GreenGeeksi ülevaade: kas see on roheline, kas see on midagi head?

Et teha kindlaks, kas GreenGeeks on nii paljulubav, kui tundub, ostsime nende teenuse ja kasutasime seda (ja kasutame endiselt) viimase aasta jooksul. Selle kestuse ajal jälgisime esituse erinevaid aspekte. Nende hulka kuulub tööaeg ja keskmine laadimisaeg.


Puhtalt erapooletu ja ehtsa ülevaate tagamiseks pöördusime andmete poole. Kasutades hinda, klienditoe kogemust, põhifunktsioone, laadimisaega ja ajalisi tegelikke andmeid, jõudsime selle ülevaate alla.


Üldine hinnang

4,4 / 5

Funktsioonid
9/10

Kasutajasõbralik
9/10

Hinnakujundus
8/10

Toetus
9/10

Töökindlus
9/10

GreenGeeksi allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,98%

Laadimisaeg

361 ms

GreenGeeks on kõige tuntum, pakkudes suurepäraseid keskkonnasõbralikke veebimajutusteenuseid. Ettevõte tagab keskkonnahoidliku tegevuse ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Tegelikult on selle põhirõhk kõrgtehnoloogilisel jõudlusel.

Ehkki nad on teistest võõrustajatest väiksemad, lubavad nad isiklikku tähelepanu. Alustuseks pakuvad nad tasuta domeeni. Seejärel saate hostimisplaanidesse lisada piiramatu arvu uusi domeene. Kõige suurem on see, et kõik see on saadaval väga mõistliku hinnaga / kuus!

Olles täisteenindusega host, lubab GreenGeeks kõrgeid tulemusi. Lisaks pakub see klientidele abiks ka üleliigseid SSD salvestus- ja boonusfunktsioone. Selles üksikasjalikus ülevaates saate teada kõike, mida selle veebi kohta teada on.

Põhijooned

 • Piiramatu SSD-ruumi ja domeenide arv ühel kontol
 • Funktsioon Let’s Encrypt SSL-sertifikaat
 • Öised varukoopiad ja CDN-i integreerimine tasuta
 • Kiirust suurendav serveritehnoloogia
 • PCI vastavus on saadaval
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Kettaruum
Piiramatu

Ribalaius
Piiramatu

Raha tagasi
30 päeva

Tasuta domeen
Jah

Tasuta SSL
Jah

Hostimiskavad
greengeeks.com

GreenGeeksi ülevaade: taustteave

GreenGeeksi asutas 2007. aastal Trey Gardner. Enne seda oli ta seotud veebimajutuse tööstusega. LA-s asuv veebimajutaja teenindab enam kui 35 000 kasutajat. Pole saladus, et veebimajutustööstus kasutab palju energiat. Selle tagajärjel on sellel tohutu keskkonnamõju. Selle leevendamiseks ostab GreenGeeks tuuleenergia krediite. Tegelikult ostavad nad tarbitud energia kolm korda.

greengeeks-background-info

Ehkki see on hostimistööstuses suhteliselt uus, pakuvad selle teenused tõsist konkurentsi paljudele teistele võõrustajatele. Lisaks parima kvaliteediga teenustele saate ka usaldusväärsete klienditeeninduse taskukohaste hindadega.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

Alates ettevõtte käivitamisest 2007. aastal on GreenGeeks tohutult kasvanud. 14 hostimiskavaga on hostitud 98 936 domeeni. Nende domeenide hulka kuuluvad .info, .biz, .com, .org ja .net jt. Üldiselt on see aasta-aastalt kasvanud ka 2%..

greengeeks-domeenid-statistika

greengeeks-tlds-statistika

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Selle ülevaate jaoks logisime sisse GreenGeeksi hostimiskontole. Seejärel installime WordPressi hõlpsa veebisaidi. Vaiketeemat kasutades täitsime oma veebisaidi näiva andmetega, sealhulgas piltide ja meediumitega. Selle tulemusel töötas meie sait nagu tegelik keskmine WordPressi veebisait.

Jõudlustesti (Pingdom)

Muidugi on kiirus mis tahes saidi edu jaoks ülioluline element. Sel põhjusel testisime kiirust esmalt Pingdomi abil. Nagu näete, oli laadimisaeg vähem kui üks sekund, mis on üsna muljetavaldav.

pingdom-greengeeks

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

WordPressi hõlpsat veebisaiti kontrolliti üks kord minutis, et kontrollida hostingu üldist saadavust. Teisisõnu, testitakse nii reageerimisaegu kui ka seisakuid. Nagu näete, on GreenGeeks viimase 30 päeva jooksul olnud ainult 1 kord maas. Üldiselt on 99,97% -lise serveri tööaeg väga tähelepanuväärne.

greengeeks-uptime

Pealegi on kiirus ka muljetavaldav. Graafikut lugedes on üsna selge, et GreenGeeks on üldiselt kiire ja stabiilne. Reaktsiooniaeg ei ulatu ühelgi kellaajal isegi ühe sekundini, mis on suurepärane. Töökindluse ja stabiilse jõudluse tagamiseks on see õige host.

GreenGeeks Uptime & Viimase 3 kuu (UptimeRobot) laadimisaeg

Kuu
Uptime Stats
Laadimisaja statistika
Juuni 201999,99%380 ms
Mai 201999,99%371 ms
Aprill 201999,97%455 ms

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Selliste tööriistade nagu Pingdom abil näete põhimõtteliselt, kuidas teie saidi andmed laaditakse. See hõlmab ka pilte, mille laadimine võtab tavalise tekstiga võrreldes kauem aega. Seega kasutasime serveri reageerimisaja täpsemaks lugemiseks Bitcatcha. Selle tööriista abil on võimalik serveri reageerimise aega testida ilma andmeid laadimata.

greengeeks-bitcatcha

Nagu tulemustest näha, toimisid GreenGeeksi serverid USA-s vaid ühe sekundiga. Teistes kohtades oli reageerimisaeg pisut kõrgem, kuid need jäävad endiselt sekundist kaugemale. Seega, kui teie sihtrühm asub USA-s, siis oleks teie veebisaidile palju kasu.

Hostimisplaanid ja funktsioonid

GreenGeeksil on mitmesuguseid hostimiskavasid, et rahuldada igas suuruses kliente. Nad pakuvad jagatud, pühendunud edasimüüjat, VPS-i ja hallatavat WordPress-hostimist.

Majutuse tüüp
Nr 1 pakett
# 2 pakett
# 3 pakett
# 4 pakett
Jagatud (põhiline)2,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
WordPress2,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
VPS39,95 dollarit kuus59,95 dollarit kuus79,95 dollarit kuus99,95 dollarit kuus
Pühendatud169 dollarit kuus269 ​​dollarit kuus319 dollarit kuus439 dollarit kuus

Virtuaalserver

Neil on põhimõtteliselt kolm kava. Esimene neist on EcoSite Starter. Lisaks arvukatele funktsioonidele sisaldab see ka veebisaitide tasuta migreerimisteenust. See plaan sobib ideaalselt uue vähese liiklusega saidi käivitamiseks. Teine plaan on Ecosite Pro. See on hea võimalus veebisaitide kasvatamiseks, mis vajavad rohkem ressursse ja kiirust. Kolmas plaan on Ecosite Premium. See sobib ideaalselt väikeste ettevõtete jaoks, kellel on hõivatud veebisaidid. Samamoodi on see hea võimalus ka veebipoodides.

Põhijooned
Ökosiidist starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Alghind2,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
Uuendushind9,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus24,95 dollarit kuus
VeebisaididPiiramatuPiiramatuPiiramatu
SSD kettaruumPiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontodPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitudPiiramatuPiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud111
TASUTA SSL-sertifikaat

greengeeks-jagatud paketid

WordPressi hostimine

Nagu nimest aru saadakse, on hallatud WP-hostil lisafunktsioone. Need on mõeldud spetsiaalselt WordPressi jaoks. Kavas on ka kolm kava. Esimene neist on väikeste ajaveebide või veebisaitide jaoks mõeldud Ecosite Starter. Teine on veebisaitide kasvatamiseks mõeldud Ecosite Pro. Kolmas on Ecosite Premium väikeettevõtetele.

greengeeks-wordpress-pakid

VPS-i hostimine

See on sisuliselt WordPressi jagatud hostingu täiendatud versioon. See pakub suurepäraseid funktsioone, näiteks cPaneli ja SSL-i sertifikaate. Sellesse kavasse kuuluvad ka rändeteenused ja tasuta öised varukoopiad. Seal on 5 erinevat kava. Igal plaanil on erinev RAM, SSD ja ribalaius. Seega on kasutajatel võimalus valida plaan soovitud ressursside abil.

greengeeks-vps-pakid

Pühendatud hostimine

Spetsiaalse hostimise abil saate kõik serveri ressursid. GreenGeeksi pühendatud hostimisplaanides kasutatakse serveritasemel Inteli protsessoreid. Kasutatavad seadmed, mälu ja kõvakettad on samuti kvaliteetsed. Erinevates hinnapunktides on saadaval neli erinevat serverit. Mida kõrgemad hinnad, seda rohkem ressursse.

greengeeks-pühendatud-paketid

Edasimüüja majutamine

GreenGeeksi abil saate 100% valge sildiga hostimisplatvorme. Lisaks arvukatele funktsioonidele saate kasutada ka isiklikke nimeservereid.

greengeeks-edasimüüja-paketid

GreenGeeks Basic (jagatud plaan) üksikasjalikult

GreenGeeksi ühiskasutatav hostimiskava, Ecosite Starter, on hostimiseks optimeeritud. Tegelikult on sellel olemas kõik need omadused, mida 99,9% hostimise klientidest soovib. Samal põhjusel pakuvad nad klientidele otsest teed selle plaani registreerimiseks veebisaidilt.

Plaanid & Hinnad detailselt

Vaatame põhiplaanis sisalduvaid funktsioone ja hinda, mida peate maksma. Neile, kes neid vajavad, on saadaval ka kaks täiendusvalikut. Nad on Ecosite Pro ja Ecosite Premium plaan.

Mis kuulub põhipaketti?

Ecosite Starter (põhipakett): See sisaldab piiramatut kettaruumi, e-posti kontosid ja ribalaiust. Lisaks on sellel kaasas CloudFlare CDN ja SSL-sertifikaat. Lisaks sisaldab füüsiline mälu 768 MB. Plaan algab 2,95 dollarist kuus ja pikendamishinnad on 9,95 dollarit kuus.

Ecosite Pro: See sisaldab piiramatut kettaruumi, e-posti kontosid ja ribalaiust. Muude funktsioonide hulka kuuluvad CloudFlare CDN, piiramatu MySQL andmebaasid ja 1024 MB füüsiline mälu. Lisaks on kaasas ka SSL-sertifikaat. Esmakordselt kasutajate jaoks algab pakett 6,95 dollarist ja pikendamise hinnad 14,95 dollarit.

Ecosite Premium: Nagu teisedki plaanid, sisaldab ka Ecosite Premium piiramatu hulga hostitavaid domeene, e-posti kontosid, ribalaiust ja kettaruumi. See sisaldab ka SSL-sertifikaati ja CloudFlare CDN-i. Vahepeal on lisatud füüsiline mälu 1500 MB. Selle plaani alghind on 16,95 dollarit. Pikendamise hind on 24,95 dollarit kuus.

Põhijooned
Ökosiidist starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Alghind2,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
Uuendushind9,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus24,95 dollarit kuus
VeebisaididPiiramatuPiiramatuPiiramatu
SSD kettaruumPiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontodPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitudPiiramatuPiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud111
TASUTA SSL-sertifikaat
Premium metamärgi SSLJah, AddonigaJah, Addoniga
TASUTA saidi ehitaja
TASUTA veebisaidi ülekandmine
cPanel & Softaculous
Öised varukoopiad
MySQL andmebaasidPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Pilvetulekahju CDN
EtendusStandard2X4X
PowerCacheri tehnoloogia
E-kirjad tunnis100300500
PCI vastavusJah, lisadegaJah, lisadega
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva

Alghindade tabel

Jagatud põhimajutusplaani hinnakujundust diskonteeritakse, kui ajavahemik suureneb. Ehkki tavaline (uuendamise) kuutasu on 9,95 dollarit kuus, suureneb see pikema plaani valimisel. Seega maksab 12-kuuline plaan uutele klientidele 4,95 dollarit ja 24-kuuline periood 3,95 dollarit kuus. Samamoodi maksab 36-kuuline tähtaeg 2,95 dollarit kuus.

Makseperiood / plaan
(ainult uutele kasutajatele)
Ökosiidist starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 kuu9,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus24,95 dollarit kuus
12 kuud4,95 dollarit kuus7,95 dollarit kuus13,95 dollarit kuus
24 kuud3,95 dollarit kuus6,95 dollarit kuus12,95 dollarit kuus
36 kuud2,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus

greengeeks-jagatud paketid

Uuendushinnad

Pärast esialgset registreerumise kestust uuendatakse nende põhiplaanis 9,95 dollarit kuus. Vahepeal uueneb Ecosite Pro hinnaga 14,95 dollarit kuus. Samamoodi on Ecosite Premiumi uuendamise hind 24,95 dollarit kuus.

Põhiomadused detailselt

Vaatame lähemalt mõnda peamist funktsiooni, mida sellel veebimajutajal pakkuda on. Nende funktsioonide tundmine on oluline, et teha kindlaks, kas see on teie jaoks kõige sobivam veebi.

Domeeninimi & E-post

Uue domeeninime registreerimiseks ei pea te midagi maksma. Samuti on olemasoleva domeeni teisest registripidajast ülekandmine tasuta. Lisaks jätkab GreenGeeks domeeni uuendamist seni, kuni te nende teenuseid kasutate. Pange tähele, et teised hostid pakuvad tasuta domeeni tavaliselt ainult aastaks. Host pakub oma plaanides ka piiramatut arvu e-posti kontosid.

greengeeks-domeeninimed

Veebiruum & Ribalaius

Jagatud hostikavas on nii piiramatu ribalaius kui ka SSD veebiruum. Seega ei ole vahemike osas mingeid piiranguid.

WordPressi ühe klõpsuga installimine

Host sisaldab ühe klõpsuga installivahendit. Nii pääsete juurde enam kui 150 installimiseks valmis rakendusele. Selliste ühe klõpsuga installirakenduste hulka kuulub ka WordPress.

Migratsiooniteenistus

Olemasoleva veebisaidi jaoks pakub GreenGeeks tasuta rändeteenuseid. Nii et teil pole probleeme. Tegelikult on teenuseid ka lihtne kasutada. Neile, kes pole asjatundlikud, on saidi tasuta ülekandmine fantastiline. See muudab veebihostide vahetamise üsna lihtsaks. Lisaks käsitlevad GreenGeeksi eksperdid ülekandmist professionaalselt. Seega ei pea te muretsema suurte seisakute pärast.

Veebisaitide koostaja

GreenGeeks pakub oma veebisaidi koostajana Sitepadi. See on veebiaadresside lohistamine, mida on keskmisest pisut keerulisem kasutada. Selle kasutamiseks ei vaja te aga kodeerimisoskust. Lisaks on see ka ulatuslikum kui keskmised veebisaidi ehitajad. See sisaldab ka enam kui 300 eelprojekteeritud malli. Nende modifitseerimiseks on lisatud ka arvukalt vidinaid. Põhiplaan algab 2,95 dollarist kuus. Sitepad on kolmanda osapoole veebisaidi redigeerija, mis on integreeritud juhtpaneeli. Niisiis jätkavad algsed arendajad ehitaja värskendamist uute tööriistade ja tehnoloogiaga.

greengeeks-veebisaidi ehitaja

Teised omadused

On ka palju muid funktsioone, mis tagavad suurepärase jõudluse, näiteks tasuta CDN-integratsioon. Lisaks töötavad kõik serverid SSD Raid-10 lokaalsete massiivide ja neljatuumaliste protsessoritega. Nii saavad kasutajad nautida veebisaidi töökindlust ja kiiret jõudlust. Lisaks on andmekeskustele piiratud juurdepääs. Neid teenindatakse ka UPS-süsteemidega elektrikatkestuste korral.

Domeeni privaatsuse kaitse

Domeeni privaatsuse kaitse on vajalik, et varjata oma isiklikku teavet avaliku kuvamise eest. Kui teie andmeid kuvatakse globaalses andmebaasis, pommitavad andmekaevandajad ja rämpspostitajad teid pettuste ja reklaamidega. Domeeni privaatsuse kaitse võtab teie isiklikku teavet ja kaitseb seda avalikkuse eest. Selle tulemusel näeb avalikkus ainult anonüümset teavet.

GreenGeeks pakub seda teenust hinnaga 9,95 dollarit aastas. Saate selle osta pärast domeeninime registreerimist või isegi selle ajal.

SSL-sertifikaat

Üks funktsioon, mis kasutajatele meeldib, on tasuta metamärgi SSL-sertifikaat. See sertifikaat võimaldab teil kaitsta arvukaid alamdomeene. Teisisõnu määratakse see teie põhidomeenile. Vastutasuks on ka kõik selle alamdomeenid SSL-turvatud.

Saidi lukustuse turvalisus

SiteLock skannib veebisaiti iga päev, et tuvastada kõik esinevad turvaaukud. Samuti salvestab see veebisaite erinevate ohtude vastu, näiteks e-posti nimekirja musta nimekirja lisamine, viirused ja saidideülene skriptimine. Kui SiteLock on skaneeritud, annab see aruande. See aruanne sisaldab nõuandeid üksuste kohta, mida tasub uurida. Selle teenuse abil saate oma tarkvara turvalisena ja ajakohasena hoida.

GreenGeeks pakub nelja SiteLock-kava. Igal neist on oma hind ja omadused. Põhihind algab 1,25 dollarist kuus, samas kui ettevõtte plaan maksab 14,99 dollarit kuus.

Pühendatud IP

Kliendi hostimiskontole omistatakse pühendatud IP-d. Host pakub spetsiaalset IP-d lisandina. Ühe IP-aadressi eest peate maksma 48 dollarit aastas.

Varukoopiad

Üks peab alati olema valmis juhuks, kui halvad asjad juhtuvad. Sel põhjusel pakub host lisaks SSH-juurdepääsule ka tasuta öiseid varukoopiaid. Igal õhtul varjatakse teie andmeid kõigi suuremate äparduste vältimiseks. Lisaks saavad kasutajad tasuta ka ühe taastamise kuus. Kõikide täiendavate taastamiste eest võetakse tasu.

Andmete kadumise edasise tagamiseks võite valida host’i täieliku cPmove’i varukoopia. Need maksavad teile 5 USD / cPaneli konto.

Muud turvafunktsioonid

Ettevõte annab oma parima turvalisuse tagamiseks, mille jaoks ta on võtnud täiendavaid meetmeid. Nad pakuvad selliseid funktsioone nagu turvaline SSL-server ja reaalajas turvaskaneerimine. Komplekti kuuluvad ka rämpspostimõrvari kaitse ja automaatne julma jõu tuvastamine.

Serveri asukoht

Serveri asukohti on kolm. Need on Ameerika Ühendriigid, Euroopa ja Kanada. Õige serveri asukoha valimine mõjutab teie saidi SEO-d positiivselt. Pealegi tähendab teie lähedal serveri valimine kiiremat kiirust. Lisaks on igal andmekeskusel palju funktsioone. Näiteks hõlmavad need võtmekaarti ja biomeetrilist turvasüsteemi. Koos sellega on lisatud ka rack-tasemel lukustusmehhanism. Lisaks on paigaldatud ka automaatne temperatuuri- ja kliimaseade. Nii reguleeritakse temperatuuri kogu rajatises, et vältida äpardusi.

Kasutuslihtsus

GreenGeeks on üsna algajasõbralik. Selle üks põhjus on selle kasutuslihtsus. Vaatame nende teenuste funktsioone, mis muudavad need nii kasutajasõbralikuks!

Registreerumise lihtsus

Kontohalduri portaalil on kerge ja sujuv kujundus. Samal ajal on see üsna funktsionaalne. Nii ei teki kasutajatel registreerumisel probleeme. Samamoodi saavad nad hõlpsalt domeeninime registreerida või oma arveldusteavet kohandada.

greengeeks registreerumise lihtsus

Makseviisid

Maksevõimalusi pole peaaegu üldse. Kasutajad ei saa maksta PayPali, Bitcoini ega pangaülekandega. Maksta saab ainult krediitkaartide kaudu.

greengeeks-maksed

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Nagu paljud teised Linuxi-põhised hostingu pakkujad, pakub ka GreenGeeks peamise juhtpaneelina cPanelit. See sisaldab kahte skripti installijat; Softaculous ja Fantastico. Selliste tööriistade abil saate hõlpsalt installida kuulsaid kolmanda osapoole ajaveebiplatvorme, näiteks WordPress. Samamoodi saate installida ka sisuhaldussüsteeme nagu Drupal.

Klienditeenindus (tugi)

Klienditugi pole kuigi tähelepanuväärne, kuid siiski üsna korralik. Toetamiseks on saadaval järgmised kanalid:

Live Chat

Klienditoe esindajad on aastaringselt kättesaadavad reaalajas vestluse kaudu aastaringselt.

Piletid

Samuti on loodud tõhus e-posti piletimüügisüsteem. Nad väidavad, et e-posti teel ühenduse võtmisel peate ootama ainult 15-20 minutit.

Telefon

Telefonitugi on saadaval ka tööajal. Need on tööpäeviti 9.00–12.00 (EST). Nädalavahetustel on ajad 9.00–20.00 EST.

Haridusallikad (teadmistebaas)

Mis teeb klienditoe teistsuguseks, on teadmistebaas kiire DIY abi saamiseks. On mitmeid kategooriaid, millel on vastused peaaegu kõigile teie küsimustele. Need ressursid pole mitte ainult äärmiselt detailsed, vaid ka üsna kasulikud. Lisaks võite otsinguriba abil sisestada kiire probleemiga seotud probleemiga seotud sõna. Isegi kui reaalajas vestluse funktsioon pole saadaval, saate ikkagi abi saada. Teadmistebaasi täiendavad ka paljud põhilised õpetused.

a2-hostimine-teadmistebaas

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

Ettevõte pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Kui teil on probleeme esimese 30 päeva jooksul, võite küsida tagasimakset. Küsimusi ei esitata.

Siiski on mõned asjad, mida teie tagasimaksete hulka ei arvata. Nende hulka kuuluvad domeeni registreerimistasud, seadistustasud ja lisafunktsioonide maksumus.

Kes on GreenGeeksi jaoks parim?

 • Kliendid keskenduvad prioriteedile, suurepärasele toele ja heale väärtusele koos jätkusuutlikkusega.
 • Ettevõtted, kes soovivad tagada, et kogu nende tegevus oleks keskkonnasõbralik.
 • Üks sobivamaid võimalusi väikeettevõtete omanikele.
 • Suurepärane valik töökindluse, konkurentsivõime ja serveri jõudluse jaoks.
 • Kasutajad, kellel on vähem tehnilisi teadmisi veebisaitide seadistamise kohta.

Plussid
Miinused

 • Funktsioonirikas veebimajutaja on saadaval soodsa hinnaga.
 • Kaasas raha tagasi garantii.
 • Kiire serverid HTTP / 2 ja SSD-de tõttu.
 • Erinevad klienditeeninduse võimalused.
 • Hinnakujundus on pisut eksitav.

Kas soovitame GreenGeeksi??

Arvestades hinnakujundust ja nende plaanides sisalduvaid funktsioone, soovitame GreenGeeksi. Veelgi enam, selle võime pöörata isiklikku tähelepanu kõigile kasutajatele muudab selle veelgi paremaks. Probleemide korral ei pea te kaotusega liiga palju silmitsi seisma. Selle asemel tegelevad eksperdid kõigega professionaalselt. Lisaks on nende teenused rohelised, mis aitab säästa kliimat. Jõudlus, kiirus ja töökindlus muudavad selle üldiselt heaks valikuks.

Loodame, et see üksikasjalik ülevaade aitab teil teha teadliku otsuse. Mis sa sellest arvad? Kas teil on GreenGeeksiga kogemusi? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map