Recenze SiteGround: Je to pro vás ten správný hosting?

Zkontrolovali jsme SiteGround, abychom zjistili, jak je dobrý. Koupili jsme si službu a vytvořili náš web, abychom zkontrolovali funkce nabízené společností. Studovali jsme vše od nákladů po provozuschopnost a načítání reálných dat, abychom napsali spolehlivou a pravdivou recenzi poskytovatele hostingu.


Celkové hodnocení

4.5 / 5

Funkce
10/10

Uživatelsky přívětivý
10/10

Ceny
7/10

Podpěra, podpora
10/10

Spolehlivost
10/10

Slevy SiteGround
Viz nabídky

Uptime

99,99%

Načíst čas

546 ms

SiteGround je renomované jméno v oboru, hlavně kvůli tomu, že se jedná o platformu podporovanou WordPress. Ti, kteří tuto službu využili, přísahají, protože nabízí spoustu hostingových služeb a je známá také svou úžasnou zákaznickou podporou. Webhostingová společnost, která byla založena v roce 2004, má dobrou pověst a má míru štěstí 99,7%, což naznačuje, jak ji milují její zákazníci, kteří neustále rostou..

V této recenzi ji podrobně prozkoumáme a usoudíme, zda to stojí za pokus. Bez velkého nadšeného chování se podívejme na naši recenzi SiteGround.

Klíčové vlastnosti

 • Technologie SSD storage a NGINX server poskytují vysokorychlostní službu
 • Mnoho balíčků zahrnuje bezplatnou službu přenosu webových stránek
 • Špičkové zabezpečení a doplňky
 • Všechny služby zahrnují CloudFlare CDN pro další zvýšení rychlosti
 • Schváleno WordPress + 99,9% záruka dostupnosti
 • Čtyři datová centra na třech kontinentech

Místo na disku
10 gb

Šířka pásma
Neomezený

Vrácení peněz
30 dní

Doména zdarma
Ne

SSL zdarma
Ano

Hostingové plány
www.siteground.com

Recenze SiteGround: Základní informace

Společnost má centrálu v Bulharsku a má datová centra po celém světě (USA, Evropa a Asie) a přítomnost na šesti místech. Byl spuštěn v roce 2004 a pomalu se pohybuje směrem ke správě 1 900 000 jmen domén.

Společnost má celkem 400 zaměstnanců a rychle roste, když najmete více talentovaných osob, které uspokojí rostoucí počet klientů. Je známá svým fantastickým zákaznickým servisem, který je k dispozici 24 hodin denně a ve více jazycích. To je jeden z důvodů, proč je platforma oblíbená nejen v USA, ale po celém světě.

siteground-background-info

Schváleno WordPress

Je to „WordPress“ doporučuje hosting společnost hlavně díky své mimořádně neuvěřitelné zákaznické podpoře. Poskytovatel hostingu je mezi uživateli WordPress velmi oblíbený a dokonce nabízí speciální slevy pro začátečníky WP.

Díky této platformě bude hostování webů WordPress hračkou. Můžete nainstalovat WP jedním kliknutím, užít si spravované aktualizace, WP staging a integraci git a W-Cli.

Používá také nejnovější technologie, jako jsou HTTP / 2, PHP 7, disky SSD a ukládání do mezipaměti založené na NGINX, aby byl web chráněn a aby byly zajištěny dobré doby načítání.

Statistiky hostované na webových stránkách & TLD

Web v současné době hostuje asi 738 149 webových stránek a nabízí celkem 11 hostingových plánů. Nabízí řadu TLD včetně .com, .biz, .info, .org a TLD podle země včetně .us.

statistika stránek a domén

siteground-tlds-statistics

Výkon, doba provozu & Načíst čas

Abychom napsali nestrannou a pravdivou recenzi, zaregistrovali jsme se na hostingový účet SiteGround a pomocí různých služeb jsme mohli posoudit kvalitu hostingu nabízeného společností. Celkovým výkonem jsme byli ohromeni, protože samotný web se rychle načetl a nabídl také neuvěřitelnou dobu bezporuchovosti a dobu načítání. Řekli bychom, že je to mezi nejlepšími top 3, pokud jde o provozuschopnost a rychlost.

Test výkonu (Pingdom)

Chcete-li mít rychlý web, měla by být vaše webhostingová společnost také rychlá. S ohledem na tuto skutečnost jsme nejprve otestovali rychlost hostitele. Za tímto účelem jsme vytvořili testovací web pomocí výchozího motivu. Přidali jsme také fiktivní obsah s obrázky, aby fungoval jako skutečný web. Nakonec jsme pro testování rychlosti webu použili Pingdom.

pingdom-siteground

Nepoužili jsme žádné triky pro optimalizaci rychlosti ani ukládání do mezipaměti a byli jsme ohromeni tím, jak rychle se web načítal – 726 ms. Toto je rychlejší než 70% testovaných webů.

Uptime serveru & Čas načítání (UptimeRobot)

Vytvořili jsme živé stránky a pravidelně jsme je testovali na prostoje a dobu odezvy. Web za posledních 40 dnů neklesl a za posledních 30 dní nabízel 100% provozuschopnost. To je docela působivé. Plus, doba odezvy je také dobrá a stojí v průměru 691,23mb, až na 1 sekundu pouze dvakrát denně. Je to docela spolehlivý a stabilní hostitel, pokud jde o dobu provozu a dobu odezvy.

uptime webu

Provozní doba SiteGround & Čas načítání za poslední 3 měsíce (UptimeRobot)

Měsíc
Statistiky dostupnosti
Načíst časové statistiky
Červen 201999,99%608 ms
Květen 201999,98%624 ms
Duben 2019100%682 ms

Doba odezvy serveru (Bitcatcha)

Použili jsme Bitcatcha k posouzení celkového výkonu webu. Servery fungovaly v USA velmi dobře, zatímco v jiných zemích byla rychlost o něco pomalejší, stále byla kratší než jedna sekunda a míra odezvy byla nejpomalejší v Sao Paulo v Brazílii, v 5243 ms.

siteground-bitcatha

Celkově bychom řekli, že je to působivé, pokud jde o míru, která zůstala pod vteřinou. Může to být skvělá volba, pokud cílíte hlavně na americké publikum, ale pokud vaše hlavní publikum leží v Asii nebo na jiných kontinentech, nemusí to být ta nejlepší volba.

Hostingové plány a funkce

SiteGround nabízí celou řadu hostingových plánů rozdělených do různých typů. Nabízejí sdílený, oddaný, prodejce, cloud a spravovaný hosting WordPress.

Druh hostování
Balíček č. 1
Balíček č. 2
Balíček č. 3
Balíček č. 4
Sdílené (základní)3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
WordPress3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
Mrak80 $ / měsíc120 $ / měsíc160 $ ​​/ mo240 $ / mo
Věnováno269 ​​$ / měsíc349 $ / měsíc729 $ / měsíc

Sdílený hosting

StartUp: Za 3,95 $ / měsíc si můžete užít 10 GB webového prostoru s 10 000 návštěvníky měsíčně. Je vhodný pro malé weby a můžete hostit pouze jeden web.

GrowBig: Za 5,95 $ / měsíc si můžete užít 20 GB webového prostoru s 25 000 návštěvníky měsíčně. Je vhodný pro středně velké firmy a můžete hostit neomezené weby. Navíc přichází s několika prémiovými funkcemi.

GoGeek: Za 11,95 $ / měsíc si můžete užít 30 GB webového prostoru s 100 000 měsíčními návštěvníky. Je vhodný pro velké weby a umožňuje hostovat i více webů.

Hlavní rysy
StartUp
GrowBig
GoGeek
Počáteční cena3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
Obnovovací cena11,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSD10 GB20 GB30 GB
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účtyVolný, uvolnitVolný, uvolnitVolný, uvolnit
Hostované doményNeomezenýNeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény
ZDARMA SSL certifikát

sdílené balíčky siteground

Hosting WordPress

Programy hostingu WordPress společnosti SiteGround jsou velmi populární a jsou stejné jako sdílené plány hostování, kromě toho zahrnují lepší podporu WP a výkon s bezplatnými převody:

StartUp: Začíná již od 3,95 $ měsíčně a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 10 GB webového prostoru a 10 000 měsíčních návštěv. Můžete si také užít spoustu základních funkcí včetně webového tvůrce, nepřetržité podpory, neomezené MySQL, SSL a HTTPS zdarma, e-mailových účtů a denních záloh..

GrowBig: Začíná již od 5,95 $ / měsíc a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 20 GB webového prostoru a 25 000 měsíčními návštěvami. Vychutnejte si také všechny základní funkce se spoustou prémiových funkcí, včetně prioritní technické podpory, bezplatného přenosu stránek, bezplatného obnovení záloh a vyšší rychlosti.

GoGeek: Začíná již od 11,95 $ měsíčně a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 30 GB webového prostoru a 100 000 měsíčních návštěv. Vychutnejte si také všechny základní a prémiové funkce se spoustou podivínských funkcí včetně méně účtů na serveru, WordPress stagingu, Joomla stagingu, PCI kompatibilních serverů a vytvoření Git Repo na jedno kliknutí.

balíčky siteground-wordpess

WOOCommerce Hosting

Je vhodný pro všechny velikosti a začíná již od 3,95 $ / měsíc. Všichni přicházejí s nainstalovaným WooCommerce a Storefront.

StartUp: Začíná již od 3,95 $ měsíčně a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 10 GB webového prostoru a 10 000 měsíčních návštěv. Můžete si také užít spoustu základních funkcí včetně webového tvůrce, nepřetržité podpory, neomezené MySQL, SSL a HTTPS zdarma, 4 umístění serveru, automatické aktualizace, e-mailové účty a denní zálohy..

GrowBig: Začíná již od 5,95 $ / měsíc a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 20 GB webového prostoru a 25 000 měsíčními návštěvami. Vychutnejte si také všechny základní funkce se spoustou prémiových funkcí včetně prioritní technické podpory, WooCommerce SuperCacher a bezplatného obnovení zálohy.

GoGeek: Začíná již od 11,95 $ měsíčně a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 30 GB webového prostoru a 100 000 měsíčních návštěv. Můžete si také užít všech nezbytných a prémiových funkcí s množstvím podivínských funkcí včetně serverů kompatibilních s PCI a vytváření Git Repo na jedno kliknutí.

balíčky webového obchodu s woocommerce

Cloud hosting

Začíná již od 80 USD měsíčně a je plně spravována, rychlá a škálovatelná. Všechny zdroje jsou automaticky škálovatelné a nabízejí denní zálohy s bezplatným CDN a více umístění:

Vstup: Začíná již od $ 80 / měsíc a přichází s 40 GB SSD prostoru a 5TB přenosu dat. Navíc si můžete užít 1 jádro CPU.

Obchod: Začíná již na 120 USD měsíčně a přichází s 60 GB prostoru SSD a 5 TB přenosu dat. Navíc si můžete užít 2 jádra CPU.

Business Plus: Začíná již od $ 160 / měsíc a přichází s 80 GB SSD prostoru a 5TB přenosu dat. Navíc si můžete užít jádro 3 CPU.

Super Power: Začíná již na 240 USD měsíčně a přichází se 120 GB SSD prostoru a 5 TB přenosu dat. Navíc si můžete užít 4 jádra CPU.

balíčky siteground-cloud

Reseller Hosting

Tento plán začíná již od 42 USD a je vhodný k hostování více webových stránek. Můžete si dokonce užít množstevní slevy a získat přístup ke speciálním názvům domén.

balíčky siteground-reseller

Vyhrazený hosting

Toto je dobré řešení pro velké společnosti, protože všechny zdroje jsou použity pro váš web.

Vstupní server: Začíná již od 269 $ / měsíc a přichází se 4 jádry CPU. Můžete si užít 8MB CPU cache s 480 GB místa na disku a 10 TB šířky pásma.

Server napájení: Začíná již na $ 349 / měsíc a přichází se 4 jádry CPU. Můžete si užít 8MB CPU cache s 960 GB místa na disku a 10 TB šířky pásma.

Super Power Server: Začíná již na $ 729 / měsíc a přichází s 2 × 6 CPU jádry. Můžete si užít 15 MB mezipaměti CPU s 2 × 9460 GB místa na disku a 10 TB šířky pásma.

Vstupní server
Power Server
Super Power Server
269 ​​$ / měsíc349 $ / měsíc729 $ / měsíc
Intel Xeon E3-1230 SSDIntel Xeon E3-1270 SSD2 x Intel Xeon E5-2630 SSD
Rychlost procesoru s frekvencí 3,20 GHzRychlost procesoru 3,50 GHzRychlost CPU 2,00 GHz
4 jádra CPU8 vláken CPU2 x 12 vláken CPU
8 vláken CPU8 vláken CPU2 x 12 vláken CPU
8 MB CPU cache8 MB CPU cache15 MB mezipaměti CPU
16 GB DDR3 RAM32 GB DDR3 RAM64GB DDR3 RAM
480 GB SSD960 GB SSD2×960 GB SSD v RAID1
Šířka pásma 10TBŠířka pásma 10TBŠířka pásma 10TB

balíčky vyhrazené pro webovou stránku

SiteGround Basic (Shared Plan) v detailu

Plán sdíleného hostování SiteGround, StartUp, je optimalizován pro hosting. Má všechny ty funkce, které si přeje 99,9% hostujících klientů. Ze stejného důvodu nabízejí klientům přímou cestu pro přihlášení k tomuto plánu z webové stránky.

Plány & Ceny v detailu

Pojďme se podívat na funkce obsažené v základním plánu a cenu, kterou budete muset zaplatit. K dispozici jsou také dvě možnosti upgradu pro ty, kteří je potřebují. Jsou to GrowBig a GoGeek plány.

Co je součástí sdílených balíčků?

StartUp (základní balíček): Začíná již od 3,95 $ měsíčně a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 10 GB webového prostoru a 10 000 měsíčních návštěv. Můžete si také užít spoustu základních funkcí včetně webového tvůrce, nepřetržité podpory, neomezené MySQL, SSL zdarma, e-mailových účtů a denních záloh..

GrowBig: Začíná již od 5,95 $ / měsíc a umožňuje hostit 1 web. Balíček obsahuje 20 GB webového prostoru a 25 000 měsíčních návštěv. Vychutnejte si také všechny základní funkce se spoustou prémiových funkcí, včetně prioritní technické podpory, bezplatného přenosu stránek, bezplatného obnovení záloh a vyšší rychlosti.

GoGeek: Začíná již od 11,95 $ měsíčně a umožňuje hostit 1 web. Balíček je dodáván s 30 GB webového prostoru a 100 000 měsíčních návštěv. Vychutnejte si také všechny základní a prémiové funkce se spoustou podivínských funkcí včetně méně účtů na serveru, WordPress stagingu, Joomla stagingu, PCI kompatibilních serverů a vytvoření Git Repo na jedno kliknutí.

Hlavní rysy
Základní
Plus
Výběr Plus
Počáteční cena2,75 $ / měsíc5,45 $ / měsíc5,45 $ / měsíc
Obnovovací cena7,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSD50 GBNeomezenýNeomezený
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
E-mailové účty5NeomezenýNeomezený
Hostované domény1NeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény1NeomezenýNeomezený
ZDARMA SSL certifikát
ZDARMA Tvůrce stránek
ZDARMA převod webových stránek
cPanel & Softaculous
Neomezený MySQL DB
Neomezené dílčí a parkované domény
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní
Zdarma CDN s každým účtem
SuperCacherPouze úroveň 1Všechny 3 úrovněVšechny 3 úrovně
Anti-Hack systémy & Pomoc
Automatické denní zálohování
Pokročilé zálohování na vyžádání
Servery kompatibilní s PCI
Zdarma SSH a SFTP přístup
MySQL & Databáze PostgreSQL
FTP účty
Předinstalovaný Git
Představení

Začínající & Tabulky obnovení cen

Společnost v současné době neposkytuje žádné slevy na dlouhodobé smlouvy, ale pozor na speciální nabídky, které mohou občas přijít.

Platební období / plán
(pouze pro nové uživatele)
StartUp
GrowBig
GoGeek
Platební období / plán
(obnovovací ceny)
StartUp
GrowBig
GoGeek
1 měsíc3,95 $ / měsíc +
(14,95 $ nastavení)
5,95 $ / měsíc +
(24,95 $ nastavení)
11,95 $ / měsíc +
(24,95 $ nastavení)
12 měsíců3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
24 měsíců3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
24 měsíců3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc
1 měsíc11,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
12 měsíců11,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
24 měsíců11,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
36 měsíců11,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc

siteground-price-table

Hlavní funkce v detailu

Pojďme se podívat na některé z hlavních funkcí, které může WebGround nabídnout. Ty vám pomohou určit, jak dobrá nebo špatná je tato možnost pro vás.

Doménové jméno & E-mailem

V současné době neexistuje žádný sdílený hostingový plán s bezplatným názvem domény. Společnost však stále přichází s novými aktualizacemi a propagačními akcemi, takže na to dejte pozor. Pokud jde o e-maily, nemějte obavy, protože všechny balíčky mají neomezený počet e-mailových účtů.

siteground-domain-name

Instalace WordPress One-Click

Můžete si vybrat nainstalovat WordPress jediným kliknutím na jakýkoli sdílený hostingový plán. Pokud však máte v úmyslu mít web WP, můžete se rozhodnout pro hostování WordPress. Získáte spoustu funkcí WordPress, včetně bezplatné instalace, automatických aktualizací, SSL a migrace. Díky dražší možnosti získáte ještě více, včetně záloh na vyžádání.

Migrační služba

Převod stávajícího účtu na server SiteGround trvá pouze 24 hodin. Migrační služby jsou k dispozici zdarma v dražších balíčcích, s výjimkou balíčků WP, kde všechny balíčky přicházejí s bezplatnou migrací. Dobrá věc je, že se nebudete muset starat o práci, protože tým hosta to za vás zvládne.

Tvůrce webových stránek

Všechny balíčky jsou dodávány s tvůrcem webových stránek. Obsahuje kombinaci šablon a je docela snadné použití.

Další funkce

Kromě toho vám program SiteGround nabízí spoustu funkcí včetně serverů kompatibilních s PCI, stagingu WordPress, stokování Joomla a bezplatných přenosů webů. Funkce se však u jednotlivých balíčků liší a některé mohou být dostupné pouze s dražším hostingovým plánem.

Ochrana soukromí domény

Společnost nabízí ochranu soukromí domény. Je k dispozici v uživatelské oblasti a chrání vaše údaje před otevřením pro veřejnost. Je důležité, pokud nechcete, aby se vaše jméno a adresa zveřejňovaly. Přichází za 12 $ / rok.

ochrana domény

SSL certifikát

SiteGround je jednou z mála společností, které nabízejí bezplatné SSL certifikáty se všemi svými hostingovými plány. Získáte také HTTPS; nebudete tedy mít problém udržovat web v provozu.

Bezpečnostní

Společnost nabízí výjimečné bezpečnostní funkce, které zajistí, že vaše data zůstanou v bezpečí. Všechny servery používají PHP 7 pro větší bezpečnost a Apache běží se suExec. Kromě toho existuje propracovaný systém IPS / IDS, který blokuje útoky a roboty.

Vyhrazená IP

Ne všechny, ale některé balíčky přicházejí s vyhrazenou IP. Vyhrazenou adresu IP si můžete objednat ze své uživatelské oblasti. Aktivace nové IP trvá asi 2 dny a nastavení trvá jen několik hodin. Pokud váš balíček nenabízí vyhrazenou adresu IP, můžete si ji vybrat. Je k dispozici za 2,50 $ měsíčně, účtováno ročně.

Zálohy

Všechny balíčky nabízejí bezplatné denní zálohování, ale dražší balíčky také přicházejí s bezplatnými denními restauracemi a zálohami na vyžádání. Tímto způsobem se nebudete muset starat o ztrátu dat, protože se vždy můžete spolehnout na zálohy.

Další funkce

Mezi další bezpečnostní nástroje patří seznamy IP adres, ochrana horkých odkazů, pijavice Protect, SpamExperts a SpamAssassin. Můžete se také rozhodnout koupit SG Site Scanner za 19,8 $ ročně.

Umístění serveru

Můžete si vybrat z pěti umístění serveru, včetně Chicaga (USA), Amsterdamu (NL), Singapuru (SG), Londýna (UK) a Iowa (USA). Poloha je důležitá z pohledu SEO a způsobu načítání vašeho webu. Zdá se, že server SiteGround si vede dobře, protože jeho datová centra jsou bezpečná a bezpečná.

siteground-server-location

Snadnost použití

SiteGround je docela vhodný pro začátečníky. Jedním z důvodů je jeho snadné použití. Podívejme se na funkce obsažené v těchto službách, díky nimž jsou uživatelsky přívětivé!

Snadnost registrace

Vytvoření účtu je velmi snadné. Vyberte požadovaný plán a vložte podrobnosti. Můžete se zaregistrovat pro novou doménu nebo si vybrat doménu, kterou již vlastníte.

Dalším krokem je vytvoření účtu a zadání podrobností včetně jména, země, čísla atd. V této fázi budete vyzváni k zadání platebních údajů. Tento proces je přímý a jeho dokončení trvá jen několik minut.

platební metody

Web nyní přijímá pouze karty Visa, Discover, Master Card a American Express. PayPal a další takové možnosti zatím nejsou k dispozici.

platby na místě

Aktivace účtu

Sdílené servery se okamžitě aktivují. Aktivace cloudových serverů může trvat přibližně minutu a vyhrazené servery mohou trvat až 12 hodin. To je ve srovnání s jinými webovými stránkami docela dobré.

Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu

Platforma využívá cPanel pro všechny své hostingové balíčky. Snadno se používá a usnadňuje provádění, jako je vytváření e-mailových účtů, správa databází a domén atd. Web také nabízí řadu vlastních nástrojů a nástrojů třetích stran, které lze nainstalovat pouhým kliknutím.

Zákaznický servis (podpora)

Společnost má tým 300 lidí, který zajišťuje spokojenost a spokojenost zákazníků. Je to jedna z mála společností, která poskytuje podporu ve více jazycích (angličtina, italština a španělština). Kromě toho nabízí technickou podporu i pro dražší balíčky.

podpora webu

Živý chat

Živý chat je preferovanou metodou asi 70% uživatelů, protože se uvádí, že je devětkrát rychlejší než e-maily, protože interakce je živá a je zde kratší doba zdržení. Naštěstí společnost nabízí živý chat a zpracovává přes 2000 požadavků na chat denně. Spojení s agentem trvá jen několik sekund. Jsou všichni profesionální a rychle řeší problémy.

Vstupenky

SiteGround zpracovává přes 1500 vstupenek denně a tým se zdá být v práci docela efektivní. Obvykle dostanete odpověď do 24 hodin a jsou zde také připomenutí.

Telefon

SiteGround zpracovává přes 800 hovorů denně. Doba držení není dlouhá a agenti jsou přátelští a dobře informovaní.

Zdroje vzdělávání (znalostní báze)

Na webu jsou k dispozici podrobné návody ve formě elektronických knih a článků s postupy. Obsahují také obrázky a dělají z nich hračku pro pochopení různých aspektů hostování. Kromě toho existuje také FAQ, které pokrývá téměř vše.

siteground-vzdělávací-zdroje

Záruka vrácení peněz (zásady vrácení peněz)

Společnost nabízí 30denní záruku vrácení peněz pro sdílený hosting a 15denní záruku vrácení peněz pro cloud hosting. Je k dispozici pro všechny plány a lze si jej vyžádat v uživatelské oblasti. Objednávky za obnovení však nelze vrátit a některé další dodatečné poplatky, například poplatek za doménové jméno, se také nemusí vrátit.

Pro koho je SiteGround nejlepší?

SiteGround je dobrá volba pro uživatele, kteří chtějí společnost s neuvěřitelnou zákaznickou podporou. Nabízí dobrou dostupnost a rychlost je také docela působivá. Je však o něco dražší než někteří jiní weboví hostitelé, ale stále je velmi oblíbený kvůli některým skvělým funkcím, jako jsou bezplatné certifikáty SSL.

Je to vynikající volba pro weby WP díky svému hostování WP. Může být také vhodný pro podniky elektronického obchodování kvůli aplikacím třetích stran, díky nimž může být váš web spuštěn jako hračka. Navíc vývojář webových stránek také usnadňuje vytváření vašich stránek v žádném okamžiku.

KLADY
NEVÝHODY

 • Usnadňuje spuštění prvního webu díky snadno použitelnému tvůrci stránek a dostupnosti WordPress a spoustě bezplatných aplikací.
 • Vynikající služby zákazníkům, protože se můžete rozhodnout kontaktovat tým prostřednictvím chatu, hovorů nebo e-mailů.
 • Zdarma e-maily a certifikáty SSL s každým balíčkem.
 • Když si zakoupíte měsíční balíček, užijete si nižší měsíční sazby, ale budete muset zaplatit dodatečný poplatek za nastavení 14,95 $ (jednorázově).
 • Možná budete muset jít na drahé plány, pokud potřebujete hodně prostředků, protože základní balíčky mají omezený prostor a šířku pásma.

Doporučujeme SiteGround?

SiteGround je vynikající volbou, pokud máte vážný problém s profesionálním webem. Nabízí téměř 100% provozuschopnosti a snadno se používá. Můžete dokonce přejít z jiného hostitele na server SiteGround bez jakýchkoli problémů, protože poskytuje bezplatné migrační služby a agenti vám za úkol poradí..

Doufáme, že vám tato podrobná kontrola pomůže dospět k informovanému rozhodnutí. Co si o tom myslíš? Máte nějaké zkušenosti s SiteGround? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map