Nejlepších 12 musí mít v roce 2020 pluginy WordPress pro bloggery

Zde na webu WPressBlog jsme uvedli 10 nezbytných pluginů WordPress pro blogery, které mají být použity v roce 2020. Toto jsou pluginy, které byste měli použít na všech svých webových stránkách WordPress..


Je jich mnoho Doplňky WordPress které poskytují stejnou funkci. Ze všech těchto pluginů si musíte vybrat ten nejlepší. Tyto pluginy jsou k dispozici ve verzi zdarma, freemium a premium.

Abychom snížili vaši práci při hledání nejlepšího pluginu, vytvořili jsme seznam nejlepší WordPress pluginy pro blogery která poskytuje nejlepší funkce ve srovnání s jinými stejnými druhy pluginů.

Poznámka: Všechny níže uvedené pluginy jsou zdarma.

V roce 2020 musí mít pluginy WordPress pro bloggery

1. Akismet

Akismet musí mít doplňky WordPress

Po několika měsících od spuštění blogu začíná být příliš mnoho spamu pro komentáře. Všechny tyto spamové komentáře můžete zablokovat pomocí Akismetu, který je nejlepším anti-spam pluginem. Dodává se s instalací WordPress.

Můžete vidět, kolik komentářů je schváleno a kolik komentářů je označeno jako spam. Tento plugin můžete použít pro své osobní použití zdarma. Pokud chcete použít Akismet pro komerční stránky, pak musíte jít na placená verze.

Stažení

2. Yoast SEO

Yoast SEO Essential WordPress Plugins pro Bloggers

SEO je nejdůležitější věcí pro jakýkoli web a pro to musíte vytvořit skvělý obsah pro dobrou optimalizaci.

Po vytvoření skvělého obsahu byste měli zkontrolovat, zda je váš obsah optimalizován pro SEO.

Ale jak to dokážete?

Váš SEO vám pomůže při optimalizaci vašeho obsahu. Bude zkontrolovat název značky, meta tagy, čitelnost, optimalizace klíčových slov a mnoho dalších. Takže SEO je nejlepší SEO plugin, který by měl používat každý blogger.

Stažení

3. Jetpack

Jetpack Nejlepší WordPress Plugin

Jetpack je nezbytným pluginem WordPress pro každý blog. Má příliš mnoho úžasných funkcí, jako je zabezpečení webových stránek, vzhled, psaní atd.

Jednou z nejlepších věcí je, že pokud používáte jetpack, nemusíte tyto pluginy instalovat: Google XML Sitemaps, Wordfence Security a WP Smush.

Bezplatná verze Downoad

Stáhněte si prémiovou verzi

4. Celková mezipaměť W3

Celková mezipaměť W3 musí mít doplňky WordPress

Pro lepší SEO a UX je nutné rychle načíst váš web. Rychlejší webové stránky se mohou ve vyhledávačích umisťovat vysoko a mohou mít větší zapojení uživatelů.

W3 Total Cache může povolit ukládání do mezipaměti a vaše webové stránky budou super rychlé, které se mohou načíst během několika sekund. Pro hodnocení je také důležitá rychlost stránky, takže výběr nejlepšího modulu pro ukládání do mezipaměti může vylepšit SEO vašeho webu.

Pokud si můžete koupit plugin, doporučuji použít plugin WP Rocket. Je to jednoduché, uživatelsky přívětivé a poskytuje příliš mnoho funkcí.

Stažení

Chcete více pluginů pro ukládání do mezipaměti, pak si prohlédněte tyto nejlepší pluginy pro ukládání do mezipaměti WordPress.

5. WP Smush

WP SMUSH Populární plugin WordPress

Obrázek přitahuje uživatele více než obsah. Vysoce kvalitní obrázky učiní váš web přitažlivější pro uživatele. Vysoce kvalitní obraz však zabírá spoustu úložného prostoru a také prodlužuje dobu načítání webové stránky.

WP Smush zmenší velikost obrázku na vašem webu a optimalizuje jej tak, aby se vaše webová stránka mohla načítat rychleji. Může optimalizovat obrázky ve formátu JPG, JPEG, GIF a PNG. Obrázky můžete optimalizovat dvěma způsoby: automatickou optimalizací při nahrávání a ruční hromadnou optimalizací z nastavení pluginu.

Stažení

Přečtěte si také: Nejlepší pluginy WordPress pro optimalizaci obrazu v roce 2020

6. WooCommerce

Doplňky WooCommerce WordPress

Pokud chcete vytvořit web pro elektronický obchod ve WordPressu, budete potřebovat plugin WooCommerce. Tento plugin usnadní všechny úkoly elektronického obchodu a bude se snadno používat. V současné době používá WooCommerce více než 30% webových stránek elektronického obchodu.

Stáhněte si bezplatnou verzi

Stáhněte si prémiovou verzi

7. WP-Optimize

WP Optimize Essential WordPress Plugin

Postupem času narůstá databáze vašich webových stránek. Tato databáze obsahuje také nepotřebné soubory (které neznáte), což má za následek zpomalení vašeho webu.

Program WP-Optimize vyčistí databázi a zvýší výkon webových stránek. Na konci. Váš web bude fungovat hladce a rychleji.

Program WP-Optimize navíc vyčistí vaše spamové komentáře, koše, pingbacky a trackbacky.

Stažení

8. Zabezpečení Wordfence

Wordfence Security Essential Pluginy WordPress

Pro každého vlastníka blogu je nezbytné chránit jeho blog před hackery. Existuje mnoho způsobů, jak může hacker použít k hacknutí vašeho webu. Bez pluginu nemůžete svůj blog dostatečně zabezpečit.

Existuje mnoho doplňků zabezpečení WordPress, které mohou váš web efektivně zabezpečit. Ale pokud hledáte bezplatný plugin, pak je zabezpečení Wordfence nejlepším bezpečnostním pluginem.

Wordfence Security má mnoho funkcí pro ochranu vašich webových stránek, jako je ochrana Firewallu, skenování malwaru, neplatné bloky přihlášení a mnoho dalších.

Můžete vidět živý provoz vašeho webu včetně robotů. Pokud na svém webu narazíte na podezřelou aktivitu, můžete ji okamžitě zablokovat. Toto je nejlepší bezplatný plugin WordPress pro zabezpečení vašeho webu.

Stažení

Přečtěte si také: Nejlepší bezpečnostní pluginy pro web WordPress

9. Kontrola přerušeného spojení

Kontrola přerušeného odkazu musí mít plugin WordPress

I když máte úspěšný web, který má obrovský provoz, existuje mnoho možností, jak na vašich webových stránkách přerušit odkazy. Nefunkční odkazy se většinou vyskytují v komentářích. Vytvářejí špatný dojem z vašeho webu.

Chcete-li najít nefunkční odkazy na vašem webu, funguje plugin Broken Link Checker opravdu dobře. Pokud na vašem webu najdete nefunkční odkaz, tento plugin vás může upozornit pomocí e-mailu a řídicího panelu WordPress, abyste jej mohli rychle opravit.

Stažení

10. WPForms

Doplněk WPForms Essential WordPress pro blog

Kontaktní stránku je nutné mít na všech webových stránkách, aby vás každý zákazník mohl snadno kontaktovat pomocí kontaktní stránky. Kontaktní formulář usnadňuje uživateli rychlé a rychlé kontaktování vlastníka webu.

Z příliš mnoha doplňků kontaktních formulářů jsem vybral WPForms kvůli jeho jednoduchým, rychlým a snadno použitelným funkcím. Kontaktní formulář můžete vytvořit během několika sekund pomocí funkcí přetahování.

Stažení

Přečtěte si také: Nejlepší zásuvné moduly pro kontaktní formulář pro web WordPress

11. Přesměrování

Přesměrování Musí mít pluginy WordPress pro bloggery

V několika případech musíte změnit permalinky vašich příspěvků nebo stránek. Pokud po změně permalinku nepřesměrujete starou adresu URL na novou adresu URL, uvidí uživatelé vašeho webu chybovou stránku 404, která vytvoří špatný dojem z vašeho webu.

Zde můžete pomocí pluginu pro přesměrování přesměrovat starou adresu URL na novou adresu URL. Starou adresu URL můžete přesměrovat na novou pomocí 301, 302 a 307. Když změníte permalink, pak tento plugin ve výchozím nastavení automaticky vytvoří přesměrování 301 na novou adresu URL, abyste neztratili hodnotu stránky..

Stažení

12. MailChimp pro WordPress

MailChimp pro WordPress Nejoblíbenější WordPress Plugin

MailChimp je nejlepší plugin pro předplatitele e-mailů WordPress. Pomocí služby MailChimp můžete odeslat e-mail, spravovat předplatitele a zkontrolovat výsledek.

MailChimp je bezplatný plugin WordPress a velmi snadno se instaluje a používá. Chcete-li používat MailChimp na komerční webové stránce, musíte si koupit prémiovou verzi.

V MailChimp si můžete vytvořit krásný formulář pro zasílání novinek.

Stažení

Přečtěte si také: 10 nejlepších e-mailových modulů pro předplatitele WordPress pro rok 2020

Závěr

Pokud nainstalujete tyto nutné pluginy WordPress pro bloggery, sníží se více než 50% práce. Pomocí těchto pluginů můžete svůj blog spravovat snadno a rychleji.

Používáte-li jakýkoli jiný plugin, který funguje lépe než plugin uvedený výše, dejte nám o něm vědět v sekci s komentářem, abych jej mohl přidat do tohoto seznamu..

Přečtěte si také:

  • Nejlepší pluginy Google AdSense pro WordPress vydělávají maximální příjmy v roce 2020
  • 9 nejlepších pluginů WordPress pro migraci webů WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map