Jak zabránit tomu, aby byl váš účet AdSense zakázán

Zpeněžení vašeho webového prostoru za účelem výdělku je snem každého bloggera. Google Adsense je první volbou v tomto pořadí. Google však pozastavil váš účet AdSense kvůli některému neautorizovanému způsobu kliknutí na reklamy.


Pokud jste obětí nebo nováčkem, můžete začít s náležitým vědomím, aby byl váš účet AdSense bezpečný.

Způsoby, jak zabránit tomu, aby byl váš účet AdSense zakázán

Google Adsense je nejdůvěryhodnější platforma pro vydělávání peněz, zejména pro blogery. Pokud jste bloger, určitě se snažíte, aby byl váš blog populární, aby byl schválen Adsense. Ale měli byste mít nějakou trpělivost. Způsoby, jak rychle vydělat peníze, vás mohou vést k porušení Zásady AdSense. Váš účet bude proto zakázán.

Vydělávat peníze z Adsense je přesně hra trpělivosti. Pokuste se přilákat do svého blogu přirozený provoz, abyste dosáhli přirozených kliknutí a zobrazení, místo hraní s triky proti Adsense.

Bluehost

Jakmile se váš blog stane schváleným Adsense, je třeba se řídit několika tipy, abyste zabránili zákazu účtu AdSense. Doporučujeme vám projít všechny tyto body, aby vaše AdSense zůstalo živé navždy.

Přečtěte si také: 12+ způsobů, jak vydělat peníze online pomocí blogu WordPress

Nežádejte nikoho o kliknutí:

Google Adsense je ve svých zásadách velmi přísný. Proto se musíte ujistit o jejich pravidlech a předpisech. Někteří bloggerové chytře najímají některé lidi, aby klikli na reklamy. Adsense je chytřejší než vy.

Mohou snadno zjistit vaše neobvyklé nebo neplatné aktivity (kliknutí na reklamu), dokonce i když kliknete na reklamy z různých IP. Nepožádejte návštěvníky, aby klikali na reklamy. Všechny tyto podmínky porušují zásady AdSense, které způsobují zákaz vašeho účtu AdSense.

Kliknutí na reklamy, které používáte, pomocí nástrojů pro generování kliknutí a ručního opakování kliknutí, bude považováno za neplatné podle TOS Adsense.

Nepoužívejte Adsense s nepodporovaným jazykem:

Adsense nepodporuje všechny jazyky. Pokud máte schválený účet Adsense a chcete zobrazovat reklamy na blogu obsahující nepodporovaný jazyk od Adsense, vraťte se brzy.

Tato aktivita trvale zablokuje váš účet AdSense. Rovněž není dovoleno překládat nepodporovaný jazyk do podporovaného jazyka.

Nepoužívejte Adsense se skripty k povzbuzení kliknutí:

Někteří blogéři používají vyskakovací okna k zobrazování reklam, aby povzbudili více kliknutí. Pokud se také věnujete takovým činnostem bez námahy, váš účet AdSense by bohužel dosud zakázal nebo brzy bude zakázán. Tomu by se mělo zabránit.

Neposílejte reklamy na e-mail:

Někteří blogerové odesílají reklamy AdSense v e-mailu. Lidé to slepě dělají jako trend, ale Google to také nemá rád. Tato aktivita proto způsobí také zákaz vašeho účtu AdSense. Tyto reklamy také nezveřejňujte na marketingových platformách sociálních médií.

Nepoužívejte jiné konkurenční kontextové reklamy:

Přestaňte používat další kontextové reklamy s reklamami AdSense. Dej jim pocit, že se ti líbí jen reklamy AdSense. Existují však i některé reklamní sítě, které můžete použít ke zpeněžení svého blogu pomocí reklam AdSense, jako jsou Infolinky, BuySellads, Viglink atd..

Neměňte kód reklamy AdSense:

Někteří webmasteři nebo bloggerové mění reklamní kód AdSense tak, aby změnil jeho vzhled, obrázky, pozadí atd., Aby se více uživatelů zapojilo do zvědavého kliknutí na reklamy. Tato aktivita bude považována za zákaz vašeho účtu AdSense.

Pokud chcete změnit barvu a velikost reklam, vygeneruje Adsense nový kód JavaScript. Kód můžete jednoduše zkopírovat a vložit kamkoli, kde chcete zobrazovat reklamy.

Nepoužívejte obsah chráněný autorskými právy:

Ujistěte se, že na svém blogu nebo webu nemáte žádný obsah chráněný autorskými právy. Adsense nikdy nepovoluje takový obsah v blogu, kde chcete zobrazovat reklamy. Měli byste tedy odstranit věci chráněné autorskými právy, abyste zabránili zákazu účtu AdSense.

Nepropojujte web s obsahem chráněným autorskými právy:

Obsah chráněný autorskými právy je jako kletba na Adsense. Ať už používáte obsah chráněný autorskými právy ve svém vlastním blogu nebo jej propojujete s jiným webem, který má obsah chráněný autorskými právy, obojí následně zakáže váš účet AdSense.

Kromě toho některé obsahy, jako je pornografický materiál, rasový obsah, hackerství / cracking, obsah drogového marketingu, obsah prodávající zbraně, hazardní hry … atd., Také porušují zásady Adsense. Nepoužívejte tedy reklamy AdSense v rámci takových typů obsahu.

Nepoužívejte placený provoz:

Pokud máte blog nebo web schválený Adsense, nemůžete koupit provoz podle norem Adsense. Svůj web však můžete propagovat na platformách sociálních médií, jako je Facebook, Pinterest, Stumbleupon.

Můžete také vytvářet vlastní reklamy, ale to by nemělo vypadat přesně jako součást obsahu.

Další deklarace:

Tato část odkazuje na některá další fakta, která je třeba zvážit, abyste zabránili zákazu vašeho účtu AdSense.

 • Nevytvářejte lepivé reklamy, protože jsou v rozporu s prováděcími normami Adsense.
 • Nepoužívejte reklamy AdSense ke zpeněžení svého blogu / webu, který zobrazuje videa z YouTube nebo jiných webů hostujících video. Váš účet však zůstane v bezpečí, pokud na svém blogu používáte pouze originální obsah.
 • Nepoužívejte reklamy AdSense na 404 chybových stránkách, ukončení, přihlášení a stránky s poděkováním.

Můžete použít témata WordPress optimalizovaná pomocí AdSense a nejlepší pluginy AdSense pro WordPress, abyste na svých webových stránkách dosáhli maximálního příjmu.

Závěr

Dodržováním všech těchto účinných pokynů můžete svůj účet AdSense udržovat v bezpečí. Zveřejnili jsme však také mnoho dalších příspěvků týkajících se „nejvýhodnějších alternativ Adsense“ pro ty, jejichž účet AdSense byl dočasně a trvale zakázán..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map