Top 10 pluginů WordPress, abyste v roce 2020 mohli získat více sociálních podílů

Sociální média se stala jedním z nejlepších zdrojů pro bloggery, jak získat slušné množství provozu na svých webových stránkách. Není pochyb o tom, že v této digitální éře se stránky sociálních sítí ukázaly jako velmi prospěšné pro bloggery a internetoví obchodníci..


Hledáte nejlepší pluginy pro sociální sdílení pro svůj web WordPress? Existuje spousta zásuvných modulů sociální sítě WordPress, z nichž si můžete vybrat, ale pro mnoho majitelů webových stránek je naprosto ohromující zvolit si nejlepší plugin.

V tomto článku jsme uvedli některé z nejlepších pluginů pro sociální sdílení pro WordPress, které můžete nainstalovat bez nejasností.

Kromě publikování kvalitní obsah na vašem blogu by měly být vaše ikony sociálního sdílení jednoduché, lehké a snadno vyhledatelné. To povzbudí čtenáře, aby sdíleli váš článek se svou rodinou a přáteli. Proto musíte vybrat nejlepší plugin pro sociální sdílení, který vyhovuje vašemu návrhu blogu.

Pojďme se podívat na seznam.

Nejlepší zásuvné moduly WordPress pro získání více sociálních podílů v roce 2020

1. Sociální válčení

Sociální válčení

Social Warfare je z pluginů Warfare a je jedním z nejvýkonnějších a nejatraktivnějších pluginů pro sociální sdílení pro WordPress. To vám umožní automaticky nebo ručně vložit přesvědčivé ikony sociálního sdílení do vašich článků. Tyto sociální ikony lze zobrazit před a po obsahu.

Plugin podporuje populární sociální sítě v bezplatné verzi: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ a LinkedIn. Pro verze tohoto pluginu podporuje několik dalších sítí sociálních médií, pin tlačítko pro obrázky a mnohem více.

2. JetPack od WordPress.com

Raketový batoh

Kromě tlačítek pro sociální sdílení má Jetpack více než 20 základních funkcí pro web WordPress. Mluvíme-li o funkcích, poskytuje jedinečný čítač návštěvníků, zabezpečení, SEO, automatické sociální sdílení, optimalizátor obrázků a mnoho dalšího.

Plugin získal velmi popularitu ve velmi krátkém čase a má více než 4 miliony aktivních instalací.

3. Sdílené počty

Sdílené počty

Je snadno a rychle použitelný plugin pro sdílení sociálních médií WordPress a je dodáván s různými tlačítky pro sociální média: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn a Yummly.

Plugin pro sdílené počty má několik stylů tlačítek a můžete si snadno vybrat, kde se tlačítka zobrazí (horní nebo dolní část příspěvků), nebo je můžete nastavit ručně. Plugin počítá sociální podíl pro každou síť a můžete také zvolit zobrazení celkového počtu sdílených položek.

4. ShareBang

ShareBang

Sharebang je jedním z nejlepších pluginů pro sociální sdílení. Podporuje více než 40 sociálních webů a poskytuje 20 umístění tlačítek pro sociální sdílení. S pomocí tvůrce motivu tlačítka sharebang můžete vytvářet neomezená přizpůsobená témata nebo můžete použít více než 35 hotových témat.

Ikony jsou velmi krásné a citlivé. Sharebang je perfektním nástrojem ke zvýšení sociálních podílů, provozu, zapojení a míry konverze vašich blogů.

5. AddtoAny

Addtoany

AddtoAny je nejoblíbenější plugin pro sociální sdílení pro WordPress. Je dobře optimalizován pro rychlé načítání na mobilních i stolních platformách. AddtoAny vám umožňuje přidat jakékoli sociální ikony do obsahu a nabízí standardní a plovoucí lišty pro sociální sdílení.

Má nabídku univerzálního sdílení, kde návštěvníci mohou sdílet váš obsah do široké škály sítí pomocí jediné univerzální ikony. Můžete zobrazit sociální ikony: plovoucí lišta, standardní rozhraní, zkratka nebo widget na postranním panelu.

6. Monarcha

Monarcha

Monarch je vytvořen elegantním tématem a dobře známý pro svou flexibilitu. Pomůže vám zobrazit více než 30 tlačítek sociální sdílení na různých místech. Tlačítka sdílení lze zobrazit pod oblastí obsahu, nad oblastí obsahu, jako automatické vyskakovací okno nebo jako plovoucí postranní panel, s obrázky a videi nebo v rozbalovacím poli.

V rozbalovacích a vyskakovacích oknech pro sdílení můžete tlačítka pro sdílení zobrazit poté, co uživatel zanechá komentář k článku nebo zakoupí produkt z vašeho obchodu.

7. Shareaholic

Shareaholic

Je to více než jen plugin pro sdílení sociálních médií. Shareaholic je bezplatná platforma pro rozšíření obsahu typu vše v jednom pro základní funkce, které potřebujete: ikony sociálních podílů, sociální analýzy a související příspěvky. Pomáhá vám zlepšit zapojení, provoz na webu, zvýšit počet konverzí a zpeněžit.

Bezplatná verze pluginu podporuje sociální sítě jako Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+, Pinterest a Flint. Shareaholic vám umožňuje přidávat přidružené odkazy, propagovaný obsah a nativní reklamy. Měl 4 stylová rozložení témat: plochý čtverec, klasický, plochý kruh atd.

8. Sassy Social Share

Sassy sociální podíl

Sassy sociální sdílení je snadno použitelný a zdarma WordPress sociální média sdílení plugin, který přichází s krásnými tlačítky sdílení a spoustou možností. Podporuje různé weby na sociálních médiích a majitelé stránek mohou zobrazovat tlačítka v poště, na domovské stránce, výňatky a jako lepkavé plovoucí sociální menu.

Plugin má několik stylů tlačítek: čtvercový, zaoblený a obdélníkový. U plovoucích a standardních sociálních lišt můžete nastavit umístění v nastavení pluginu.

9. Swifty Bar

Swifty bar

Swifty bar je dalším nejlepším pluginem pro sociální sdílení. V dolní části stránek se zobrazí lišta. Na liště se zobrazí tlačítka pro sociální sdílení, kategorii příspěvku, informace o autorovi, název příspěvku, odhadovanou dobu čtení a další / předchozí tlačítko.

V nastavení pluginu můžete změnit text a zakázat a povolit sítě sociálních médií. Tento plugin pomáhá vylepšit obsah vašeho uživatele a dává návštěvníkům vašeho webu mnoho možností.

10. jsSocials

jsSocial

jsSocials je flexibilní, jednoduchý a dává sekci sdílení příspěvků prvotřídní vzhled. Sociální tlačítka můžete přizpůsobit několika způsoby. jsSocial plugin je dodáván s 10 různých rozložení a 4 motivy z čeho vybírat.

K jednomu článku můžete zobrazit sociální tlačítka spolu se štítky, tlačítka se sdílenými počty, tlačítka s počty a štítky nebo vlastní loga..

Závěr

Zde jsou hlavní pluginy pro sociální sdílení pro WordPress, ze kterých si můžete vybrat. Tyto zásuvné moduly umožňují vložit do obsahu krásnou sadu tlačítek pro sociální sdílení, která čtenáře povzbuzují ke sdílení vašeho příspěvku na jejich sociálních sítích. Chcete-li rychle zvýšit sociální sdílení a zapojení uživatelů, musíte použít jeden z těchto pluginů.

Přečtěte si také:

 • 10 nejlepších pluginů WordPress pro automatizaci sociálních médií
 • 10 nejlepších pluginů WordPress pro předplatné e-mailem
 • Doplňky WordPress pro optimalizaci obrázků zdarma
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map