11 فایروال برنامه وب برای مقایسه امنیت تجارت آنلاین شما

حملات سایبری امروزه متداول است.


برای محافظت از برنامه های وب در برابر بدافزارها یا حملات دیگر ، به طور خلاصه به یک فایروال برنامه وب یا WAF احتیاج دارید. WAF ها ، به شما در محافظت از برنامه های وب خود در برابر حملات کمک می کنند تا بتوانید یکپارچه کار کنید.

بسیاری از فایروال های برنامه وب برای انتخاب وجود دارد. در این مقاله ، ما آنها را به لیستی از بهترین خدمات WAF موجود در بازار محدود می کنیم.

فایروال وب سایت Sucuri

هنگامی که می آید به لیست مقایسه فایروال وب ، Sucuri وب سایت فایروال یک مدعی جدی است. این محافظت در برابر هکرهایی که سعی در سوء استفاده از 10 آسیب پذیری برتر OWASP ، از جمله SQLi ، XSS و CSRF دارند ، ارائه می دهد..

همچنین شامل کاهش حملات انکار توزیع خدمات (DDoS) است که با نظارت مداوم همراه است. فایروال وب سایت Sucuri رهگیری و بازرسی همه ورودی ها سایت درخواست HTTP / HTTPS.

اگرچه قوانین سفارشی را ارائه نمی دهد ، اما سیاست واکنش سریع برای آن دارد آسیب پذیری های صفر روزه. همانطور که و هنگامی که این آسیب پذیری عمومی می شود ، مهندسان Sucuri محیط شما را برای جلوگیری از حملات در تلاش برای سوء استفاده از این آسیب پذیری قرار می دهند..

AppTrana

AppTrana اسکن ، فایروال های برنامه کاربردی وب ، CDN ، و سرویس های مانیتورینگ را با یک راه حل ترکیب می کند. این تهدیدات لایه برنامه ، از جمله آسیب پذیری های OWASP Top 10 و Zero-Day را شناسایی می کند ، دارایی های وب را تسریع می کند و در برابر سوءاستفاده ها محافظت می کند و قواعد مدیریتی را به صورت مداوم فراهم می کند تا از خطرات جدید و بردارهای تهدید جلوگیری کند..

نظارت در زمان واقعی همچنین برنامه های وب را از حملات DDoS و BOT محافظت می کند.

آنچه که برای مشاغل کوچک و بزرگ مفید است این است که WAF نه تنها از آسیب پذیری های همگام سازی با اسکن برنامه های وب استفاده می کند ، بلکه فعالیت هکرهای موجود در برنامه را نیز یاد می گیرد تا الگوهای جدید حمله و روش های شناسایی و محافظت در برابر آنها را کنترل کند..

Cloudflare WAF

هنگامی که صحبت از مقایسه فایروال برنامه وب است, Cloudflareهوش جمعی یک ویژگی مفید برای بررسی است. غیر از OWASP 10 محافظت از قوانین و قوانین سفارشی ، این WAF در نظر گرفتن قوانین سفارشی برای همه مشتری ، در صورت لزوم. این در واقع به این معنی است که وب سایت شما از سایر سایت ها نیز از امنیت امنیتی برخوردار است.

این در واقع به این معنی است که وب سایت شما از سایر سایت ها نیز از امنیت امنیتی برخوردار است.

این شرکت برای انواع جدیدی از آسیب پذیری ها اینترنت را رصد می کند و مهندسان آنها برای مطالعه هر یک از قوانین سفارشی به بهترین وجه مشکل را بررسی می کنند..

Cloudflare ادعا می کند که یک میلیون دامنه را تأمین می کند و از این رو داده های زیادی در مورد امنیت امنیتی و چگونگی تأثیر آن در تجارت یا مشتریان خود دارد..

AWS WAF

درست مانند سایر خدمات خدمات وب آمازون (AWS) ، فقط آنچه را که برای آنها استفاده می کنید پرداخت کنید WAF. این حملات استاندارد Layer 7 را که به خطر بیاندازد امنیت و یا در دسترس بودن برنامه را مسدود می کند.

علاوه بر این ، فایروال AWS می تواند یا در برنامه بارگذاری بالانس (ALB) یا Amazon CloudFront مستقر شود.

از مزایای استفاده از این WAF می توان به فیلتر ترافیک (بر اساس آدرس های IP ، هدرهای HTTP ، بدنه HTTP یا رشته های URI) ، ادغام و پشتیبانی ابر AWS و تحلیلی در زمان واقعی اشاره کرد..

AWS WAF یک راه حل ایده آل برای افراد و مشاغل که مایل به مدیریت WAF خود در داخل کنسول مدیریت AWS هستند.

Akamai WAF

آکامایی دیوار آتش برنامه Kona Web خطر سرقت داده ها ، خرابی و سایر نقض های امنیتی را کاهش می دهد. این نظارت در زمان واقعی ، همچنین باعث می شود تا شاهد حوادث امنیتی باشیم تا مدیران بتوانند بر این اساس اقدامات لازم را انجام دهند.

این برنامه از حملات متداول مبتنی بر وب که از Injection ، Cross-Site Scriptting و اجرای پرونده مخرب استفاده می کنند ، محافظت می کند. با این حال ، حفاظت از DDoS با WAF همراه نیست و به عنوان یک سرویس اضافی در دسترس است.

Akamai همچنین تعداد بیشماری از راه حل های عملکرد وب سایت نیز ارائه می دهد که شامل شبکه تحویل محتوا (CDN) ، تسریع وب و موبایل و مدیریت ترافیک.

Qualys WAF

فایروال برنامه وب Qualys مقیاس پذیری و قابلیت مدیریت در مجموعه محصولات خود را ترکیب می کند. این راه حل ابری نه تنها از بهره برداری OWASP محافظت می کند بلکه می تواند تحت یک کنسول نیز مدیریت شود که از اسکن برنامه وب و ماشین های مجازی آنها نیز پشتیبانی می کند..

Qualys WAF همچنین برای یافتن آسیب پذیری ها و ترمیم آنها در هنگام توقف حملات ، با راه حل اسکن برنامه وب یکپارچه شده است.

در بازار خدمات وب آمازون (AWS) موجود است و برای هر دو مستقر می شود ابر عمومی و خصوصی برنامه های وب علاوه بر این ، این برنامه بررسی های سلامتی برنامه وب و متعادل سازی بار بار سرور را برای افزایش دسترسی و عملکرد ارائه می دهد.

WAF برای هر تجارت آنلاین ضروری است از تهدیدات آنلاین واقعی محافظت کنید برای تجارت و ایمنی مشتری. امیدوارم در بالای لیست فایروال برنامه وب به شما کمک کند تا برنامه های وب خود را انتخاب کنید.

True Shield WAF توسط SiteLock

فایروال برنامه وب محافظ واقعی یک سرویس سریع WAF برای تنظیم سریع و آسان است. به راحتی می توانید طی 5 دقیقه پس از تماس با SiteLock آن را تنظیم کنید. این یک سرویس CDN است که به بازدید کنندگان امکان می دهد از سایت 50٪ سریعتر از سایر سایتها استفاده کنند.

True Shield همچنین از محافظت SEO برای محافظت از تلاشهای SEO در برابر نرم افزارهای مخرب استفاده می کند. بنابراین موتورهای جستجو در سایت شما بدافزار پیدا نمی کنند. از این رو آن را مسدود نمی کنم. علاوه بر این ، بسیار دقیق است و شما را از حملات سایبری با دقت 99.99 درصد محافظت می کند.

True Shield مجهز به سه بسته ، True Shield Basic ، حرفه ای True Shield و True Shield Premium است. همه این بسته ها مزایای خاص خود را دارند ، اما بسته بندی پریمیوم که با قیمتی کمی بالاتر می آید بهترین قیمت در میان آنها است.

F5 پیشرفته WAF

محافظت پیشرفته فایروال وب F5 ژنرال WAF بعدی است. طبق آنچه ادعا می كنند ، می تواند در مقابل حملات بسیاری از WAF های دیگر كه آنها موفق نمی شوند ، شناسایی و محافظت كند. علاوه بر این ، این نرم افزار Machine را به شما کمک می کند تا از وب سایت و برنامه های وب خود محافظت کنید.

این SDK ضد ربات موبایل برای محافظت از برنامه های تلفن همراه در برابر حملات وب به کمک تجزیه و تحلیل رفتاری است. این دارای رمزگذاری داده درون مرورگر برای محافظت از داده های استخراج بدافزار و امنیت پروتکل REST / JSON، XML، GWT API.

F5 WAF یک دیوار آتش عالی برای محافظت از وب سایت شما در برابر حملات متفرقه است. با کمک موتور نسل بعدی ضد بدافزار و موتور حمله سایبری ، یک سرویس WAF بسیار مناسب و مناسب است.

والارم

پیشرفته ابری WAF بومی برنامه های وب خود را از XSS ، XXE ، SQL Injections ، RCE و سایر تهدیدات OWASP محافظت می کند. این سرویس کاملاً خودکار است که نیازی به تنظیمات دستی ندارد.

این سرویس قابل اعتماد با گره های فیلتر سریع و قوی است. این پشتیبانی از پشته فن آوری های مدرن مانند Docker ، Kubernetes و WebSockets را ارائه می دهد ، که توسط کادر ابزار DevOps بیشتر مدیریت می شود. همچنین از یادگیری ماشینی برای مسدود کردن حملات با محافظت از تهدید در زمان واقعی و گزینه های مختلف استقرار استفاده می کند.

به طور کلی ، پیشرفته ابر بومی یک فایروال برنامه وب با ویژگی بالا است تا با تهدیدات بالا با تهدیدهای مختلف مقابله کند.

علوم مجازی WAF

علوم مجرد کامل ابر بومی است برنامه وب Firewall یک سرویس WAF ترکیبی و چند ابر است. استقرار آسان و مدیریت سریع آن را به یک سرویس WAF کاربر پسند و قابل اعتماد تبدیل می کند. با 32000 محافظت از برنامه در هر ماه ، این یک دیوار آتش محبوب برنامه در بازار است.

پشتیبانی آسان DevOps برای مراقبت از مسائل اساسی عملیاتی تمرکز دارد و بر سایر تهدیدات تمرکز دارد. ماژول عامل دوگانه نسل بعدی به تنظیم سریع و بدون تأثیرگذاری در عملکرد کمک می کند. علاوه بر این ، یک ابزار ابزار DevOps برای دید تیمی متقابل و یک پس زمینه تحلیلی قدرتمند برای هر نوع محافظت در برابر تهدید وجود دارد..

تک علوم WAF هر کجا که برنامه شما کار می کند کار می کند. از کد درون برنامه ها ، به عنوان cloud WAF ، از سرورهای وب و ظروف یا دروازه های API اجرا می شود. علاوه بر این ، پیکربندی SmartParse که نیازی به نگهداری دستی ندارد.

در سال 2019 Gartner Magic Quadrant به عنوان یک بیننده اهدا می شود. این یکی از بهترین WAF خودکار با دقت بالایی در محافظت از برنامه های وب است.

Imperva WAF

ایمپروا فایروال برنامه وب دیگر که درخواست ها را برای برنامه شما تجزیه و تحلیل می کند و حملات را مسدود می کند. این برنامه از برنامه های کاربردی در ابر و محل استفاده می کند. با داشتن سیاست های امنیتی عالی و مدیریت ، می توانید با اطمینان کامل برنامه های خود را با محافظت کامل مهاجرت کنید.

می توانید Imperva را در AWS و Azure ، as و Cloud WAF یا در محل مستقر کنید. بنابراین استقرار انعطاف پذیر است و نیازهای کاربر را با سطح خدمات و امنیت خاصی متناسب می کند.

Imperva در برابر تهدیدات مهم مانند اسکریپت کراس سایت ، تزریق SQL ، دسترسی به منابع ، درج پرونده از راه دور ، تهدید خودکار 10 یا بالاتر از 20 و سایر تهدیدهای OWASP محافظت می کند. تیم تحقیقاتی آنها همیشه مواظب تهدیدهای جدید بوده و این قانون را بر این اساس به روز می کند. علاوه بر این ، از گزارش گرافیکی استفاده می کند ، بنابراین می توانید وضعیت امنیتی برنامه وب خود را به راحتی درک کنید.

Imperva با استفاده از تجزیه و تحلیل دایرکتوری ها ، نشانی های اینترنتی و ورودی های کاربر ، از اثبات برنامه پویا برای تشخیص حملات استفاده می کند. سپس با بررسی تخلفات کلی در برنامه ، نتایج مثبت کاذب را با اعتبار سنجی حمله مرتبط به حداقل می رساند. هر دوی اینها برای محافظت و انسداد هرگونه حمله به برنامه شما ترکیب شده اند.

بسته بندی کردن

WAF برای محافظت در برابر تهدیدات آنلاین در زمان واقعی برای تجارت و امنیت مشتری ضروری است. امیدوارم لیست بالا به شما کمک کند تا یکی از برنامه های وب خود را انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map