چگونه با استفاده از AppTrana امنیت مستمر را برای سایت خود فراهم کنید

پیشگیری جامع و راه حل های امنیتی برای برنامه وب شما.


بر اساس گزارش State of Cybercrime 2017, حملات سایبری تا 2021 سالانه 6 تریلیون دلار هزینه کسب و کار را در پی خواهد داشت. هرچه تلاش های هکری پیچیده تر می شوند ، مشاغل آنلاین نیاز به یک رویکرد جامع برای امنیت سایبر دارند.

بیایید نگاهی گذرا به هزینه نقض داده ها توسط کشور بیاندازیم.

ایالات متحده از نظر نمره بالا ، اما یک چیز روشن است ، نقض داده ها در همه جا.

اگر صاحب مشاغل آنلاین هستید ، پس به یک راه حل امنیتی وب سایت احتیاج دارید که استقرار آن آسان باشد ، محافظت فوری مناسب را با قوانین در حالت بلاک فراهم می کند و درد ناشی از مدیریت مداوم و بروزرسانی ها را از شما می گیرد..

بسیاری از راه حل های مبتنی بر ابر برای آن وجود دارد ، اما در این مقاله به این موضوع می پردازم AppTrana توسط Indusface.

AppTrana یک راه حل کاملاً مدیریت ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه SaaS (نرم افزاری به عنوان سرویس) برای تأمین امنیت برنامه های وب شما است.

AppTrana مورد اعتماد هزاران تجارت جهانی از جمله بیمه اتکایی ، بورس ملی ، زندگی HDFC ، تاتا موتور و غیره است.

این مجموعه راه حل های امنیتی شامل موارد زیر است.

اسکنر آسیب پذیری برنامه

اسکن اولین قدم برای مدیریت یک تجارت امن است.

گارتنر تخمین زده است که بیش از 70٪ تخلفات در لایه برنامه اتفاق بیفتد. هکرها انگیزه بالاتری در هدف قرار دادن برنامه ها برای پایین آوردن فرایندهای مهم کسب و کار دارند.

بسیار مهم است که انواع آسیب پذیری هایی را که هکرها می توانند از آن استفاده کنند پیدا کنید. با AppTrana ، شما ترکیبی از اسکن خودکار و دستی را برای جستجوی مسائل امنیتی رایج از جمله SQLi ، XSS ، CSRF و غیره بدست می آورید..

این دستگاه قادر به انجام یک اسکن خودکار و تست نفوذ دستی برای شناسایی خطرات برنامه است.

فایروال برنامه وب (WAF)

مهمترین مانع در استفاده صحیح از WAF این است که برای حفظ و ارتقاء مهارت هایی لازم است که به طور مداوم وقت گیر است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، در عوض ترجیح می دهید روی محصول و فروش خود تمرکز کنید.

WAF عمومی معمولاً با قوانین استاندارد خارج از جعبه و بدون درک نیازهای کاربردی خاص ارائه می شود. خطرات چنین رویکردهایی عبارتند از:

 • درک کمی از متن برنامه ، بنابراین آسیب پذیری های ویژه برنامه هایی که هکرها می توانند از آنها سوءاستفاده کنند ، محافظت نشده اند.

همانطور که گفته می شود ، امنیت به اندازه ضعیف ترین پیوند است

 • بیشتر اسکنرها هنگام مراجعه به سایتهای جاوا اسکریپت-سنگین / پویا بی اثر هستند.
 • شکاف در آسیب پذیری های منطق کسب و کار فقط با آزمایش قلم قابل مشاهده است. نتایج وارد شده از چنین اسکنرها در ابتدا ناکافی است ، و بیشتر اوقات محافظت در برابر چنین خطرات اساسی توسط اکثر ماژول های WAF به طور دقیق انجام نمی شود..
 • قوانین خارج از جعبه در یک سناریوی ایده آل منطقی هستند. با این حال ، برنامه های کاربردی در دنیای واقعی به دور از ایده آل نیستند ، و منجر به مثبت کاذب زیادی می شوند & منفی های دروغین ، و راه حل را بی اثر می کند.
 • اجرای صحیح WAF نیاز به تنظیم دقیق قوانین استاندارد برای پاسخگویی به نیازهای خاص برنامه دارد ، اما متأسفانه این نیاز به تخصص و وقت زیادی دارد..

AppTrana WAF به این مشکل نزدیک می شود تا درد پیکربندی و مدیریت امنیت برنامه را از مشتری دور کند. این نرم افزار قادر به یادگیری کاربرد بینش های راهنمایی و رانندگی برای محافظت استثنایی است.

خطرات از طریق وصله گیری مجازی WAF کاهش می یابد و این بدان معنی است که نیازی به راه اندازی مجدد برنامه نیست. گزینه های زیر را دارد.

 • قوانین پیشرفته – قوانینی که توسط کارشناسان امنیتی نوشته شده و ضمانت مثبت کاذب صفر دارند.
 • قوانین حق بیمه – قوانین پیچیده ای برای محافظت پیشرفته که ممکن است بر اساس طراحی و رفتار برنامه های فردی ایجاد برخی از حقوق FP باشد. این موارد در حالت ورود به سیستم اعمال می شوند ، برای اطمینان از صفر FP برای برنامه قبل از اینکه در حالت بلوک قرار گیرید ، نظارت و تنظیم می شوید..
 • قوانین سفارشی- قوانین خاص برنامه نوشته شده توسط کارشناسان امنیتی با ضمانت مثبت صفر بر اساس درخواست مشتری.
 • یادگیری مداوم- قابلیت مشاهده 24/7 خطرات فعلی از طریق اسکنر و وضعیت حفاظت از طریق WAF وجود دارد.

حملات تلاش شده که مسدود شده اند ، می توانند ارزیابی شوند ، از جمله آنها از کجا آمده اند و کارهایی را که انجام داده اند ، که بعنوان اطلاعات برای به روزرسانی های بیشتر برای بهبود مداوم انجام می شود.

DDoS Protection

حملات DDoS تهدید بزرگی برای شرکت ها در سطح جهان است. مهم نیست که چه تعداد آسیب پذیری را لکه دار کنید ، همه برای حملات DDoS آماده هستند.

AppTrana مانیتورینگ شبانه روزی و پشتیبانی تخصصی را برای کاهش حملات پیشرفته DDOS فراهم می کند و از در دسترس بودن سایت شما اطمینان می دهد.

با استفاده از ماژولهای WAF و Scanner کاملاً یکپارچه ، تضمین می کند که یادگیری مداوم وجود دارد که در هر دو به اشتراک گذاشته می شود ، و باعث بهبود کارآیی تشخیص می شود. & محافظت در برابر انواع حملات.

و همیشه می توانید یک منطقه خاص یا IP را مسدود کنید تا بلافاصله حملات متوقف شود.

امیدوارم در بالا ایده ای در مورد ارائه خدمات AppTrana ارائه دهم.

در اینجا برخی از ویژگی های اساسی ارائه شده از جعبه ذکر شده است.

 • محافظت فوری در عرض چند دقیقه ، با کامل خرابی صفر در کل انتقال
 • زیرساخت های سازگار با PCI برای امنیت برنامه وب خود ، که برای ترابایت داده ها به صورت یکپارچه قابل دستیابی است
 • محافظت از امنیت بلافاصله از طریق تکه های مجازی ایجاد شده توسط کارشناسان و دید ریسک شبانه روزی

با AppTrana شروع کنید تا ببیند چگونه کار می کند شما می توانید محاکمه را بدون ارائه کارت اعتباری شروع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map