Recenze GreenGeeks: I když je to „zelené“, je to dobré?

Abychom zjistili, zda je GreenGeeks tak slibná, jak se zdá, koupili jsme jejich službu a použili ji (a stále ji využíváme) za poslední rok. Během této doby jsme sledovali různé aspekty výkonu. Patří sem doba provozu a průměrná doba načítání.


Pak jsme se obrátili k datům, abychom zajistili čistě nezaujatý a skutečný přezkum. S využitím nákladů, zkušeností se zákaznickou podporou, klíčových funkcí, doby načítání a reálných dat o provozuschopnosti jsme přišli s touto kontrolou.


Celkové hodnocení

4.4 / 5

Funkce
9/10

Uživatelsky přívětivý
9/10

Ceny
8/10

Podpěra, podpora
9/10

Spolehlivost
9/10

Slevy GreenGeeks
Viz nabídky

Uptime

99,98%

Načíst čas

361 ms

GreenGeeks je nejlépe známý tím, že nabízí vynikající služby webhostingu, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Společnost zajišťuje ekologické operace bez jakýchkoli kompromisů v kvalitě. Ve skutečnosti je jeho hlavním zaměřením vysoký technologický výkon.

I když jsou menší než ostatní hostitelé, slibují osobní pozornost. Nejprve nabízejí bezplatnou doménu. Poté můžete do plánů hostování přidat neomezené nové domény. Největší věc je, že vše je k dispozici za velmi rozumnou cenu / měsíc!

Jako hostující full-service slibuje GreenGeeks vysoký výkon. Kromě toho nabízí také redundantní úložiště SSD a bonusové funkce, které pomáhají zákazníkům. V této podrobné recenzi se dozvíte vše, co o tomto hostiteli webu víte.

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený prostor SSD a domény na jednom účtu
 • Obsahuje certifikát SSL šifrování
 • Noční zálohování a integrace CDN zdarma
 • Serverová technologie zvyšující rychlost
 • K dispozici je kompatibilita s PCI
 • 30denní záruka vrácení peněz

Místo na disku
Neomezený

Šířka pásma
Neomezený

Vrácení peněz
30 dní

Doména zdarma
Ano

SSL zdarma
Ano

Hostingové plány
greengeeks.com

Recenze GreenGeeks: Základní informace

GreenGeeks založil Trey Gardner již v roce 2007. Předtím byl zapojen do webhostingového průmyslu. Webový hostitel se sídlem v LA obsluhuje více než 35 000 uživatelů. Není žádným tajemstvím, že webhostingový průmysl spotřebovává hodně energie. Výsledkem je obrovský dopad na životní prostředí. Jako pokus to zmírnit, GreenGeeks nakupuje kredity větrné energie. Ve skutečnosti kupují třikrát množství energie, kterou spotřebují.

greengeeks-background-info

Přestože je v hostitelském průmyslu relativně nový, jeho služby vážně konkurují mnoha dalším hostitelům. Kromě špičkových služeb získáte také spolehlivý zákaznický servis za přijatelné ceny.

Statistiky hostované na webových stránkách & TLD

Od svého uvedení na trh v roce 2007 zaznamenala společnost GreenGeeks obrovský růst. Se 14 hostingovými plány hostilo celkem 98 936 domén. Tyto domény zahrnují .info, .biz, .com, .org a .net atd. Celkově také rok po roce zaznamenaly růst o 2%..

statistiky zelených domén

greengeeks-tlds-statistics

Výkon, doba provozu & Načíst čas

Pro účely této kontroly jsme se zaregistrovali pro hostingový účet GreenGeeks. Poté jsme nainstalovali snadný web WordPress. Pomocí výchozího motivu jsme naplnili náš web falešnými daty včetně obrázků a médií. Výsledkem bylo, že náš web fungoval jako skutečný průměrný web WordPress.

Test výkonu (Pingdom)

Rychlost v zásadním prvku úspěchu každého webu. Z tohoto důvodu jsme nejprve testovali rychlost pomocí Pingdomu. Jak vidíte, doba načítání byla kratší než jedna sekunda, což je docela působivé.

pingdom-greengeeks

Uptime serveru & Čas načítání (UptimeRobot)

Snadný web WordPress byl zkontrolován jednou za minutu, aby se zkontrolovala celková dostupnost hostitele. Jinými slovy, jsou testovány jak doby odezvy, tak i prostoje. Jak vidíte, za posledních 30 dní byl GreenGeeks pouze 1krát dole. Celkově je 99,97% dostupnosti na serveru velmi pozoruhodná.

greengeeks-uptime

Navíc je rychlost také impozantní. Při čtení grafu je zcela zřejmé, že GreenGeeks je obecně rychlý a stabilní. Doba odezvy nedosahuje ani jednu sekundu v kteroukoli denní dobu, což je vynikající. Pro spolehlivost a stabilní výkon je to správný hostitel.

GreenGeeks Uptime & Čas načítání za poslední 3 měsíce (UptimeRobot)

Měsíc
Statistiky dostupnosti
Načíst časové statistiky
Červen 201999,99%380 ms
Květen 201999,99%371 ms
Duben 201999,97%455 ms

Doba odezvy serveru (Bitcatcha)

S nástroji, jako je Pingdom, v podstatě uvidíte, jak se načítají data na vašem webu. To zahrnuje i obrázky, které se načítají ve srovnání s prostým textem déle. Pro přesnější údaje o době odezvy na server jsme tedy použili Bitcatcha. Pomocí tohoto nástroje je možné vyzkoušet dobu odezvy serveru bez načtení dat.

greengeeks-bitcatcha

Jak je vidět z výsledků, servery GreenGeeks v USA provedly během jedné sekundy. Na jiných místech byla doba odezvy mírně vyšší, ale jsou stále ještě pod sekundou. Pokud tedy vaše cílové publikum sídlí v USA, měl by váš web hodně výhody.

Hostingové plány a funkce

GreenGeeks má různé hostingové plány, které uspokojí zákazníky všech velikostí. Nabízejí sdílený, oddaný, prodejce, VPS a spravovaný hosting WordPress.

Druh hostování
Balíček č. 1
Balíček č. 2
Balíček č. 3
Balíček č. 4
Sdílené (základní)2,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
WordPress2,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
VPS39,95 $ / měsíc59,95 $ / měsíc79,95 $ / měsíc99,95 $ / měsíc
Věnováno169 $ / měsíc269 ​​$ / měsíc319 $ / mo439 $ / měsíc

Sdílený hosting

V zásadě mají tři plány. První je EcoSite Starter. Kromě četných funkcí zahrnuje také bezplatnou službu migrace webových stránek. Tento plán je ideální pro spuštění nového webu s nízkou návštěvností. Druhým plánem je Ecosite Pro. Je to dobrá volba pro rostoucí weby, které vyžadují více zdrojů a rychlost. Třetí plán je Ecosite Premium. Je ideální pro malé podniky s rušnými webovými stránkami. Podobně je to dobrá volba také pro internetové obchody.

Hlavní rysy
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Počáteční cena2,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
Obnovovací cena9,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc24,95 $ / měsíc
Webové stránkyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSDNeomezenýNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účtyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Hostované doményNeomezenýNeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény111
ZDARMA SSL certifikát

greengeeks-shared-packages

Hosting WordPress

Jak již název napovídá, spravovaný hosting WP má další funkce. Jsou určeny zejména pro WordPress. Existují také tři plány. Prvním z nich je Ecosite Starter pro malé blogy nebo webové stránky. Druhým je Ecosite Pro pro rostoucí webové stránky. Zatímco třetí, Ecosite Premium je pro malé podniky.

greengeeks-wordpress-packages

VPS Hosting

Toto je v podstatě upgradovaná verze sdíleného hostování WordPress. Je dodáván s skvělými funkcemi, jako jsou cPanel a SSL certifikáty. Součástí tohoto plánu jsou také migrační služby a bezplatné noční zálohování. Existuje 5 různých plánů. Každý plán má jinou RAM, SSD a šířku pásma. Uživatelé tak mají možnost vybrat plán s požadovanými prostředky.

greengeeks-vps-packages

Vyhrazený hosting

Díky vyhrazenému hostování získáte všechny zdroje serveru. Specializované hostingové plány GreenGeeks používají procesory Intel na serverové úrovni. Použité vybavení, paměť a pevné disky jsou také vysoce kvalitní. K dispozici jsou čtyři různé servery v různých cenových bodech. Čím vyšší jsou ceny, tím více zdrojů.

greengeeks-dedikované balíčky

Reseller Hosting

S GreenGeeks získáte 100% hostingové platformy pro bílé štítky. Kromě četných funkcí můžete také používat soukromé jmenné servery.

balíčky greengeeks-reseller

GreenGeeks Basic (Shared Plan) v detailu

GreenGeeks sdílený hostingový plán, Ecosite Starter, je optimalizován pro hosting. Ve skutečnosti má všechny tyto funkce, které si přeje 99,9% hostujících klientů. Ze stejného důvodu nabízejí klientům přímou cestu pro přihlášení k tomuto plánu z webové stránky.

Plány & Ceny v detailu

Pojďme se podívat na funkce obsažené v základním plánu a cenu, kterou budete muset zaplatit. K dispozici jsou také dvě možnosti upgradu pro ty, kteří je potřebují. Jsou to Ecosite Pro a Ecosite Premium plán.

Co je součástí základního balíčku?

Ecosite Starter (základní balíček): Zahrnuje neomezený prostor na disku, e-mailové účty a šířku pásma. Navíc je dodáván s CloudFlare CDN a SSL certifikátem. Kromě toho je zahrnuta fyzická paměť 768 MB. Plán začíná od 2,95 $ / měsíc a obnovovací ceny jsou 9,95 $ / měsíc.

Ecosite Pro: Zahrnuje neomezený prostor na disku, e-mailové účty a šířku pásma. Mezi další funkce patří CloudFlare CDN, neomezené databáze MySQL a 1024 MB fyzické paměti. Navíc je zahrnut také SSL certifikát. První uživatelé začínají plánem od 6,95 $ a obnovovací ceny jsou 14,95 $.

Ecosite Premium: Stejně jako jiné plány zahrnuje i Ecosite Premium neomezené množství hostovaných domén, e-mailové účty, šířku pásma a místo na disku. Zahrnuje také SSL certifikát a CloudFlare CDN. Mezitím je zahrnuta fyzická paměť 1500 MB. Počáteční cena tohoto plánu je 16,95 $. Obnovovací cena je 24,95 $ / měsíc.

Hlavní rysy
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Počáteční cena2,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
Obnovovací cena9,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc24,95 $ / měsíc
Webové stránkyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSDNeomezenýNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účtyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Hostované doményNeomezenýNeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény111
ZDARMA SSL certifikát
Premium Wildcard SSLAno, s AddonemAno, s Addonem
ZDARMA Tvůrce stránek
ZDARMA převod webových stránek
cPanel & Softaculous
Noční zálohy
MySQL databázeNeomezenýNeomezenýNeomezený
Cloudflare CDN
VýkonStandard2X4X
Technologie PowerCacher
E-maily za hodinu100300500
Soulad s PCIAno, s addonyAno, s addony
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní

Tabulka počátečních cen

Ceny za sdílený základní hostingový plán se s rostoucím časovým obdobím diskontují. Takže zatímco běžná (obnovovací) měsíční sazba je 9,95 $ / měsíc, zvyšuje se, pokud se rozhodnete pro delší plán. Tedy, 12měsíční plánovací náklady pro nové zákazníky 4,95 $ a 24měsíční termínové náklady 3,95 $ / měsíc. Podobně i 36měsíční období stojí 2,95 $ / měsíc.

Platební období / plán
(pouze pro nové uživatele)
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 měsíc9,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc24,95 $ / měsíc
12 měsíců4,95 $ / měsíc7,95 $ / měsíc13,95 $ / měsíc
24 měsíců3,95 $ / měsíc6,95 $ / měsíc12,95 $ / měsíc
36 měsíců2,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc

greengeeks-shared-packages

Obnovovací ceny

Po počátečním trvání registrace se jejich základní plán obnoví na 9,95 $ / měsíc. Mezitím se Ecosite Pro obnovuje na 14,95 $ / měsíc. Podobně je cena za obnovení Ecosite Premium 24,95 $ / měsíc.

Hlavní funkce v detailu

Podívejme se blíže na některé hlavní funkce, které tento webový hostitel nabízí. Znalost těchto funkcí je nezbytná k určení, zda je to pro vás nejvhodnější webový hostitel.

Doménové jméno & E-mailem

Za registraci nového názvu domény nemusíte platit nic. Podobně je převod existující domény z jiného registrátora zdarma. GreenGeeks navíc doménu obnovuje, dokud budete využívat jejich služby. Uvědomte si, že ostatní hostitelé obvykle nabízejí bezplatnou doménu pouze na jeden rok. Hostitel také nabízí neomezené e-mailové účty ve svých plánech.

greengeeks-domain-names

Webový prostor & Šířka pásma

Sdílený plán hostingu přichází s neomezenou šířkou pásma a také webovým prostorem SSD. Pokud jde o mezery, neexistují žádná omezení.

Instalace WordPress One-Click

Hostitel zahrnuje instalační nástroj na jedno kliknutí. Můžete tak získat přístup k více než 150 aplikacím připraveným k instalaci. Tyto instalační aplikace na jedno kliknutí zahrnují také WordPress.

Migrační služba

Pro existující web poskytuje GreenGeeks bezplatné migrační služby. Takže nebudete mít žádné problémy. Služby jsou ve skutečnosti také snadno použitelné. Pro ty, kteří nejsou technicky zdatní, je bezplatný přenos stránek fantastický. To usnadňuje přepínání webových hostitelů. Navíc odborníci na GreenGeeks zvládají převod profesionálním způsobem. Takže se nebudete muset starat o velké prostoje.

Tvůrce webových stránek

GreenGeeks poskytuje Sitepad jako tvůrce webových stránek. Jde o drag-and-drop webový tvůrce, který je o něco obtížnější než průměrný. K jeho použití však nepotřebujete žádné dovednosti kódování. Navíc je také komplexnější než průměrní tvůrci webových stránek. Obsahuje také více než 300 přednastavených šablon. K jejich úpravám je také přidána řada widgetů. Základní plán začíná od 2,95 $ / měsíc. Sitepad je editor webových stránek třetích stran, který je integrován do ovládacího panelu. Původní vývojáři tak pokračují v aktualizaci tvůrce pomocí nových nástrojů a technologií.

greengeeks-website-builder

Další funkce

Existuje mnoho dalších funkcí, které zajišťují vynikající výkon, například bezplatnou integraci CDN. Navíc všechny servery běží na lokálních polích SSD Raid-10 a čtyřjádrových procesorech. Uživatelé si tak mohou užívat spolehlivosti a rychlého výkonu webových stránek. Kromě toho jsou datová centra pod omezeným přístupem. V případě výpadku proudu se jim také poskytují systémy UPS.

Ochrana soukromí domény

Ochrana osobních údajů v doméně je nezbytná pro skrytí vašich soukromých informací před veřejným zobrazením. Pokud jsou vaše data zobrazena v globální databázi, pak vás horníci a spammeri bombardují, když vás napadnou podvody a reklamy. Ochrana soukromí domény bere vaše osobní údaje a chrání je před veřejností. V důsledku toho se veřejnosti zobrazí pouze anonymní informace.

GreenGeeks nabízí tuto službu za 9,95 $ / rok. Můžete si ji zakoupit po registraci domény nebo dokonce během ní.

SSL certifikát

Jednou z funkcí, kterou si uživatelé užívají, je bezplatný Wildcard SSL certifikát. Tento certifikát umožňuje zabezpečit řadu subdomén. Jinými slovy, bude nastaven na vaší hlavní doméně. Na oplátku budou všechny její subdomény také zabezpečeny pomocí SSL.

Zabezpečení SiteLock

SiteLock denně prohledává web, aby identifikoval přítomné zranitelnosti. Uloží také webové stránky před různými hrozbami, jako je blacklisting e-mailů, viry a skriptování mezi servery. Po dokončení skenování SiteLock se zobrazí zpráva. Tato zpráva obsahuje rady k položkám, které stojí za prozkoumání. S pomocí této služby můžete udržovat svůj software v bezpečí a aktuální.

GreenGeeks nabízí čtyři plány SiteLock. Každý z nich má své vlastní ceny a funkce. Základní kurz začíná na 1,25 $ / měsíc, zatímco podnikový plán stojí 14,99 $ / měsíc.

Vyhrazená IP

Vyhrazené adresy IP jsou přiřazeny k hostitelskému účtu zákazníka. Hostitel nabízí vyhrazenou IP jako doplněk. Za jednu IP adresu budete muset zaplatit 48 $ / rok.

Zálohy

Člověk musí být vždy připraven pro případ špatných věcí. Z tohoto důvodu hostitel nabízí bezplatné noční zálohování kromě přístupu SSH. Každou noc jsou všechna vaše data zálohována, aby nedošlo k žádné velké chybě. Uživatelé navíc získají jednu restaurování měsíčně zdarma zdarma. Jakékoli další náhrady budou zpoplatněny.

Chcete-li dále zajistit, že nedojde ke ztrátě dat, můžete se rozhodnout pro úplné zálohy hostitele cPmove. To vás bude stát 5 $ / cPanel účet.

Další bezpečnostní funkce

Společnost dělá vše pro to, aby zajistila bezpečnost, pro kterou přijala dodatečná opatření. Nabízejí funkce jako zabezpečený server SSL a bezpečnostní skenování v reálném čase. Zahrnuta je také ochrana proti spamu a automatická detekce brutto síly.

Umístění serveru

Existují tři umístění serveru. Jedná se o USA, Evropu a Kanadu. Výběr správného umístění serveru má pozitivní dopad na SEO vašeho webu. Výběr serveru ve vašem okolí navíc znamená vyšší rychlosti. Každé datové centrum má navíc mnoho funkcí. Například zahrnují klíčovou kartu a biometrický bezpečnostní systém. Spolu s tím je také zahrnut blokovací mechanismus na úrovni stojanu. Kromě toho je také nainstalován automatický systém regulace teploty a klimatizace. Teplota v celém zařízení je tak regulována, aby se zabránilo nehodám.

Snadnost použití

GreenGeeks je docela přátelský pro začátečníky. Jedním z důvodů je jeho snadné použití. Podívejme se na funkce obsažené v těchto službách, díky nimž jsou uživatelsky přívětivé!

Snadnost registrace

Portál správce účtů má lehký a efektivní design. Zároveň je to docela funkční. Uživatelé tedy nebudou mít žádné problémy s registrací. Podobně mohou snadno zaregistrovat název domény nebo upravit své fakturační údaje.

greengeeks snadné přihlášení

platební metody

K dispozici nejsou téměř žádné platební možnosti. Uživatelé nemohou platit pomocí PayPal, bitcoinů nebo bankovních převodů. Platba je možná pouze kreditní kartou.

greengeeks-payments

Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu

Stejně jako mnoho jiných poskytovatelů hostování na Linuxu, GreenGeeks také nabízí cPanel jako primární ovládací panel. Zahrnuje dva instalátory skriptů; Softaculous a Fantastico. S takovými nástroji můžete snadno instalovat slavné blogovací platformy třetích stran, jako je WordPress. Podobně můžete nainstalovat systémy pro správu obsahu, jako je Drupal.

Zákaznický servis (podpora)

I když podpora zákazníků není příliš pozoruhodná, je stále docela slušná. K dispozici jsou následující kanály:

Živý chat

Agenti podpory zákazníků jsou k dispozici prostřednictvím živého chatu 24/7 po celý rok.

Vstupenky

Je také vytvořen účinný systém prodeje e-mailů. Tvrdí, že na kontakt prostřednictvím e-mailu budete muset čekat pouze 15–20 minut.

Telefon

Telefonická podpora je k dispozici také během pracovní doby. Jedná se o pracovní dny od 9:00 do 12:00 EST. Během víkendů je načasování čas od 9:00 do 20:00 EST.

Zdroje vzdělávání (znalostní báze)

Co odlišuje zákaznickou podporu, je znalostní báze pro rychlou pomoc pro kutily. Existují různé kategorie, které mají odpovědi na téměř všechny otázky, které byste mohli mít. Tyto zdroje jsou nejen velmi podrobné, ale také velmi užitečné. Navíc můžete také pomocí vyhledávací lišty zadat slovo, které se týká vašeho problému, pro rychlé vyhledání. Takže i když funkce živého chatu není k dispozici, můžete přesto získat pomoc. Znalostní základna je také doplněna mnoha základními návody.

a2-hosting-znalostní báze

Záruka vrácení peněz (zásady vrácení peněz)

Společnost nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Pokud máte problém během prvních 30 dnů, můžete požádat o vrácení peněz. Nebudou kladeny žádné otázky.

Existují však některé věci, které nebudou zahrnuty do vašich náhrad. Patří sem poplatky za registraci domény, instalační poplatky a náklady na doplňky.

Pro koho je GreenGeeks nejlepší?

 • Zákazníci se zaměřují na prioritu, vynikající podporu a dobrou hodnotu spolu s udržitelností.
 • Podniky, které chtějí zajistit, aby všechny jejich postupy zůstaly ekologické.
 • Jedna z nejvhodnějších možností pro majitele malých podniků.
 • Vynikající volba pro spolehlivost, konkurenceschopnost a výkon serveru.
 • Uživatelé s méně technickými znalostmi o nastavení webových stránek.

KLADY
NEVÝHODY

 • Webový hostitel s bohatými funkcemi dostupný za dostupnou cenu.
 • Dodává se se zárukou vrácení peněz.
 • Rychlé servery kvůli HTTP / 2 a SSD.
 • Různé možnosti zákaznického servisu.
 • Stanovení ceny je trochu zavádějící.

Doporučujeme GreenGeeks?

S ohledem na ceny a funkce obsažené v jejich plánech doporučujeme GreenGeeks. Navíc je jeho schopnost věnovat osobní pozornost všem uživatelům ještě lepší. V případě problémů vám nebude hrozit příliš velká ztráta. Místo toho odborníci zvládnou všechno profesionálně. Navíc jsou jejich služby zelené, což pomáhá šetřit klima. Celkově lze říci, že výkon, rychlost a spolehlivost je dobrou volbou.

Doufáme, že vám tato podrobná kontrola pomůže dospět k informovanému rozhodnutí. Co si o tom myslíš? Máte nějaké zkušenosti s GreenGeeks? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map