Top 10 nejlepších blogovacích nástrojů, které by měl každý Blogger používat v roce 2020

Blogování je jednou z nejlepších činností, která rozšíří vaše podnikání na internetu. Blogování vyžaduje mnoho dovedností k úspěchu ve vašem podnikání. Toho lze dosáhnout pomocí nejlepších blogovacích nástrojů.


Přečtěte si také: WordPress vs Blogger: Která je nejlepší platformou pro blogování?

Tyto nástroje vám pomohou při vytváření, publikování a propagaci vašeho obsahu řádným a efektivním způsobem. K dispozici je mnoho nástrojů, ale zde WPressBlog uvádí seznam 10 nejvýznamnějších nástrojů pro blogování, které byste měli použít v roce 2020.

Nejlepší blogovací nástroje, které by měl používat každý blogger

Seznam 10 nejlepších nástrojů pro blogování do roku 2020

1. WordPress

Chcete-li začít blogovat, potřebujete web. WordPress je nejlepší CMS k vytvoření webové stránky pro blogování. V současné době více než Na WordPress je spuštěno 74,6 milionů webových stránek. WordPress má mnoho uživatelsky přívětivých funkcí, které může kdokoli snadno začít blogovat na webu WordPress. Níže jsou uvedeny výhody používání WordPress:

 • Snadnost použití: WordPress se velmi snadno používá, takže kdokoli může na webu provádět změny.
 • Blogování odkudkoli: Na svůj web se můžete snadno přihlásit z libovolného počítače a pokračovat v blogování.
 • Není vyžadováno kódování: Ve WordPress můžete publikovat článek, nahrávat obrázky, videa, dokumenty bez znalosti programování.
 • Pluginy: K dispozici je mnoho bezplatných a prémiových doplňků. Tyto doplňky vám pomohou spravovat váš blog.
 • Vestavěná funkce pro blogování: WordPress byl původně spuštěn jako platforma pro blogování, takže můžete snadno spravovat komentáře, e-mailové předplatné, blogové příspěvky a mnoho dalších.
 • Více uživatelů: Můžete vytvořit libovolný počet uživatelů. Uživatelům můžete také přiřadit různá oprávnění.

2. Webhosting

webhosting Bluehost

Bluehost je nejlepší a oficiálně doporučovaná společnost poskytující hosting WordPress. Můžete hostovat vaše webové stránky na Bluehost a zvýšit rychlost a výkon webové stránky, které vám pomohou při optimalizaci vyhledávače.

Bluehost poskytuje bezplatnou doménu s jejich hostingovým plánem, takže nemusíte utrácet peníze navíc za nákup domény. Pokud nevíte o vytváření webových stránek na Bluehost, podívejte se pod video. Podrobný průvodce „jak vytvořit web pomocí Bluehostu“ je uveden krok za krokem.

Přečtěte si také:

 • Recenze Bluehost
 • Nejlepší poskytovatelé webhostingu v roce 2020

3. Yoast SEO Plugin

Váš SEO je nejoblíbenější SEO plugin pro WordPress. Chcete-li získat návštěvnost webových stránek z vyhledávačů, musíte ji optimalizovat, a to lze snadno provést pomocí pluginu Yoast.

V tomto pluginu je k dispozici mnoho funkcí SEO, jako je změna názvu metadat a popisu metadat, adres URL, souborů Sitemap atd. Pokud jste tento plugin dosud nepoužívali, video vám pomůže při nastavení pluginu.

4. Nástroj pro testování čitelnosti

testovací nástroj čitelnosti

Chcete-li dosáhnout úspěchu v blogování, musí být váš obsah čitelný. Uživatelé vždy ignorují čtení článků psaných ve vysoce technickém jazyce a robotickým způsobem. Zde „Nástroj pro testování čitelnosti“Hraje největší roli. Pomůže vám to při kontrole, zda je váš blog čitelný nebo ne.

5. SEMrush

SEMRUSH

Pokud děláte blogování, pak můžete pochopit, že existují i ​​další bloggové, kteří blogují ve vašem nika. Abychom s nimi mohli konkurovat, musíte svůj blog optimalizovat. Můžete to udělat pomocí nástrojů SEO, ale na trhu je příliš mnoho nástrojů SEO, takže budete zmateni, které nástroje použít?

SEMrush je nejlepší SEO nástroj, který vám pomůže při optimalizaci vašeho blogu. Pomocí SEMrush můžete provést analýzu konkurenta a znát jejich strategii vytváření odkazů, výzkum klíčových slov, analýzu provozu a mnoho dalších.

Doporučuji SEMrush, protože je to nejlevnější a nejlepší SEO nástroj na trhu. Získejte bezplatnou zkušební verzi SEMrush na 30 dní odtud.

Přečtěte si také Nejlepší nástroje pro výzkum klíčových slov pro SEO v roce 2020.

6. BuzzSumo

buzzsumo

BuzzSumo je nejlepším nástrojem k nalezení nových tématických témat ve vašem oboru. Vyberte klíčové slovo, které chcete umístit na vysoké úrovni, a prohledejte ho na webu BuzzSumo. Najdete zde nejlepší články, které mají největší zájem o sociální média. Vyberte si jednu z nich, potom napište článek lépe než ten a zveřejněte jej na sociálních médiích. Zvýší to provoz vašich webových stránek ve velmi krátkém čase.

7. Pufr

Pufr je nejlepší nástroj pro blogování, který vám ušetří drahocenný čas. Můžete si naplánovat své Facebook příspěvky, Twitter tweety, Google plus příspěvky, Instagramové obrázky a publikovat ve Vámi vybraném čase na sociálních médiích.

Pokud si nechcete vybrat čas zveřejnění, tato aplikace zveřejní vaše příspěvky v nejlepším čase, abyste získali maximální užitek ze sociálních médií. Vyrovnávací paměť je k dispozici ve bezplatné a placené verzi.

8. Google Analytics

google analytics

Pokud blogujete několik měsíců, píšete články a propagujete je na sociálních médiích a nyní chcete znát výsledek všech těchto aktivit, pomůže vám nástroj Google Analytics velmi dobře.

Google Analytics je jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro blogování, které aktuálně používají všichni blogeři. Můžete zkontrolovat veškerou aktivitu uživatelů na blogu od vstupu a ukončení blogu.

Sekce v reálném čase vám ukáže, kteří uživatelé váš web právě procházejí. Sekce publika zobrazuje polohu uživatele, prohlížeč, operační systém atd. Sekce akvizice vám ukáže, jak lidé našli váš web, a sekce Chování zobrazí aktivitu vašich uživatelů na vašem blogu.

Pokud jste v Google Analytics nováčkem, tady je průvodce pro začátečníky, který vám pomůže porozumět a nastavit jej.

9. Gramaticky

Gramaticky

Pokud nemáte vážné pravopisné a gramatické chyby ve svém obsahu, ztratíte rychle uživatele. Jakmile uživatel zjistí, že váš obsah je velmi uživatelsky příjemný a snadno čitelný, je šance na návrat k tomuto uživateli velmi vysoká.

Gramaticky vám pomůže zajistit, aby byl obsah vašeho blogu čitelný detekováním a zvýrazněním nesprávného pravopisu, gramatiky a nepřesné interpunkce. Nejenže odhalí chyby v obsahu, ale také navrhne správné řešení chyby.

Gramatika je k dispozici v bezplatné i placené verzi. V placené verzi můžete obsah lépe číst, protože najde více chyb a poskytne jejich řešení.

10. Pixabay

Chcete-li vytvořit jedinečný a správný obrázek pro svůj blogový příspěvek, musíte mít schopnosti navrhovat a čas. Pokud tedy oba nemáte Pixabay je pro vás nejlepším nástrojem. K dispozici je příliš mnoho bezplatných fotografií, které můžete použít ve svém blogu.

Závěr

Všechny výše uvedené nástroje pro blogování vám jistě ušetří spoustu času a pomohou vám také zvýšit produktivitu.

Dejte nám vědět, který je váš oblíbený blogovací nástroj v sekci s komentářem.

Přečtěte si také,

 • Top 10 bloggerů z Indie
 • Top 10 bloggerů světa
 • Nejlepší pluginy Google AdSense pro WordPress
 • 10 důvodů, proč nejste úspěšní Blogger (a jak být!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map