Kontrollisime SiteGroundi, et teha kindlaks, kui hea see on. Ostsime teenuse ja lõime oma veebisaidi, et kontrollida ettevõtte pakutavaid funktsioone. Uurisime kõike alates maksumusest kuni tööaja ja tegelike andmete laadimiseni, et kirjutada hostingu pakkuja kohta usaldusväärne ja tõene ülevaade.


Üldine hinnang

4,5 / 5

Funktsioonid
10/10

Kasutajasõbralik
10/10

Hinnakujundus
7/10

Toetus
10/10

Töökindlus
10/10

Saidi maapealsed allahindlused
Vaadake pakkumisi

Uptime

99,99%

Laadimisaeg

546 ms

SiteGround on tööstuses hea mainega nimi, peamiselt seetõttu, et see on WordPressi toetatud platvorm. Need, kes on teenust kasutanud, vannutavad seda, kuna see pakub hunnikut hostimisteenuseid ja on tuntud ka hämmastava klienditoe poolest. Tundub, et 2004. aastal loodud veebimajutusettevõttel on hea maine ja 99,7% -line õnnemäär, mis näitab, kuidas teda armastavad kliendid, kelle arv kasvab pidevalt.

Selles ülevaates kirjeldame seda üksikasjalikult ja järeldame, kas see on proovimist väärt. Vaatame ilma meiepoolse ülevaateta meie SiteGroundi ülevaadet.

Põhijooned

 • SSD-mäluseade ja NGINX-serveritehnoloogia pakub kiiret teenust
 • Paljud paketid sisaldavad tasuta veebisaidi ülekandmise teenust
 • Tippklassi turvalisus ja lisandmoodulid
 • Kõigi teenuste hulka kuulub CloudFlare CDN täiendava kiiruse suurendamiseks
 • Kinnitanud WordPress + 99,9% tööaja garantii
 • Neli andmekeskust kolmel mandril

Kettaruum
10 gb

Ribalaius
Piiramatu

Raha tagasi
30 päeva

Tasuta domeen
Ei

Tasuta SSL
Jah

Hostimiskavad
www.siteground.com

Saidipõhine ülevaade: taustteave

Selle peakontor asub Bulgaarias, sellel on andmekeskused üle kogu maailma (USA, Euroopa ja Aasia) ning kohalolek kuues kohas. 2004. aastal käivitatud ettevõte on hakanud tasapisi juhtima 1900 000 domeeninime.

Ettevõttes töötab kokku 400 töötajat ja kiiresti kasvab palgata üha andekamaid inimesi kasvava arvu klientide rahuldamiseks. See on kuulus oma fantastilise klienditeeninduse poolest, mis on saadaval ööpäevaringselt ja mitmes keeles. See on üks põhjusi, miks platvorm on populaarne mitte ainult USA-s, vaid kogu maailmas.

saidi-taust-teave

Kinnitanud WordPress

See on “WordPress” soovitas hostimist peamiselt tänu oma äärmiselt uskumatule klienditoele. Majutusteenuse pakkuja on WordPressi kasutajate seas väga populaarne ja pakub WP algajatele isegi spetsiaalseid allahindlusi.

Platvorm muudab WordPressi saitide majutamise imelihtne. WP-d saate installida ühe klõpsuga, nautida hallatud värskendusi, WP-i lavastamist ja GIT-i integreerimist ning W-Cli.

See kasutab ka uusimaid tehnoloogiaid, nagu HTTP / 2, PHP 7, SSD-draivid ja NGINX-i põhine vahemälu, et hoida saiti kaitstud ja tagada head laadimisajad.

Veebisaidi hostitud statistika & TLD-d

Praegu majutab veebisait umbes 738 149 veebisaiti ja pakub kokku 11 hostimiskava. See pakub mitmesuguseid tippdomeene, sealhulgas .com, .biz, .info, .org ja riigipõhised tippdomeenid, sealhulgas .us.

saidipind-domeenid-statistika

siteground-tlds-stats

Etendus, Uptime & Laadimisaeg

Erapooletu ja tõelise ülevaate kirjutamiseks registreerusime saidi SiteGround hostimiskontole ja kasutasime ettevõtte pakutavate hostimisvõimaluste kvaliteedi hindamiseks erinevaid teenuseid. Me olime üldisest jõudlusest üsna muljet avaldanud, kuna sait laadis end kiiresti ning pakkus ka uskumatut töö- ja laadimisaega. Oleksime öelnud, et see on tööaja ja kiiruse osas parimate hulgas 3.

Jõudlustesti (Pingdom)

Kiire veebisaidi saamiseks peaks kiire olema ka teie veebimajutusettevõte. Pidades seda fakti meeles, testisime kõigepealt võõrustaja kiirust. Selleks tegime testveebisaidi, kasutades vaiketeemat. Lisasime piltidega näiv sisu, nii et see toimiks nagu tõeline veebisait. Lõpuks kasutasime saidi kiiruse testimiseks Pingdomit.

pingdom-siteground

Me ei kasutanud kiiruse optimeerimise trikke ega vahemällu salvestamist ning avaldas meile muljet, kui kiiresti veebisaiti laaditi – 726ms. See on kiirem kui 70% meie testitud saitidest.

Serveri tööaeg & Laadimisaeg (UptimeRobot)

Lõime reaalajas saidi ja katsetasime seda regulaarselt seisakuid ja reageerimisaegu. Veebisait ei langenud ühegi viimase 40 päeva jooksul ja pakkus viimase 30 päeva jooksul 100% -list kasutust. See on üsna muljetavaldav. Lisaks on reaktsiooniaeg ka hea ja on keskmiselt 691,23mb, ulatudes kuni 1 sekundini vaid kaks korda päevas. Uptime ja reageerimise aja osas on see üsna usaldusväärne ja stabiilne host.

saidi tööaeg

SiteGround Uptime & Viimase 3 kuu (UptimeRobot) laadimisaeg

Kuu
Uptime Stats
Laadimisaja statistika
Juuni 201999,99%608 ms
Mai 201999,98%624 ms
Aprill 2019100%682 ms

Serveri reageerimise aeg (bitcatcha)

Kasutasime saidi üldise toimivuse hindamiseks Bitcatcha. Serverite jõudlus oli USA-s eriti hea, samas kui teistes riikides oli kiirus pisut aeglasem, oli see siiski alla ühe sekundi, Brasiilias Sao Paulos oli vastamissagedus kõige aeglasem – 5243 ms.

saidiplats-bitcatha

Üldiselt võiks öelda, et see on muljetavaldav, et määr jäi alla sekundi. See võib olla suurepärane võimalus, kui sihite peamiselt USA vaatajaskonda, kuid kui teie peamine vaatajaskond asub Aasias või muudel mandritel, ei pruugi see olla parim valik.

Hostimisplaanid ja funktsioonid

SiteGround pakub erinevaid hostimisplaane, mis on jaotatud eri tüüpi. Nad pakuvad jagatud, pühendunud edasimüüjat, pilve ja hallatavat WordPressi hostimist.

Majutuse tüüp
Nr 1 pakett
# 2 pakett
# 3 pakett
# 4 pakett
Jagatud (põhiline)3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
WordPress3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
Pilv80 dollarit kuus120 dollarit kuus160 dollarit kuus240 dollarit kuus
Pühendatud269 ​​dollarit kuus349 dollarit kuus729 dollarit kuus

Virtuaalserver

Käivitus: 3,95 dollari eest kuus saate nautida 10 GB veebiruumi 10 000 igakuise külastajaga. See sobib väikestele saitidele ja saate majutada ainult ühte veebisaiti.

GrowBig: 5,95 dollari eest kuus saate nautida 20 GB veebiruumi 25 000 igakuise külastajaga. See sobib keskmise suurusega ettevõtetele ja saate majutada piiramatu arvu saite. Lisaks on sellel mitu esmaklassilist funktsiooni.

GoGeek: 11,95 dollari eest kuus saate nautida 30 GB veebiruumi 100 000 igakuise külastajaga. See sobib suurtele saitidele ja võimaldab teil majutada ka mitut veebisaiti.

Põhijooned
StartUp
GrowBig
GoGeek
Alghind3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
Uuendushind11,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruum10 GB20 GB30 GB
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontodTasutaTasutaTasuta
Domeen (id) hostitudPiiramatuPiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud
TASUTA SSL-sertifikaat

saidiplatsil jagatud paketid

WordPressi majutamine

SiteGroundi WordPressi hostimisprogrammid on üsna populaarsed ja on samad kui jagatud hostimisplaanid, välja arvatud need, mis hõlmavad paremat WP tuge ja jõudlust tasuta ülekannetega:

Käivitus: Algab alates 3,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 10 GB veebiruumi ja 10 000 igakuist külastust. Samuti saate nautida hunnikut olulisi funktsioone, sealhulgas veebi ehitajat, ööpäevaringset tuge, piiramatut MySQL-i, tasuta SSL-i ja HTTPS-i, e-posti kontosid ja igapäevaseid varukoopiaid.

GrowBig: Algab alates 5,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 20 GB veebiruumi ja 25 000-kuuliseid külastusi. Samuti saate nautida kõiki olulisi funktsioone, kasutades hunnikut esmaklassilisi funktsioone, sealhulgas prioriteetset tehnilist tuge, tasuta saidi ülekandmist, tasuta varukoopia taastamist ja täiustatud kiirust.

GoGeek: Algab alates 11,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 30 GB veebiruumi ja 100 000-kuuliseid külastusi. Samuti saate nautida kõiki hädavajalikke ja esmaklassilisi funktsioone, kasutades hunnik geekaid funktsioone, sealhulgas vähem kontosid serveris, WordPressi lavastus, Joomla lavastus, PCI-ga ühilduvad serverid ja ühe klõpsuga Git Repo loomine.

saidi-sõna-sõna-paketid

WOOCommerce hosting

See sobib igas suuruses ja algab alates 3,95 dollarist kuus. Kõigil neil on installitud WooCommerce ja Storefront.

Käivitus: Algab alates 3,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 10 GB veebiruumi ja 10 000-kuuliseid külastusi. Samuti saate nautida hunnikut olulisi funktsioone, sealhulgas veebi ehitajat, ööpäevaringset tuge, piiramatut MySQL-i, tasuta SSL-i ja HTTPS-i, 4 serveri asukohta, automaatset värskendamist, e-posti kontosid ja igapäevaseid varukoopiaid.

GrowBig: Algab alates 5,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 20 GB veebiruumi ja 25 000-kuuliseid külastusi. Samuti saate nautida kõiki olulisi funktsioone, kasutades hunnikut lisatasu funktsioone, sealhulgas prioriteetset tehnilist tuge, WooCommerce SuperCacher ja tasuta varukoopia taastamine.

GoGeek: Algab alates 11,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 30 GB veebiruumi ja 100 000-kuuliseid külastusi. Samuti saate nautida kõiki hädavajalikke ja esmaklassilisi funktsioone, kasutades hunnik geekaid funktsioone, sealhulgas PCI-ühilduvad serverid ja ühe klõpsuga Git Repo loomine.

saidiplaadid-veebipood-paketid

Pilvemajutus

See algab vaid 80 dollarist kuus ja on täielikult hallatav, kiire ja skaleeritav. Kõik ressursid on automaatselt skaleeritavad ja pakuvad iga päev tasuta CDN-iga varustust ja mitut asukohta:

Sissekanne: Algab alates 80 dollarist kuus ja sisaldab 40 GB SSD ruumi ja 5 Tt andmeedastust. Lisaks saate nautida 1 protsessori südamikku.

Äri: Algab alates 120 dollarist kuus ja sellega kaasneb 60 GB SSD ruumi ja 5 TB andmeedastus. Lisaks saate nautida 2 protsessori tuuma.

Äri pluss: Algab alates 160 dollarist kuus ja sisaldab 80 GB SSD ruumi ja 5 TB andmeedastust. Lisaks saate nautida 3 protsessori südamikku.

Ülivõimsus: Algab alates 240 dollarist kuus ja sellega kaasneb 120 GB SSD ruumi ja 5 TB andmeedastust. Lisaks saate nautida 4 protsessori tuuma.

saidiplaani-pilvepaketid

Edasimüüja majutamine

Selle paketi hind on 42 dollarit ja see sobib mitme veebisaidi majutamiseks. Saate isegi nautida hulga allahindlust ja pääseda juurde spetsiaalsetele domeeninimedele.

saidi-edasimüüja-paketid

Pühendatud hostimine

See on hea lahendus suurtele ettevõtetele, kuna teie veebisaidi jaoks kasutatakse kõiki ressursse.

Siseneserver: See algab vaid 269 dollarist kuus ja on varustatud 4 protsessorituumaga. Saate nautida 8 MB keskprotsessori vahemälu 480 GB kettaruumi ja 10 TB ribalaiusega.

Toiteserver: See algab vaid 349 dollarist kuus ja on varustatud 4 protsessorituumaga. Saate nautida 8 MB keskprotsessori vahemälu 960 GB kettaruumi ja 10 TB ribalaiusega.

Super Power Server: See algab vaid 729 dollarist kuus ja on varustatud 2 × 6 protsessorituumaga. Saate nautida 15 MB keskprotsessori vahemälu 2 × 9460 GB kettaruumi ja 10 TB ribalaiusega.

Siseneserver
Toiteserver
Super Power Server
269 ​​dollarit kuus349 dollarit kuus729 dollarit kuus
Intel Xeon E3-1230 SSDIntel Xeon E3-1270 SSD2 x Intel Xeon E5-2630 SSD
3.20Ghz CPU kella kiirus3.50Ghz CPU kella kiirus2,00 GHz protsessori kella kiirus
4 protsessori südamikku8 protsessori niiti2 x 12 protsessori niiti
8 protsessori niiti8 protsessori niiti2 x 12 protsessori niiti
8 MB keskprotsessori vahemälu8 MB keskprotsessori vahemälu15 MB keskprotsessori vahemälu
16 GB DDR3 RAM32 GB DDR3 RAM64 GB DDR3 RAM
480 GB SSD960 GB SSD2x960GB SSD RAID1-s
10TB ribalaius10TB ribalaius10TB ribalaius

saidiplatsile pühendatud paketid

SiteGround Basic (jagatud plaan) üksikasjalikult

SiteGround jagatud hostimise plaan ehk StartUp on hostimiseks optimeeritud. Sellel on kõik need omadused, mida 99,9% hostimise klientidest soovib. Samal põhjusel pakuvad nad klientidele otsest teed selle plaani registreerimiseks veebisaidilt.

Plaanid & Hinnad detailselt

Vaatame põhiplaanis sisalduvaid funktsioone ja hinda, mida peate maksma. Neile, kes neid vajavad, on saadaval ka kaks täiendusvalikut. Nad on GrowBig ja GoGeek plaanid.

Mis on jagatud pakettides??

StartUp (põhipakett): Algab alates 3,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 10 GB veebiruumi ja 10 000 kuu külastusi. Samuti saate nautida hunnikut olulisi funktsioone, sealhulgas veebi ehitajat, ööpäevaringset tuge, piiramatut MySQL-i, tasuta SSL-i, e-posti kontosid ja igapäevaseid varukoopiaid.

GrowBig: Algab alates 5,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 20 GB veebiruumi ja 25 000 kuu külastust. Samuti saate nautida kõiki olulisi funktsioone, kasutades hunnikut esmaklassilisi funktsioone, sealhulgas prioriteetset tehnilist tuge, tasuta saidi ülekandmist, tasuta varukoopia taastamist ja täiustatud kiirust.

GoGeek: Algab alates 11,95 dollarist kuus ja võimaldab teil majutada 1 veebisaiti. Pakett sisaldab 30 GB veebiruumi ja 100 000 kuu külastusi. Samuti saate nautida kõiki hädavajalikke ja esmaklassilisi funktsioone, kasutades hunnik geekaid funktsioone, sealhulgas vähem kontosid serveris, WordPressi lavastus, Joomla lavastus, PCI-ga ühilduvad serverid ja ühe klõpsuga Git Repo loomine.

Põhijooned
Põhiline
Pluss
Choice Plus
Alghind2,75 dollarit kuus5,45 dollarit kuus5,45 dollarit kuus
Uuendushind7,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus14,99 dollarit kuus
Veebisaidid1PiiramatuPiiramatu
SSD kettaruum50 GBPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
E-posti kontod5PiiramatuPiiramatu
Domeen (id) hostitud1PiiramatuPiiramatu
TASUTA domeenid lisatud1PiiramatuPiiramatu
TASUTA SSL-sertifikaat
TASUTA saidi ehitaja
TASUTA veebisaidi ülekandmine
cPanel & Softaculous
Piiramatu MySQL DB
Piiramatu alam- ja pargitud domeenid
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva
Iga kontoga tasuta CDN
SuperCacherAinult 1. taseKõik 3 tasetKõik 3 taset
Häkkimisvastased süsteemid & Abi
Automatiseeritud igapäevane varundamine
Täpsem nõudmisel varundamine
PCI-ühilduvad serverid
Tasuta SSH ja SFTP juurdepääs
MySQL & PostgreSQL andmebaasid
FTP kontod
Eelinstalleeritud Git
Lavastus

Alustades & Uuendamise hindade tabelid

Praegu ei anna ettevõte pikaajalistele lepingutele allahindlusi, vaid jälgib eripakkumisi, mida aeg-ajalt võib tulla.

Makseperiood / plaan
(ainult uutele kasutajatele)
StartUp
GrowBig
GoGeek
Makseperiood / plaan
(uuendamise hinnad)
StartUp
GrowBig
GoGeek
1 kuu3,95 dollarit kuus +
(Seadistus 14,95 dollarit)
5,95 dollarit kuus +
(Seadistus 24,95 dollarit)
11,95 dollarit kuus +
(Seadistus 24,95 dollarit)
12 kuud3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
24 kuud3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
24 kuud3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus
1 kuu11,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
12 kuud11,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
24 kuud11,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
36 kuud11,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus

kohapealne hind-tabel

Põhiomadused detailselt

Vaatame mõnda peamist funktsiooni, mida SiteGround pakub. Need aitavad teil kindlaks teha, kui hea või halb see valik teie jaoks on.

Domeeninimi & E-post

Ühelgi jagatud hostimise kaval pole praegu tasuta domeeninime. Ettevõte pakub aga pidevalt uusi värskendusi ja tutvustusi, nii et jälgige seda. Mis puutub e-kirjadesse, siis pole vaja muretseda, kuna kõigil pakkidel on piiramatu e-posti konto.

saidipõhi-domeeninimi

WordPressi ühe klõpsuga installimine

Võite WordPressi installida vaid ühe klõpsuga suvalisele jagatud hostimisplaanile. Kui teil on kavas omada WP-saiti, võite siiski valida WordPressi hostimise. Saate hunniku WordPressi funktsioone, sealhulgas tasuta installimist, automaatvärskendusi, tasuta SSL-i ja migratsiooni. Kallima valiku korral saate veelgi rohkem juurde, kaasa arvatud tellitavad varukoopiad.

Migratsiooniteenistus

Olemasoleva konto üleviimine SiteGroundi võtab ainult 24 tundi. Rändeteenused on tasuta saadaval ka kallimates paketides, välja arvatud WP-paketid, kus kõik paketid tulevad tasuta migratsiooniga. Hea on see, et te ei pea töö pärast muretsema, kuna vastuvõtva meeskond hoolitseb selle eest teie eest.

Veebisaitide koostaja

Kõik paketid on kaasas veebisaidi koostajaga. See sisaldab mallide segu ja seda on üsna lihtne kasutada.

Teised omadused

Peale selle pakub SiteGround teile hunniku funktsioone, sealhulgas PCI-ühilduvaid servereid, WordPressi järkjärgutamist, Joomla lavastusi ja tasuta saidiülekandeid. Funktsioonid erinevad pakettide kaupa ja mõned võivad olla saadaval ainult kallima hostimiskava korral.

Domeeni privaatsuse kaitse

Ettevõte pakub domeeni privaatsuse kaitset. See on saadaval kasutajaalal ja kaitseb teie üksikasju avalikkusele avatud olemise eest. On oluline, kui te ei soovi, et teie nimi ja aadress avalikuks tehtaks. See tuleb 12 dollarit aastas.

domeeni privaatsuse kaitse

SSL-sertifikaat

SiteGround on üks väheseid ettevõtteid, mis pakub tasuta SSL-sertifikaate koos kõigi hostimiskavadega. Samuti saate HTTPS-i; seega pole teil oma saidi üleval ja töös hoidmisega probleeme.

Turvalisus

Ettevõte pakub erakorralisi turvafunktsioone, mis tagavad teie andmete turvalisuse. Kõik serverid kasutavad täiendava turvalisuse tagamiseks PHP 7 ja Apache töötab suExeci abil. Lisaks sellele on olemas keerukas IPS / IDS-süsteem rünnakute ja robotite blokeerimiseks.

Pühendatud IP

Mitte kõik, kuid mõnel pakendil on spetsiaalne IP. Oma kasutajapiirkonnast saate tellida spetsiaalse IP-aadressi. Uue IP aktiveerimine võtab umbes 2 päeva ja seadistamine võtab vaid paar tundi. Kui teie pakett ei paku spetsiaalset IP-d, võite selle osta. See on saadaval hinnaga 2,50 dollarit kuus, igal aastal arveldatakse.

Varukoopiad

Kõik paketid pakuvad tasuta igapäevast varukoopiaid, kuid ka kallimatele pakkidele on saadaval tasuta igapäevased taastamised ja tellitavad varundused. Nii ei pea te muretsema oma andmete kaotamise pärast, kuna võite alati loota varukoopiate tegemisele.

Teised omadused

Muud turvatööriistad hõlmavad IP-aadresside blokeerijaid, kiirlingi kaitset, leech Protect, SpamExperts ja SpamAssassin. Samuti võite osta SG-saidi skanneri hinnaga 19,8 dollarit aastas.

Serveri asukoht

Võite valida viie serveri asukoha hulgast, sealhulgas Chicago (USA), Amsterdam (NL), Singapur (SG), London (Suurbritannia) ja Iowa (USA). Asukoht on SEO seisukohast ja teie saidi laadimise seisukohast oluline. Näib, et saidil SiteGround läheb hästi, kuna selle andmekeskused on turvalised.

saidi-server-asukoht

Kasutuslihtsus

SiteGround on üsna algajasõbralik. Selle üks põhjus on selle kasutuslihtsus. Vaatame nende teenuste funktsioone, mis muudavad need nii kasutajasõbralikuks!

Registreerumise lihtsus

Konto tegemine on väga lihtne. Valige vajalik plaan ja sisestage üksikasjad. Võite registreeruda uue domeeni jaoks või valida juba teile kuuluva domeeni.

Järgmine samm on konto loomine ja üksikasjade sisestamine, sealhulgas nimi, riik, number jne. Selles etapis palutakse teil sisestada ka makse üksikasjad. Protsess on lihtne ja võtab vaid paar minutit.

Makseviisid

Veebisait võtab praegu vastu ainult Visa, Discover, Master Card ja American Express kaarte. PayPal ja muud sellised valikud pole veel saadaval.

kohapealsed maksed

Konto aktiveerimine

Jagatud serverid aktiveeritakse kohe. Pilveserverite aktiveerimiseks võib kuluda umbes minut, pühendatud serverite jaoks võib kuluda kuni 12 tundi. See on teiste hostisaitidega võrreldes üsna hea.

Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus

Platvorm kasutab kõigi oma hostimispakettide jaoks cPaneli. Seda on lihtne kasutada ja see teeb lihtsaks selliste toimingute teostamise nagu e-posti kontode loomine, andmebaaside ja domeenide haldamine jne. Veebisait pakub ka arvukalt ettevõtte siseseid ja muude tootjate tööriistu, mida saab ühe klõpsuga installida.

Klienditeenindus (tugi)

Ettevõttel on 300 inimesest koosnev meeskond, et kliendid oleksid rahul ja rahul. See on üks väheseid ettevõtteid, kes pakub tuge mitmes keeles (inglise, itaalia ja hispaania keeles). Peale selle pakub see tehnilist tuge ka kallimate pakettide jaoks.

kohapealne tugi

Live Chat

Ligikaudu 70% kasutajate eelistatud meetodiks on reaalajas vestlus, kuna väidetavalt on see meilidest üheksa korda kiirem, kuna suhtlus on aktiivne ja ooteperioodi on vähem. Õnneks pakub ettevõte reaalajas vestlust ja töötleb päevas üle 2000 vestlustaotluse. Agentiga ühenduse võtmiseks kulub vaid mõni sekund. Nad on probleemide lahendamisel professionaalsed ja kiired.

Piletid

SiteGround töötleb päevas üle 1500 pileti ja meeskond näib olevat selles töös üsna tõhus. Tavaliselt saate vastuse 24 tunni jooksul ja on ka meeldetuletusi.

Telefon

SiteGround töötleb päevas üle 800 kõne. Valdusperiood pole pikk ning esindajad on sõbralikud ja hästi informeeritud.

Haridusallikad (teadmistebaas)

Saidil on e-raamatute ja õpetlike artiklite kujul saadaval hästi üksikasjalikud õpetused. Need sisaldavad ka pilte ja muudavad imetluseks hostingu erinevate aspektide mõistmise. Lisaks sellele on ka KKK, mis hõlmab peaaegu kõike.

saidi-haridus-ressursid

Raha tagasi garantii (tagasimakse poliitika)

Ettevõte pakub 30-päevast raha tagasi garantii jagatud hostimise jaoks ja 15-päevast raha tagastamise garantiid pilve majutamiseks. See on saadaval kõigi plaanide jaoks ja seda saab küsida kasutaja alalt. Pikendustellimusi ei saa siiski tagasi maksta ja ka mõned muud lisatasud, näiteks domeeninime tasu, ei pruugi olla tagastatud.

Kes on SiteGround kõige parem?

SiteGround on hea valik kasutajatele, kes soovivad ettevõtet, millel on uskumatu klienditugi. See pakub head tööaega ja kiirus on samuti üsna muljetavaldav. See on siiski pisut kallim kui mõned teised seal olevad veebihostid, kuid on siiski mõne populaarse funktsiooni, näiteks tasuta SSL-sertifikaatide tõttu üsna populaarne.

See on WP-saitide tõttu suurepärane võimalus WP-saitide jaoks. See võib olla sobilik ka e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele, kuna need pakuvad kolmanda osapoole rakendusi, mis võivad teie saidi käivitamiseks imelihtne teha. Lisaks lihtsustab veebisaidi arendaja ka teie saidi kiiret üles ehitamist.

Plussid
Miinused

 • Tänu lihtsasti kasutatavale saidiehitajale, WordPressi ja paljudele tasuta rakendustele on hõlbus oma esimese saidi käivitamine..
 • Suurepärane klienditeenindus, kuna võite meeskonnaga vestelda, kõnede või e-kirjade kaudu ühendust võtta.
 • Tasuta paketid ja e-kirjad ning SSL-sertifikaadid.
 • Kuupaketi ostmisel saate nautida madalamaid kuutasusid, kuid peate tasuma lisatasu 14,95 dollarit (ühekordne).
 • Kui vajate palju ressursse, peate võib-olla otsima kalleid plaane, kuna põhipakettidel on piiratud ruum ja ribalaius.

Kas soovitame SiteGroundi??

SiteGround on suurepärane valik, kui kavatsete oma professionaalse saidi omada. See pakub peaaegu 100% tööaega ja on ka hõlpsasti kasutatav. Võite isegi ilma probleemideta üle minna teiselt hostilt SiteGroundile, kuna see pakub tasuta rändeteenuseid ja agendid tegelevad teie eest.

Loodame, et see üksikasjalik ülevaade aitab teil teha teadliku otsuse. Mis sa sellest arvad? Kas teil on kogemusi SiteGroundiga? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me