A2 majutuse ülevaade: kas turbiserverid on head?

Enne selle ülevaate kirjutamist ostsime teenused, mida A2 hostimine pidi pakkuma. Enne oma arvamuse avaldamist kasutasime seda aasta (ja kasutame seda siiani). Selle teenuse kasutamise aasta jooksul jälgisime A2 jõudlust. Vaatasime tööaega ja kiirust (keskmine laadimisaeg).


Sellesse ülevaatesse lisasime ka tegeliku statistika ja tegelikud andmed. Need andmed hõlmavad meie klienditoe kogemust, põhifunktsioone, kulusid, tööaega ja laadimisaega. Pärast kõike arvessevõtmist tuli meil see erapooletu ülevaade läbi.


Üldine hinnang

4,5 / 5

Funktsioonid
10/10

Kasutajasõbralik
10/10

Hinnakujundus
7/10

Toetus
10/10

Töökindlus
10/10

A2 majutuse allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,97%

Laadimisaeg

347 ms

A2 Hosting on saavutanud hea maine suure võimsusega hostina. Nende teeninduse teeb suurepäraseks see, et nad keskenduvad usaldusväärsusele ja kiirusele. Ettevõte on nimetanud oma SSD-d Turbo serveriteks. Need laadivad lehti kuni 20x kiiremini kui tavalised mitte-SSD-serverid.

Kiire kiirus pole ainult nende nutitelefonide jaoks. Selle asemel on turbovalikud kaasatud isegi nende ühisesse hostimiskavasse. Nii et saate madala hinnaga maksta suurt kiirust.

A2 Hosting on parimate võõrustajate nimekirjas üsna pidevalt kõrgel kohal. Lisaks on nad võitnud ka arvukalt hostimise auhindu. Nende guru meeskond on probleemide korral saadaval ööpäevaringselt.

Põhijooned

 • 24-tunnine jälgimine ja pidev turvalisus
 • A2-ga optimeeritud tarkvara ja turbokiirusega serverid
 • Piiramatu arvu e-posti kontosid, domeene ja andmebaase
 • Pakub tasuta saidiülekandeid
 • Piiramatu RAID-10 SSD kettaruum
 • Raha tagasi garantii igal ajal

Kettaruum
Piiramatu

Ribalaius
Piiramatu

Raha tagasi
30 päeva

Tasuta domeen
Ei

Tasuta SSL
Jah

Hostimiskavad
www.a2hosting.com

A2 majutuse ülevaade: taustteave

A2 Hosting alustas Iniquinetina 2001. aastal veebimajutuse toeks. See algas Ann Arborist Michiganis. Nii et kui ettevõte hakkas kasvama, muudeti nimi A2-ks, et avaldada austust nende juurtele. Võõrustaja jaoks on tore, et see on alati uusimat tehnoloogiat toetanud. Lõppkokkuvõttes on see taganud selle tohutu edu.

saidi-taust-teave

2013. aastal tutvustas see SSD-hostimist, et toetada SwiftServeri platvormi. Seejärel võttis ettevõte vastu ka SSD-d oma jagatud hostimiskavade jaoks. Selle tagajärjel suutis see kiirust tõsta. 2014. aasta lõpuks hakkas ta kasutama turbiservereid. Järelikult pakkus see paljude teiste veebimajutajatega võrreldes paremaid lehe laadimiskiirusi. Aastatega on A2 Hosting muutunud kiireks ja usaldusväärseks hostiks.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

Alates 2001. aastast on A2 Hosting töötanud paljude valikuks. 24 hostimiskavaga on hostitud 186 152 domeeni. Nende hostitud domeenide hulka kuuluvad .com, .org, .us, .biz ja .info. Üldiselt on selle kasvutempo aasta-aastalt olnud 14%.

a2-hostimine-domeenid-statistika

a2-hostimine-tlds-statistika

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Selle ülevaate jaoks registreerusime A2 hostimisteenuste jaoks ja installisime WordPressi. Seejärel tegime vaikteema abil mannekeeni veebisaidi. Samuti täitsime oma saidi toimides nagu tõeline keskmine WordPressi veebisait.

Jõudlustesti (Pingdom)

Kiirus on iga veebisaidi jaoks ülioluline, olenemata selle nišist. Seega testisime Pingdomit kasutades kõigepealt hostini kiirust. Tulemused näitavad, et laadimisaeg on peaaegu pool sekundit, mis on iseenesest tähelepanuväärne.

pingdom-a2-hostimine

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

Meie mannekeeni WordPressi veebisaiti kontrolliti iga minut masina üldise kättesaadavuse osas. Teisisõnu, testitakse nii reageerimisaegu kui ka seisakuid. On üsna selge, et A2 Hosting ei olnud viimase kahe kuu jooksul mingeid seisakuid. Seega on 100% serveri tööaeg üsna muljetavaldav.

Ka reageerimise aeg on suurepärane. Nagu graafikult näete, on reageerimise aeg kogu päeva vältel tublisti alla poole sekundi. Ainult ühel kellaajal reageerimine võtab peaaegu murdosa sekundist.

saidi tööaeg

A2 majutamine Uptime & Viimase 3 kuu (UptimeRobot) laadimisaeg

Kuu
Uptime Stats
Laadimisaja statistika
Juuni 201999,97%278 ms
Mai 201999,98%257 ms
Aprill 201999,99%263 ms

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Selliste tööriistadega nagu Pingdom saate vaadata, kuidas teie saidi andmed laaditakse. See hõlmab kandjat, mille laadimine võtab rohkem aega kui tavaline tekst. Seega kasutasime serveri täpsema reageerimise aja jaoks Bitcatcha. Selle tööriista abil on võimalik serveri reageerimise aega testida ilma andmeid laadimata.

saidiplats-bitcatha

Nagu tulemused näitavad, on reageerimise aeg USA-s alla ühe sekundi, mis on erandlik. Ka mujal on statistika muljetavaldav. Kõik serverid reageerivad poole sekundi jooksul.

Hostimisplaanid ja funktsioonid

Et tagada selle teenindamine suurele kliendibaasile, on ettevõttel arvukalt hostimispakette. Sõltuvalt teie vajadustest saate valida endale sobivaima hostimisplaani.

Majutuse tüüp
Nr 1 pakett
# 2 pakett
# 3 pakett
# 4 pakett
Jagatud (põhiline)3,92 dollarit kuus4,90 dollarit kuus9,31 dollarit kuus
WordPress3,92 dollarit kuus4,90 dollarit kuus9,31 dollarit kuus11,99 dollarit kuus
VPS32,99 dollarit kuus46,19 dollarit kuus65,99 dollarit kuus
Pühendatud141,09 dollarit kuus207,49 dollarit kuus290,49 dollarit kuus

Virtuaalserver

Jagatud hostimise jaoks on saadaval nii Windowsi kui ka Linuxi serveripaketid. Need pakendid on peaaegu samad. Ainus erinevus on see, et cPanel on mõlemal erinev. Lisaks on Windowsi paketid pisut kallimad. Kokku on igat tüüpi hostimiseks kolme erinevat jagatud plaani.

Põhijooned
LITE
SWIFT
TURBO
Alghind3,92 dollarit kuus4,90 dollarit kuus9,31 dollarit kuus
Uuendushind7,99 dollarit kuus9,99 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruumPiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontod25PiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitud25PiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud
TASUTA SSL-sertifikaat

a2-hostimine-jagatud-paketid

VPS-i hostimine

Kui te ei soovi kõigi tehniliste üksikasjadega tegeleda, võite valida VPS-i hostimise. Saadaval on kaks võimalust; Hallatud VPS või dünaamiline VPS-i hostimisplaan. Dünaamiline VPS-kava annab teile täiesti kohandatava konto. Vahepeal pakub hallatav VPS-kava HostGuard täielikku haldust.

a2-hostimine-vps-paketid

Pühendatud hostimine

Pühendatud hostimiseks on jällegi kaks võimalust. Spetsiaalse hostingu abil saate võimaluse käsurida arendada. Samal ajal saate hallatud paindliku hostimise abil täielikult hallatud hostimislahenduse. Mõlema kategooria jaoks on saadaval kolm kava; Sprint, Exceed ja lõpuks Mach.

a2-hosting-pühendatud-paketid

Pilvemajutus

Kõik pilve hostimise plaanid on koondatud Linuxi serveri ümber. Teisisõnu, Windowsi jaoks pole ükski variant saadaval. Siiski saate oma Linuxi OS-i valida. Lisaks saate valida ka soovitud salvestusruumi; SDD või HDD.

a2-hostimine-pilv-paketid

Edasimüüja majutamine

Nii Linuxi kui ka Windowsi serverites on saadaval erinevad edasimüüjate hostimiskavad.

a2-hostimine-edasimüüja-paketid

A2 Hosting Basic (jagatud plaan) üksikasjalikult

Põhiline jagatud plaan, mida ettevõte pakub, on Lite pakett. See on saadaval nii Windowsi kui ka Linuxi jaoks. See on üks ideaalseid valikuid ühe veebisaidi jaoks.

Plaanid & Hinnad detailselt

Vaatame põhiplaani funktsioone ja hinda, mida peate maksma. Neile, kes neid vajavad, on saadaval ka kaks täiendusvalikut. Swifti plaan võimaldab teil saada kaks korda ressursse ja rohkem veebisaite. Teine võimalus on Turbo plaan, mis on ettevõtte seni kiireim teenus.

Mis kuulub põhipaketti?

LITE (põhipakett): Peale ühe veebisaidi sisaldab plaan üsna palju funktsioone. Nende hulka kuulub 5 andmebaasi, tasuta SSD ja SSL, piiramatu ülekandmine ja piiramatu salvestusruum. Nagu ka kõigi muude plaanide puhul, hõlmab see ka kõigi raha tagastamise garantiisid. Pange tähele, et Lite’i põhiplaan ei sisalda ettevõtte Turbo servereid. Pakett algab 3,92 dollarist kuus. See uueneb hinnaga 7,99 dollarit kuus.

SWIFT: Swifti pakett sisaldab piiramatuid veebisaite, ülekandmist, andmebaase ja salvestusruumi. See sisaldab ka tasuta SSD-d ja SSL-i. Turboservereid see siiski ei sisalda. Muude funktsioonide hulka kuulub ka raha tagastamise garantii ja cPanel. Selle plaani alghind on 4,90 dollarit. Vahepeal on pikendamise hind 9,99 dollarit kuus.

TURBO: Nagu teisedki plaanid, hõlmab see ka piiramatut ülekandmist, salvestamist ja andmebaasi. See sisaldab ka turbiserverit, mis pakub kuni 20 korda kiiremat kiirust. Muud funktsioonid hõlmavad cPaneli juhtpaneeli ja igal ajal raha tagastamise garantiid.

Põhijooned
LITE
SWIFT
TURBO
Alghind3,92 dollarit kuus4,90 dollarit kuus9,31 dollarit kuus
Uuendushind7,99 dollarit kuus9,99 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruumPiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontod25PiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitud25PiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud
TASUTA SSL-sertifikaat
Andmebaasid kokku5PiiramatuPiiramatu
Veebisaidi ülekandmineTasutaTasutaTasuta
SSD võimendus
Turbo server20X kiirem
Pidev turvalisus
A2 optimeeritud tarkvara
Tuumad1 x 2,1 gHz2 x 2,1 gHz2 x 2,1 gHz
Füüsiline mälu0,5 GB1 GB2 GB
Serveri asukoha valikud
CloudFlare Basic
CloudFlare Plus
Serveri tagasikerimise varukoopiad
WordPress LiteSpeed’i vahemälu20X kiirem
Pühendatud IP-aadress1,96 dollarit kuus1,96 dollarit kuus1,96 dollarit kuus
DNS-i haldusTasutaTasutaTasuta
SSH-juurdepääs & Rsync
cPaneli juhtpaneel
Softaculous
Raha tagasi garantii igal ajal

Alghindade tabel

Nagu varem mainitud, on Linuxi ja Windowsi hostimise hinnad erinevad. Niisiis algab Linuxi jaoks Lite pakett 2 ja 3 aasta plaanide korral 3,92 dollarist kuus. Vahepeal maksab Windowsi jaoks pakett 4,90 dollarit kuus. Hinnad varieeruvad, kui valite aasta-, kahe- ja kolmeaastase plaani. Näiteks kui valite lihtsustatud paketi jaoks 24-kuulise perioodi, maksab see teile 3,92 dollarit kuus. Üldiselt, mida pikem plaan, seda madalamad on hinnad. Täpse maksumuse saamiseks vastavalt soovitud kestusele saate vaadata järgmist tabelit:

Makseperiood / plaan
(ainult uutele kasutajatele)
LITE
SWIFT
TURBO
1 kuu4,90 dollarit kuus6,37 dollarit kuus12,25 dollarit kuus
12 kuud4,41 dollarit kuus5,39 dollarit kuus10,29 dollarit kuus
24 kuud3,92 dollarit kuus4,90 dollarit kuus9,31 dollarit kuus
36 kuud3,92 dollarit kuus4,90 dollarit kuus9,31 dollarit kuus

Uuenduste hindade tabel

Nii nagu alghinnad, muutuvad ka uuenemishinnad ajaperioodi suurenedes. Nagu tabelist näha, on 24-kuulise ja 36-kuulise plaani korral madalaim kulu kuus.

Makseperiood / plaan
(pikendamise võimalused)
LITE
SWIFT
TURBO
1 kuu9,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus24,99 dollarit kuus
12 kuud8,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus20,99 dollarit kuus
24 kuud7,99 dollarit kuus9,99 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
36 kuud7,99 dollarit kuus9,99 dollarit kuus18,99 dollarit kuus

Põhiomadused detailselt

Vaatame põhilisi funktsioone, mida A2-hostimisel pakkuda on. Nende teadmine aitab teil kindlaks teha, kas see veebi on teie jaoks õige!

Domeeninimi & E-post

A2 Hosting ei paku domeeninime tasuta. Domeeninime saate siiski saada väikese hinnaga. See maksab teile 14,95 dollarit aastas. Lisaks saate hankida domeeni kaitse valiku.

a2-hostimine-domeeninimed

Pealegi sisaldab põhiplaan 25 e-posti aadressi. Vahepeal sisaldab nii Swifti kui ka Turbo plaan piiramatuid e-posti aadresse.

Veebiruum & Ribalaius

A2 Hosting võimaldab teil piiramatut salvestusruumi ja tasuta SSD-sid. Tegelikult sisaldab kõige elementaarsem kava mõlemaid funktsioone. Isegi kui valite põhiplaani, ei jäta te neist kahest ilma.

WordPressi ühe klõpsuga installimine

CPaneli juhtpaneelil on Softaculous. Selle ühe klõpsuga WordPressi installija abil saate WordPressi hõlpsalt installida.

Migratsiooniteenistus

Selle veebi abil saate nautida tasuta saitide migratsiooni. Kui kasutate cPaneli praeguse hostiga, migreerib A2 teie veebisaidi teie eest ilma, et te selle eest tasu võtaksite!

Veebisaitide koostaja

A2 pakub tõhusat A2 veebisaidi ehitajat. Põhimõtteliselt on 4 erinevat kava. Odavaim, mis sobib ühelehelisel veebisaidil, algab 3,92 dollarist kuus. Vahepeal maksab kõige kallim, mis sobib e-kaubanduse veebisaitidele, 11,76 dollarit kuus. Saidi ehitaja plaanid sisaldavad mitmesuguseid malle ja piisavat salvestusruumi.

a2-hostimise-veebisaidi-ehitaja

Teised omadused

A2 pakub arendajatele üsna palju funktsioone. Nende kõige muljetavaldavam omadus on aga nende Turbo server, mis tõotab suurepärast laadimisaega. Muude funktsioonide hulka kuulub ka 99,9% tööaja pühendumine.

Domeeni privaatsuse kaitse

A2 Hosting pakub ID-kaitset. Seda funktsiooni kasutades saate oma isikuandmeid kaitsta. Samal ajal saate tagada ka selle, et teie postkasti saabuva rämpsposti hulka vähendatakse. Pange tähele, et see maksab 9,95 dollarit aastas.

SSL-sertifikaat

SSL-sertifikaat kontrollib põhimõtteliselt teie veebisaidi identiteeti. Lisaks krüpteerib see saidi ja serveri vahel saadetavad andmed. Lihtsamalt öeldes lisab see veel ühe turvataseme, mis on makset vastuvõtvate veebisaitide jaoks ülioluline.

A2 pakub arvukalt SSL-sertifikaate, mis vastavad teie veebisaitide vajadustele. Põhiline SSL on tasuta kaasas. Siiski on saadaval ka täiustatud SSL, millel on parim äriturve.

Saidi lukustuse turvalisus

A2-hostimine tagab nende kliendi saidi turvalisuse. Sel põhjusel hõlmab see kõigi nende kontode ennetavaid kaitsemeetmeid, mida tuntakse alalise turvalisusena. See hõlmab arvukalt funktsioone, nagu viirusekontroll, serverite kõvendamine ja automaatne paranemine. Täiendava turvalisuse tagamiseks on ta teinud ka koostööd SiteLockiga.

Pühendatud IP

Võite tellida spetsiaalse IP-aadressi oma klientide paneelilt. See maksab teile 4 dollarit kuus, olenemata teie valitud kavast.

Varukoopiad

Teil on võimalus luua varukoopia igal ajal, kui soovite. See on kasulik, kui te ei taha armuda, et teie plaanitud iganädalane või igapäevane varukoopia toimub. Võite oma saidile luua täielikud või osalised varukoopiad.

Teised omadused

Täiendava turvalisuse tagamiseks sisaldab A2 tasuta HackScan Protection. See aitab häkkereid blokeerida enne, kui nad saavad isegi vähimatki kahju teha. Muud omadused hõlmavad kahekordset tulemüüri, KernelCare ja julma jõu kaitset.

Serveri asukoht

Nende serverid on jaotatud kolmele mandrile, mis on nende tugeva jõudluse teine ​​põhjus. Serverid asuvad Amsterdamis Euroopas, Aasias Singapuris ning Michiganis ja Arizonas USA-s. Nii saate juurdepääsu serverile, mis on teie asukohale lähim.

Selle tulemusel saate nautida oma veebisaidi täiustatud jõudlust ja kiirust. Lisaks jälgitakse servereid ööpäevaringselt. Lisaks kuuluvad need ainuisikuliselt A2-le, nii et võite ilma probleemideta turvalisusele tugineda.

Kasutuslihtsus

Kuigi A2 Hosting on arendajasõbralikum host, pole seda ikkagi keeruline kasutada. Vaatame lühidalt funktsioone, mis tagavad selle kasutamise lihtsuse.

Registreerumise lihtsus

Registreerumine hõlmab vaid kolme põhietappi. Kõik toimingud on lihtsad ja hõlpsasti järgitavad, nii et teil pole registreerumisega probleeme.

Makseviisid

Vastu võetakse mitmeid makseviise. Nende hulka kuuluvad PayPal, pangaülekanne, maksekorraldus, krediitkaart, Skrill, PayULatam ja tšekk.

Konto aktiveerimine

Teie konto aktiveeritakse koheselt. Kvaliteetsetele hostimisteenustele juurdepääsu saamiseks ei pea te ootama.

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Kasutusmugavuse tagamiseks pakub A2 standardset juhtpaneeli cPanel. Isegi neile, kes seda esimest korda kasutavad, on juhtpaneeli üsna lihtne kasutada. Lisaks on veebisaidi haldamiseks lihtne sirvida erinevates valikutes.

Sarnaselt nõuab erinevate CMS-i skriptide installimine ainult mõnda klõpsu. Lisaks on muudele rakendustele nagu Drupal ja Joomla juhtpaneelilt hõlpsasti juurde pääseda. Funktsioonide lisamiseks on lisatud ka täiendavad e-kaubanduse tööriistad. Ükski neist ei hõlma keerulist kodeerimist, nii et teil on hea minna.

Klienditeenindus (tugi)

Klienditeenindus on võrdne ja nendega ühenduse loomiseks on erinevaid viise. Tegelikult nimetatakse tugimeeskonda Guru meeskonnaks, kes on kogu aeg valmis aitama.

a2-hostimine-tugi

Live Chat

Live-vestlus on kogu nädala jooksul saadaval ööpäevaringselt. Saate neile igal ajal sõnumeid saata.

Piletid

Loodud on ka kontakttoe piletimüügisüsteem. Nii näete valitud olemasolevate teenuste kohta vastatud küsimusi.

Telefon

Telefonitugi on ka üsna tõhus. Isegi kui helistate neile hilisõhtul, vastab keegi kõnele. Mõnel juhul võidakse teil paluda jätta teade maha. Siiski helistavad nad teile lühikese aja jooksul tagasi.

Haridusallikad (teadmistebaas)

Samuti on olemas teadmistebaas kõigile, kes soovivad ise lahendusi otsida. Selles teadmistebaasis leiate artikleid erinevatel teemadel. Nende hulka kuuluvad PHP, SSH võtmed, WordPress ja e-posti kontod. Kiirete tulemuste saamiseks on olemas ka otsingukast, kuhu saate sisestada märksõna ja hankida seotud artikleid.

a2-hostimine-teadmistebaas

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

A2 Hosting võimaldab teil riskivaba prooviperioodi ja igal ajal raha tagasi garantii. See tähendab, et saate hostilt vaevata tagasimakse. Lisaks tühistate oma konto kuu jooksul, saate kogu raha tagasi. Kui tühistate konto pärast esimest kuud, võite saada osa tagasimaksetest. See sõltub aga teie kasutusest.

Kellele sobib A2 hosting??

 • Parim variant arendajatele, kuna see pakub arvukalt arendajasõbralikke tööriistu.
 • See sobib endiselt algajatele, kellel pole varasemaid veebimajutusteadmisi.
 • Nende teenustest saavad kasu ka kogenud veebimeistrid.

Plussid
Miinused

 • Tagab kiire laadimisvõime.
 • Kaasas tasuta SSD-d.
 • Sobib WordPressi kasutajatele.
 • Lehe laadimisaeg on üsna muljetavaldav.
 • Windowsi hostimise plaanid on piiratud.
 • Võrreldes teiste plaanidega on see kallim.

Kas soovitame A2 majutamist??

Üldiselt on A2 võimeline pakkuma kõiki tööriistu algajatele ja ekspertidele, et oma veebisait töötaks. Lähtudes jõudlusest, kiirusest ja töökindlusest, näib see olevat hea valik. Nende klienditugi on ka kõrge kvalifikatsiooniga, sõbralik ja valmis kogu aeg abistama.

Kuigi hinnad on kõrged, korvab selle igal ajal raha tagastamise garantii. Tegelikult näitab garantii ainult usku nende teenustesse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map