Hostingeri ülevaade: kas on võimalik head ja odavat hostimist?

Enne selle ülevaate kirjutamist ostsime teenuseid, mida Hostinger pidi pakkuma. Me kasutasime seda
terve aasta ja kasutame seda veel enne, kui otsustasime oma mõtted kirja panna. Jälgisime
hosti jõudlus (tööaeg ja keskmine laadimisaeg). Ehtsa ülevaate tagamiseks kasutasime tõelist
sellised andmed nagu tööaeg, laadimisaeg, põhifunktsioonid, maksumus ja klienditugi. Pärast nende teguritega arvestamist tuli meil see erapooletu ülevaade läbi.


Üldine hinnang

4,3 / 5

Funktsioonid
8/10

Kasutajasõbralik
9/10

Hinnakujundus
9/10

Toetus
9/10

Töökindlus
9/10

Hostingeri allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,97%

Laadimisaeg

384 ms

Hostinger lubab pakkuda usaldusväärseid, hõlpsasti kasutatavaid ja arendajasõbralikke hostimisteenuseid. See pakub nii tähefunktsioone kui ka turvalisust ja suurepärast kiirust. Veel üks plusspunkt on suurepärane klienditugi. Parim on ehk see, et teenused on saadaval taskukohase hinnaga. Lõppkokkuvõttes pakub Hostinger ületamatuid pakette neile, kes otsivad eelarve majutamist.

Host pakub ka suurt juurdepääsu neile, kel juba kogemusi. Samal ajal võimaldab see algajatel hõlpsalt ka oma veebisaiti käivitada. Kuna personalitööle ja turundusele kulutatakse minimaalselt raha, saab Hostinger suunata oma ressursid suurepäraste teenuste ja toodete valmistamiseks.

Selles ülevaates kirjeldame seda üksikasjalikult ja järeldame, kas see on proovimist väärt. Vaadakem meie Hostingeri arvustust ilma palju vaeva nägemata.

Põhijooned

 • Arvukalt funktsioone ja peaaegu mitte ühtegi müüki
 • Kontohalduspaneelid on tundlikud, hõlpsasti kasutatavad ja visuaalselt uimastavad
 • Põhjalikud veebiarenduse õpetused
 • Eritellimusel valmistatud veebisaidi ehitaja pakub erinevaid tasuta veebisaidimalle
 • Hea kiirusega funktsioonirikkad plaanid on saadaval odava hinnaga
 • Optimeeritud WordPressi jaoks
 • Vestluse tugi on saadaval 24 tundi ööpäevas

Kettaruum
10 gb

Ribalaius
100 gb

Raha tagasi
30 päeva

Tasuta domeen
Ei

Tasuta SSL
Jah

Hostimiskavad
www.hostinger.com

Hostingeri ülevaade: taustteave

2004. aastal asutatud Hostingeril on enam kui kümne aasta pikkune hostimiskogemus. Nende eesmärk on pakkuda inimestele võimalust oma saite väikese eelarvega hallata. Parim külg on see, et see on saadaval odavalt ja ilma piiranguteta.

Toona avastas ettevõte lünga hostimisturul ja kasutas seda ära. Alguses lõid nad tasuta veebimajutusplatvormi. Üsna pea said nad populaarseks veebimajutajaks.

2012. aastaks oli Hostinger rahvusvaheliselt laienenud. Samal aastal asutati ka Küprosel uus ettevõte. Siis oli 2017. aasta jaanuariks oma teenuste kasutajaks registreerunud üle 29 miljoni inimese.

Praegu lubavad nad madala hinnaga kvaliteetseid funktsioone. Nad teenindavad 178 riiki ja keskmiselt registreerub iga päev kuni 15 000 uut registreerijat.

hostinger-taust-teave

Ekraanipilt on tehtud veebisaidil web.archive.org – 12.11.2012.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

12 erineva hostimiskavaga hostinger on hostinud 280 838 domeeni. .Com-domeen moodustab hostitud domeenidest suurima protsendi. Teiste hulgas on .info, .org, .us ja .biz. Üldiselt on ettevõtte aasta-aastalt kasvanud 3%.

hostinger-hostitud domeenid

hostinger-tlds-statistika

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Toimivuse testimiseks registreerusime Hostingeri teenuste kasutajatele ja installisime WordPressi. Seejärel tegime vaikeseemaga näivasaidi. Täitsime ka oma saidi, et see toimiks nagu tõeline keskmine WordPressi veebisait.

Jõudlustesti (Pingdom)

Kiire veebimajutaja tagab kiire veebisaidi. Sel põhjusel testisime Hostingeri kiirust kõigepealt Pingdomiga. Nagu näete, on laadimisaeg peaaegu veerand sekundit, mis on üsna muljetavaldav.

pingdom-hostinger-load-time

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

Järgmise testi jaoks uurisime Hostingeri üldist saadavust. Selleks jälgisime seisakuid ja reageerimise aega. Nagu tulemused näitavad, on peremees olnud üle kolme kuu. Keskmine reageerimisaeg on isegi alla veerand sekundi, mis on üsna haruldane!

hostinger-uptime

Hostingeri Uptime & Viimase 3 kuu (UptimeRobot) laadimisaeg

Kuu
Uptime Stats
Laadimisaja statistika
Aprill 2020100%145 ms
Märts 2020100%171 ms
Veebruar 2020100%157 ms

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Pingdom või muud sarnased tööriistad näitavad, kuidas teie saidil olevad andmed laaditakse. See hõlmab kandjat, mille laadimine võtab rohkem aega kui tavaline tekst. Serveri täpsema reageerimisaja saamiseks pöördusime Bitcatcha poole. Selle tööriista abil on võimalik serveri reageerimise aega testida ilma andmeid laadimata.

Tulemused olid erandlikud, eriti USA-s. Ka mujal on statistika muljetavaldav. Kõik serverid reageerivad veerand sekundi jooksul.

hostinger-bitcatha-reaktsiooniajad

Hostimisplaanid ja funktsioonid

Hostingeril on laiemale avalikkusele toitmiseks saadaval põhimõtteliselt neli erinevat hostimist. Nende kolme hulka kuulub jagatud veebimajutus, pilvemajutus, VPS-i hostimine ja ainulaadne veebisaidi ehitaja hostimine.

Virtuaalserver

Selline hostimine sobib vahepealsetele veebimajutuse kasutajatele. See on mõeldud peamiselt neile, kes ei soovi kogu oma eelarvet lahenduste majutamiseks investeerida. Seal on kolm jagatud hostimiskava. Nende hulka kuuluvad Single, Premium ja Business.

Vallaline: Hinnaga 0,99 dollarit kuus lubab plaan teil majutada 1 veebisaiti. See sisaldab ka ühte e-posti kontot, 10 GB SSD ja 100 GB ribalaiust.

Lisatasu: Alustades hinnaga 2,89 dollarit kuus, sisaldab see plaan piiramatuid veebisaite, 20 GB SSD-ruumi ja piiramatut ribalaiust. See sisaldab ka iganädalasi varukoopiaid.

Äri: Hinnaga 3,99 dollarit kuus saate kõik lisatasukava plussid pluss veel natuke. Selle plaani lisafunktsioonide hulka kuuluvad igapäevased varukoopiad ja tasuta SSL-sertifikaat.

Pakendite nimi
Vallaline
Lisatasu
Äri
Alghind0,99 dollarit kuus2,89 dollarit kuus3,99 dollarit kuus
Uuendushind2,15 dollarit kuus3,49 dollarit kuus7,95 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruum10 GB20 GB100 GB
Ribalaius100 GBPiiramatuPiiramatu
E-posti kontod1PiiramatuPiiramatu
MySQL andmebaasid1PiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatudEiJahJah
TASUTA SSL-sertifikaatJahJahJah

hostinger-jagatud-paketid

WordPressi majutamine

Hostinger pakub odavat ja tõhusat WordPressi hostimist. Seda on lihtne paigaldada ja kiire seadistamine. Lisaks võimaldab see kohest võrgus kuvamist. Saadaval on kolm WordPressi hostimiskava. Need on ühe-, esmaklassilised ja äriettevõtted.

Üksik: maksab 2,15 dollarit kuus, see plaan sisaldab piiramatuid veebisaite, 20 GB kettaruumi ja piiramatut ribalaiust. See sisaldab ka kasutajasõbralikku juurdepääsuhaldurit, tasuta domeeni SSL-iga, võimsat juhtpaneeli ja hõlpsat veebisaidi koostajat.

Lisatasu: see plaan maksab 7,45 dollarit kuus ja sellel on piiramatu arv veebisaite, piiramatu ribalaius ja 100 GB SSD kettaruum. Muud omadused hõlmavad tasuta domeeninime koos aastaplaaniga, lihtsat veebisaidi koostajat ja võimsat juhtpaneeli.

Äri: hinnaga 14,95 dollarit kuus on sellel plaanil kõik Premium paketi omadused koos 140 GB SSD-salvestusruumiga. Mõned lisafunktsioonid hõlmavad igapäevaseid varukoopiaid, deluxe reaalajas tuge ja tasuta SSL-sertifikaati.

hostinger-WordPress-paketid

Pilvemajutus

Hostingeril on oma ainulaadne pilveinfrastruktuur. Selle tulemusel saab see pakkuda suurepäraseid teenuseid madalate hindadega, ilma et see kahjustaks jõudlust. Pilvemajutuse osas on kolm erinevat plaani. Need on Startup, Professional ja Enterprise.

Käivitamine: Selle paketiga makstes 7,45 dollarit kuus, saate spetsiaalse IP-aadressi, 2 protsessori tuuma ja piiramatu ribalaiuse. Muud omadused hõlmavad 100 GB kettaruumi ja 3 GB RAM.

Professionaalne: See plaan maksab 14,95 dollarit kuus ja sisaldab spetsiaalset IP-aadressi koos 140 GB kettaruumi ja piiramatu ribalaiusega. See sisaldab ka 6 GB muutmälu ja 4 protsessorituuma.

Ettevõte: Lisaks piiramatule ribalaiusele ja pühendatud IP-aadressile sisaldab see plaan 8 protsessori tuuma, 16 GB muutmälu ja 200 GB kettaruumi. Kõik see on saadaval hinnaga $ 37.00 / kuus.

Iga pilve hostimise plaan sisaldab domeeninime TÄIELIKULT TASUTA.

hostinger-pilv-paketid

VPS-i hostimine

Hostil on arvukalt VPS-i hostimispakette, millel kõigil on erinevad funktsioonid. Kõigil plaanidel on kasulikke omadusi, mis tagavad suurepärase jõudluse.

Esimesel 1 südamikuga kaval on 1 GB mälu, 2 GB puhvermälu ja 20 GB salvestusruum. Lisaks saate selle paketiga 1000 GB ribalaiust hinnaga 3,95 dollarit kuus.

Teine 2 südamikuga kava maksab 8,95 dollarit kuus. See sisaldab 2 TB ribalaiust, 40 GB salvestusruumi, 4 GB purskemälu ja 2 GB mälu.

Järgmine 3 südamikuga kava maksab 12,95 dollarit kuus. Sellesse paketti on kaasatud 3000 GB ribalaiust, 60 GB salvestusruumi, 6 GB purskemälu ja 3 GB mälu.

Pealegi maksis 4 tuumaga ja 4000 GB suurune plaan 15,95 dollarit kuus. Samuti on sellel 8 GB purskemälu, 4 GB mälu ja 80 GB salvestusruum.

Teine plaan on 6 südamikku ja 6000 GB ribalaiust. Maksab 23,95 dollarit kuus. Muud selle plaaniga kaasnevad funktsioonid on 120 GB salvestusruum, 12 GB mäluruum ja 6 GB mälu.

Viimane plaan on kaheksa põhituumaga 8000 GB ribalaius, mis maksab 29,95 dollarit kuus. Kaasas ka 160 GB salvestusruum ja 8 GB mälu.

hostinger-vps-Paketid

Veebisaidi ehitaja hostimine

Veebisaidi koostaja on saadaval kõigile neile, kes koos nendega hostivad. Ehitaja kasutamiseks pole vaja mingeid eelnevaid tehnilisi ega kodeerimisega seotud teadmisi. Tegelikult võib Hostingeri sõnul teie veebisait püsti olla vaid 5 minuti jooksul.

hostinger-website-builder

Hostinger Basic (jagatud plaan) üksikasjalikult

Kõige elementaarsem jagatud plaan, mida host peab pakkuma, on ühe jagatud hostimise plaan. See sisaldab enamikku funktsioone, mida keegi just alustamiseks vajaks.

Plaanid & Hinnad detailselt

Vaatame üksikasjalikult plaane ja nende hindu. Nagu varem mainitud, on saadaval kolm kava. Üks on põhiline ühtne jagatud hostimise plaan. Neile, kes soovivad enamat, on saadaval ka kaks muud lisafunktsioonidega plaani. Need on Premium ja Business jagatud paketid.

Mis on jagatud pakettides??

Ühekordne virtuaalserver: See on nende odavaim plaan. See sisaldab selliseid funktsioone nagu üks veebisait, 10 GB kettaruumi ja 100 GB veebisait. Samuti on kaasas automaatne paigaldaja ja veebisaidi koostaja. Selle plaani alghind on 0,99 dollarit kuus. Pikendamise eest peate maksma 2,15 dollarit kuus.

Premium virtuaalserver: Seda võib pidada rea ​​hostimiskava keskpaigaks. See plaan sisaldab piiramatut SSD kettaruumi, ribalaiust, e-posti kontosid ja mitmeid veebisaite. Lisaks aastaplaanile saate ka tasuta domeeninime ja hõlpsa veebisaidi koostaja. Selle plaani alghind on 2,89 dollarit kuus.

Ettevõtte veebimajutus: See on parim hosting plaan. See sisaldab piiramatut arvu veebisaite, SSD kettaruumi, ribalaiust ja e-posti kontosid. Muud funktsioonid hõlmavad tasuta domeeninime, veebisaidi koostajat ja igapäevaseid varukoopiaid. Kaasas on ka neli korda suurem töötlusvõimsus ja tasuta SSL-sertifikaat. Selle plaani alghind on 3,99 dollarit kuus.

Põhijooned
Vallaline
Lisatasu
Äri
Alghind0,99 dollarit kuus2,89 dollarit kuus3,99 dollarit kuus
Uuendushind2,15 dollarit kuus3,49 dollarit kuus7,95 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruum10 GB20 GB100 GB
Ribalaius100 GBPiiramatuPiiramatu
E-posti kontod1PiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitud1PiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud
TASUTA SSL-sertifikaat
TASUTA saidi ehitaja
phpMyAdmin
Nädala varundused
Igapäevased varukoopiad
MySQL andmebaasid
Cronjobs1PiiramatuPiiramatu
RAM256 MB512 MB1 GB
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva

Alustades & Hinnad Tabelid

Nagu varem mainitud, on Hostingeri hostimisplaanid üsna odavad. Nende kõige põhilisema plaani eest peate maksma 0,99 dollarit kuus. Nii madala hinnaga saate juurdepääsu paljudele funktsioonidele. Vahepeal algab lisatasu pakett kuu pealt 2,89 dollarist. Lisaks maksab ettevõtte veebimajutusplaan kuus 3,99 dollarit. Pange aga tähele, et madal hind on saadaval ainult siis, kui valite 48-kuulise plaani. Muud lühema makseperioodiga plaanid maksavad rohkem.

Makseperiood / plaan
(ainult uutele kasutajatele)
Vallaline
Lisatasu
Äri
12 kuud2,99 dollarit kuus5,99 dollarit kuus6,99 dollarit kuus
24 kuud1,59 dollarit kuus3,99 dollarit kuus4,99 dollarit kuus
48 kuud0,99 dollarit kuus2,89 dollarit kuus3,99 dollarit kuus

Uuendushinnad

Kuigi alghinnad on madalad, on pikendamishinnad pisut kõrged. Põhilise ühe virtuaalse virtuaalserverikava pikendamise hind on 2,15 dollarit kuus.

Makseperiood / plaan
(uuendamise hinnad)
Vallaline
Lisatasu
Äri
12 kuud3,25 dollarit kuus5,84 dollarit kuus9,99 dollarit kuus
24 kuud2,85 dollarit kuus4,84 dollarit kuus8,96 dollarit kuus
48 kuud2,15 dollarit kuus3,49 dollarit kuus7,95 dollarit kuus

Põhiomadused detailselt

Vaatame lühidalt peamisi funktsioone, mida Hostinger pakub koos kõigi oma plaanidega. Nende teadmine aitab teil kindlaks teha, kas see veebi on teie jaoks õige!

Domeeninimi & E-post

Kõigi kolme plaani juurde kuuluvad tasuta e-kirjad. Võite saada tasuta domeeninimesid nii lisatasu kui ka ettevõtte majutamiseks ühe aasta jooksul. Pikas perspektiivis aitab see kokku hoida üsna palju raha. Pange aga tähele, et täiendavate domeenide eest peate maksma lisatasu.

Mõlema parima paketi korral on tasuta saadaval piiramatu e-posti konto. Vahepeal on põhiplaanis tasuta ainult üks e-posti konto.

Veebiruum & Ribalaius

Nii veebiruum kui ka ribalaius on piiratud põhiplaaniga. See sisaldab 10 GB veebiruumi ja 100 GB ribalaiust. Algajale on need aga enam kui piisavad. Samal ajal on mõlemad kõrgema astme plaanid piiramatu ribalaiuse ja veebiruumiga.

WordPressi ühe klõpsuga installimine

Hostinger pakub installimist ühe klõpsuga. Peate lihtsalt avama hostimise juhtpaneeli ja sisestama üksikasjad. Seejärel klõpsake ühte nuppu ja WP installitakse. Kui soovite aga WP-saiti, võite valida WordPressi hostimise. Nii saate ka hunniku lisafunktsioone. Nende hulka kuuluvad automaatvärskendused, tasuta SSL, migratsioon ja tasuta installimine.

Veebisaitide koostaja

Üks asi, mis paneb Hostingeri teiste veebihostide silma paista, on selle veebisaidi koostaja. See aitab kasutajatel luua täiesti ainulaadse veebisaidi maapinnast. Nad teevad seda, vältides standardteemasid, mis muudavad kõik veebisaidid peaaegu ühesugusteks. Ehitajal on kaasas lohistamisliides. Lisaks võib see aidata teil luua mobiilisõbralikke veebisaite. Probleemide korral on klienditugi saadaval ööpäevaringselt.

hostinger-website-builder-speed

Teised omadused

Lisaks odavale hostimisele võite saada palju muid funktsioone. Need funktsioonid hõlmavad heli ja video voogesitust, Croni töid ülesannete ajastamiseks ja 50 automaatse installi skripti.

Usaldusväärsus (turvavalikud)

Hostinger keskendub üsna palju turvalisusele. Vaatamata odavatele plaanidele on kõik tipptasemel. Mõned pakutavatest turvafunktsioonidest on järgmised:

Domeeni privaatsuse kaitse

Domeeni privaatsuse saate lubada oma hostingeri konto jaotises Domeenid. Domeeni privaatsuse eest peate aga maksma 5 dollarit aastas. Teise võimalusena võite valida Cloudflare Protectioni ainult 9,95 dollari eest kogu eluks. Sellega saate nii DDoS-kaitse kui ka turvalisuse. Samal ajal saate nautida CDN-i kiiruse eeliseid.

SSL-sertifikaat

Iga Hostingeri plaan sisaldab tasuta SSL-sertifikaati. SSL-sertifikaat aitab teie saidi andmeid turvalisena hoida.

Pühendatud IP

Pühendatud IP pole Hostingeri jagatud plaanide korral saadaval. Selle saate aga nende VPS-i plaanidega.

Varukoopiad

Igapäevased varukoopiad on ettevõtte jagatud hostingu kavas tasuta. Iganädalased varukoopiad on igas kavas tasuta.

Teised omadused

Sel põhjusel on Bitninja kaasatud kõikidesse kavadesse. See on reaalajas kõik-ühes kaitsekomplekt. See aitab vältida skriptide süstimist, XSS-i, jõhkrat jõudu ja pahavara. Kõik plaanid on kaasas ka SpamAssassiniga. See on e-posti rämpsposti filter, mis skaneerib ja eemaldab rämpsposti automaatselt.

Kasutuslihtsus

Hostinger on üsna algajasõbralik. Selle üks põhjus on selle kasutuslihtsus. Vaatame nende teenuste funktsioone, mis muudavad need nii kasutajasõbralikuks!

Registreerumise lihtsus

Hostisse registreerumine on imelihtne. See on lihtne, nii et teil pole siin probleeme. Valige lihtsalt soovitud hostimisplaan ja sisestage oma andmed. Järgmisena sisestage konto loomiseks küsitud üksikasjad. Lõpuks, kui olete makse üksikasjad sisestanud, on teil hea minna.

Makseviisid

Siin aktsepteeritakse arvukalt maksevõimalusi. Nende hulka kuuluvad PayPal, MasterCard ja isegi Bitcoin.

Konto aktiveerimine

Konto aktiveerimine Hostingeriga on üsna lihtne. Kui olete ostukorvis, peate lihtsalt valima soovitud hostimispaketi. Järgmisena võite lihtsalt liikuda maksmisetapi juurde ja teie konto aktiveeritakse lühikese aja jooksul.

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Platvorm kasutab kõigi oma hostimispakettide jaoks cPaneli. Põhimõtteliselt on sellel Microsofti plaatide mõiste. Selle funktsioonist ülevaate saamiseks näete kategooriat ja pilti hõlpsalt. Suured ikoonid muudavad konkreetse valiku leidmise ka lihtsamaks. Host ei ürita funktsioone varjata, et neil oleks puhtama ilmega ruum. Selle asemel pannakse kõik käeulatusesse.

Serveri asukoht

Hostingeril on serverid USA-s, Euroopas (Suurbritannias) ja Aasias. Kõik serverid on ühendatud 1000Mbps ühendusliinidega. Selle tulemusel tagavad nad nii töökindluse kui ka suure jõudluse. Lisaks on nende serverid koos BitNinjaga partneritega kaitstud veelgi küberrünnakute eest.

Klienditeenindus (tugi)

Hostingeri klienditugi on saadaval erinevates keeltes. Sellega on nad teinud oma teenused kogu maailmas juurdepääsetavaks. Põhimõtteliselt on saadaval kaks suhtluskanalit. Need on piletitoetus ja otsevestlus.

hostinger-klient-tugi

Live Chat

Otsevestluse kogemus on üsna hea. Registreeritud kasutajate vestluste ajalugu on sisse logitud. Seega pääsevad nad sellele juurde igal ajal. Lisaks pakuvad kliendiesindajad suurepäraseid näpunäiteid, mis võivad olla üsna kasulikud.

Piletid

Piletiteenus on kuni par. Kasulik vastus saadetakse piisava aja jooksul.

Telefon

Üks asi, mis Hostingeril puudub, on telefonitugi. See on problemaatiline neile, kes eelistavad telefoni teel otsekontakti luua.

Haridusallikad (teadmistebaas)

Hostingeril on lai teadmistebaas. See sisaldab videolõike, üldteavet, õpetusi ja juhendeid. Kõik need on kasulikud tööriistad, eriti neile, kes on hostimisplatvormi jaoks uued. Nende üksikasjalike juhendite abil saate õppida, kuidas konkreetset probleemi ise lahendada.

hostinger-abi-teadmistebaas

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

Hostinger pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Kui leiate, et etendus ei ületa marka, võite küsida tagasimakset. Kõigile toodetele ei saa siiski raha tagastada. Lisaks on mõne toote eritoetuse tingimused spetsiaalsed.

Kes on Hostinger kõige parem?

Arvestades kõiki plaane ja funktsioone, näib Hostinger olevat parim:

 • Need, kes otsivad suurepäraseid põhimajutusvajadusi madala hinnaga
 • Väikeste ettevõtete ettevõtmiste, e-poe poodide ja nende jaoks, kes ajaveetmisvõimalusi pakuvad kui hobi

Pange tähele, et kõrgemad tööajagarantiid ei taha ettevõtted.

Plussid
Miinused

 • Suurepärane teadmistebaas, mis juhendab raskeid ülesandeid
 • Nii lihtne jagatud kui ka äriplaan on odava hinnaga saadaval
 • Kõikidel plaanidel on suurepärased ja tipptasemel funktsioonid, mida nii madala hinnaga vaevalt saab
 • Kuna Hostingeril pole spetsiaalset hostimist, ei sobi see suurematele saitidele, mis vajavad rohkem ressursse
 • Ühised plaanid ei sisalda tasuta rännet, mis võib olla problemaatiline

Kas soovitame Hostingerit??

Arvestades kindlat kiirust ja odavaid hindu, soovitame tungivalt Hostingerit. Lisaks on nii tööaeg kui ka lehe laadimise kiirus rohkem kui tööstuse keskmine. Raha saate ka esimese 30 päeva jooksul tagasi saada, kui olete rahul. Nende klienditugi on sõbralik, reageeriv ja teadlik ka.

Loodame, et see üksikasjalik ülevaade aitab teil teha teadliku otsuse. Mis sa sellest arvad? Kas teil on Hostingeriga kogemusi? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map