6 سناریوی جالب که در آن تجارت هکرهای اخلاقی استخدام می شود

شرط می بندم که اگر شما از چیزی که اصطلاحاً اخلاق هک کردن است نیز آگاه نیستید ، چهره خود را بیان کنید.


حتی ممکن است به این فکر کنید که هک شدن چگونه می تواند اخلاقی باشد. اکنون چنین تصور می کنم ، زیرا اولین باری که در مورد هک اخلاقی آموختم ، دقیقاً همان چیزی است که فکر می کردم.

با این حال:

برای کوتاه کردن یک داستان کوتاه ، هک اخلاقی ، یافتن آسیب پذیری های سیستم های اطلاعاتی و همچنین وب سایت ها با استفاده از تاکتیک های واقعی هک کردن و سپس اجازه دادن به صاحبان شبکه ها ، سیستم های اطلاعاتی یا سایت ها می داند که تنظیمات آنها قابل نفوذ و هک شدن است. انجام همان کارهایی که شما انجام دادید.

وقتی صاحبان وب سایت ها و سیستم های مربوطه از چنین نقاط ضعف و آسیب پذیری مطلع شوند ، با هکرهای اخلاقی اذیت نمی شوند بلکه آنها را به عنوان چک جایزه به آنها می پردازند و حتی آنها را استخدام می کنند تا این سیستم ها غیرقابل نفوذ شوند..

بگذارید چند سناریوی جالب را برای شما نشان دهم که در آن مشاغل هکرهای اخلاقی را استخدام می کنند.

وقتی می دانید وب سایت شما قابل هک است

به وب سایتهایی فکر کنید که اغلب از هکرها بازدید می کنند. و چنین وب سایتهایی می توانند قابل توجه ، متوسط ​​و همچنین کوچک باشند.

متداول ترین روش هکرها این روزها هک کردن یک سیستم و درخواست باج به صورت بیت کوین است.

بنابراین:

فرض کنید وب سایت شما اخیراً مورد حمله هکر شرارت قرار گرفته است و تلاش های موفقی برای سرقت داده ها صورت گرفته است.

با این حال:

خوشبختانه ، این داده ها چندان مهم نبودند. این هیچ ارزش پولی بود ، و می دانید که هکر برای یافتن داده هایی به معنای چیزی باز خواهد گشت ، بنابراین می توانند آن را در Dark Web بفروشند یا از شما باج بخواهند..

در این شرایط ، بلافاصله پس از تلاش هک کردن ، می توانید با برخی از هکرهای اخلاقی معتبر تماس بگیرید و از آنها بخواهید که دیوار آتش بهتری را برای سیستم خود ایجاد کنند..

این هکرها چک های دیگری را نیز انجام می دهند و مطمئن شوید که نقاط ضعف را پر کرده اید.

بنابراین گرفتن هکرهای اخلاقی در تیم شما برای شکست دادن هکرهای کلاه سیاه یکی از مهمترین سناریوهاست.

و حدس بزنید چه?

زوج توییتر به یک هکر پرداخت می کند به سیستم خود وارد شود و ببیند آیا هنوز هم آسیب پذیری وجود دارد.

برای محافظت از دارایی های حداقل محافظت شده

این هذیان رخ داده است که هکرها بعد از وب سایتهایی مانند فیس بوک یا گوگل به این دلیل که اگر هر کدام از آنها را شکار کنند بازی بزرگی است.

شکی نیست که در بسیاری از وب سایتهای بزرگ از جمله ، نقض داده رخ داده است گوگل.

با این حال:

اینها شرکت های میلیارد دلاری هستند و شبکه و سیستم های آنها به راحتی نمی توان به راحتی هکرها را نقض کرد.

به همین دلیل است که از هر تام ، دیک و هری به چنین داستانهایی گوش می دهید. همه افراد با وب سایت کمی معروف ، این روزها ایمیلهای “هک شدن یا بیت کوین” را دریافت می کنند.

در این روزها ، استخدام یک هکر اخلاقی مجاز برای محافظت از کمترین دارایی های محافظت شده مانند وب سایت شرکت یا برنامه وب سایت شما مهم است.

وقتی از جسمی به میزبانی ابر بروید

وقتی می دانید که وب سایت شما روی سرورهای فیزیکی یا “پیش فرض” میزبانی شده است ، شما به خوبی می دانید که وارد شدن به آن آسانی نیست.

دلیلی وجود دارد که ما شاهد افزایش پیکار در هکرهای کلاه سیاه هستیم. دلیل این امر محاسبات ابری است. من اینجا ساده لوح نیستم.

ما می دانیم که رایانش ابری نوآوری شگفت انگیزی است که فاصله بین این شخص و آن سرور را کاهش داده است.

با این حال:

ما همچنین می دانیم که مجازی سازی و برون سپاری فناوری اطلاعات مرزها را محو کرده و گارد را پایین آورده است. سطح تهدیدها افزایش یافته است زیرا اکنون فرزندان مغز شما در مکانی زندگی می کنند که می توانید کنترل کنید ، اما در همه جا وجود دارد.

در چنین شرایطی ، شما حتی به هکرهای اخلاقی نیز احتیاج دارید زیرا با سهولت در محاسبات سطح موضوعات نیز افزایش یافته است.

وقتی تهدید به کلاهبرداری مالی دارید

هک کردن یک بازی یک بعدی نیست. ابعاد زیادی برای هک کردن وجود دارد – درست مثل رشته ها ، و یکی از آنها کلاهبرداری مالی است.

چرا یک وب سایت را هک کرده و داده ها را به فروش می رسانید و یا اینکه صاحب وب سایت را با هدف خرید مجدد داده ها مورد سرزنش قرار دهید ، هنگامی که می توانید مستقیماً حساب های بانکی و داده های کارتهای اعتباری / بدهی را هک کرده و از آنها سوء استفاده کنید.

سازمانها و مؤسساتی که ممکن است تهدیدهای واقعی برای کلاهبرداری مالی داشته باشند ، بانکها هستند.

آیا شواهدی بزرگتر از نیاز یک هکر اخلاقی نسبت به دارندگان حساب بانکی در سرقت پس اندازهای خود وجود دارد?

به سختی هیچ سیستمی از سیستم بانکی آنلاین امن تر است و هنوز هکرها در بسیاری از کشورهای مختلف با موفقیت هک کردن بانک ها را انجام داده اند.

بنابراین بله ، ممکن است شما برای ذخیره دارایی های مالی خود به شخصی احتیاج داشته باشید.

فعال & محافظت از پیشگیرانه

چه کسی دوست ندارد قبل از وقوع حمله را متوقف کند?

چه کسی دوست ندارد وقتی سارقان بیایند آماده شوند?

آره:

همه ما دوست داریم برای محافظت از مشاغل و دارایی های ارزشمند خود ، محرک و پیشگیرانه باشیم.

این چه ارتباطی با هک اخلاقی دارد؟ خوب ، به طور طبیعی و عادت ، هکرهای اخلاقی افرادی هستند که با پیشروی عمل می کنند و نفوذ را به صورت پیشگیرانه متوقف می کنند.

تصور کنید وقتی از هکرها بیشتر انتظار دارید آنها را در آستانه موفقیت کسب و کار خود قرار دهید و تصور کنید که وقتی می بینند سیستم شما 100٪ در برابر تلاش های هک محافظت می کند ، چه احساسی دارید..

نظر بیرونی کمک می کند

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است ، در حالی که شطرنج یا هر بازی دیگری مانند شطرنج بازی می کنید ، این که شخصی که فقط تماشاگر است و بازی نمی کند ، از نظر ظاهری بهتر و متفاوت تری دارد.?

این مرد اغلب حملات آینده و حرکات غیر منتظره را پیش بینی می کند. همچنین ، این مردی است که بازی را از زاویه دیگری می بیند و 101 راه برای چک کردن فوری را می داند.

هکرهای اخلاقی نیز خارج از کشور هستند.

وضعیتی را تصور کنید که در آن نتوانید ضعف سیستم خود را بدست آورید ، اما یک بیرونی می آید و به شما می گوید که “دیوار بیرونی” به راحتی چگونه می توان پایین کشید.

خوب:

دلایل و سناریوهای صحیح وجود دارد که ممکن است شما به یک یا گروهی از هکرهای اخلاقی احتیاج داشته باشید.

تنها وضعیتی که به آنها احتیاج ندارید ، وضعیتی است که نمی توانید آنها را بپردازید زیرا هزینه خوبی دارند. اگر کنجکاو هستید که درباره هک اخلاقی یاد بگیرید ، پس این دوره آنلاین را ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map