat společně s AdSense. Chitika platí přes PayPal nebo šeky s minimální výplatou $ 10 (přes PayPal) a 50 $ (přes šek). Svůj účet můžete snadno a okamžitě schválit.

Chitika je první volbou téměř všech majitelů webových stránek nebo blogů, jak vydělat peníze. Zaregistrujte se jako vydavatel této skvělé alternativy Google AdSense zde: https://chitika.com

Příbuzný: 10 nejvyšších platebních affiliate programů v roce 2020

4. PopCash

Další dobrou reklamní sítí je PopCash. S Popcashem můžete začít vydělávat navíc do 10 minut. Stačí si vytvořit účet a odeslat svůj web. Přidejte popunder kód na požadované webové stránky.

Okamžitě schválí vaši doménu. Jakmile bude vaše doména schválena, budou se všem návštěvníkům vašeho webu každých 24 hodin zobrazovat popunder reklamy. Popcash nabízí nejvyšší 80% podíl na příjmech v tomto odvětví.

Minimální výplata je pouze 10 $ a platba může být zpracována prostřednictvím různých bran, jako jsou Paxum, PayPal, Payza, Webmonkey, Bitcoin a Wire Transfer.

Projděte si zdroj a začněte s PopCash: http://popcash.net/publishers

5. InfoLinks:

Více než 200 000 vydavatelů z téměř 150 zemí vydělává příjmy prostřednictvím reklamních prostorů na svých webových stránkách. InfoLinks je druhá nejoblíbenější monetizující reklamní síť.

Jejich reklamy jsou kompatibilní se všemi druhy webových stránek nebo blogů. Výkon reklamy je extrémně vysoký a nikdy nenarušuje dojem uživatele. Můžete získat kontextové reklamy, videoreklamy, abyste mohli snadno zvýšit zapojení uživatelů.

Pokud máte na svých webových stránkách úžasný provoz, InfoLinks zaručuje nabídnutí atraktivních příjmů za měsíc. Minimální výplata je však pouze 10 $. Platba je zpracována přes PayPal.

InfoLinks nabízí svou platformu s bezplatnými konfiguracemi nastavení a bez minimálních požadavků návštěvníků nebo zobrazení. S InfoLinks můžete snadno začít vytvořením účtu majitele stránek zde https://www.infolinks.com/

6. PopAds

PopAds je jednou z nejlépe placených reklamních sítí nabízejících vyskakovací reklamy. Tato platforma umožňuje jejich vydavatelům zobrazovat automaticky přehrávané zvukové a video reklamy nebo další vyskakovací okna. Frekvenci vyskakovacích oken můžete také definovat podle zájmů webu.

Můžete také popřít vyskakovací okna se zvukem nebo jinými otravnými prvky. Nejzajímavějším faktem je, že umožňuje vydavatelům kdykoli vybrat své příjmy bez jakékoli minimální výplaty.

Platba bude na váš bankovní účet zaslána prostřednictvím PayPal nebo AlertPay do 24 hodin. Vaše výdělky můžete použít k nákupu provozu na vašem webu nebo blogu.

Zde je zdroj pro vytvoření účtu majitele stránek na PodAds: https://www.popads.net/

6. Media.net

Pokud jde o typy reklam, je Media.net nejlepší alternativou k Google AdSense. Poskytuje kontextové a vysoce platící reklamy. Zahrnuté typy reklam jsou podobné jako Google AdSense.

Pokud máte dobrý provoz a kvalitní web nebo blog, vaše doména získá okamžité schválení. Nezáleží na tom, jak široký nebo jaký je výklenek webu nebo blogu, vždy zobrazují relevantní reklamy inzerenta, aby se zvýšil výkon a maximalizoval výnos.

Zde si vytvořte účet majitele stránek https://www.media.net a převést vaše digitální aktiva na zdroj online příjmů.

Přečtěte si také:

  • Nejlepší nástroje pro blogování pro Blogger k použití v roce 2020

Závěr

Doufám, že jste v roce 2020 našli nejlepší alternativy pro Adsense. Nyní stačí vytvořit účet majitele stránek, získat okamžité schválení a začít prodávat reklamní prostory nyní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me