Recenze hostingu A2: Jsou „servery Turbo“ dobré?

Před napsáním této recenze jsme zakoupili služby, které musel hosting A2 nabízet. Použili jsme jej po dobu jednoho roku (a stále jej využíváme), než poskytneme náš názor. V jednom roce, kdy jsme službu využili, jsme sledovali výkon A2. Sledovali jsme dobu provozu a rychlost (průměrná doba načítání).


Do této recenze jsme také zahrnuli skutečné statistiky a reálná data. Tato data zahrnují zkušenosti se zákaznickou podporou, klíčové funkce, reálná data o nákladech, dostupnosti a době načítání. Po zohlednění všeho jsme přišli s touto nezaujatou kontrolou.


Celkové hodnocení

4.5 / 5

Funkce
10/10

Uživatelsky přívětivý
10/10

Ceny
7/10

Podpěra, podpora
10/10

Spolehlivost
10/10

A2 Hosting Slevy
Viz nabídky

Uptime

99,97%

Načíst čas

347 ms

A2 Hosting získal dobrou pověst vysoce výkonného hostingu. Díky nim jsou jejich služby skvělé, protože se zaměřují na spolehlivost a rychlost. Společnost pojmenovala SSD jako „Turbo servery“. Tyto stránky načítají až 20x rychleji než standardní servery jiné než SSD.

Vysoká rychlost není jen pro jejich špičkové klienty. Místo toho jsou možnosti turbo zahrnuty do jejich sdílených hostingových plánů. Takže za nízkou cenu si můžete vychutnat vysokou rychlost.

A2 Hosting se řadí vysoko na seznamu nejlepších hostitelů docela neustále. Navíc získali také řadu ocenění za hostování. Jejich tým posádky guruů je v případě problémů k dispozici 24 hodin denně.

Klíčové vlastnosti

 • 24/7 monitorování a trvalé zabezpečení
 • Softwarový a turbo speed servery optimalizované na A2
 • Neomezené e-mailové účty, domény a databáze
 • Představuje bezplatné převody webu
 • Neomezené místo na disku SSID RAID-10
 • Záruka vrácení peněz kdykoli

Místo na disku
Neomezený

Šířka pásma
Neomezený

Vrácení peněz
30 dní

Doména zdarma
Ne

SSL zdarma
Ano

Hostingové plány
www.a2hosting.com

Recenze hostingu A2: Základní informace

A2 Hosting začal jako Iniquinet v roce 2001 jako podpora webhostingu. Začalo to od Ann Arbor v Michiganu. Jak společnost začala růst, název se změnil na A2, aby vzdal hold jejich kořenům. Na hostiteli je skvělé, že vždy podporoval nejnovější technologii. Nakonec to zajistilo jeho obrovský úspěch.

siteground-background-info

V roce 2013 představila SSD hosting pro podporu platformy SwiftServer. Společnost poté přijala také SSD pro své sdílené hostingové plány. Výsledkem bylo zvýšení rychlosti. Na konci roku 2014 začala využívat turbo servery. V důsledku toho nabízí lepší rychlosti načítání stránky ve srovnání s mnoha jinými webovými hostiteli. V průběhu let se A2 Hosting rozrostla na vysokorychlostního a spolehlivého hostitele.

Statistiky hostované na webových stránkách & TLD

Od roku 2001 pracuje A2 Hosting na výběru mnoha. S 24 hostitelskými plány hostilo 186 152 domén. Mezi hostované domény patří .com, .org, .us, .biz a .info. Celkově se rok od roku zaznamenalo tempo růstu 14%.

a2-hosting-domén-statistiky

a2-hosting-tlds-statistics

Výkon, doba provozu & Načíst čas

Pro tuto recenzi jsme se zaregistrovali pro hostingové služby A2 a nainstalovali WordPress. Poté jsme vytvořili fiktivní web pomocí výchozího motivu. Také jsme naplnili náš web tak, aby fungoval jako skutečný průměrný web WordPress.

Test výkonu (Pingdom)

Rychlost je zásadní pro jakýkoli web, bez ohledu na jeho výklenek. Proto jsme pomocí Pingdomu nejprve otestovali rychlost hostitele. Výsledky ukazují, že doba načítání je téměř půl sekundy, což je samo o sobě pozoruhodné.

pingdom-a2-hosting

Uptime serveru & Čas načítání (UptimeRobot)

Naše fiktivní webové stránky WordPress byly každou minutu kontrolovány z hlediska celkové dostupnosti hostitele. Jinými slovy, jsou testovány doby odezvy i prostoje. Je zcela jasné, že za poslední dva měsíce A2 Hosting nezažil žádné prostoje. 100% provozuschopnost serveru je tedy docela působivá.

Doba odezvy je také vynikající. Jak můžete vidět z grafu, doba odezvy je během dne výrazně pod půl sekundy. Reakce pouze v jednu denní dobu trvá jen zlomek sekundy.

uptime webu

A2 Hosting Uptime & Čas načítání za poslední 3 měsíce (UptimeRobot)

Měsíc
Statistiky dostupnosti
Načíst časové statistiky
Červen 201999,97%278 ms
Květen 201999,98%257 ms
Duben 201999,99%263 ms

Doba odezvy serveru (Bitcatcha)

Nástroje jako Pingdom vám umožní zjistit, jak se data na vašem webu načítají. To zahrnuje média, která se načítají déle než obyčejný text. Pro přesnější dobu odezvy serveru jsme tedy použili bitcatchu. Pomocí tohoto nástroje je možné vyzkoušet dobu odezvy serveru bez načtení dat.

siteground-bitcatha

Jak ukazují výsledky, doba odezvy v USA je kratší než jedna sekunda, což je výjimečné. I na jiných místech jsou statistiky působivé. Všechny servery odpoví do půl sekundy.

Hostingové plány a funkce

Aby společnost zajistila uspokojení velké zákaznické základny, má společnost řadu hostingových balíčků. V závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat plán hostingu, který vám nejlépe vyhovuje.

Druh hostování
Balíček č. 1
Balíček č. 2
Balíček č. 3
Balíček č. 4
Sdílené (základní)3,92 $ / mo4,90 $ / měsíc9,31 $ / měsíc
WordPress3,92 $ / mo4,90 $ / měsíc9,31 $ / měsíc11,99 $ / měsíc
VPS32,99 $ / měsíc46,19 $ / měsíc65,99 $ / měsíc
Věnováno141,09 $ / mo207,49 $ / měsíc290,49 $ / měsíc

Sdílený hosting

Pro sdílený hosting jsou k dispozici balíčky serverů Windows a Linux. Tyto balíčky jsou téměř stejné. Jediný rozdíl je v tom, že cPanel se u obou liší. Kromě toho jsou balíčky Windows o něco dražší. Celkově existují tři různé sdílené plány pro každý druh hostingu.

Hlavní rysy
LITE
RYCHLÝ
TURBO
Počáteční cena3,92 $ / mo4,90 $ / měsíc9,31 $ / měsíc
Obnovovací cena7,99 $ / měsíc9,99 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSDNeomezenýNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účty25NeomezenýNeomezený
Hostované domény25NeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény
ZDARMA SSL certifikát

a2-hosting-sdílené-balíčky

VPS Hosting

Pokud se nechcete zabývat všemi technickými detaily, můžete si vybrat hosting VPS. K dispozici jsou dvě možnosti; Spravovaný hostingový plán VPS nebo Dynamic VPS. Dynamický plán VPS vám poskytuje zcela přizpůsobitelný účet. Mezitím spravovaný plán VPS poskytuje plnou správu HostGuard.

balíčky a2-hosting-vps

Vyhrazený hosting

Pro vyhrazený hosting jsou opět k dispozici dvě možnosti. S vyhrazeným hostingem flex získáte šanci vyvinout příkazový řádek. Mezitím získáte spravovaný flex hosting a získáte plně spravované hostingové řešení. Pro obě kategorie jsou k dispozici tři plány; Sprint, Exceed, a nakonec Mach.

a2-hosting-vyhrazené-balíčky

Cloud hosting

Všechny plány hostování cloudu jsou soustředěny kolem serveru Linux. Jinými slovy, pro Windows není k dispozici žádná možnost. Můžete si však vybrat svůj operační systém Linux. Navíc můžete také vybrat požadované úložiště; SDD nebo HDD.

a2-hosting-cloud-balíčky

Reseller Hosting

Na serverech Linux i Windows jsou k dispozici různé hostingové plány pro distributory.

a2-hosting-reseller-balíčky

Podrobný popis hostování A2 (sdílený plán)

Základní sdílený plán, který společnost nabízí, se nazývá balíček Lite. Je k dispozici pro Windows i Linux. Je to jedna z nejlepších možností pro jeden web.

Plány & Ceny v detailu

Pojďme se podívat na vlastnosti základního plánu a cenu, kterou budete muset zaplatit. K dispozici jsou také dvě možnosti upgradu pro ty, kteří je potřebují. Díky plánu Swift získáte dvakrát více zdrojů a více webových stránek. Druhou možností je plán Turbo, který je dosud nejrychlejší službou společnosti.

Co je součástí základního balíčku?

LITE (základní balíček): Kromě jednoho webu obsahuje plán také spoustu funkcí. Patří mezi ně 5 databází, bezplatné SSD a SSL, neomezený přenos a neomezené úložiště. Navíc, stejně jako u všech plánů, i tento zahrnuje záruku vrácení peněz kdykoli. Upozorňujeme, že základní plán Lite nezahrnuje servery Turbo společnosti. Balíček začíná na $ 3,92 / měsíc. Obnovuje se na 7,99 $ / měsíc.

RYCHLÝ: Balíček Swift zahrnuje neomezené weby, přenos, databáze a úložiště. Zahrnuje také bezplatné SSD a SSL. Turbo servery však nejsou zahrnuty. Mezi další funkce patří kdykoli záruka vrácení peněz a cPanel. Počáteční cena tohoto plánu je 4,90 $. Mezitím je obnovovací cena 9,99 $ / měsíc.

TURBO: Stejně jako jiné plány to zahrnuje také neomezený přenos, ukládání a databázi. Zahrnuje také turbo server, který nabízí až 20krát vyšší rychlost. Mezi další funkce patří ovládací panel cPanel a kdykoli záruka vrácení peněz.

Hlavní rysy
LITE
RYCHLÝ
TURBO
Počáteční cena3,92 $ / mo4,90 $ / měsíc9,31 $ / měsíc
Obnovovací cena7,99 $ / měsíc9,99 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSDNeomezenýNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účty25NeomezenýNeomezený
Hostované domény25NeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény
ZDARMA SSL certifikát
Celkem databází5NeomezenýNeomezený
Přenos webových stránekVolný, uvolnitVolný, uvolnitVolný, uvolnit
SSD Boost
Turbo server20x rychlejší
Trvalá bezpečnost
Optimalizovaný software A2
Cores1 x 2,1 gHz2 x 2,1 gHz2 x 2,1 gHz
Fyzická paměť0,5 GB1 GB2 GB
Možnosti umístění serveru
CloudFlare Basic
CloudFlare Plus
Zálohy zpětného převíjení serveru
Mezipaměť WordPress LiteSpeed20x rychlejší
Vyhrazená IP adresa1,96 $ / měsíc1,96 $ / měsíc1,96 $ / měsíc
Správa DNSVolný, uvolnitVolný, uvolnitVolný, uvolnit
SSH přístup & Rsync
Ovládací panel cPanel
Softaculous
Záruka vrácení peněz kdykoli

Tabulka počátečních cen

Jak již bylo zmíněno, ceny za Linux a Windows hosting se liší. Pro Linux tedy balíček Lite začíná na 3,92 $ / měsíc pro plány na 2 a 3 roky. Mezitím pro Windows stojí balíček 4,90 $ měsíčně. Ceny se však liší, pokud se rozhodnete pro roční plány, dvouleté a tříleté plány. Například, pokud se rozhodnete pro 24měsíční období pro plán Lite, bude vás to stát 3,92 $ / měsíc. Obecně platí, že čím delší je plán, tím nižší jsou ceny. V následující tabulce můžete zjistit přesné náklady podle požadované doby trvání:

Platební období / plán
(pouze pro nové uživatele)
LITE
RYCHLÝ
TURBO
1 měsíc4,90 $ / měsíc6,37 $ / měsíc12,25 $ / měsíc
12 měsíců4,41 $ / mo5,39 $ / měsíc10,29 $ / měsíc
24 měsíců3,92 $ / mo4,90 $ / měsíc9,31 $ / měsíc
36 měsíců3,92 $ / mo4,90 $ / měsíc9,31 $ / měsíc

Tabulka obnovení cen

Stejně jako počáteční ceny se obnovovací ceny mění také s rostoucím časovým obdobím. Jak je vidět z tabulky, cena za měsíc je nejnižší pro plán 24 a 36 měsíců.

Platební období / plán
(možnosti obnovení)
LITE
RYCHLÝ
TURBO
1 měsíc9,99 $ / měsíc12,99 $ / měsíc24,99 $ / měsíc
12 měsíců8,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc20,99 $ / měsíc
24 měsíců7,99 $ / měsíc9,99 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
36 měsíců7,99 $ / měsíc9,99 $ / měsíc18,99 $ / měsíc

Hlavní funkce v detailu

Pojďme se podívat na hlavní funkce, které nabízí hosting A2. Jejich znalost vám pomůže určit, zda je tento webový hostitel pro vás ten pravý!

Doménové jméno & E-mailem

A2 Hosting neposkytuje doménové jméno zdarma. Název domény však můžete získat za nízkou cenu. Bude vás to stát 14,95 $ / rok. Můžete také získat možnost ochrany domény.

a2-hosting-domain-names

Základní plán navíc obsahuje 25 e-mailových adres. Mezitím plán Swift i Turbo zahrnují neomezené e-mailové adresy.

Webový prostor & Šířka pásma

S hostingem A2 získáte neomezené úložiště i bezplatné SSD. Ve skutečnosti nejzákladnější plán zahrnuje obě tyto funkce. Takže i když vyberete základní plán, na těchto dvou vám nebude chybět.

Instalace WordPress One-Click

Ovládací panel cPanel je vybaven Softaculous. Pomocí instalačního programu WordPress jedním kliknutím můžete snadno nainstalovat WordPress.

Migrační služba

S tímto webovým hostitelem se můžete těšit na bezplatnou migraci stránek. Pokud používáte cPanel s aktuálním hostitelem, pak A2 migruje váš web za vás, aniž by vám za něj účtoval poplatky!

Tvůrce webových stránek

A2 nabízí efektivní tvůrce webových stránek A2. V zásadě existují 4 různé plány. Nejlevnější, který je ideální pro jednostránkový web, začíná na $ 3,92 / měsíc. Mezitím nejdražší, který je vhodný pro weby elektronického obchodu, stojí 11,76 $ / měsíc. Plány tvůrce webu zahrnují různé šablony a dostatečné úložiště.

a2-hosting-web-tvůrce

Další funkce

A2 nabízí vývojářům spoustu funkcí. Jejich nejpůsobivější funkcí je však jejich server Turbo, který slibuje vynikající dobu načítání. Mezi další funkce patří také 99,9% uptime závazek.

Ochrana soukromí domény

A2 Hosting poskytuje ochranu ID. Pomocí této funkce můžete chránit vaše osobní údaje. Současně můžete také zajistit, že se sníží množství nevyžádané pošty do vaší doručené pošty. Všimněte si, že to stojí 9,95 $ ročně.

SSL certifikát

Certifikát SSL v podstatě ověřuje identitu vašeho webu. Navíc šifruje data odesílaná mezi webem a serverem. Jednoduše řečeno, přidává další úroveň zabezpečení, která je rozhodující pro weby, které přijímají platby.

A2 nabízí řadu SSL certifikátů, které odpovídají potřebám vašich webových stránek. Základní SSL je zahrnuto zdarma. K dispozici je však pokročilý protokol SSL s nejvyšší obchodní bezpečností.

Zabezpečení SiteLock

Hosting A2 zajišťuje bezpečnost stránek jejich klientů. Z tohoto důvodu zahrnuje na všech svých účtech proaktivní ochranná opatření známá jako Perpetual Security. To zahrnuje řadu funkcí, jako jsou antivirové kontroly, hardwarové zabezpečení serveru a ochrana proti auto-léčení. Pro zajištění další bezpečnosti se také spojila se společností SiteLock.

Vyhrazená IP

Vyhrazenou IP adresu si můžete objednat ze zákaznického panelu. Bude vás to stát 4 $ / měsíc bez ohledu na Vámi vybraný plán.

Zálohy

Máte možnost vytvořit zálohu kdykoli budete chtít. Toto se hodí, když nechcete, aby se objevovalo naplánované týdenní nebo denní zálohování. Pro svůj web můžete vytvořit úplné nebo částečné zálohy.

Další funkce

Pro větší zabezpečení zahrnuje A2 bezplatnou ochranu HackScan. To pomáhá blokovat hackery dříve, než mohou způsobit sebemenší poškození. Mezi další funkce patří duální firewall, KernelCare a ochrana hrubou silou.

Umístění serveru

Jejich servery jsou rozmístěny na třech kontinentech, což je další důvod jejich solidního výkonu. Servery jsou umístěny v Amsterdamu v Evropě, Singapuru v Asii a v Michiganu a Arizoně v USA. Můžete tedy získat přístup k serveru, který je nejblíže vaší poloze.

Díky tomu se můžete těšit na vyšší výkon a rychlost vašeho webu. Navíc jsou servery monitorovány nepřetržitě. Kromě toho jsou ve vlastnictví výlučně A2, takže se můžete bez problémů spolehnout na bezpečnost.

Snadnost použití

Přestože A2 Hosting je hostitelem přátelštějším pro vývojáře, jeho použití není stále obtížné. Pojďme se krátce podívat na funkce, které zajišťují toto snadné použití.

Snadnost registrace

Registrace zahrnuje pouze tři základní kroky. Všechny kroky jsou základní a snadné je sledovat, takže nebudete mít problémy s registrací.

platební metody

Přijímá se řada způsobů platby. Patří mezi ně PayPal, bankovní převod, peněžní příkaz, kreditní karta, Skrill, PayULatam a šek.

Aktivace účtu

Váš účet bude okamžitě aktivován. Nebudete muset čekat, až získáte přístup ke špičkovým hostingovým službám.

Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu

Pro zajištění snadného použití nabízí A2 standardní ovládací panel cPanel. I pro ty, kteří jej používají poprvé, je ovládací panel poměrně snadno použitelný. Navíc je snadné procházet různými možnostmi správy webu.

Podobně vyžaduje instalace skriptů různých CMS pouze několik kliknutí. Kromě toho lze z ovládacího panelu snadno přistupovat k dalším aplikacím, jako jsou Drupal a Joomla. Pro větší funkčnost jsou také zahrnuty další nástroje elektronického obchodu. Žádné z nich nezahrnují složité kódování, takže je dobré jít.

Zákaznický servis (podpora)

Zákaznický servis je na stejné úrovni a existuje několik způsobů, jak se s nimi spojit. Ve skutečnosti je tým podpory nazýván posádkou Guru, který je připraven kdykoli pomoci.

a2-hosting-support

Živý chat

Živý chat je k dispozici nepřetržitě po celý týden. Můžete jim kdykoli zaslat zprávu.

Vstupenky

Byl také nastaven systém prodeje kontaktů s podporou kontaktů. Můžete tedy vidět odpovědi na vybrané stávající služby.

Telefon

Telefonická podpora je také docela efektivní. I když jim zavoláte pozdě v noci, někdo na hovor přijme. V některých případech můžete být požádáni, abyste zanechali zprávu. V krátké době vás však zavolají zpět.

Zdroje vzdělávání (znalostní báze)

Existuje také znalostní báze pro všechny, kteří chtějí hledat řešení sami. V této znalostní bázi najdete články o různých tématech. Patří mezi ně PHP, SSH klíče, WordPress a e-mailové účty. Pro rychlé výsledky je k dispozici také vyhledávací pole, kde můžete zadat klíčové slovo a získat související články.

a2-hosting-znalostní báze

Záruka vrácení peněz (zásady vrácení peněz)

S A2 Hosting získáte bezrizikovou zkušební verzi a záruku vrácení peněz kdykoli. To znamená, že od hostitele získáte bezproblémovou náhradu. Navíc zrušením účtu do jednoho měsíce získáte plnou náhradu. Pokud zrušíte účet po počátečním měsíci, můžete také získat některé z vrácených částek. To však záleží na vašem použití.

Pro koho je A2 nejlepší hosting?

 • Nejvhodnější volba pro vývojáře, protože nabízí řadu nástrojů přátelských pro vývojáře.
 • Je stále vhodný pro nováčky bez předchozích znalostí webhostingu.
 • Zkušení webmasteři mohou také těžit z jejich služeb.

KLADY
NEVÝHODY

 • Zajišťuje výkon při vysokorychlostním zatížení.
 • Dodává se s volnými SSD.
 • Vhodné pro uživatele WordPress.
 • Doba načítání stránky je docela působivá.
 • Plány pro hosting Windows jsou omezené.
 • V porovnání s jinými plány je to spíše na drahé straně.

Doporučujeme hostování A2?

Celkově je A2 schopen nabídnout všechny nástroje, které začátečníci a odborníci potřebují k tomu, aby mohli své webové stránky provozovat. Na základě výkonu, rychlosti a spolehlivosti se jeví jako dobrá volba. Jejich zákaznická podpora je také vysoce kvalifikovaná, přátelská a ochotná kdykoli pomoci.

I když jsou ceny vysoké, záruka za vrácení peněz ji nahradí. Záruka ve skutečnosti ukazuje pouze víru, kterou mají ve své služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map