Bluehost Review: kas see on nii hea, kui tundub?

Enne selle ülevaate kirjutamist ostsime Bluehosti teenused, et testida, kuidas see on. Me kasutasime seda terve aasta ja kasutame seda siiani, enne kui otsustasime oma mõtted kirja panna. Ühe aasta jooksul vaatasime Bluehosti jõudluse erinevaid aspekte. Keskendusime peamiselt keskmisele laadimisajale ja tööajale. Tõelise ülevaatusega lõppu kasutasime tegelikke andmeid. Arvesse võetavate andmete erinevad aspektid hõlmavad tööaega, laadimisaega, põhifunktsioone, maksumust ja kliendituge.


Üldine hinnang

4,7 / 5

Funktsioonid
10/10

Kasutajasõbralik
10/10

Hinnakujundus
8/10

Toetus
10/10

Töökindlus
10/10

Bluehost allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,99%

Laadimisaeg

425 ms

Saadaolevatest arvukatest veebimajutajatest on WordPress ise ametlikult soovitanud ainult kolme neist. Üks selline veebi on Bluehost! Kuid see pole koht, kus lugu lõpeb. Lisaks sellele, et see on WordPressi pood, on seal palju enamat kui see pakub. See pakub teenuseid, mis käivitavad lihtsad ajaveebid, aga ka täiustatud e-poe rakendusi.

Muud tähelepanuväärsed funktsioonid hõlmavad tasuta domeene, hõlpsat ja kasutajasõbralikku juhtpaneeli ning uskumatut kliendituge. Kõik need funktsioonid muudavad Bluehostist ühe veebimajutaja, mille algajad valivad.

Põhijooned

 • Kaasas tasuta SSL-sertifikaat ja domeen
 • Kinnitanud WordPress
 • Kaasas juhtiv tööaeg ja riistvara
 • Saadaval on ühe klõpsuga WordPressi install
 • Tippklassi turvalisus ja lisandmoodulid
 • 99,9% tööaja garantii
 • Kaasas 30-päevane raha tagasi garantii

Kettaruum
50 GB

Ribalaius
Piiramatu

Raha tagasi
30 päeva

Tasuta domeen
Jah

Tasuta SSL
Jah

Hostimiskavad
www.bluehost.com

Bluehost Review: taustteave

Bluehost sai alguse 1996. aastal asutajate Danny Ashworthi ja Matt Heatoni poolt Provos, Utahis. Lühikese ajaga said neist üks suurimaid veebimajutajaid maailmas. Täna on ettevõttel üle 2 miljoni saidi kogu maailmast.

sinine taust-teave

Unikaalseks teeb selle, et tal on WordPressiga pikaajaline partnerlus. Tegelikult sai see 2006. aastal üheks ametlikuks WordPressi soovitatud hostinguettevõtteks. 750 töötajaga väsimatult töötava ettevõtte eesmärk on kõrgeima kvaliteediga teenuste pakkumine. Samuti on uhked oma ööpäevaringse klienditoe ja suurepärase hostimise infrastruktuuri üle. Samuti kiidab ta oma toetust avatud lähtekoodiga tarkvarale, näiteks WordPress.

Kinnitanud WordPress

Arvukad veebimajutajad vastavad WordPressi miinimumnõuetele. Kuid WordPressil on ametlikult nimekiri, mis sisaldab mõnda parimat valikut hostimaailma jaoks. Kuulub loendisse, kui Bluehost.

Enam kui kahe miljoni veebisaidiga toiteallikaks olev veebi on teadaolevalt ideaalne WordPressi platvorm. Selle funktsioonid on häälestatud WordPressile. Kaasas WordPress-keskse juhtpaneeli, samuti ühe klõpsuga installimine. Muud funktsioonid hõlmavad tasuta domeeninime, FTP ja e-posti. Seda on ka lihtne skaleerida ja seda toetavad 24-tunnine tugi, mida pakuvad ettevõttesisesed WP eksperdid.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

13 hostimiskavaga on Bluehost majutanud muljetavaldavat 2 233 601 domeeni. Kõige sagedamini hostitakse nii .com kui ka .org. Muud domeenid hõlmavad .info, .us ja .biz.

sinise majutuse hostitud domeenid

sinine-tlds-statistika

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Enne veebihosti juurde asumist on toimivusmõõdiku vaatamine ülioluline. Peate vaatama hosti kiirust (keskmist laadimisaega) ja tööaega. Kõik need mõõdikud mõjutavad nii kasutajakogemust kui ka WordPressi SEO paremusjärjestust.

Jõudlustesti (Pingdom)

Kiire veebisaidi saamiseks peaks kiire olema ka teie veebimajutusettevõte. Pidades seda fakti meeles, testisime kõigepealt võõrustaja kiirust. Selleks tegime testveebisaidi, kasutades vaiketeemat. Lisasime piltidega näiv sisu, nii et see toimiks nagu tõeline veebisait. Lõpuks kasutasime saidi kiiruse testimiseks Pingdomit.

Nagu näete, on laadimisaeg vähem kui sekund, mis on päris hea!

pingdom-sinine vaim

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

Järgmise testi jaoks vaatasime Bluehosti üldist saadavust. Selleks vaatasime üle vastuvõtja seisakuid ja reageerimisaega. Nagu tulemused näitavad, pole Bluehost peaaegu kuu aega alla käinud. Lisaks on 99,99% tööaeg üpriski muljetavaldav.

Märkimisväärne on ka kiirus. Diagramm näitab, et Bluehostti reageerimisaeg on olnud enam-vähem üsna ühtlane. Aeg vaevalt jõuab ühel kellaajal ühe sekundini, keskmine reageerimisaeg on peaaegu pool sekundit. Seega tagab host stabiilse ja usaldusväärse jõudluse.

sinise majutuse tööaeg

Bluehost Uptime & Viimase 3 kuu (UptimeRobot) laadimisaeg

Kuu
Uptime Stats
Laadimisaja statistika
Juuni 201999,98%415 ms
Mai 2019100%384 ms
Aprill 201999,99%307 ms

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Pingdomi ja sarnaste tööriistade abil näete, kuidas sellised andmed nagu pildid teie veebisaidile laaditakse. Kuid serveri täpsema reageerimise aja jaoks on Bitcatcha sobivam tööriist. Seda kasutades saame testida serveri reageerimisaega ilma andmeid laadimata.

sinine-bitcatha

Nagu näete, on serveri reageerimise ajad üsna erandlikud, eriti USA-s. Kui teistes riikides on reageerimisaeg pisut kõrgem, jääb see siiski üsna alla sekundi. Üldiselt on serveri reageerimise aeg suurepärane.

Hostimisplaanid ja funktsioonid

Bluehost pakub mitmesuguseid hostimisplaane, et rahuldada erinevaid kliente. Nende paketid hõlmavad jagatud pilve, WordPressi, WooCommerce’i, VPS-i ja spetsiaalset hostimist. Vaatame lühidalt, millele iga kava on suunatud.

Majutuse tüüp
Nr 1 pakett
# 2 pakett
# 3 pakett
# 4 pakett
Jagatud (põhiline)2,75 dollarit kuus4,95 dollarit kuus5,45 dollarit kuus13,95 dollarit kuus
WordPress2,75 dollarit kuus4,95 dollarit kuus5,45 dollarit kuus
VPS19,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus59,99 dollarit kuus
Pühendatud79,99 dollarit kuus99,99 dollarit kuus119,99 dollarit kuus

Virtuaalserver

See on ideaalne plaan neile, kes alustavad uut vähese liiklusega veebisaiti. Sellise plaani korral jagab teie sait serveri ressursse teiste saitidega. Bluehost pakub nelja jagatud hostimiskava. Need on Basic, Plus, Choice Plus ja Go PRO.

Põhiline: Alates 2,75 dollarist kuus võimaldab see plaan teil majutada ühte veebisaiti. Kaasas 50 GB SSD-mäluseade, mõõtmata ja tasuta SSL-sertifikaat. Muud omadused hõlmasid ühte lisatud domeeni, 5 pargitud domeeni ja 25 alamdomeeni.

Pluss: Maksab 4,95 dollarit kuus, plaan sisaldab piiramatul hulgal veebisaite ja SSD-salvestusruumi ning mõõtmata ribalaiust. Muud funktsioonid hõlmavad tasuta SSL-sertifikaati ja piiramatuid domeene. Boonusena on lisatud ka 200-dollarine turunduspakkumine.

Choice Plus: Choice Plussi hind, mille hind on 5,45 dollarit kuus, sisaldab kõike, mis Choice’i paketis sisaldub. Ainus erinevus on see, et see plaan sisaldab ka domeeni privaatsust ja saidi varundamist.

Go PRO: Saadaval hinnaga 13,95 dollarit kuus on see paketi Choice Plus täiustatud versioon. Peamine erinevus nende kahe vahel on see, et PRO pakett sisaldab suure jõudlusega serverit ja spetsiaalset IP-d.

Põhijooned
Põhiline
Pluss
Choice Plus
Pro
Alghind2,75 dollarit kuus4,95 dollarit kuus5,45 dollarit kuus13,95 dollarit kuus
Uuendushind7,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus14,99 dollarit kuus23,99 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatuPiiramatu
SSD kettaruum50 GBPiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontod5PiiramatuPiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitud1PiiramatuPiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud1PiiramatuPiiramatuPiiramatu
TASUTA SSL-sertifikaat

bluehost-jagatud paketid

WordPressi majutamine

Nagu nimest selgub, on WordPressi töötavate saitide hostipakett. Lisaks sellele, et see on optimeeritud WP-saitide käitamiseks, kaitseb see ka teie veebisaite tavaliste ohtude eest. Bluehostil on pakkuda neli WordPressi hostimisplaani. Nende hulka kuuluvad Basic, Plus ja Choice Plus.

Põhiline: Hinnaga 2,75 dollarit kuus, kava võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Kava sisaldab muid funktsioone, näiteks 50 GB SSD-salvestusruum, tasuta SSL-sertifikaat ja ühe aasta tasuta domeen. Sellesse kavasse on lisatud ka 50-dollarine turunduskrediit.

Pluss: Selle plaaniga, mille hind on 4,95 dollarit kuus, saate piiramatu veebisaite, mõõtetu ribalaiust ja tasuta SSL-sertifikaati. Lisaks on lisatud ka tasuta domeen üheks aastaks, piiramatud alamdomeenid ja 100-dollarine turunduskrediit.

Choice Plus: Selle 5,45 dollari suuruse kuu pakkumisega saate piiramatu hulga veebisaite, tasuta SSL-sertifikaadi ja mõõtmata SSD-salvestusruumi. Muud võimalused hõlmavad tasuta domeeni aastaks, 200-dollarist turunduskrediiti ja CodeGuard-i põhivarundust.

bluehost-WordPress-paketid

VPS-i hostimine

VPS-i hostimist võib nimetada WordPress-i hostimise versiooniuuenduseks. See võimaldab teil kasutada virtuaalseid pühendatud ressursse ühises keskkonnas. Bluehostis on kolm VPS-i hostimiskava. Need on standardsed, täiustatud ja ülimad.

Standard: Alates 18,99 dollarist kuus sisaldab plaan 2 südamikku, 2 GB muutmälu, 1 TB ribalaiust ja 50 GB SSD salvestusruumi. Muude funktsioonide hulka kuulub 1 domeen, 1 IP-aadress, 30-päevane raha tagasi garantii ja ööpäevaringne tugi. Samuti on kaasas tasuta SSL.

Täiustatud: 29,99 dollarit kuus sisaldab see plaan 2 tuuma, 60 GB SSD salvestusruumi, 4 GB muutmälu ja 2 TB ribalaiust. Samuti on kaasas ööpäevaringne tugi, 2 IP-aadressi ja 30-päevane raha tagasi garantii. Lisaks on SSL saadaval ka tasuta.

Ülim: Hinnaga 59,99 dollarit kuus sisaldab see plaan 4 kiirusega südamikku, 120 GB SSD salvestusruumi, 8 GB muutmälu ja 3 TB ribalaiust. Kaasa on võetud 1 domeen, 2 IP-aadressi ja ööpäevaringne tugi. Nagu teised plaanid, sisaldab ka see tasuta SSL-sertifikaati ja 30-päevast raha tagasi garantii.

bluehost-vps-Paketid

Privaatserveri hostimine

Spetsiaalse serverimajutuse korral on teil serveri ressursid kõik endale. Spetsiaalseid hostimiskavasid on kolm. Need on standardsed, täiustatud ja esmaklassilised.

Standard: Maksab 79,99 dollarit kuus, kavas on 4 tuuma ja 8 lõime, kiirus 2,3 GHz ja 500 GB salvestusruum. Lisaks on kaasas 4GB RAM, 5TB ribalaiust, 3 IP-aadressi ja 1 lisatud domeen. Muud omadused hõlmavad tasuta SSL-sertifikaati, ööpäevaringset tuge ja 30-päevast raha tagasi garantii.

Täiustatud: Kuu hinnaga 99,99 dollarit kuus on kavas 4 südamikku, 8 lõime, 2,5 GHz kiirust, 1 TB salvestusruum ja 8 GB muutmälu. Muud omadused hõlmavad 10TB ribalaiust, 1 kaasatud domeeni ja 4 IP-aadressi. Nagu teine ​​plaan, sisaldab ka see tasuta SSL-i, ööpäevaringset tuge ja 30-päevast raha tagasi garantii.

Lisatasu: Alates 119,99 dollarist kuus tuleb sellesse kavva 4 südamikku ja 8 lõime, kiirus 3,3 GHz ja 1TB salvestusruum. Lisaks on kaasas ka 1 domeen, 16 GB muutmälu, 15 TB ribalaius ja 5 IP-aadressi. Sarnaselt teistele plaanidele on ka sellel tasuta SSL, ööpäevaringne tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii.

bluehost-pühendatud-paketid

Bluehost Basic (jagatud plaan) üksikasjalikult

Bluehostil on jagatud hostipakett, mis sobib alustamiseks mõeldud saitidele. Nende ühisel plaanil on kolm erinevat taset. Kõigil kolmel plaanil on funktsioone, mida hostimiskliendid üldiselt soovivad.

Plaanid & Hinnad detailselt

Vaatame funktsioone, mis sisalduvad kolmes põhiplaanis, ja ka nende kulusid. Neile, kes soovivad põhiplaanist enamat, on saadaval kaks versiooniuuendust. Need on Plus-kava ja Choice Plus -plaan.

Mis on jagatud pakettides??

Bluehost Basic: Põhiplaaniga saate majutada ainult ühte veebisaiti. Kava muud omadused hõlmavad ühte domeeni, 50 GB salvestusruumi, 25 alamdomeeni ja 5 e-posti kontot. Esmakordsete kasutajate jaoks on hind 2,95 dollarit kuus. Vahepeal on pikendamise hind 7,99 dollarit kuus.

Bluehost Plus: Plussi plaan sisaldab piiramatuid veebisaite, ribalaiust ja veebiruumi. Samuti saate piiramatu arvu e-posti kontosid. Selle paketi alghind on 5,95 dollarit kuus. Uuendushind on vahepeal 10,99 dollarit kuus.

Bluehost Choice Plus: See plaan viib selle plussplaanist pisut kaugemale. See sisaldab kõiki plussplaani funktsioone. Lisaks sisaldab see selliseid lisandeid nagu SiteBackup Pro ja domeeni privaatsust, mille väärtus ületab 80 dollarit aastas. Esmakordselt kasutajatele maksab plaan 5,95 dollarit kuus. Pikendamise hind on 14,99 dollarit kuus.

Bluehost Go PRO: Go PRO plaan on sammuke edasi Choice Plus pakett. Selles on kõik, mida Plus-kava sisaldab, ja see ühendatakse suure jõudlusega serveriga. Lisaks sisaldab see ka spetsiaalset IP-d.

Põhijooned
Põhiline
Pluss
Choice Plus
Alghind2,75 dollarit kuus5,45 dollarit kuus5,45 dollarit kuus
Uuendushind7,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus14,99 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruum50 GBPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontod5PiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitud1PiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud1PiiramatuPiiramatu
TASUTA SSL-sertifikaat
TASUTA saidi ehitaja
TASUTA veebisaidi ülekandmine
cPanel & Softaculous
Öised varukoopiad
MySQL andmebaasid
Pilvetulekahju CDNLisaLisaLisa
EtendusStandardStandardStandard
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva

Alustades & Hinnad Tabelid

Kui põhiplaan maksab kuu kohta 2,75 dollarit, maksavad mõlemad ülejäänud paketid sama. Need algavad kuu kohta 5,45 dollarist.

Makseperiood / plaan
(ainult uutele kasutajatele)
Põhiline
Pluss
Choice Plus
Mine Pro
12 kuud4,95 dollarit kuus7,45 dollarit kuus7,45 dollarit kuus18,95 dollarit kuus
24 kuud3,95 dollarit kuus6,95 dollarit kuus6,95 dollarit kuus15,95 dollarit kuus
36 kuud2,75 dollarit kuus5,45 dollarit kuus5,45 dollarit kuus13,95 dollarit kuus

Uuendushinnad

Kõigi kolme pikendamise hind on täiesti erinev ja varieerub vastavalt maksekavale. Kõige odavam on 36-kuuline plaan. Põhiplaani jaoks on see 7,99 dollarit kuus. Plussplaani jaoks maksab uuendamine 10,99 dollarit kuus. Choice Plussplaani puhul on pikendamise hind 14,99 dollarit kuus. Lõpuks on Go Pro plaani pikendamise hind 23,99 dollarit kuus.

Makseperiood / plaan
(uuendamise hinnad)
Põhiline
Pluss
Choice Plus
Mine Pro
12 kuud8,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus16,99 dollarit kuus25,99 dollarit kuus
24 kuud8,49 dollarit kuus11,99 dollarit kuus15,99 dollarit kuus24,99 dollarit kuus
36 kuud7,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus14,99 dollarit kuus23,99 dollarit kuus

Põhiomadused detailselt

Vaatame mõnda peamist funktsiooni, mida Bluehost pakub. Need aitavad teil kindlaks teha, kui hea või halb see valik teie jaoks on.

Domeeninimi & E-post

Domeeninimi on tasuta kaasas kõigi jagatud hostimiskavadega kogu aastaks. Ehkki mujal võib see maksta kuni 20 dollarit, annab Bluehost selle tasuta ära. Professionaalsel domeenimeil on mitmeid eeliseid. See suurendab teie ettevõtte teadlikkust, näidates domeeni klientidele koos väljasaadetud e-kirjadega. Lisaks lisab see usaldusväärsust, lihtsalt olles domeeniga ühendatud. Isikliku domeeni e-posti jaoks on Bluehostil kolm võimalust. E-posti teenuse Essential pakett maksab 2,99 dollarit litsentsi kohta kuus, Business Plus on aga 5,99 dollarit litsentsi kohta kuus. Lisaks on Business Pro hind 9,99 dollarit litsentsi kohta kuus.

sinine domeen-nimi

Veebiruum & Ribalaius

Ladustamiseks on see variant üsna lihtne. Kuigi kettaruum on SDD, on seda üsna palju. Põhiplaanil on 50 GB, mis on piisav paljudele kasutajatele.

Ribalaiusele pole ka mingeid piiranguid. Kuigi see on mõõtmata, pole see piiramatu, nii et see saab hõlpsalt veebisaidil regulaarselt kasutada. Samal ajal on kõigil täpsematel jagatud hostimisplaanidel mõõtetu ribalaius ja piiramatu SSD-salvestusruum.

WordPressi ühe klõpsuga installimine

Bluehost pakub ühe populaarse tarkvara installimist ühe klõpsuga. Nende hulgas on nii WordPress kui ka muud rakendused nagu Drupal ja Magento. Pealegi, kui valite Blueрosti WordPressi hostimise, saate mitmesuguseid WP funktsioone. Nende hulka kuuluvad tasuta e-post, automaatsed WordPressi värskendused, lavastuskeskkond ja automaatne WP installimine.

Migratsiooniteenistus

Kahjuks ei paku Bluehost tasuta saitide migratsiooni. Rändeteenuste nautimiseks peate maksma kopsakat tasu 149,99 dollarit. Pealegi ei edasta host üle 20 e-posti kontot ja 5 veebisaiti.

Teised omadused

Muud funktsioonid, mida Bluehost pakub, hõlmavad rakendusterohket armatuurlauda. Armatuurlaua abil saate cPanelisse integreerida mitmesuguseid teenuseid, nagu Google Apps ja CloudFlare. Lisaks on saadaval ka palju lisandmooduleid. Nende hulka kuulub mitme serveri haldus, ainulaadsed IP-d, domeeni privaatsus, SiteLock ja rämpsposti kaitse.

Domeeni privaatsuse kaitse

Domeeni privaatsuse kaitsega, mida Bluehost pakub, saate oma saiti kaitsta. See aitab ära hoida andmepüügirünnakuid, rämpsposti ja vargusi. See peidab teie domeeniga seotud isiklikku teavet. Domeeni privaatsus maksab 0,99 dollarit kuus.

SSL-sertifikaat

Igas kavas oli tasuta SSL-sertifikaat, mille käivitas Let’s Encrypt. See annab teile turvalise ühenduse külastajate ja teie veebisaidi vahel. Selle tulemusel aitab see kaitsta isiklikku teavet ja muid tundlikke andmeid.

Saidi lukustuse turvalisus

Samuti pakub Bluehost oma jagatud hostimiskavadega SiteLock Security. Saate selle eest 1,99 dollarit kuus. Selle abiga saate oma saidi päästa pahavara ja rünnakute eest. SiteLock Security toimib nii ohtude tuvastamisel kui ka parandamisel enne, kui need probleemiks muutuvad. Teine võimalus on CodeGuard Basic. See teeb igapäevaseid varukoopiaid ja kontrollib muudatusi veebisaidil. Saate selle hinnaga 2,99 dollarit kuus.

Pühendatud IP

Spetsiaalne IP pole põhilise jagatud hostimiskavaga kaasas. Samamoodi ei kuulu see kavasse Choice and Choice Plus. Spetsiaalne IP on kaasatud ainult Pro kavasse.

Varukoopiad

Kõigil jagatud plaanidel on tasuta automaatsed varundamised. Pakutakse igapäevaseid, iganädalasi ja igakuiseid varukoopiaid. Seega, kui teie saidil on probleeme, saate selle hõlpsalt eelmisesse olekusse taastada. Lisaks saate kõiki faile ka turvaliselt hoida.

Teised omadused

Kuna Bluehost keskendub üsna palju turvalisusele, on ka arvukalt muid turvafunktsioone. Apache Spam Assassin, Spam Hammer ja Rämpspostieksperdid pakuvad rämpsposti vastase kaitse kolme erinevat kihti. Lisaks on kataloogid parooliga kaitstud. Pakutakse ka SSH-juurdepääsu. Selle tulemusel pääsete turvaliselt juurde konfiguratsioonifailidele.

Serveri asukoht

Bluehost’i jaoks on ainult üks serveri asukoht. Server asub Provos, Utahis, kus ettevõte asub.

Kasutuslihtsus

Kahtlemata on Bluehostil klanitud ja kaasaegne veebisait. See puhas disain laieneb ka nende kasutajate taustaprogrammidele. Selle tulemusel on veebisait üsna kasutajasõbralik. Samuti pakub see järgmist:

Registreerumise lihtsus

Domeeni sisselogimine ja seadistamine on üsna lihtne ega võta liiga palju aega. Valige lihtsalt soovitud plaan ja mainige üksikasjad. Võite hankida uue domeeni või kasutada juba olemasolevat.

Järgmisena peate tegema konto ja mainima kõiki oma üksikasju. Siin palutakse teil sisestada ka oma makse üksikasjad.

Makseviisid

Edasise hõlpsa kasutamise tagamiseks aktsepteerib host makse enamiku krediitkaartidega. Tasuda saab ka PayPali kaudu.

bluehost-maksed

Konto aktiveerimine

Enamik kasutajaid saavad kontot kohe aktiveerida. Kui kahtlustatakse pettust või ebatäpset teavet, võib aktiveerimise viibida.

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Bluehost sisaldab hõlpsasti kasutatavat ja lihtsat cPaneli juhtpaneeli. Veebisaidi seadistamine ja haldamine muutub lihtsaks. Liides on nii lihtne, et peate klõpsama ainult ikoonidel, kuhu peate minema.

Klienditeenindus (tugi)

Nagu kõik muu, ei puudu ka klienditugi muljetavaldavast. Seal on 300 inimese meeskond, kes on valmis kliente aitama. Lisaks pakutakse tuge mitmes keeles. Lisaks sisaldavad kallid paketid ka tehnilist tuge. Saadaval on järgmised klienditoe kanalid:

bluehost-tugi

Live Chat

Üldiselt kulub agendil teie vestlusmulliga liitumiseks vähem kui üks minut. Tarkvara käsib teil aga agenti ühendamiseni oodata vähemalt viis minutit. Lisaks pole järjekorrad liiga pikad, nii et te ei pea ootama. Samuti on esindajatel teadmised põhiasjadest, nii et saate vajalikku abi.

Piletid

Piletiteenus on samuti muljetavaldav. Tunni jooksul vastab Bluehost rutiinselt päringutele.

Telefon

Agentidele helistamiseks on olemas rahvusvaheline number. Muljetavaldav on see, et kliendiesindajatel on head teadmised. Seega on nad küsimustele vastamiseks hästi varustatud. Üldiselt on telefonitoe võimalus hea.

Haridusallikad (teadmistebaas)

Teadmistebaasil on vastused enamikule küsimustele. Üksikasjalikud õpetused on saadaval ka õppematerjalide artiklite ja e-raamatute kujul. Need on koos piltidega, et kõigest aru saada. Samuti on olemas KKK, mis hõlmab mitmesuguseid teemasid.

bluehost-haridus-ressursid

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

Bluehosti plaanides on 30-päevane raha tagasi garantii. Seega, kui tühistate vaid esimese kuu jooksul, saate kogu raha tagasi. Kui aga pärast seda tühistate, ei saa te proportsionaalset tagasimakset. Pange tähele, et domeenitasu ei tagastata.

Kes on Bluehost parim?

Pärast põhjalikku ülevaatamist jõudsime järeldusele, et Bluehost sobib ideaalselt:

 • Need, kes otsivad sellist usaldusväärset hea mainega veebi. On tõsi, et Bluehost on selles valdkonnas vana nimi ja on aastate jooksul loonud tugeva usalduse.
 • WordPressi kasutajad, kes saavad lisafunktsioonidele juurdepääsu saamiseks rohkem kulutada. Samuti saavad nad spetsiaalse WordPressi ekspertide meeskonna.
 • Nii väikese kui ka suurettevõtte omanikud. Bluehost on hea valik, kui teil on eelarve ja soovite ainult üldotstarbelist hostimist.

Plussid
Miinused

 • Kavades on tavaliselt piiramatu ribalaius, kettaruum ja domeeni hostimine.
 • Aastaks on pakendis tasuta domeen.
 • Täiustatud cPaneli on lihtne kasutada ja see pakub funktsioonidele kiiret juurdepääsu.
 • Kõik plaanid on varustatud suurepäraste turvaelementidega.
 • Müügil on palju müüki, mis on probleem, kui teil on eelarve.
 • Ehkki WordPressi plaanid on rikkalikud, on need suhteliselt kallid.

Kas soovitame Bluehostit?

Sõltumata valitud plaanidest on arvukalt suurepäraseid lisad ja funktsioonid. Lisaks on plaanid nii mitmekesised, et saate paindlikkust sõltumata oma eelarvest. Üldiselt suudab Bluehost katta peaaegu igasuguseid vajadusi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Bluehost on veebimajutaja, mida soovitame kindlasti kõigile. Kui soovite hea mainega veebi, on see teie parim panus. Skaalautuvad ja odavad plaanid võimaldavad teil oma lahendusi isikupärastada ja saate igal ajal alustada!

Loodame, et see üksikasjalik ülevaade aitab teil teha teadliku otsuse. Mis sa sellest arvad? Kas teil on kogemusi Bluehostiga? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map