DigitalOceani ülevaade: kas laine on piisavalt kõrge?

DigitalOcean näib üsna paljutõotav VPS-i hostimine, kuid kas see on oma hinda väärt? Meil on vastus teie jaoks. Ostsime teenuse ja kasutasime seda mõnda aega, et hinnata, kui hea või halb see on. Pöörasime tähelepanu paljudele teguritele, sealhulgas tööaeg, laadimisaeg, maksumus, funktsioonid ja ettevõtte pakutav klienditugi.


Üldine hinnang

4,8 / 5

Funktsioonid
9/10

Kasutajasõbralik
10/10

Hinnakujundus
10/10

Toetus
9/10

Töökindlus
10/10

DigitalOceksi allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,99%

Laadimisaeg

219 ms

2011. aastal asutatud DigitalOcean pakub laias valikus teenuseid ja on tänapäeval üsna auväärne nimi. Isegi sellised suured nimed nagu Gitlab näivad olevat ettevõtte fänn. Pealegi on seda autentinud ka mõned mainekad saidid, sealhulgas Netcraft, mis kutsus seda üheks kõige kiiremini kasvavaks pilvemajutusteenuseks. Ettevõte oli 2014. aastaks suuruselt kolmas ja on sellest ajast alles kasvanud.

Teatavasti aitab see Ameerika ettevõte arendajatel kiiremini töötada. See on Mitch Waineri, Ben Uretsky, Alec Hartmani, Moisey Uretsky ja Jeff Carri vaimusünnitus. Nad said kokku, et New Yorgis asutada väike startup, mida kasutab praegu üle poole miljoni kasutaja.

Põhijooned

 • 99,99% tööaja garantii, mis teeb sellest väga usaldusväärse teenuse
 • Automatiseeritud varundamine eemaldab vajaduse muretseda failide kaotamise pärast
 • Privaatvõrgud võimaldavad teil hoida samas andmekeskuses rohkem tilku, ilma et peaksite ribalaiusele sisse sööma
 • Ühe klõpsuga rakendused võimaldavad teil ühe klõpsuga installida mitmeid rakendusi
 • Jälgimisfunktsioonid on tasuta
 • Valida saab paljude poodide kaudu

Protsessor
1 südamik

Kettaruum
25 GB

Ribalaius
1 spl

RAM
1 gb

Raha tagasi
30 päeva

Hostimiskavad
digitalocean.com

Contents

DigitalOceani ülevaade: taustteave

Peakorter asub NYC-s, DigitalOcean on pilveinfrastruktuuri pakkuja, mille andmekeskused asuvad kogu maailmas. See pakub pilveteenuste segu, mis aitab arendajatel rakendusi mitmel arvutil skaleerida ja juurutada. See on suuruselt kolmas hostingu pakkuja maailmas ja pääses 2018. aastal ka Deloitte Technology Fast 500 nimekirja.

digitalocean-background-info Veebikujundus.org pakub 2013. aasta ekraanipilti

Moisey ja Ben Uretsky leidsid selle 2011. aastal pärast vajaduse mõistmist, kuna enamik ettevõtteid keskendus ettevõtetele, mitte üksikutele arendajatele. Beetatoode tuli välja 2012. aasta esimeses kvartalis ja ettevõte leidis oma esimese suurema edu 2013. aastal, kui temast sai üks väheseid ettevõtteid, kes pakkus SSD-l põhinevaid võimalusi.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

Veebisaidil on praegu üle poole miljoni domeeni, millest enamik kuulub .com-i. See pakub aga hunnikut muid tippdomeene, sealhulgas .info, .org, .biz ja riigipõhiseid tippdomeene, näiteks .us.

digitaalse ookeani hostitud domeenid

digitalocean-tlds-stats

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Veebimajutaja valimisel on oluline toimivusel silma peal hoida. See peaks pakkuma head kiirust ja tööaega, kuna need kaks tegurit võivad olla üliolulised ja mõjutada ka SEO paremusjärjestust.

Jõudlustesti (Pingdom)

Tegime Pingdomi testi, et hinnata WordPressi abil loodud saidi kvaliteeti ja sellel oli näiv sisu, sealhulgas graafika. Testi tulemused olid suurepärased:

pingdom-digitalocean

Lehe laadimiseks kulus vähem kui üks sekund, mis on üsna muljetavaldav. Peaksite seda meeles pidama, kuna enamik kasutajaid lahkub veebisaidilt, kui laadimiseks kulub 2 sekundit või kauem.

Me ei kasutanud vahemällu salvestamist ega kiiruse optimeerimise trikki ja leidsime, et tulemused on üsna head. Nagu näete, on lehe suurus siin siiski üsna väike ja kopsakate lehtede korral võib kiirus olla pisut aeglasem.

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

Kvaliteedi hindamiseks käitasime UptimeRobot’i seiret samal saidil ja olime taaskord tulemustest üsna üllatunud.

digitalocean-uptime

Nagu näete, on veebisait töötanud 5188 tundi, mis võrdub umbes 216 päevaga. Kiirus on ka üsna usaldusväärne ja ei tabanud isegi ühe sekundi piiri. Võime kindel olla, et teenus on kiire ja stabiilne.

DigitalOcean Uptime & Viimase 3 kuu (UptimeRobot) laadimisaeg

Kuu
Uptime Stats
Laadimisaja statistika
August 2019100%158 ms
Juuli 2019100%159 ms
Juuni 2019100%153 ms

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Oluline on teada, kuidas kõik teie saidil laaditakse ja kuidas see erinevates riikides töötab; lõppude lõpuks on Internet kõike seda, et ta oleks globaalne.

digitalocean-bitcatha

DigitalOcean viskas meie loendisse A +. Sellel on serverid kogu maailmas. Seega on kiirus peaaegu kõigis nurkades kiire. See on kiireim USA-s, millele järgneb Austraalia. See on ka Euroopas üsna kiire, võrdudes Londonis 25 ms-ga. See on aeglaseim São Paulo ja Bangalore’i piirkonnas, kuid see pole ka halb. Kokkuvõttes on see suurepärane võimalus, kui ootate suurt hulka rahvusvahelist liiklust.

DigitalOceani hinnakujundus & Plaanid (tilgad)

DigitalOcean on mõeldud mitte ainult üksikutele arendajatele, vaid ka suurtele ja väikestele ettevõtetele. Ettevõte pakub mitmesuguseid pakette ja sellel on erinevad hostimistasemed, et rahuldada tarbijate kasvavaid vajadusi.

Kasutajad saavad valida mitmesuguste hostimispakettide hulgast, sõltuvalt nende mahust ja salvestusvajadustest. Enamikku saab arveldada tunnis või kuus.

Ettevõte on oma virtuaalsetele masinatele andnud nime “Tilgad”. Võite valida CPU optimeeritud tilkade või tavaliste tilkade hulgast. Esimene on sobivam kasutajatele, kes soovivad lihavat masinat, mis suudaks teha intensiivseid töid, teine ​​aga sobib paremini kasutajatele, kes soovivad regulaarselt toiminguid teha.

digitaalne ookean-loo-tilk

Ärge laske sellel uuel terminoloogial teid hirmutada. See pole midagi keerulist. Ainult masina nimi. Pealegi on seda üsna lihtne hallata ja käsitseda. Kasutajad saavad masinaid tellida või kustutada sõltuvalt nende vajadustest.

Võite valida paljude OS-de hulgast, sealhulgas Ubuntu, Linux, CoreOS, Fedora, FreeBSD, GPL ja Debian. Kõik operatsioonisüsteemid on eelmonteeritud ja saate kohe alustada. Tegelikult kulub uuele tilgale juurdepääsu saamiseks vaid 55 sekundit.

Tavalised tilgad & Protsessori optimeeritud tilgad

Standard Sropletid sobivad veebirakenduste, ajaveebide, lavastus- / testimiskeskkondade, andmebaaside ja mälus asuvate vahemällu salvestamiseks ja hostimiseks. Odavaim pakett algab 5 dollarist kuus (0,007 dollarit tunnis) ja sellega on kaasas 1 GB RAM / 1 protsessor, 25 GB SSD ketas ja 1000 GB ülekanne. Võite valida mitmesuguste pakettide hulgast ning kõik pakuvad tunni- ja kuutasusid.

Teisest küljest on CPU-le optimeeritud tilgad spetsiaalsete hüperniitidega ja sobivad paremini CPU-intensiivsete rakenduste jaoks, nagu reklaamide esitamine, masinõpe, pakkide töötlemine ja videokodeerimine. Odavaim plaan maksab 40 dollarit kuus või 0,060 dollarit tunnis. Võite valida mitmesuguste pakettide hulgast ning kõik pakuvad tunni- ja kuutasusid.

Tavalised tilgad

Protsessori optimeeritud tilgad

Hinnatabel standardsete ja protsessoriga optimeeritud tilkade jaoks

Tavalised tilgad

Pakett
OS-i nimi
RAM / VCPUS
SSD
Ülekanne
Hind
Pilv 1Linux / Unix1 GB / 1 protsessor25 GB1 TB5 dollarit kuus
Pilv 2Linux / Unix2 GB / 1 protsessor50 GB2 TB10 dollarit kuus
Pilv 3Linux / Unix2 GB / 2 protsessorit60 GB3 TB15 dollarit kuus
Pilv 4Linux / Unix4 GB / 2 protsessorit80 GB4 TB20 dollarit kuus
Pilv 5Linux / Unix8 GB / 4 protsessorit160 GB5 TB40 dollarit kuus
Pilv 6Linux / Unix16 GB / 6 protsessorit320 GB6 TB80 dollarit kuus

Protsessori optimeeritud tilgad

Pakett
OS-i nimi
RAM / VCPUS
SSD
Ülekanne
Hind
Pilv 1Linux / Unix4 GB / 2 protsessorit25 GB4 TB40 dollarit kuus
Pilv 2Linux / Unix2 GB / 1 protsessor50 GB2 TB10 dollarit kuus
Pilv 3Linux / Unix16 GB / 8 protsessorit100 GB6 TB160 dollarit kuus
Pilv 4Linux / Unix32 GB / 16 protsessorit200 GB7 TB320 dollarit kuus
Pilv 5Linux / Unix64 GB / 32 protsessorit400 GB9 TB640 dollarit kuus

Arendajad

Kui olete arendaja, on teile head uudised. Teenuse abil saate uusi tilke luua vaid 55 sekundiga. Iga tilk pakub teile juurjuurdepääsu ja mõnda muud lahedat funktsiooni, sealhulgas: OS-i valimise võimalus, DNS-i haldus, lihtne juhtpaneel, pilve tulemüürid, automatiseeritud varukoopiad, eelinstalleeritud rakenduse pildid, privaatvõrgud, globaalne piltide ülekandmine, SSD-d.

Tähtis: Ettevõte pakub laias valikus pilve majutamise võimalusi, kuid ei hõlma jagatud, pühendatud ega hallatud hostimist.

Kuidas luua tilka?

DigitalOcexi juhtpaneeli on üsna lihtne kasutada. Siit saate teada, kuidas oma tilka luua.

1. Logige sisse juhtpaneelile, minge juhtpaneelile ja vajutage rohelist nuppu „Loo”, seejärel valige esimene võimalus Tilgad (looge pilveservereid).

Tavalised tilgad

2. Valige järgmisel lehel vajalikud konfiguratsioonid (Loo tilk). Konfiguratsioonid on vaikesuvanditega.

3. Võite oma tilga kohandada. Protsess on üsna lihtne. Valige pilt ja vajadusel valige soovitud opsüsteem koos eelinstalleeritud rakendustega.

vali pilt

4. Valige vajalik salvestusruum ja RAM.

5. Võite lisada ka plokkide salvestusruumi, kui vajate oma tilkade ründamiseks täiendavaid salvestusmahtusid.

6. Lisaks kaaluge varukoopiate tegemist, kui soovite, et süsteem looks kord nädalas oma piiskadest kettapilti, et saaksite seda kasutada krahhi või muu sellise probleemi korral. Varukoopia säilitatakse umbes kuu (neli nädalat).

7. Valige oma andmekeskuse piirkond, pidades silmas oma kliente. See peaks asuma kõige lähemal sellele, kus leiate oma publiku suurima osa.

Tavalised tilgad

8. Valige lisavalikud, näiteks privaatvõrk, IPv6, kasutajaandmed ja jälgimine.

9. Lisage oma turvalisuse tagamiseks SSH-võtmed.

10. Lõpetage ja looge.

DigitalOcean Basic (VPS-kava) üksikasjalikult

Pole tähtis, kui hea ettevõte on; enamik inimesi hoiab sellest eemal, kui see on liiga kallis. Õnneks on DigitalOcean taskukohasemate võimaluste hulgas, eriti kuna saate valida tunnipakettide ja kuupõhiste pakkide vahel.

Kõik standardpaketid hõlmavad DNS-i haldamist, ööpäevaringset tuge, eelmääratud ja tasuta tulemüüre, täielikku jälgimist ja mitmeid eelkonstrueeritud avatud lähtekoodiga rakendusi.

Tutvume plaanidega üksikasjalikult.

Mida sisaldab VPS Basic (5 $) pakett?

Standard Droplet 1vCPU paketi saate nii madalale kui 5 dollarit kuus või 0,007 dollarit tunnis. Kaasas 1TB ülekanne ja 25 GB SSD.

Alghinnad

Alustada saab alates 5 dollarist kuus. Pikaajaliseks registreerumine võib olla hea võimalus, kuid ettevõte ei paku allahindlusi ning odavaim 36-kuuline leping maksab teile 180 dollarit. Kõige kallim variant on 32 vCPU-d ja maksab 960 dollarit kuus või 1,429 dollarit tunnis. Kaasas 12TB ülekanne ja 840 GB SSD.

Plaan & Pakett
Pilv 1
Pilv 2
Pilv 3
Pilv 4
Pilv 5
1-kuuline tähtaeg5 dollarit10 dollarit15 dollarit20 dollarit40 dollarit
12-kuuline tähtaeg60 dollarit120 dollarit180 dollarit240 dollarit480 dollarit
24-kuuline tähtaeg120 dollarit240 dollarit360 dollarit480 dollarit960 dollarit
36-kuuline tähtaeg180 dollarit360 dollarit540 dollarit720 dollarit1140 dollarit

Uuendushinnad

See on üks väheseid ettevõtteid, kellel pole uuendamispoliitikat. Maksate ainult tegeliku kasutamise eest. Lisaks on kõikidel pakkidel kuupiirangud, mis tagavad, et te ei kuluta kunagi oma eelarvet, hoolimata sellest, kui palju tilke loote.

Põhiomadused detailselt

Vaatame mõnda peamist funktsiooni, mida DigitalOcean pakub. Need aitavad teil kindlaks teha, kui hea või halb see valik teie jaoks on.

Domeeninimi & E-post

Kõik paketid on tasuta e-posti kontodega; ükski pakett ei paku praegu tasuta domeeninimesid. Peate selle ostma registripidajalt ja edastama selle DigitalOcenekile, kuna see pakub DNS-i hostimisteenust, kuid mitte registreerimist.

luua-uus-rekord

Veebiruum & Ribalaius

Saate valida kahe salvestusvaliku hulgast:

Blokeerige salvestusruum: saate valida vahemikus 1 GB kuni 16 GB ja isegi kombineerida erinevad ajaveebid ühte, muuta nende suurust ja teisaldada ühelt tilgalt teisele. Saate lisada täiendavat salvestusruumi hinnaga 0,10 USD / GB kuus.

Objektide hoiustamine: objektide salvestusruum sobib struktureerimata andmete, näiteks videote hostimiseks. See erineb plokkide hoiustamisest, kuna andmetel pole õiget vormingut. Tuntud ka kui Spaces, võimaldab see juurdepääsu salvestatud andmetele HTTP kaudu. Minimaalne ruumi suurus on 250 GB ja minimaalne ribalaius 1 TB.

Tavalised tilgad

Ühe klõpsuga rakendused

Saate rohkem aega kokku hoida, installides rakendusi vaid ühe klõpsuga. Nende hulka kuuluvad: MySQL, Node.js, WordPress, Ghost, Docker, MongoDB, LAMP-pinu, masinõpe jne.

digitalocean rakendused

Migratsiooniteenistus

Ehkki ettevõte ei paku tasulist ega tasuta migreerimisteenust, saate abi saamiseks selle ülesande täitmiseks klienditoega ühendust võtta..

Vahed

Erinevalt tilkadest tehakse tühikuid lihtsate objektide hoidmiseks. See on süsteem, mis võimaldab edastada salvestatud andmeid lõppkasutajatele ja rakendustele. Need on skaleeritavad ja hõlpsasti loodavad. Lisaks töötavad nad selgel viisil ja on koos lohistamise API-ga.

digitaalse ookeani ruumid

Kubernetes

Kubernetes on äsja käivitatud teenus, mille alustamiseks kulub vaid mõni minut. See hallatav teenus pakub muude eeliste hulgas ka automaatset mastabeerimist ja rakenduste teisaldamist.

digitalocean kubernates

Usaldusväärsus (turvavalikud)

Pilves olevate andmete osas on turvalisus tohutu mure. Näib, et DigitalOcean on sellest aru saanud ja pakub hunniku turvafunktsioone.

Domeeni privaatsuse kaitse

Kuna ettevõte ei paku domeeni privaatsuse kaitset, on teie ainus võimalus osta domeen kolmandalt tootjalt ja lisada see spetsiaalse domeenikonsooli abil, mis muudab protsessi lihtsaks. Ettevõte saab teid selles protsessis aidata.

SSL-sertifikaat

Kuigi ettevõte ei paku SSL-sertifikaate, on kasutajatel võimalus see tasuta konsooli kaudu installida. See on väga oluline, kuna mõned brauserid ei laadi teie saiti ilma kehtiva SSL-sertifikaadita ja isegi Google võib teie saiti karistada, kui sellel puudub SSL-sertifikaat.

See võimaldab teil osta ka standardseid sertifikaate teistelt saitidelt, näiteks GoDaddylt, kus see on saadaval 5,99 dollari eest aastas.

Pühendatud IP

Ettevõte pakub tasuta pühendatud IP-d iga tilgaga. Lisaks pakub ettevõte iga tilgaga ka ujuvaid IP-sid, nii et rakendus töötab ka siis, kui tilk ebaõnnestub. Süsteem määrab IP kiiresti ooterežiimi tilgale, vältides seisakuid.

Varukoopiad

Varundamine ei tekita DigitalOceyle muret, kuna ettevõte pakub pilte ja varukoopiaid, mis võimaldavad teil tilku taastada, dubleerida või salvestada. Hetktõmmised ja varukoopiad salvestatakse eraldi. Kuigi hetktõmmised on kasutaja käsitsi loodud, salvestab süsteem varukoopiad automaatselt.

Kasutajad saavad lubada automaatsed varundamised, mida serverisse salvestatakse, kuid mida ei saa alla laadida. Pidage siiski meeles, et ettevõte teeb selgeks, et kliendi kohustus on hoida andmeid turvaliselt, mitte ettevõtte kohustus, nii et võite kaaluda varundusandmeid.

Hetktõmmise salvestus tasutakse ruumi alusel. Ettevõte pakub automatiseeritud varukoopiaid 20% ulatuses sellest, mida tilk teile maksab.

Kuidas käsitsi failide varundamist luua ja tasuta oma arvutisse salvestada:

 1. Logige sisse DigitalOceani konsooli, avage ja ühendage terminal selle käsuga: ssh [e-posti aadress on kaitstud], su käsk näeb välja järgmine: ssh [e-posti aadress on kaitstud]
 2. Selle käsu kaudu minge kataloogi / var / www / html: cd / var / www / html
 3. Käivitage zip-utiliidi installimiseks järgmised käsud (ignoreerige seda punkti, kui ZIP-utiliit on juba installitud ja minge punkti 4, peaksite seda toimingut tegema ainult üks kord): sudo apt install yum, sudo yum install zip
 4. Tehke tegelik varukoopia, käivitades järgmise käsu: sudo zip -r /var/www/html/files-backup.zip / var / www / html /
 5. Varundusfailid salvestatakse nimega files-backup.zip ja saate need alla laadida, avades saidi www.yourwebsite.com/files-backup.zip
 6. Turvalisuse huvides kustutage varundusfail serverist selle käsu abil: sudo rm files-backup.zip

Piiratud juurdepääs töötajatele

Teie teave on ohutu ja turvaline, kuna ainult insenerimeeskonna liikmed pääsevad kaupluste varukoopiatesse ja ülesvõtetesse. Töötajatel pole neile failidele juurdepääsu.

Serveri ohutus

Ettevõte mõistab serverite turvalisuse tagamise olulisust. Sissetungijate eemalhoidmiseks ei kaitse mitte ainult turvatöötajad andmekeskusi, vaid ka ettevõtteid, kes kasutavad sissetungijate eemale hoidmiseks erinevaid tööriistu, näiteks kahefaktorilist autoriseerimist ja biomeetrilist testimist. Lisaks vastab DigitalOcean ka rahvusvahelistele ja riiklikele turvastandarditele.

digitaalse ookeani turvalisus

Kasutaja jälgimine

Ettevõte laseb teil erinevatel teguritel silma peal hoida, seadistades hoiatusi, kui protsessor ületab läve jne. Võite valida, kas soovite neid teateid saada e-posti või Slacki kaudu. Lisaks sellele on reaalajas jälgimise abil lihtne silma peal hoida ka sellistel teguritel nagu võrgukasutus, mälukasutus ja kettakasutus.

Samuti saate IP-sid lisada valgesse nimekirja ja määrata erinevaid aadresse, isegi siltide abil. See on oluline, kuna tulemüür blokeerib automaatselt juurdepääsu, kui puuduvad valged nimekirjad.

kasutaja jälgimine

Tulemüürid

Tulemüürireegleid saate rakendada ühele või mitmele tilgale. Need kõik on tsentraliseeritud, mis hõlbustab teabele juurdepääsu.

Serveri asukoht

Praegu on ettevõttel 8 andmekeskust kogu maailmas. Nad asuvad strateegiliselt Singapuris, Indias, Hollandis, Saksamaal, Kanadas, USA-s ja Suurbritannias.

Kasutuslihtsus

DigitalOcean on väga kliendisõbralik ja teeb selle alustamiseks imelihtne. Tegelikult saate oma veebisaidi üles ja käitamiseks klõpsata ainult nuppudele või ikoonidele.

Registreerumise lihtsus

Protsess võtab vaid paar minutit. Minge ametlikule saidile, valige pakett ja klõpsake nuppu Alusta või Registreeri. Ettevõte küsib teie nime, e-posti aadressi ja parooli ning olete sisse logitud. Võite registreerumiseks kasutada ka oma Gmaili ID-d.

Teil võib olla individuaalne või meeskonto, mis võib olla hea valik, kui töötate mitme inimesega. Võimalik, et peate hiljem esitama üksikasjad, sealhulgas oma asukoha ja DigitalOceani kasutamise põhjuse.

Makseviisid

Ettevõte pakub erinevaid makseviise, sealhulgas PayPal ja kaardid (Discover, Visa, MasterCard ja American Express). Kahjuks ei aktsepteerita enam deebetkaarte, maksekorraldusi ega tšekke. Makse saatmiseks PayPali kaudu saate siiski kasutada oma deebetkaarti. Makse tegemine toimub läbi triibu ning on turvaline ja turvaline.

Märge: Ettevõte pakub konto kohta ühte sooduskoodi, mis aitab teil raha säästa. Kaaluge ka selle kasutamist.

bluehost-maksed

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Veebisait pakub väga lihtsat juhtpaneeli. Sellel pole palju võimalusi, kuna ettevõte ei paku muud tüüpi hostimisvalikuid, kuid sellest piisab, et teid kasutada.

Installige cPanel ise

Võite valida cPaneli ostmise ja installimise. Kuna veebisait on mõeldud arendajatele, ei leia te siit palju valikuid, kui te neid ei osta – cPanel on üks selline võimalus. CPaneli puudumine ei valmista aga suurt probleemi, kuna te ei vaja palju pakutavaid võimalusi. Kaaluge siiski selle saamist, kui teile Unixi platvorm ei meeldi.

Sellegipoolest on cPaneli installimine üsna lihtne, hoolimata sellest, et see pole ühe klõpsuga valikutes saadaval.

DigitalOceani liidese tutvustus

Liides on üsna hästi kujundatud ja seda on lihtne kasutada. See on lihtne, seega ahvatlev. Teil pole raskusi tilkade või rakenduste jälgimisel ega juurutamisel.

Infrastruktuur & Spetsialiseeritud tehnoloogia

Ettevõttel on andmekeskused kogu maailmas, sealhulgas Singapuris, Londonis, San Franciscos, Amsterdamis ja New Yorgis. Praegu pakuvad vaid mõned andmekeskused IPv6-d plaaniga laiendada tuge ka teistele keskustele.

Ettevõte loodab oma spetsialiseeritud tehnoloogiale, mis on loodud kasutajatele lihtsa kogemuse pakkumiseks. Pilveserverid luuakse KVM-i virtualiseerimise abil. Oma loomiseks võite kasutada ka ettevõtte API-t.

Klienditeenindus (tugi)

Klienditugi on hostiteenuse pakkujaga töötades tohutu tähtsusega. Isegi lihtne probleem võib protsessi peatada.

Live Chat

See võimalus pole praegu saadaval, mis võib olla üsna tülikas kasutajatele, kellel on kombeks oma probleemid sinna ja seejärel lahendada.

Piletid

Ainus viis meeskonnaga kontakti saada on pileti avamine. Kui see on oluline, võite piletid kiiresti märgistada. Piletitele vastatakse tavaliselt 12 tunni jooksul, kuid kiireloomulistel piletitel võidakse osaleda varem. Kui avatud piletitel on värskendusi, saate meilisõnumi.

Telefon

Praegu telefoniteenust ettevõte ei paku.

Haridusallikad (teadmistebaas) & Kogukond

Kuna DigitalOcean on loodud arendajatele; ettevõte loodab, et kasutajad ei seisa silmitsi paljude probleemidega. Mõne põhiküsimuse korral saavad nad tutvuda väga üksikasjalike juhenditega ning tutvustada põhimõtteid, aga ka protseduure piltide ja illustratsioonide abil.

Peale selle on ka tohutu kogukond, kus suhelda teistega ja saada vastuseid teie küsimustele. Kogukonda modereerib korralikult meeskond, kes võtab sageli osa ka aruteludest.

digitalocean kogukond

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

Ettevõte tagasimakseid ei paku; kuid harva võib seda pakkuda. Teie ainus võimalus on tugipileti avamine.

Peale selle lubab DigitalOcean krediidi tagastamist seisakuaja eest, mis ületab lubatud 99,99% tööaja. Kui olete alles alustamas, on teie parim võimalus alustada kõige odavama valikuga ja enne süsteemi sisenemist kontrollida süsteemi.

Kes on parim DigitalOcean?

Kuna teenus on mõeldud peamiselt arendajatele, on see parim nii uutele kui ka vanadele arendajatele. Kuid see pole kuigi algaja sõbralik ja enne alustamist võib natuke aega võtta.

Platvorm ei pruugi sobida kasutajatele, kes soovivad palju käepärast. Kui teate, mida soovite ja saate tehniliste andmetega hakkama, võib see olla teie jaoks suurepärane võimalus.

Plussid
Miinused

 • Selge hinnakujundus ilma segavate pikendamisvõimaluste ja varjatud tasudeta.
 • Limiidi ületanud seisakute tagasimaksete korral on tagatud 99,99% tööaeg.
 • Automatiseeritud varukoopiad teie andmete turvalisuse tagamiseks.
 • Tunni maksevõimalus ja makske ainult selle eest, mida kasutate, teeb selle väga taskukohaseks.
 • Privaatvõrgud võimaldavad suhelda kahe või enama tilga vahel.
 • CPaneli puudumine võib mõne kasutaja jaoks olla tülikas.
 • Ükski reaalajas vestlus ega telefonitugi ei saa mõne kasutaja jaoks teenuse kasutamist raskendada.
 • Ei paku põhilisi hostimisfunktsioone, mida saate hostiteenuse pakkujalt oodata. Nende hulka kuuluvad domeeninimed, saitide migratsioon.
 • Võib-olla algajatele kasutajatele natuke liiga keeruline.

DigitalOceani faktid & Statistika [infograafik]

DigitalOceksi veebimajutus - faktid ja statistika

Kas me soovitame DigitalOcean??

Meie ülevaate põhjal võib DigitalOcean olla hea valik, kui kavatsete omada turvalist VPS-i hostimisplatvormi, mis pakub ka suurepärast tööaega. DigitalOcean pakub seda, mida ta lubab, ja see on usaldusväärne virtuaalne privaatserver, mis sobib arendajatele. See ei pruugi siiski olla parim valik, kui otsite traditsioonilisi hostimisplatvorme.

Loodame, et see üksikasjalik ülevaade aitab teil teha teadliku otsuse. Mis sa sellest arvad? Kas teil on DigitalOcekesega kogemusi? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map