نامه های الکترونیکی جزئی از ذات روند کار شرکت شما هستند ، خواه بخواهید با مشتریان ، چشم اندازها یا کارمندان خود ارتباط برقرار کنید.


ایمیل شما روشی حرفه ای برای ارائه محصولات و خدمات برند شما ، اطلاع رسانی به مشتریان در مورد پیشنهادات و معاملات است. همچنین ممکن است حاوی اطلاعات حساسی مانند جزئیات حساب بانکی ، شماره کارت اعتباری ، مذاکرات تجاری و موارد دیگر باشد.

بنابراین ، شما هرگز نمی خواهید که خطر از دست دادن اطلاعات ایمیل خود را داشته باشید. با این حال ، ایمیل ها اولین هدف از کلاهبرداران سایبری برای دسترسی به داده های خصوصی شرکت شما از طریق حملات فیشینگ و هرزنامه ها هستند.

کمپین های فیشینگ هم از نظر پیچیدگی و هم از نظر حجم در حال افزایش هستند. چنین حملاتی یکی از مهمترین دلایل بروز حوادث امنیتی و نقض اطلاعات است. آ گزارش توسط Verizon می گوید تقریباً 1/3 از کلیه موارد نقض داده ها در سال 2019 شامل فیشینگ است.

هدف از این حملات سایبری استفاده از ایمیل های مبدل به عنوان سلاح آنها برای فریب گیرندگان در نظر گرفتن این پیام برای آنها مفید است. به عنوان مثال ، پیام ممکن است درخواست بانک خود را در رابطه با اعتبار بانکی آنها ، یک کلیک برای بارگیری پیوست شرکت خود ، فوریت تحمیل و موارد دیگر بخواند..

تأثیر کلاهبرداری فیشینگ در یک تجارت چیست?

مشاغل سراسر جهان از نظر پول ، اعتبار ، جریمه های نظارتی و موارد دیگر متحمل ضرر زیادی می شوند. حتی بزرگانی مانند فیس بوک و گوگل با تکه های امنیتی بی عیب و نقص در مجرمان سایبری نفوذ کرده و میلیون ها دلار از دست داده اند, این گزارش را بررسی کنید.

انگیزه چنین کلاهبرداری ها فقط به سرقت فقط پول خلاصه نمی شود ، بلکه چیز دیگری حتی مهم تر است – داده ها.

بیایید عواقب شدید آن بر مشاغل را دریابیم.

خسارت اعتبار

پایه و اساس کار شما با اعتماد بین شما و مشتریان ساخته شده است. آنها به اطلاعات خود به شما اعتماد دارند. اما وقتی کلاهبرداری فیشینگ اتفاق می افتد ، تمام اطلاعات شما در معرض نمایش قرار می گیرد ، از جمله نام تجاری و مشتریان.

در نتیجه ، اعتماد آنها به شرکت شما را تضعیف می کند. این امر بر درک برند شما از نظر مشتریان ، شرکا و حتی کارمندان شما تأثیر می گذارد. از این رو ، ارزش نام تجاری شما کاهش می یابد و درآمد شما نیز همینطور می شود.

جریمه های نظارتی

نهادهای نظارتی ممکن است مجازاتهای شدید مالی را به دلیل حملات فیشینگ در معرض داده های مشتری و کارمند خود در صورت نقض PCI یا HIPAA ، مجازات کنند..

در چنین مواردی ، سازمان ها مجبور هستند میلیون ها دلار برای جبران مشتریان و کارمندان که داده های آنها به سرقت رفته است ، متحمل شوند. آ گزارش می گوید که مشاغل 26 میلیارد دلار در سراسر جهان به دلیل جرم های فیشینگ از سال 2016 تا 2019 از دست داده اند.

از دست دادن مشتری

نقض داده ها به میزان قابل توجهی بر مصرف کنندگان تأثیر می گذارد و آنها را عصبی می کند. آنها شروع به یافتن محصولات یا خدمات دیگر می کنند که احساس امنیت بیشتری دارند. از این رو ، علاوه بر ضررهای پولی ، سازمان قربانی تعداد زیادی مشتری را از دست می دهد.

اکنون ، آنها باید دوباره اعتماد به نفس خود را آغاز کنند ، که به نظر می رسد حتی سخت تر از گذشته است. به همین ترتیب ، این امر بر اعتماد به نفس سرمایه گذاران شما نیز تأثیر می گذارد ، و ارزش شرکت شما را کاهش می دهد. در سال 2018 ، هنگامی که فیس بوک روبرو شد نقض داده, ارزیابی آن 36 میلیارد دلار کاهش یافته است.

از دست دادن مالکیت معنوی

چیزهای بیشتری هم وجود دارد – از دست دادن مالکیت معنوی نیز ویران کننده است.

کلاهبرداری آنلاین و حملات فیشینگ تعداد زیادی اسرار تجاری ، لیست مشتریان ، تحقیقات ارزشمند ، داده های تجزیه و تحلیل ، فناوری مورد استفاده ، ثبت اختراع یا طراحی و موارد دیگر را شامل می شود. چنین اطلاعات حساسی اگر در دست اشتباه نگیرید ، از جهات مختلفی می تواند به طور جدی بر شرکت تأثیر بگذارد.

بنابراین, درباره آن چکار میتونید بکنید?

خوب ، برای جلوگیری از فعالیت های فیشینگ و سایر تهدیدات آنلاین ، گزینه های مختلفی وجود دارد. یکی از راه های محافظت از ایمیل های شما استفاده از نرم افزار مناسب ایمیل ایمنی است. در واقع ، اولین خط دفاعی در شرکت شما باید نرم افزار امنیتی Email باشد. این می تواند ایمیل شما را از هکرها ، ویروس ها و اسپم محافظت کند در حالی که به شما اجازه می دهد بدون هیچ گونه ترسی کار خود را اداره کنید..

بیایید برای کمک به ایمن سازی ایمیل های سازمانی خود ، نرم افزار زیر را بررسی کنیم.

سوفوس

با تعالی و یادآوری تهدیدات آنلاین فردا ساخته شده است, سوفوس یک نرم افزار امنیتی هوشمند ایمیل است. با استفاده از هوش مصنوعی ، می تواند امنیت پیش بینی كننده ای را برای محافظت از ایمیل شما فراهم كند.

ماسهبازی Email Sophos از فناوری برنده جوایز Intercept X که یک شبکه عصبی با یادگیری عمیق است ، استفاده می کند. این نرم افزار قادر است برنامه های ناخواسته و بدافزارهای صفر روز را مسدود کند. با استفاده از فن آوری فوق پیشرفته ضد ransomware و تجزیه و تحلیل رفتاری ، Sophos می تواند حملات ضبط بوت و حتی جدیدترین باج افزار را متوقف کند.

Sophos امنیت URL با زمان کلیک را ارائه می دهد که می تواند اعتبار وب سایت از لینک های ایمیل دریافت شده را قبل از تحویل بازرسی کند. به این ترتیب ، حملات پنهانی را مسدود می کند ، که ویژگی منحصر به فردی است که این نرم افزار ارائه می دهد.

همچنین با استفاده از ترکیبی از تکنیک های تأیید هویت DMARC ، DKIM و SPF ، تجزیه و تحلیل دامنه مشابه ، نمایش نام و چک کردن هدر نامه های غیر عادی ، از محافظت کنندگان فیشینگ در برابر ایمیل های تقلب کننده جلوگیری می کند. این نرم افزار با هشدار ، پیام های مشکوک را قرنطینه ، بلوک و برچسب گذاری می کند. این فیلترهای شهرت IP ، موتورهای ضد ویروس ، ضد اسپم و فیلترهای ایمیل خود را برای تهدیدات آنلاین مستقر می کند.

این برنامه با Sophos Central ، کنسول مبتنی بر ابر ادغام شده است تا به شما اجازه دهد دفاع خود را از تهدیدها مدیریت کنید و سریعتر پاسخ دهید. Sophos Endpoint Protection کامپیوترهای آلوده را بطور خودکار شناسایی و تمیز می کند.

با استفاده از رمزگذاری ایمیل و امنیت نقض پیشرفته داده ها ، از از بین رفتن داده جلوگیری می کند و به شما امکان می دهد تا داده های خود را به طور کامل کنترل کنید. این پیام ها و پیوست ها را اسکن می کند و با یک دکمه افزودنی O365 ایمیل های شما را ایمن می کند. این نرم افزار با ایمیل های شغلی مختلف کارآمد است و می تواند به راحتی با G Suite ، Office 365 ، Exchange 2003+ و غیره به راحتی ادغام شود.

باراکودا

از ایمیل ، داده و کاربران با آنها محافظت کنید ملزومات باراکودا با متوقف کردن تهدیدات پیشرفته مانند باج افزار و نیزه فیشینگ به همراه تهدیدات حجمی از جمله اسپم و بدافزار. این بایگانی ضد انعطاف پذیری مطابق با خط مشی های مربوط به نگهداری ایمیل است.

با تهیه نسخه پشتیبان از Cloud ، می توانید پرونده های خود را از حذف یا فساد محافظت کنید و هر یک از آنها را بدون دردسر بازیابی کنید. فن آوری رمزگذاری و جلوگیری از نشت قوی آن ، داده های حساس شما را کاملاً ایمن نگه می دارد. فیلترهای ورودی آن برای محافظت در برابر تهدیدات ، هر ایمیل قبل از ارسال را شناسایی و ضدعفونی می کند.

باراکودا از تکنیک هایی مانند اسکن ویروس ، آنالیز در زمان واقعی ، امتیاز دهی به اسپم استفاده می کند, چک های شهرت, جلوگیری از پیوند URL و موارد دیگر برای ارائه بهترین حفاظت. مرکز عملیاتی تهدید جهانی 24/7 آن – Barracuda Central دائماً بر روی آسیب پذیری های جدید نظارت می کند و از فناوری های فیلتر استفاده می کند.

Advanced Threat Protection خدمات مبتنی بر ابر Barracuda برای محافظت در برابر بدافزارها ، حملات صفر روزه و سایر تهدیدات است. این موتور از موتورهای تحلیلی چند لایه مانند تجزیه و تحلیل استاتیک ، آنالیز رفتاری و ماسهبازی شبیه سازی شده با CPU برای تشخیص تهدیدات گریز و ناشناخته استفاده می کند.

فیلترهای برون مرزی آن حملات برون مرزی ناشی از داخل شبکه شما را مسدود می کند تا از داده های حساس مشتریان ، کارمندان و شرکای شما محافظت کند. شماره کارت اعتباری رمزگذاری شده ایمن برتر ، داده های HIPAA ، اطلاعات تأمین اجتماعی و سایر اطلاعات حساس آن.

همیشه در حین از بین رفتن اتصال یا قطع سرور همیشه متصل بمانید زیرا پیوستگی پست الکترونیکی Barracuda به شما امکان می دهد از صندوق پستی اضطراری استفاده کنید. این پاسخ حادثه است ، و پزشکی قانونی بینش تهدیدات را فراهم می کند تا سرپرستان بتوانند به کاربران هشدار دهند تا ایمیل های مخرب را حذف کنند.

آوانان

آوانان قبل از دریافت صندوق ورودی شما می تواند تهدیدها را به طور موثر مسدود کند و با امنیت موجود خوب کار کند. این می تواند حفاظت کامل از ایمیل ابری و همچنین سیستم های همکاری را ارائه دهد.

پس از اتمام سیستم امنیتی موجود در رایانه شما ، اسکن تهدیدها را اسکن می کند. این برنامه دفاع در سطح بالا در برابر هک های ایمیل کسب و کار ، حساب های نقض شده و تهدیدات خودی را ارائه می دهد.

هوش مصنوعی توانایی آوانان را دارد تا از روابط پیچیده بین الگوهای ارتباطی ، ایمیل و کارمندان به منظور ایجاد یک پروفایل تهدید آموخت. به این ترتیب ، این نرم افزار تهدیدات آنلاین مربوط به هر سازمان را مسدود می کند.

با استفاده از این نرم افزار ، هیچ تغییری در سابقه MX اتفاق نمی افتد ، به این معنی که هکرها نمی توانند سیستم امنیتی ایمیلی را که استفاده می کنید تشخیص دهند. هنگام کار ، این امکان را به شما می دهد که در هنگام استفاده از برنامه های ابری ، یک تجربه بی وقفه را تجربه کنید. این می تواند تهدیدات مرتبط با برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر ، از جمله Google Drive ، تیم ها و OneDrive را در بر داشته باشد.

MailChannels

دو نوع محصولات امنیتی ایمیلی وجود دارد که در آنها گنجانده شده است MailChannels – فیلترهای خروجی و فیلترهای ورودی.

فیلتر خروجی MailChannels به شما امکان می دهد تا ایمیل های اسکن شده و خروجی را اسکن کرده و سپس آنها را ارسال کنید تا ضمن دستیابی به قابلیت تحویل بهتر ایمیل ، از لیست سیاه IP جلوگیری کنید..

این محصول رله ابر SMTP است که می تواند اسپم ها را شناسایی و مسدود کند. با استفاده از آن ، می توانید مشکلات ارسال ایمیل را به دلیل لیست سیاه IP حذف کنید ، و به طور خودکار اسکریپت ها و حساب های به خطر افتاده را برای امنیت بهتر بسته می کند. این فن آوری با کلاس فیشینگ و ردیابی اسپم در کلاس جهانی پوشانده شده است ، در مورد شناسایی هرزنامه اطلاع می دهد ، پشتیبانی از چند رمز عبور را ارائه می دهد ، جستجوی ورود به سیستم را ارائه می دهد ، به کاربران کنسول های مختلف اجازه می دهد و بینش کلی از ایمیل های ارسال شده را ارائه می دهد.

فیلتر ورودی از MailChannels به شما امکان می دهد صندوق ورودی خود را از فیشینگ ، اسپم ، بدافزار و سایر تهدیدات آنلاین در امان نگه دارید. همچنین این فیلتر اسپم ابری است که با استفاده از cPanel ادغام ساده ای را ارائه می دهد و محافظت چند لایه را ارائه می دهد. این جدیدترین استانداردهای امنیتی مانند SSL / TLS ، DMARC ، DKIM ، SPF و موارد دیگر را دارد. شما می توانید با استفاده از Quarantine Digest ، اسپم های برچسب خورده و گزارش های دقیق را از صندوق ورودی خود مسدود کنید.

MailChannels از یک رابط کاربری ساده ، شهودی و قدرتمندی که با فن آوری های مدرن ساخته شده است استفاده می کند تا به شما امکان دهد تا مخاطبین خود را به صورت کارآمد مدیریت کنید. با بهره گیری از سیستم های مختلف ابری ، 99.99٪ به روز رسانی می کند و در عین حال کمترین نقاط شکست را نیز به حداقل می رساند.

Mimecast

سیستم امنیتی مبتنی بر ابر از Mimecast از شرکت ، مشتریان و کارمندان خود با دفاع در برابر بدافزارهای ورودی ، اسپم ها ، کمپین های فیشینگ نیزه ، حملات صفر روزه و موارد دیگر محافظت می کند. این فناوری ، فن آوری ها ، برنامه ها و خط مشی های نوآورانه را برای شناسایی تهدیدات و مسدود کردن آنها قبل از نفوذ به صندوق ورودی شما ، اعمال می کند.

Mimecast امنیت مبتنی بر سیاست را ارائه می دهد که قادر به ادغام با دروازه ایمن ایمیلی است. این شامل DLP ، کنترل محتوا و رمزگذاری نهایی به پایان از طریق پیام ایمن Mimecast است. این نشانی اینترنتی وب سایت را چک می کند ضمن کلیک بر روی هر پیوندی برای محافظت از داده های شما.

این نرم افزار با پیاده سازی تکنیک های تحلیلی ، ماسهبازی ، و رویکردهای سازگار ، به منظور ممانعت از تهدیدهای احتمالی ، تمام پیوستها را تشخیص می دهد. از ایمنی شما در مقابل نامه های جعل هویت محافظت می کند.

هدف از آموزش آگاهی Mimecast این است که به مردم کمک کند خطرات آنلاین مربوط به خطاهای انسانی را کاهش دهند. امنیت قوی آن می تواند ایمیل های برون مرزی شما را کنترل کند تا از ایمیل 360 درجه محافظت کند. برای ایجاد خطر در مورد ایمیل های ورودی ، این نرم افزار با استفاده از DMARC Analyzer ، محافظت از دامنه را برای محافظت از شرکت شما متوقف می کند..

همچنین از Brand Exploit Protect برای خنثی کردن تقلید برند شما در اینترنت به منظور محافظت از شهرت خود استفاده می کند.

INKY

برای محافظت از تجارت خود در برابر حملات فیشینگ, INKY تهدیدات آنلاین انواع مختلفی را مسدود می کند.

این نرم افزار حفاظت از ایمیل با استفاده از دید رایانه خاص دامنه و یادگیری ماشین برای شناسایی و مسدود کردن ایمیل های فیشینگ قادر به برنامه های حتی میراث الکترونیکی می باشد. اگر از G Suite ، Office 365 یا Exchange استفاده می کنید ، INKY را استخدام کرده و از ایمیل های خود محافظت کنید.

در شناسایی هرگونه ایمیل مشکوک ، این نرم افزار بانرهای هشدار دهنده را بالا می برد و آنها را مستقیماً در ایمیل شما منعکس می کند. به این ترتیب راهنمایی می کند که چنین ایمیل هایی به چه صورت است ، و می توانید در آینده ایمیل های مشابه را بدون پاسخ به آنها نادیده بگیرید.

INKY مبتنی بر ابر برای استقرار بی دردسر است. همچنین می توانید در عرض چند دقیقه به راحتی با Office 365 ادغام شوید. این هشدارهای کاربر پسند – ایمن / مخرب / غیرمعمول را به شما نشان می دهد تا بتوانید ماهیت نامه های ایمیل و چگونگی برخورد ایمن با آنها را درک کنید. استفاده از نرم افزار آسان است و مدیریت فعالیت ها نیز با استفاده از داشبورد ساده است.

به شما امکان بهتر دیدن ایمیل های شما را می دهد. حتی می توانید تعداد ایمیل های ناخواسته یا فیشینگ دریافت شده را ردیابی کنید ، و INKY آنها را هوشمندانه مسدود کرد. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه ارائه شده ، امکان گزارش یک ایمیل خاص فقط با یک کلیک با استفاده از تلفن هوشمند ، رایانه شخصی یا رایانه لوحی است.

امتیاز جایزه

به غیر از استفاده از دروازه های امنیتی ایمیلی ، می توانید نکاتی را برای ایمن ماندن و دریافت کمتر ایمیل های اسپم دنبال کنید.

  • حداقل دو آدرس ایمیل تنظیم کنید – خصوصی و عمومی. برای مکاتبات شخصی خود از ایمیل خصوصی استفاده کنید و آدرس دهی آن برای هرزنامه در فضای مجازی کمی دشوار شود.
  • هرگز به ایمیل های اسپم پاسخ ندهید.
  • روی دکمه “لغو اشتراک” کلیک نکنید. این ممکن است تلاشی برای واکشی آدرس ایمیل فعال شما یا افزایش ایمیل های اسپم باشد.
  • از یک نسخه به روز شده از یک مرورگر وب استفاده کنید.
  • از فیلترهای ضد ویروس یا ضد اسپم استفاده کنید.
  • نرم افزارهای مشتری خود مانند Adobe Reader و Microsoft Office را بطور کامل وصیل نگه دارید.
  • یک فناوری ضد پوستی را بی خطر بکار بگیرید
  • یادگیری روند امنیت سایبر را ادامه دهید و به کارمندان خود آموزش دهید.

نتیجه

نامه های الکترونیکی روشی حرفه ای برای تعامل با مشتریان و کارمندان شما است و ممکن است حاوی اطلاعات خاصی باشد که شما هرگز نمی خواهید از دست بدهید. اما نگران نباشید؛ راهی برای محافظت از آنها وجود دارد. شما نمی توانید مجرمان سایبری را کنترل کنید ، اما می توانید کلاهبرداری فیشینگ ، اسپم ها ، بدافزارها و سایر تهدیدات آنلاین را کنترل کنید. راه حلهای ایمنی ایمیل فوق را برای محافظت درج کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me