Kui otsite WPX-i hostimine must reedel 2019 tehingud, siis oled õiges kohas. WPX-i hostimine pakub suurtele allahindlustele nende uutele klientidele mustal reedel ja küber esmaspäeval müüki.


Siin oleme WPressBlogis jaganud nii WPX-i hostimise musta reede sooduspakkumisi kui ka tavalisi pakkumisi. Musta reede müügi ajal saate WPX-i majutamisel 95% soodsamalt ja muul ajal võite kasutada meie tavalist sooduspakkumist.

Altpoolt leiate nii musta reede kui ka tavalised sooduspakkumised 2019. aastaks.

WPX-i hostimine Musta reede pakkumised 2019

Märge: WPX hosting must reedel ja küber esmaspäeval müük jääb reaalajas järgmise aja jooksul.

 • Müügi alguskuupäev: 28. november 2019
 • Müügi lõppkuupäev: 02. detsember 2019
WPX-i hostimine DealDeal InfoDeal Link
Musta reede pakkumine95% VÄLJA 1. kuulHankige see pakkumine
Musta reede pakkumineAastases majutamises on 3 kuud tasutaHankige see pakkumine

WPX-i majutamine Black Friday Deal ja Cyber ​​esmaspäeva sooduspakkumised

WPX Hosting pakub kahte tüüpi hostimise allahindlust mustal reedel ja Cyber ​​esmaspäeval. Seda hüvitist saate haarata 28. novembrist 2019 kuni 2. detsembrini 2019.

WPX-i majutamine musta reede pakkumistega

1. 95% soodustus ainult esimesel kuul

Kui soovite WPX-i hostimist osta igakuiselt, saate esimese kuu hostimise ostmisel 95% soodustust. Alates teisest kuust rakendub tavaline hostimise hind. Selle pakkumise saamiseks klõpsake lihtsalt järgmist nuppu ja registreeruge WPX-i majutamisel mis tahes paketiga.

Selle pakkumise jaoks pole kupongikoodi ega sooduskoodi vaja. Kuuarvelduse lõpphind on ainult 1,25 dollarit.

Saate esimese kuu majutamisel 95% soodsamalt

2. Tasuta 3-kuuline hostimine

Kui soovite osta WPX-i aastast hostimiskava, saate tasuta majutuse 3 kuud. See pakkumine on rakendatav kõigile WPX-i hostimiskavadele.

Saate tasuta 3-kuulise majutuse

WPX-i hostimise kohta

WPX Hosting on Terry Kyle’i asutatud üks WordPressi kõige kiiremini hallatavaid hostingu pakkujaid. Nad pakuvad kolme WordPressi hostimiskava: Business, Professional ja Elite. See on tuntud oma suure jõudluse ja parimate WordPressi hostimisteenuste poolest.

Miks valida oma veebisaidi jaoks WPXHosting??

Kui teie veebisait on üles ehitatud WordPressiga või soovite veebisaiti luua WordPressiga, peaksite valima hallatud WPX-i hostimisteenused. Põhjused on toodud allpool:

1. WordPressi kiireim haldamine

WordPressi hostitud pakkujaid on palju, kuid WPX-hostimine on ainus, kes pakub WordPressi kiireimaid hostimisteenuseid väga soodsa hinnaga. See on optimeeritud ainult WordPressi veebisaitide jaoks.

2. Soovitanud Thrive Themes

Thrive Themes on üks parimatest WordPressi teemade pakkujatest. Nende teemad on hästi kodeeritud ja kiiruse jaoks optimeeritud, nii et iga veeb, mis on kasutanud edukat teemat, saab laadida ülikiirelt. Nad on WPX-i ametlikult soovitanud hostimisteenuseid.

3. Suurepärased klientide arvustused Trustpilotis

Trustpilotis, mis on veebisait, kus kliendid saavad anda tagasisidet konkreetse ettevõtte kohta, leiate 99% positiivset tagasisidet WPX-i hostimise kohta. Kokku on 194 arvustust ja 194 arvustuse 99% positiivne arv on WPX-i hostimise jaoks tõesti suur asi.

WPX-i klientide klientide arvustused Trustpilotis

Enne WPX-i hostimise ostmist saate soovi korral lugeda kõiki ülevaateid. Kliki siia et lugeda kõiki Trustpiloti tegelike klientide arvustusi.

Vaadake, mida erinevad WordPressi veebisaitide omanikud WPX-i hostimise kohta ütlevad:

4. Tasuta SSL-sertifikaadid

Pole tähtis, kui palju veebisaite te WPX-i hostimises hostima hakkate, pakuvad nad kõigile teie veebisaitidele, mida hostitakse WPX-is, tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaadi.

5. Tasuta veebisaidi ülekandmine

Kui teil on juba veebisait, mida majutatakse mõnel teisel veebimajutusteenuse pakkujal, siis ei pea te muretsema veebisaidi ülekandmise pärast. WPX Hosting pakub oma kliendile veebisaidi ülekandmise teenust tasuta.

6. Pakub SSD salvestusruumi

WPX Hosting pakub teie veebisaidi andmete jaoks SSD-salvestust, mis aitab teie veebisaidil kiiresti laadida, samal ajal kui teised hostid pakuvad teie veebisaidi andmete salvestamiseks tavapärast salvestusruumi..

7. Veebisaidi automaatne varundamine

Juhul, kui olete oma olulised veebisaidi lehed või postitused kustutanud või teie veebisaidil tekkis häkkimise probleem, saate WPX Hostingi abil oma veebisaidi andmeid hõlpsalt taastada. WPX Hosting hoiab teie veebisaidi varukoopiaid ainult viimase 28 päeva jooksul. Kui teil on vaja varukoopiaid rohkem kui üks kuu, pole see WPX-i hostimisel võimalik. Tavaliselt ei vaja keegi vanade kuupäevade varukoopiaid.

8. Tasuta pahavara eemaldamine ja DDoS-kaitse

On vaja kaitsta oma veebisaiti pahavara ja DDoS-i rünnakute eest. Kui saate neid teenuseid kolmandatelt osapooltelt, maksab see teile midagi $ $ $, samas kui WPX Hosting pakub tasuta tarkvara skannimis- ja eemaldamisteenuseid ning DDoS-i kaitset.

9. 30-päevane raha tagasi garantii

WPX Hosting pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Kui te pole ühegi WPX-i hostimisteenusega rahul, saate täieliku tagasimakse, kui tühistate nende teenuse 30 päeva jooksul pärast WPX-i hostimise ostmist.

Hankige WPX-i majutamine musta reede pakkumisega

WPX-i hostimise lõppsõnad Must reede 2019

Selles artiklis oleme jaganud maksimaalse WPX-i hostimise musta reedese allahindluse aastaks 2019. Loodan, et teile meeldis minu artikkel ja teile meeldis WPX-i hostimine meie soodushinnaga. Kui teil on mingeid mõtteid meie WPX-i majutamise musta reede kokkuleppe kohta, siis palun andke meile sellest teada, kommenteerides allpool kommentaaride jaotist.

Vaadake neid populaarseima musta reede veebimajutuspakkumisi:

 • WP mootori musta reede pakkumised – (42% soodsamalt)
 • Bluehost Black Friday pakkumised 2019 – (70% soodsamalt)
 • Hooratas Must Reede 2019 – (3 kuud tasuta majutamine)
 • HostGator Cyber ​​esmaspäeva pakkumised – (70% soodsamalt)
 • InMotioni veebikülastuse esmaspäeval müük – (34% soodsam)
 • GreenGeeksi musta reede müük – (75% soodsam)
 • HostPapa musta reede sooduspakkumised – (1 dollar kuus)
 • SiteGround Hosting musta reede pakkumised – (75% soodsamalt)
 • Dreamhosti musta reede pakkumised 2019 – (80% soodsamalt)
 • A2-i veebikülastuse esmaspäevamüük 2019 – (67% soodsamalt)
 • iPage’i hostimine must reede – (85% soodsamalt)
 • Hostingeri musta reede pakkumised – (90% soodsamalt)
WPX-i hostimine Musta reede pakkumised 2019
 • WPX-i hostimine Musta reede müük

 • WPX-i hostimise küber esmaspäeva pakkumised

 • WPX-i hostimise allahindlus

5

Kokkuvõte

Saate WPX-i majutuse 95% soodushinnaga või 3-kuulise hostimise tasuta aastase tellimusega, kasutades meie tehingulinke.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me