Recenze Bluehost: Je to tak dobré, jak se zdá?

Před napsáním této recenze jsme si zakoupili služby Bluehost, abychom otestovali, jak to je. Použili jsme jej po celý rok a stále jej využíváme, než jsme se rozhodli pustit se do myšlenek. Během jednoho roku jsme se podívali na různé aspekty výkonu Bluehost. Primárně jsme se zaměřili na průměrnou dobu načítání a dobu provozu. Abychom zajistili, že jsme skončili s opravdovou kontrolou, použili jsme skutečná data. Mezi různé aspekty údajů, které se berou v úvahu, patří provozuschopnost, doba načítání, klíčové funkce, náklady a podpora zákazníků.


Celkové hodnocení

4,7 / 5

Funkce
10/10

Uživatelsky přívětivý
10/10

Ceny
8/10

Podpěra, podpora
10/10

Spolehlivost
10/10

Slevy Bluehost
Viz nabídky

Uptime

99,99%

Načíst čas

425 ms

Z mnoha dostupných webhostingů pouze tři z nich oficiálně doporučil WordPress. Jedním z takových webových hostitelů je Bluehost! Ale to není místo, kde příběh končí. Kromě toho, že se jedná o obchod WordPress, je toho mnohem více, než nabízí. Nabízí služby, které podporují jednoduché blogy i pokročilé aplikace elektronického obchodování.

Mezi další zajímavé funkce patří bezplatné domény, snadný a uživatelsky příjemný ovládací panel a neuvěřitelná podpora zákazníků. Všechny tyto funkce dělají z Bluehostu jednoho webového hostitele, který si začátečníci zvolí.

Klíčové vlastnosti

 • Je dodáván s bezplatným SSL certifikátem a doménou
 • Schváleno WordPress
 • Doprovázen špičkovými provozními podmínkami a hardwarem
 • K dispozici je instalace WordPress jedním kliknutím
 • Špičkové zabezpečení a doplňky
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Dodává se s 30denní zárukou vrácení peněz

Místo na disku
50 gb

Šířka pásma
Neomezený

Vrácení peněz
30 dní

Doména zdarma
Ano

SSL zdarma
Ano

Hostingové plány
www.bluehost.com

Recenze Bluehost: Základní informace

Bluehost založili v roce 1996 zakladatelé Danny Ashworth a Matt Heaton v Provo v Utahu. Za krátkou dobu se stali jedním z největších webhostingů na světě. Dnes společnost hostí více než 2 miliony webů z celého světa.

bluehost-background-info

Díky němu je jedinečné, že má dlouhodobé partnerství s WordPress. Ve skutečnosti se v roce 2006 stala jednou z oficiálních hostingových společností doporučených WordPress. Zaměstnanci s 750 zaměstnanci neúnavně pracují a zaměřují se na nejvyšší kvalitu služeb. Je také hrdý na svou nepřetržitou zákaznickou podporu a vynikající hostingovou infrastrukturu. Může se pochlubit také podporou open-source softwaru, jako je WordPress.

Schváleno WordPress

Četné webové hostitele tam splňují minimální požadavky WordPress. WordPress má však oficiálně seznam, který obsahuje některé z nejlepších možností pro svět hostování. Zahrnuto v seznamu, pokud Bluehost.

Webový hostitel, který využívá více než dva miliony webových stránek, je známý jako ideální platforma WordPress. Jeho funkce jsou vyladěny pro WordPress. Dodává se s dashboardem zaměřeným na WordPress a instalací jedním kliknutím. Mezi další funkce patří bezplatné doménové jméno, FTP a e-mail. Je také snadno škálovatelné a podporované nepřetržitou podporou poskytovanou interními odborníky na WP.

Statistiky hostované na webových stránkách & TLD

S 13 hostitelskými plány hostil Bluehost působivých celkem 2 313 601 domén. Nejčastěji hostovanými jsou .com a .org. Jiné domény zahrnují .info, .us a .biz.

hostované domény bluehost

bluehost-tlds-statistics

Výkon, doba provozu & Načíst čas

Předtím, než se usadíte na webovém hostiteli, je zásadní sledovat metriku výkonu. Musíte se podívat na rychlost (průměrná doba načítání) a dobu provozu hostitele. Všechny tyto metriky ovlivňují uživatelský dojem i hodnocení SEO WordPress.

Test výkonu (Pingdom)

Chcete-li mít rychlý web, měla by být vaše webhostingová společnost také rychlá. S ohledem na tuto skutečnost jsme nejprve otestovali rychlost hostitele. Za tímto účelem jsme vytvořili testovací web pomocí výchozího motivu. Přidali jsme také fiktivní obsah s obrázky, aby fungoval jako skutečný web. Nakonec jsme pro testování rychlosti webu použili Pingdom.

Jak vidíte, doba načítání je kratší než sekunda, což je docela dobré!

pingdom-bluehost

Uptime serveru & Čas načítání (UptimeRobot)

Při našem dalším testu jsme se podívali na celkovou dostupnost Bluehostu. Za tímto účelem jsme se podívali na prostoje a dobu odezvy hostitele. Jak ukazují výsledky, Bluehost nebyl téměř měsíc dole. Plus, doba provozu 99,99% je také docela působivá.

Rychlost je také pozoruhodná. Graf ukazuje, že doba odezvy Bluehostingu byla víceméně ustálená. Čas sotva dosahuje jedné sekundy v kteroukoli denní dobu, přičemž průměrná doba odezvy je téměř půl sekundy. Hostitel tak zajišťuje stabilní a spolehlivý výkon.

bluehost-uptime

Bluehost Uptime & Čas načítání za poslední 3 měsíce (UptimeRobot)

Měsíc
Statistiky dostupnosti
Načíst časové statistiky
Červen 201999,98%415 ms
Květen 2019100%384 ms
Duben 201999,99%307 ms

Doba odezvy serveru (Bitcatcha)

Pomocí nástroje Pingdom a podobných nástrojů můžete zjistit, jak se data, jako jsou obrázky, načítají na váš web. Pro přesnější dobu odezvy serveru je však Bitcatcha vhodnějším nástrojem. Pomocí toho můžeme otestovat dobu odezvy serveru bez načtení jakýchkoli dat.

bluehost-bitcatha

Jak vidíte, doba odezvy serveru je zcela výjimečná, zejména v USA. Zatímco v jiných zemích je doba odezvy o něco delší, stále je stále pod jednou sekundou. Celkově je doba odezvy serveru vynikající.

Hostingové plány a funkce

Bluehost nabízí řadu hostingových plánů, které uspokojí různé zákazníky. Jejich balíčky zahrnují sdílený, cloud, WordPress, WooCommerce, VPS a dedikovaný hosting. Podívejme se stručně na to, na co je každý plán zaměřen.

Druh hostování
Balíček č. 1
Balíček č. 2
Balíček č. 3
Balíček č. 4
Sdílené (základní)2,75 $ / měsíc4,95 $ / měsíc5,45 $ / měsíc13,95 $ / měsíc
WordPress2,75 $ / měsíc4,95 $ / měsíc5,45 $ / měsíc
VPS19,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc59,99 $ / měsíc
Věnováno79,99 $ / měsíc99,99 $ / měsíc119,99 $ / měsíc

Sdílený hosting

To je ideální plán pro ty, kteří začínají nový web s nízkým provozem. V takovém plánu sdílí váš web zdroje serveru s jinými weby. Bluehost nabízí čtyři sdílené hostingové plány. Jsou to Basic, Plus, Choice Plus a Go PRO.

Základní: Počínaje 2,75 USD měsíčně, plán vám umožní hostit jeden web. Je dodáván s úložištěm SSD 50 GB, bez měření a certifikátem SSL zdarma. Mezi další funkce patřila 1 zahrnutá doména, 5 parkovaných domén a 25 subdomén.

Plus: Cena stojí 4,95 $ / měsíc, plán přichází s neomezeným počtem webů a úložiště SSD a neměřenou šířkou pásma. Mezi další funkce patří bezplatný certifikát SSL a neomezené domény. Jako bonus je také zahrnuta marketingová nabídka ve výši 200 USD.

Výběr Plus: Cena Choice Plus s cenou 5,45 $ / měsíc zahrnuje vše, co je zahrnuto v plánu Choice. Jediným rozdílem je, že tento plán zahrnuje také soukromí domény a zálohování webu.

Staň se profesionálem: Tento plán je k dispozici za cenu 13,95 $ / měsíc a je pokročilou verzí balíčku Choice Plus. Hlavní rozdíl mezi nimi je, že balíček PRO obsahuje vysoce výkonný server a vyhrazenou IP.

Hlavní rysy
Základní
Plus
Výběr Plus
Pro
Počáteční cena2,75 $ / měsíc4,95 $ / měsíc5,45 $ / měsíc13,95 $ / měsíc
Obnovovací cena7,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc23,99 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSD50 GBNeomezenýNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účty5NeomezenýNeomezenýNeomezený
Hostované domény1NeomezenýNeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény1NeomezenýNeomezenýNeomezený
ZDARMA SSL certifikát

sdílené balíčky bluehost

Hosting WordPress

Jak je z názvu zřejmé, hostingový balíček pro weby využívající WordPress. Kromě toho, že je optimalizován pro provoz webů WP, může také chránit vaše weby před běžnými hrozbami. Bluehost nabízí čtyři hostingové plány WordPress. Patří mezi ně Basic, Plus a Choice Plus.

Základní: V ceně 2,75 $ / měsíc vám plán umožní hostit 1 web. Plán zahrnuje další funkce, jako je úložiště SSD s kapacitou 50 GB, certifikát SSL a bezplatná doména jednoho roku. Tento plán zahrnuje také marketingový kredit ve výši 50 USD.

Plus: S tímto plánem za cenu 4,95 $ / měsíc získáte neomezené množství webových stránek, neměřenou šířku pásma a certifikát SSL zdarma. Zahrnuta je také bezplatná doména po dobu jednoho roku, neomezené subdomény a marketingový kredit 100 $.

Výběr Plus: S tímto plánem $ 5,45 / měsíc získáte neomezené množství webových stránek, certifikát SSL zdarma a neměřené úložiště SSD. Mezi další funkce patří bezplatná doména na rok, marketingové kredity 200 $ a základní záloha CodeGuard.

balíčky bluehost-wordpress

VPS Hosting

VPS hosting lze nazvat upgradem na hosting WordPress. Umožňuje vám používat virtuální vyhrazené prostředky ve sdíleném prostředí. V Bluehostingu jsou tři hostingové plány VPS. Jsou to standardní, vylepšené a konečné.

Standard: Počínaje 18,99 $ / měsíc zahrnuje plán 2 jádra, 2 GB RAM, šířku pásma 1 TB a 50 GB SSD úložiště. Mezi další funkce patří 1 doména, 1 IP adresa, 30denní záruka vrácení peněz a podpora 24/7. Zdarma SSL je také v ceně.

Vylepšeno: Při 29,99 $ / měsíc zahrnuje tento plán 2 jádra, 60 GB úložiště SSD, 4 GB RAM a 2TB šířku pásma. Dodává se také s nepřetržitou podporou, 2 IP adresami a 30denní zárukou vrácení peněz. Navíc je zdarma zahrnut i protokol SSL.

Ultimátni: Při ceně 59,99 $ / měsíc zahrnuje tento plán 4 rychlostní jádra, 120 GB SSD úložiště, 8 GB RAM a 3 TB šířku pásma. Zahrnuta je také 1 zahrnutá doména, 2 adresy IP a podpora 24/7. Stejně jako jiné plány, i tento zahrnuje bezplatný SSL certifikát a 30denní záruku vrácení peněz.

balíčky bluehost-vps

Dedikovaný serverový hosting

Díky dedikovanému hostování serveru budete mít zdroje serveru všechny pro sebe. Existují tři specializované hostingové plány. Jsou to standardní, vylepšené a prémiové.

Standard: Cena stojí 79,99 $ / měsíc a zahrnuje 4 jádra a 8 vláken, rychlost 2,3 GHz a 500 GB úložiště. Navíc přichází s 4 GB RAM, šířkou pásma 5 TB, 3 IP adresami a 1 zahrnutými doménami. Mezi další funkce patří bezplatný certifikát SSL, podpora 24/7 a 30denní záruka vrácení peněz.

Vylepšeno: Při 99,99 $ měsíčně je plán vybaven 4 jádry, 8 vlákny, rychlostí 2,5 GHz, 1 TB úložiště a 8 GB RAM. Mezi další funkce patří šířka pásma 10TB, 1 zahrnutá doména a 4 adresy IP. Stejně jako ostatní plány, i tento zahrnuje bezplatnou SSL, podporu 24/7 a 30denní záruku vrácení peněz.

Pojistné: Počínaje 119.99 $ / měsíc, tento plán přichází se 4 jádry a 8 vlákny, rychlostí 3,3 GHz a 1 TB úložiště. Kromě toho je také zahrnuta 1 doména, 16 GB RAM, 15TB šířka pásma a 5 IP adres. Stejně jako ostatní plány, i tento obsahuje bezplatnou SSL, podporu 24/7 a 30denní záruku vrácení peněz.

specializované balíčky bluehost

Bluehost Basic (Shared Plan) v detailu

Bluehost má sdílený hostingový balíček, který je vhodný pro startovací stránky. Jejich společný plán má tři různé úrovně. Všechny tři plány mají funkce, které hostující klienti obecně chtějí.

Plány & Ceny v detailu

Podívejme se na funkce, které jsou obsaženy ve třech základních plánech, jakož i náklady na ně. Pro ty, kteří chtějí více ze základního plánu, jsou k dispozici dvě upgrady. Jedná se o plán Plus a plán Choice Plus.

Co je součástí sdílených balíčků?

Bluehost Basic: V základním plánu můžete hostit pouze jeden web. Mezi další funkce plánu patří jedna doména, 50 GB úložiště, 25 subdomén a 5 e-mailových účtů. Cena pro první uživatele je 2,95 $ / měsíc. Mezitím je cena za obnovení 7,99 $ / měsíc.

Bluehost Plus: Plán Plus zahrnuje neomezené weby, šířku pásma a webový prostor. Rovněž získáte neomezený počet e-mailových účtů. Vyvolávací cena tohoto balíčku je 5,95 $ / měsíc. Cena za obnovení je mezitím 10,99 $ / měsíc.

Bluehost Choice Plus: Tento plán jej vezme o něco dále od plánu plus. Zahrnuje všechny funkce plánu plus. Kromě toho obsahuje doplňky jako SiteBackup Pro a soukromí domény v hodnotě vyšší než 80 $ / rok. Poprvé uživatelé stojí plán 5,95 $ / měsíc. Obnovovací cena je 14,99 $ / měsíc.

Bluehost Go PRO: Plán Go PRO je o krok dále od balíčku Choice Plus. Má vše, co plán Plus zahrnuje, a kombinuje jej s vysoce výkonným serverem. Kromě toho také zahrnuje vyhrazenou IP.

Hlavní rysy
Základní
Plus
Výběr Plus
Počáteční cena2,75 $ / měsíc5,45 $ / měsíc5,45 $ / měsíc
Obnovovací cena7,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSD50 GBNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účty5NeomezenýNeomezený
Hostované domény1NeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény1NeomezenýNeomezený
ZDARMA SSL certifikát
ZDARMA Tvůrce stránek
ZDARMA převod webových stránek
cPanel & Softaculous
Noční zálohy
MySQL databáze
Cloudflare CDNDoplněkDoplněkDoplněk
VýkonStandardStandardStandard
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní

Začínající & Ceny Tabulky

Zatímco základní plán stojí $ 2,75 za měsíc, oba ostatní balíčky stojí stejně. Začíná na $ 5,45 za měsíc.

Platební období / plán
(pouze pro nové uživatele)
Základní
Plus
Výběr Plus
Staň se profesionálem
12 měsíců4,95 $ / měsíc7,45 $ / měsíc7,45 $ / měsíc18,95 $ / měsíc
24 měsíců3,95 $ / měsíc6,95 $ / měsíc6,95 $ / měsíc15,95 $ / měsíc
36 měsíců2,75 $ / měsíc5,45 $ / měsíc5,45 $ / měsíc13,95 $ / měsíc

Obnovovací ceny

Cena za obnovení všech tří je zcela odlišná a liší se podle platebního plánu. Nejlevnější je plán na 36 měsíců. Pro základní plán je to 7,99 $ / měsíc. Mezitím v případě plánu Plus stojí obnova 10,99 $ / měsíc. U plánu Choice Plus je cena za obnovení 14,99 $ / měsíc. Konečně, pro plán Go Pro jsou náklady na obnovu 23,99 $ / měsíc.

Platební období / plán
(obnovovací ceny)
Základní
Plus
Výběr Plus
Staň se profesionálem
12 měsíců8,99 $ / měsíc12,99 $ / měsíc16,99 $ / měsíc25,99 $ / měsíc
24 měsíců8,49 $ / měsíc11,99 $ / měsíc15,99 $ / měsíc24,99 $ / měsíc
36 měsíců7,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc23,99 $ / měsíc

Hlavní funkce v detailu

Pojďme se podívat na některé z hlavních funkcí, které Bluehost nabízí. Ty vám pomohou určit, jak dobrá nebo špatná je tato možnost pro vás.

Doménové jméno & E-mailem

Název domény je zahrnut zdarma se všemi sdílenými plány hostování po celý rok. Zatímco jinde to může stát až 20 dolarů, Bluehost to rozdá zdarma. E-mail s profesionální doménou má různé výhody. Zvyšuje povědomí vaší společnosti tím, že zákazníkům zobrazuje domény s e-maily, které odešlete. Navíc zvyšuje důvěryhodnost pouhým připojením k doméně. Existují tři možnosti pro osobní e-mailovou doménu s Bluehost. Program Email Essential stojí 2,99 $ za licenci / měsíc, zatímco Business Plus je 5,99 $ za licenci / měsíc. Business Pro navíc stojí 9,99 $ za licenci / měsíc.

bluehost-domain-name

Webový prostor & Šířka pásma

Pro úložiště je tato možnost docela základní. Zatímco místo na disku je SDD, je toho hodně. Základní plán má 50 GB, což je dostačující pro mnoho uživatelů.

Šířka pásma rovněž neexistuje. Přestože není měřen, není neomezený, takže může snadno zvládnout pravidelné používání na webu. Mezitím další pokročilé plány sdíleného hostování přicházejí s neměřenou šířkou pásma a neomezeným úložištěm SSD.

Instalace WordPress One-Click

Bluehost nabízí instalaci různého populárního softwaru jedním kliknutím. Patří sem WordPress a další aplikace jako Drupal a Magento. Kromě toho, pokud se rozhodnete pro Blueрost WordPress hosting, získáte různé funkce WP. Patří mezi ně bezplatný e-mail, automatické aktualizace WordPress, pracovní prostředí a automatická instalace WP.

Migrační služba

Bluehost bohužel nenabízí bezplatné migrace stránek. Abyste mohli využívat migrační služby, budete muset zaplatit statný poplatek ve výši 149,99 $. Kromě toho hostitel nepřevádí více než 20 e-mailových účtů a 5 webových stránek.

Další funkce

Mezi další funkce, které Bluehost nabízí, patří ovládací panel bohatý na aplikace. Pomocí ovládacího panelu můžete do cPanelu integrovat různé služby, jako jsou Google Apps a CloudFlare. Navíc je k dispozici také mnoho doplňků. Patří mezi ně správa více serverů, jedinečné adresy IP, soukromí domény, SiteLock a ochrana proti spamu.

Ochrana soukromí domény

Díky ochraně soukromí domény, kterou Bluehost nabízí, můžete chránit svůj web. Pomáhá předcházet phishingovým útokům, spamu a krádeži. Dělá to tak, že skryje osobní údaje spojené s vaší doménou. Soukromí domény stojí 0,99 $ / měsíc.

SSL certifikát

Každý plán zahrnoval bezplatný certifikát SSL, který využívá technologie Let’s Encrypt. Takto získáte bezpečné spojení mezi návštěvníky a webem. Díky tomu pomáhá chránit osobní údaje a další citlivé údaje.

Zabezpečení SiteLock

Bluehost také nabízí zabezpečení SiteLock se sdílenými plány hostování. Můžete si to za $ 1,99 / měsíc. S jeho pomocí můžete svůj web zachránit před malwarem a útoky. SiteLock Security funguje tak, že detekuje a opravuje hrozby dříve, než se stanou problémem. Další možností je CodeGuard Basic. Tím se denně zálohují a kontrolují změny na webu. Můžete to získat za 2,99 $ / měsíc.

Vyhrazená IP

Vyhrazená adresa IP není součástí základního plánu sdíleného hostování. Podobně není zahrnuta ani do plánu Choice and Choice Plus. Vyhrazená IP je zahrnuta pouze v Pro plánu.

Zálohy

Všechny sdílené plány jsou dodávány s automatickými zálohami zdarma. Denní, týdenní a měsíční zálohy jsou nabízeny. Pokud tedy na vašem webu existuje problém, můžete jej snadno obnovit do předchozího stavu. Navíc můžete všechny soubory uchovávat v bezpečí.

Další funkce

Protože se Bluehost zaměřuje poměrně hodně na zabezpečení, existuje i řada dalších bezpečnostních prvků. Experti Apache Spam Assassin, Spam Hammer a Spam Experts nabízejí tři různé vrstvy ochrany proti spamu. Navíc jsou adresáře chráněny heslem. Poskytuje se také přístup SSH. Výsledkem je bezpečný přístup k konfiguračním souborům.

Umístění serveru

Pro Bluehost existuje pouze jedno umístění serveru. Server se nachází v Provo v Utahu, kde sídlí společnost.

Snadnost použití

Bluehost má bezpochyby elegantní a moderní web. Tento čistý design se také rozšiřuje směrem k jejich uživatelskému backendu. Výsledkem je, že web je velmi uživatelsky příjemný. Dále nabízí:

Snadnost registrace

Registrace a nastavení domény je velmi jednoduché a nezabere příliš času. Stačí vybrat požadovaný plán a pak uvést podrobnosti. Můžete buď získat novou doménu, nebo použít doménu, kterou již máte.

Dále si musíte vytvořit účet a uvést všechny své údaje. Zde budete vyzváni k zadání platebních údajů.

platební metody

Aby bylo zajištěno další snadné použití, hostitel přijímá platby většinou kreditních karet. Můžete také platit pomocí PayPal.

bluehost-plateb

Aktivace účtu

Většina uživatelů si užije okamžitou aktivaci účtu. Pokud však existuje podezření na podvod nebo nepřesné informace, aktivace může být zpožděna.

Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu

Bluehost přichází s snadno použitelným a jednoduchým ovládacím panelem cPanel. Nastavení vašeho webu a jeho správa je snadná. Rozhraní je tak snadné, že stačí kliknout na ikony, na které musíte jít.

Zákaznický servis (podpora)

Stejně jako všechno ostatní i zákaznická podpora není tak působivá. Na pomoc zákazníkům je připraven tým 300 lidí. Navíc je podpora poskytována ve více jazycích. Navíc drahé balíčky zahrnují také technickou podporu. K dispozici jsou následující kanály podpory zákazníků:

podpora Bluehost

Živý chat

Obecně trvá, než se agent připojí k vaší chatovací bublině, méně než jednu minutu. Software vám však řekne, abyste počkali alespoň pět minut na připojení agenta. Navíc fronty nejsou příliš dlouhé, takže nemusíte čekat. Zástupci mají také znalosti základních věcí, takže můžete získat pomoc, kterou potřebujete.

Vstupenky

Služba prodeje vstupenek je také působivá. Během jedné hodiny Bluehost rutinně odpovídá na požadavky.

Telefon

Existuje mezinárodní číslo pro volající agenty. Působivé je, že zástupci zákazníků mají dobré znalosti. Jsou tak dobře připraveni odpovídat na otázky. Telefonická podpora je obecně dobrá volba.

Zdroje vzdělávání (znalostní báze)

Znalostní báze má odpovědi na většinu otázek. Podrobné návody jsou k dispozici také ve formě článků s postupy a elektronických knih. Ty přicházejí s obrázky, aby bylo vše srozumitelnější. Je zde také FAQ, které pokrývá širokou škálu témat.

bluehost-vzdělávací-zdroje

Záruka vrácení peněz (zásady vrácení peněz)

Plány Bluehost mají 30denní záruku vrácení peněz. Pokud tedy zrušíte pouze první měsíc, můžete získat plnou náhradu. Pokud však poté akci zrušíte, nedostanete poměrnou náhradu. Poplatek za doménu se nevrací.

Pro koho je Bluehost nejlepší?

Po důkladném přezkoumání jsme dospěli k závěru, že Bluehost je ideální pro:

 • Ti, kteří hledají tak spolehlivého webového hostitele s dobrou pověstí. Je skutečností, že Bluehost je v oboru staré jméno a v průběhu let si vybudoval silnou důvěru.
 • Uživatelé WordPress, kteří mohou utratit více za přístup k dalším funkcím. Získají také specializovaný tým odborníků WordPress.
 • Majitelé malých i velkých podniků. Bluehost je dobrá volba, pokud máte rozpočet a chcete pouze hosting pro všeobecné účely.

KLADY
NEVÝHODY

 • Plány obvykle přicházejí s neomezenou šířkou pásma, diskovým úložištěm a hostingem domény.
 • Bezplatná doména je součástí balíčku na rok.
 • Vylepšený cPanel se snadno používá a poskytuje rychlý přístup k funkcím.
 • Všechny plány mají vynikající bezpečnostní funkce.
 • Existuje mnoho upřednostnění, což je problém, pokud máte rozpočet.
 • Zatímco plány WordPress jsou bohaté na funkce, jsou poměrně poměrně drahé.

Doporučujeme Bluehost?

Bez ohledu na plány, které si vyberete, existuje mnoho vynikajících doplňků a funkcí. Navíc jsou plány tak rozmanité, že získáte flexibilitu bez ohledu na svůj rozpočet. Obecně lze říci, že Bluehost pokrývá téměř všechny druhy potřeb.

Abych to shrnul, Bluehost je webhosting, který určitě doporučujeme všem. Pokud chcete web hostitele s dobrou pověstí, pak je to vaše nejlepší sázka. Škálovatelné a levné plány vám umožní přizpůsobit svá řešení a můžete začít kdykoli!

Doufáme, že vám tato podrobná kontrola pomůže dospět k informovanému rozhodnutí. Co si o tom myslíš? Máte nějaké zkušenosti s Bluehostem? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map