DreamHosti ülevaade: kas see on host, kellest olete unistanud?

DreamHost on seal kõige populaarsemate hostimise pakkujate hulgas. See on tuntud paljude asjade, sealhulgas taskukohaste hindade ja suure hulga pakettide poolest. Ostsime teenuse ja lõime oma veebisaidi, et kontrollida ettevõtte pakutavaid funktsioone. Uurisime kõike alates maksumusest kuni tööaja ja tegelike andmete laadimiseni. Kuid kas see on hüpe väärt? Saame sellest ülevaates teada.


unistushost-sr

Üldine hinnang

4,2 / 5

Funktsioonid
8/10

Kasutajasõbralik
8/10

Hinnakujundus
8/10

Toetus
9/10

Töökindlus
9/10

DreamHosti allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,98%

Laadimisaeg

539 ms

DreamHost on uhke muljetavaldava profiiliga ja umbes poole miljoni aktiivse kasutajaga, kes majutavad üle 1,5 miljoni veebisaidi. See on suur arv ja see kasvab iga päevaga ainult järjest. See pole uus ettevõte. 1996. aastal asutatud ettevõte on tugevdanud oma tugevust ja võitnud mitu korda isegi PCMagi parima veebimajutusteenuse.

Selle asutasid kamp üliõpilased Californias Harvey Muddi kolledžis, kuid täna töötab selle nimel kümneid töötajaid, et tagada selle vastavus miljonite klientide ootustele.

Põhijooned

 • Veebisaidi koostaja, et hõlbustada oma saitide loomist
 • SSD-d kiirema jõudluse tagamiseks
 • 1-klõps rakenduste installijal
 • Kinnitanud WordPress
 • Auhinnatud klienditugi on saadaval ööpäevaringselt
 • E-posti kontod kõigi jagatud hostimiskavadega

Kettaruum
Piiramatu

Ribalaius
Piiramatu

Raha tagasi
97 päeva

Tasuta domeen
Ei

Tasuta SSL
Jah

Hostimiskavad
www.dreamhost.com

DreamHosti ülevaade: taustteave

DreamHost on Ameerika ettevõte selle sõna otseses tähenduses. Majutusteenuse asutas 1996. aastal kamp sõpru, kes õppisid Harvey Muddi kolledžis Californias Claremontis. Nende hulka kuulusid Dallas Bethune, Michael Rodriguez, Josh Jones ja Sage Weil. Neli sõpra tegid idee väljatöötamiseks kõvasti tööd ja ettevõte asutati ametlikult 1997. aastal.

Sellel on riigis mitu kontorit ja ülemaailmne haare. Ehkki mitte kõige vanemad seal pakutavad hostiteenuse pakkujad, on see tänu oma heldete poliitikate ja taskukohaste hindade seas kõige tuntumatele.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

Ettevõttel on umbes pool miljonit aktiivset kasutajat, kes haldavad üle miljoni veebisaidi. See pakub hunnikut TLD-sid, sealhulgas .com, .net jne. Siit leiate ka asukohapõhiseid TLD-sid, näiteks .co.uk ja co.us. Peale selle on saadaval ka äripõhised tippdomeenid, näiteks .biz ja .info.

unistuste domeenid-statistika

dreamhost-tlds-stats

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Veebimajutusest ei piisa, peate kindlasti veenduma, et see pakub head toimivust. Parim viis kvaliteedi mõõtmiseks on saadaoleva tööaja ja valju aja kontrollimine. Vaatame üle.

Jõudlustesti (Pingdom)

Viisime saidil läbi Pingdomi testi, et hinnata ettevõtte pakutavat kiirust ja funktsioone. Lõime tõelise sisuga mallisaidi, et jõuda tõelise järelduseni. Testi tulemused olid üsna head.

pingdom-dreamhost

Lehe laadimine võttis vähem kui ühe sekundi, keskmiselt 471 ms. See on parem kui suur hulk pakkujaid seal ja see on saidi edu taga väga oluline mõõdik. Kuna me ei kasutanud kiiruse optimeerimist ega vahemällu salvestamist, võib öelda, et tulemused on usaldusväärsed.

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

UptimeRobot test on proovitud meetod veebisaidi usaldusväärsuse hindamiseks. Tegime kohapeal testi ja olime taas positiivsed:

unistuste tööaeg

Nagu näete, on veebisait olnud 34 tundi üleval ja pole umbes kuu aega alla käinud. See pakub viimase 30 päeva kasutustasu 99,99%, mis võrdub umbes 0,072 tunniga kuus.

See on üsna hea, kuna teate, et teie veebisait püsib suurema osa ajast üles. Samamoodi on ka kiirus suurepärane, keskmiselt 199,78 ms.

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Kuna veebisaite vaadatakse globaalselt, on oluline leida hostiteenuse pakkuja, kes suudaks tagada kiire laadimisaja kogu maailmas. Selle mõõtmiseks läbisime Bitcatcha testi. Siin on tulemus.

Ootuspäraselt laadib veebisait kõige kiiremini USA-s, millele järgneb Austraalia. See on aeglaseim São Paulos ja Jaapanis, kus see on keskmiselt umbes 250 ms, mis pole eriti halb, kui võrrelda seda teiste võimalustega. Kokkuvõttes pole vahet, kus teie vaatajaskond asub, saate oma saiti ilma probleemideta hostida DreamHostis.

Hostimisplaanid ja funktsioonid

DreamHost pakub hunnikut hostimisplaane. Ehkki neil on mõned sarnased funktsioonid, võivad mõned neist olla täiendavate lisavõimalustega. Ettevõtte nelja populaarseima hostimiskava hulgas on.

Majutuse tüüp
Nr 1 pakett
# 2 pakett
# 3 pakett
# 4 pakett
Jagatud (põhiline)2,59 dollarit kuus5,59 dollarit kuus
WordPress2,59 dollarit kuus5,59 dollarit kuus
VPS10 dollarit kuus20 dollarit kuus40 dollarit kuus80 dollarit kuus
Pühendatud149 dollarit kuus279 dollarit kuus

Virtuaalserver

Odavaim pakett on vaid 2,59 dollarit kuus. Saate sellel hostida ainult ühte saiti, kuid saate lisaks piiramatule liiklusele, tasuta SSL-ile ja tasuta SSD-salvestusele ka tasuta domeeni.

Kallima paketi hind on vaid 5,95 dollarit kuus. Sellel saate majutada piiramatuid saite ja nautida lisaks piiramatule liiklusele, tasuta SSL-ile ja tasuta SSD-salvestusele ka tasuta domeeni.

Põhijooned
Jagatud starter
Jagatud piiramatu
Alghind2,59 dollarit kuus5,95 dollarit kuus
Uuendushind2,59 dollarit kuus5,95 dollarit kuus
Veebisaidid1Piiramatu
SSD kettaruum50 GBPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmata
E-posti kontodSaadaval ostaKaasas
Domeen (id) hostitudPiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud
TASUTA SSL-sertifikaatSaadavalEelinstalleeritud

VPS-i hostimine

Põhiline: Kõige odavam pakett on hinnaga 10 USD / kuus. Sellel saate majutada piiramatuid saite, nautides samal ajal ka piiramatuid e-kirju. See pakub tasuta SSL-sertifikaate, 1 GB RAM-i ja 30 GB SSD-salvestusruumi, seega ei pruugi see raskete saitide jaoks sobida.

Äri: See sobib väikeettevõtetele ja maksab 20 dollarit kuus. Sellel saate majutada piiramatuid saite, nautides samal ajal ka piiramatuid e-kirju. See sobib väikestele saitidele, pakub 2 GB RAM-i 30 GB SSD-salvestusruumi ja piiramatu liiklusega tasuta SSL-sertifikaatidega.

Professionaalne: Saadaval alates 40 dollarist kuus on sellel ka tasuta SSL-sertifikaadid. See võimaldab teil hostida ka piiramatu arvu saitidega e-kirju. See pakub 4 GB muutmälu ja 120 GB SSD salvestusruumi ning sobib keskmise suurusega ettevõtetele ja professionaalsetele saitidele.

Ettevõte: Kõige kallim VPS-i hostimispakett maksab 80 dollarit kuus ja sellega kaasnevad tasuta SSL-sertifikaadid. Saate majutada piiramatuid saite piiramatu e-kirjaga. See pakub 8 GB muutmälu ja 240 GB SSD salvestusruumi ning sobib suurtele saitidele.

unistushost-vps-paketid

Pilvemajutus

Ettevõte pakub hunniku pilvemajutusvõimalusi. Need sisaldavad:

512 MB RAM-server: See 1 vCPU, piiramatu ribalaiusega pakett maksab ainult 4,50 dollarit kuus või 0,0075 dollarit tunnis. See sobib näksimiseks ja pakub 80 GB SSD ketast.

2GM mäluserver: See 1 vCPU, piiramatu ribalaiusega pakett maksab ainult 12 dollarit kuus või 0,03 dollarit tunnis. See sobib veebisaitidele ja pakub 80 GB SSD-ketast.

8 GB ram-server: See 4 vCPU, piiramatu ribalaiusega pakett maksab ainult 48 dollarit kuus või 0,08 dollarit tunnis. See sobib andmebaaside jaoks ja pakub 80 GB SSD ketast.

Pühendatud hostimine

Odavaim pakett on vaid 149 dollarit kuus. Teil pole mitte ainult 100% tööaja garantii, vaid ka juurdepääs DDoS-kaitsega ööpäevaringsele serveri jälgimisele.

unistustele pühendatud paketid

DreamHost Basic (jagatud plaan) üksikasjalikult

Jagatud plaan on ettevõtte kõige populaarsem plaan, kuna see on loodud igasugustele tarbijatele. Kõigil pakkidel on esimesel aastal tasuta domeeninimi ja piiramatu liiklus.

Plaanid & Hinnad detailselt

Vaatame põhiplaaniga kaasasolevaid funktsioone. Saad valida kahe valiku vahel.

Mis on jagatud pakettides??

Starter: See pakett sobib, kui olete alles alustamas või kui teil on väikeettevõte. Saate hostida ainult ühte saiti ja hankida mõned põhifunktsioonid, näiteks WordPress ja tasuta domeen koos tasuta SSL-sertifikaadiga.

Piiramatu: Nagu nimigi ütleb, pakub see pakett teile piiramatuid veebisaite, liiklust ja e-kirju. Samuti saate nautida põhipakette, mis kaasnevad stardipaketiga, näiteks tasuta domeeninimi, WordPress ja tasuta SSL-sertifikaat.

Põhijooned
Starter
Piiramatu
Alghind2,59 dollarit kuus5,95 dollarit kuus
Uuendushind2,59 dollarit kuus5,95 dollarit kuus
Veebisaidid1Piiramatu
SSD kettaruum50 GBPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmata
E-posti kontodSaadaval ostaKaasas
Domeen (id) hostitudPiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud
TASUTA SSL-sertifikaatSaadavalEelinstalleeritud
Premium metamärgi SSLEiJah, Addoniga
TASUTA saidi ehitaja
TASUTA veebisaidi ülekandmine
cPanel & Softaculous
Öised varukoopiad
MySQL andmebaasidPiiramatuPiiramatu
Pilvetulekahju CDN
Raha tagasi garantii97 päeva97 päeva

Alghindade tabel

Alustatud pakett algab vaid 2,59 dollarist kuus. Kui soovite paketti Piiramatu, võite maksta 7,95 dollarit kuus.

Makseperiood / plaan
(ainult uutele kasutajatele)
Jagatud starter
Jagatud piiramatu
1 kuu4,95 dollarit kuus10,95 dollarit kuus
12 kuud3,95 dollarit kuus6,95 dollarit kuus
36 kuud2,59 dollarit kuus5,95 dollarit kuus

Uuendushinnad

Uuenduspoliitika on väga lihtne. Teilt võetakse sama summa kui originaalil, välja arvatud juhul, kui hinnastruktuur muutub.

Põhiomadused detailselt

Vaatame mõnda peamist funktsiooni, mida DreamHost pakub. Need aitavad teil kindlaks teha, kui hea või halb see valik teie jaoks on.

Domeeninimi & E-post

Mõlemal pakendil on esimesel aastal tasuta domeeninimi. Tasuta e-kirjad on saadaval ainult koos paketiga Unlimited. Kui vajate seda funktsiooni, peate versiooniuuenduse uuendama.

unistuste domeeninimed

Veebiruum & Ribalaius

Mõlemad paketid pakuvad piiramatut SSD-salvestust ja piiramatut liiklust. Mõnede aruannete kohaselt ei pruugi see olla piiramatu, kuid me ei leidnud veebiruumi või ribalaiusega probleeme ega piiranguid.

WordPressi ühe klõpsuga installimine

Mõlemad paketid pakuvad tasuta ühe klõpsuga WP-installimist, mis muudab WordPressi installimise ja käitamise saidil hõlpsaks. Võite valida WordPressi installimise ja teie sait on teie kujundamiseks valmis vaid mõne sekundiga.

Migratsiooniteenistus

Dreamhost ei lase teil andmeid teistest juhtpaneelidest importida. Peate seda tegema käsitsi, st andmebaaside ja failide kopeerimine ise. Lisaks pole ka e-kirju võimalik importida. Seda tuleb teha ka käsitsi, kasutades ühte paljudest töölauarakendustest.

WordPressi saitide puhul võite valida, kas nad rändavad iseseisvalt või rendivad ettevõtte migreerimisteenused 99 dollari eest. Töö lõpetamiseks kulub 48 tundi.

Veebisaitide koostaja

Saidi ehitaja on suurepärane ja seda on väga lihtne kasutada. Saate valida paigutuse ja kohe alustada. Teenus on saadaval tasuta ja see sisaldab klõpsamise redigeerimise suvandeid, mis võimaldavad teil teemasid vastavalt vajadusele kohandada. Selle funktsiooni abil pole teil oma saidi loomisega raskusi.

unistuste veebisaidi ehitaja

Teised omadused

Peale selle on DreamHost üks väheseid saite, kus pakutakse tasuta SSL-sertifikaate, mis maksavad teile muudel platvormidel vähemalt 10 dollarit. Lisaks saate nautida ööpäevaringset klienditugi ja 97-päevast raha tagasi garantii, mis on äri madalaimate seas.

Usaldusväärsus (turvavalikud)

Veebisaitide turvalisus on tohutu mure. Soovite oma andmeid turvaliselt hoida, nii et teie sait püsib ja töötab ning rünnakuid ei esine. DreamHost pakub hunniku turvafunktsioone, seega pole vaja muretseda saidi või sellel hostitud andmete kaotamise pärast.

Domeeni privaatsuse kaitse

Nagu paljud teised teenused, pakub ettevõte domeeni privaatsust ka tasuta. Selle täiendava kaitsekihi abil saate oma teavet turvaliselt ja avalikkuse eest väljas hoida.

SSL-sertifikaat

Mõlemal jagatud hostingu paketil on tasuta SSL-sertifikaadid. See on oluline tagamaks, et teie sait asub otsingumootorites hästi ja avaneb kõikidel platvormidel.

DreamShield turvalisus

Selle tasulise funktsiooni (3 dollarit kuus), varem tuntud kui pahavara eemaldamise teenus, saab aktiveerida paneelilt. See tapab pahatahtlikud koodid ja hoiab teie saiti kaitstud. See skannib saiti igal nädalal ja saadab probleemi korral meili.

Pühendatud IP

Ettevõte ei paku staatilisi IP-sid, kuid unikaalse IP saate lisada jaotises Halda domeene. Kuid IP võib vajaduse korral muutuda ja ettevõte ei anna selle kohta mingeid garantiisid. Ainulaadsed IP-d maksavad teile aastas 59,95 dollarit.

Varukoopiad

Ehkki ettevõte praegu automaatseid varukoopiaid ei paku, võimaldab see teil luua käsitsi varukoopiaid, mida saate kasutada oma saidi taastamiseks juhuks, kui asjad valesti lähevad..

Muud turvafunktsioonid

Ettevõte pakub tasuta domeeni privaatsust, tasuta ja avatud SSL / TLS-sertifikaate, tulemüüri, http / 2 tuge ja pahavara eemaldajat, et teie sait oleks kaitstud.

Serveri asukoht

Selle serverid asuvad ainult USA-s (Ashburn Virginia ja Hillsboro Oregon), kuid see ei tohiks olla probleem välismaistele klientidele, kuna serverid on juurdepääsetavad kogu maailmast ning pakuvad head kiirust ja turvalisust.

Kasutuslihtsus

See on ülimalt oluline, eriti kui olete selle ettevõtte jaoks uus. DreamHosti on üldiselt lihtne kasutada. Vaatame üle.

Registreerumise lihtsus

Peate valima ainult hostimisplaani ja andma registreerumiseks üksikasjad, näiteks oma e-posti aadress ja parool. Võite valida domeeni või kasutada oma olemasolevat domeeni ja teha tellimusi. Mõnel juhul võib ettevõte hiljem paluda teil esitada mõned asjakohased dokumendid, eriti kui olete valinud ainulaadse tippdomeeni.

unistushost registreerumise lihtsus

Makseviisid

DreamHost aktsepteerib hulga makseviise, sealhulgas PayPal, krediitkaardid, deebetkaardid, elektrooniline tšekk, kinkekaart ja isegi rahaülekanded. Krüptovaluutasid see siiski vastu ei võta. Lisaks võidakse rahvusvahelistel kaartidel mõnel juhul ka keelduda. Kui see juhtub, võite selle ettevõttega ühendust võtta.

unistuste maksed

Konto aktiveerimine

Enne konto aktiveerimist kontrollib ettevõte registreerumise üksikasju. Teie konto kuvatakse ootel seni, kuni teave on kinnitatud. Kui teie kontoga on probleeme, võib protsess võtta umbes 48 tundi ja rohkem; sel juhul võidakse teil paluda dokumente, eriti teie kasutatud makseviisi, kontrollida..

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Juhtpaneelide osas on DreamHost skooriga kuues. See ei paku tüüpilisi juhtpaneele, kuid on loonud oma kujunduse, mis näib olevat inspireeritud cPanelist. Saate nautida ühe klõpsuga installimist koos teiste funktsioonidega, millega traditsioonilised juhtpaneelid kaasas on.

Üldiselt on juhtpaneeli kasutamine käkitegu. Kasutajad, kes on Pleski või cPaneli liiga kaua kasutanud, võivad selle harjumiseks siiski veidi aega kuluda.

Klienditeenindus (tugi)

DreamHost mõistab klienditeeninduse olulisust ja pakub seetõttu abi erinevate töövahendite kaudu ööpäevaringselt. Ettevõttesisene klienditugi on väga hästi koolitatud ja saadaval ka potentsiaalsetele kasutajatele.

Live Chat

See on enamiku inimeste jaoks eelistatud meetod. Esindajad on väga sõbralikud, hea hulga teadmistega. Agentini jõudmiseks kulub vaid mõni minut, kes kontrollib enne juhtumi käsitlemist teie andmeid.

Piletid

Peate arvestama piletitega, kui see on oluline teema. Saime vastuse 24 tunni jooksul, kuid meeskond näib olevat aktiivne ainult kella 5–22. Vastus oli lühike, kuid asjatundlik.

Telefon

Praegu telefoniteenust ettevõte ei paku. Oma muredest lahkumiseks võite siiski ühendust võtta hostingu pakkuja Twitteri käepidemega. Sellegipoolest võite tagasi helistada 9,95 dollari eest. Samuti pakutakse kolme kõnega kuupaketti hinnaga 14,95 dollarit.

Haridusallikad (teadmistebaas)

Võite oma kogukonnakeskust kasutada või kümmet artiklit oma küsimustele vastamiseks kirjutada. Need on väga detailsed illustratsioonide abil, mis aitavad teil probleeme iseseisvalt lahendada.

unelmateos - teadmistebaas

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

DreamHost pakub ainulaadset 97-päevast raha tagasi garantii kõigile jagatud hostimispakettidele. Garantii ei kata muid plaane. Teie summa saadetakse tagasi algsesse makseallikasse, kuid tasu nimel võidakse teha väike mahaarvamine (3%).

Kes on DreamHost kõige parem?

Ükskõik, kas teil on väike sait või suur sait, kas soovite luua oma veebipoe või ettevõtte ajaveebi, võib DreamHost olla teie jaoks sobiv valik. See pole mitte ainult taskukohane, vaid pakub ka hunniku funktsioone. Näiteks muudab saidi koostaja selle algajatele sobivaks, kuna tööriist muudab teie saidi ehitamise imelihtne. Samamoodi saavad seda kasutada ka ettevõtted ja suurte saitide omanikud, kuna see pakub suurt turvalisust ja mõnda lahedat funktsiooni.

Plussid
Miinused

 • Iga seisaku tunni eest saate nautida ühepäevast tasuta teenust, kuna ettevõte pakub 100% tööaega.
 • 24-tunnine klienditugi on suurepärane.
 • Saate nautida laiendatud garantiid, et hoida teid turvalisena.
 • Serverid on ühed kiireimad ettevõttes, seega sobivad need igasugustele klientidele.
 • See on roheline ettevõte (süsinikneutraalne) ja tegeleb kasvuhoonegaaside neutraliseerimisega.
 • Klienditeenused ei pruugi ööpäevaringselt saadaval olla.
 • Tagasimaksed hõlmavad ainult jagatud hostingu pakette.
 • Kontrollimine võib sageli võtta palju aega.

Kas soovitame DreamHosti?

Jah, teeme seda ilma igasuguse kahtluseta. DreamHost on tänapäeval äri parimate seas. See lisab teie saidile usaldusväärsust, kuna te ei pea muretsema lehtede aeglase laadimise, tasude suurenemise või teie saidi languse pärast.

Loodame, et see üksikasjalik ülevaade aitab teil teha teadliku otsuse. Mis sa sellest arvad? Kas teil on DreamHostiga kogemusi? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map