چهار نکته مهم برای ایمن سازی ساعت هوشمند

وقتی اتخاذ می کنید ابزارهای پیشرفته فناوری در زندگی شما ، پس ما نیز باید ضرورت نگهداری و را درک کنیم امنیت دستگاه.


برای تهیه این کار باید چندین کار انجام شود بهترین محافظت برای دستگاه شما ، اما اگر شما فقط نیاز اصلی تجهیزات هوشمند خود را درک کرده باشید ، پس روش مدیریت نگهداری و امنیت برای شما خیلی سخت نخواهد بود.

ساعتهای هوشمند گزینه اسباب بازی بسیار خوبی برای کسانی است که امیدوارند جذابیت های پوشیدنی را با قابلیت دستگاه سطح بعدی ارائه دهند.

آنها سلامت شما را ردیابی می کنند ، به شما کمک می کنند جلسات خود را به خاطر بسپارید و — به طور معمول – زمان را بگویید. با این حال ، دقیقاً مانند هر اسباب بازی دیگر امروزه ، وجود دارد نگرانی های امنیتی که باید از آن آگاه باشید.

پس از برخی تحقیقات درمورد نگرانی های امنیتی ساعت هوشمند ، یک مدرس دانشگاه انستیتوی فناوری استیونز دریافتند که دسترسی کامل و غیر مجاز به برنامه نویسان و هکرها امکان پذیر است پین ATM را از ساعت های هوشمند سرقت کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این بود که بسته های اطلاعاتی که بین ساعت هوشمند شما و تلفن هوشمند شما رد و بدل می شود را خرج کنید.

صدا ترسناک?

شکی نیست که امنیت داده ها ضروری است. بنابراین ، در اینجا چند توصیه اساسی در مورد امنیت ساعت هوشمند وجود دارد تا ساعت هوشمند شما شما را نسازد بی دفاع در برابر هکرها.

تلفن هوشمند خود را سپر کنید

این واقعیت است که امنیت ساعت هوشمند با امنیت تلفن هوشمند شما شروع می شود. طبق تحقیقات و تجزیه و تحلیل های یک مدرس در موسسه فناوری استیونز ، آنها دریافتند که بزرگترین نقطه خطر در مورد سرقت پین ATM پیوند ارتباطی است که ما بین تلفن های هوشمند و ساعت هوشمند معتقد هستیم.

علاوه بر این ، هکرها معمولاً حتی برای سرکشی کردن اطلاعات حتی لازم نیست که به هر دو نفوذ کنند – فقط باید به یکی دسترسی داشته باشند.

ساده ترین مسیر برای ورود شخص دیگری به تلفن هوشمند شما از طریق برنامه های جعلی است. این بیشتر در تلفن های هوشمند که Android کار می کنند غالب است ، با این حال تلفن های هوشمند که در حال اجرا هستند کاملاً ایمن نیستند.

یک دستورالعمل عمومی این است که به برنامه هایی که در Google Play Store یا iOS App Store فروخته می شوند ، پایبند باشید. کاوش باورپذیری و اعتماد به نفس برنامه های کاربردی قبل از بارگیری آنها در دستگاه خود. همچنین ، در صورتی که کاربر iOS هستید ، تلفن هوشمند خود را به زندان می اندازید – در حالی که شما آزاد می شوید – همچنین می تواند به دلیل باز شدن برخی افراد شود سردردهای امنیتی.

مرتباً نرم افزار Smartwatch خود را به روز کنید

توسعه دهندگان به روز رسانی های اخیر را برای کاربران ارائه می دهند ، و یک چیز قابل توجهی وجود دارد دلیل پشت آن نه تنها آنها این کار را به منظور افزایش عملکرد یک برنامه یا سیستم عامل انجام می دهند ، بلکه باعث می شوند که عملکرد آنها نیز بهبود یابد. نقص امنیتی خطرناک.

در حالی که می تواند شما را آزار دهد که در حالی که ساعت هوشمند یا برنامه شما مجدداً راه اندازی شود باید 30 ثانیه صبر کنید ، اما می تواند شما را از گذراندن ساعات برای معامله با هکرهای فریب دهنده خلاص کند..

با اطلاعات مربوط به تناسب اندام خود مراقب باشید

هکرها تنها مجرمین امنیت ساعت هوشمند نیستند – تبلیغات حامی مالی و آژانس های بیمه نیز می توانند این کار را انجام دهند. سازمان ها به طور مرتب اطلاعاتی را در مورد خریداران با هدف مشخص برای اطلاع از قیمت گذاری و بازاریابی خود خریداری می کنند.

این موضوع بسیار خسته کننده است تناسب اندام و امنیت داده های بهداشتی. ساعت های هوشمند می توانند منبعی باشند که می توانید حجم عظیمی از داده ها را در مورد خود داشته باشید.

به عنوان مثال ، اگر دفتر بیمه می بیند که شما ناراحتی قلبی دارید ، یا اینکه مقدار زیادی چربی خیس خورده اید ، ممکن است آنها را با حق بیمه نامطلوب به شما ضربه زده و یا در وضعیت بدتر ، آنها بتوانند اصلاً از شما محافظت کنند..

قبل از استفاده از هر برنامه تناسب اندام ، باید بررسی کنید تنظیمات امنیتی. آنچه را که به صورت عمومی به اشتراک گذاشته می شود انتخاب کنید به همین ترتیب ، استفاده از نام مستعار به عنوان نام کاربری را در نظر بگیرید تا روز به روز مصرف سدیم به شما وصل نشود.

تنظیماتی را که از سرقت محافظت می کند فعال کنید

جدای از خطرات دیجیتال برای دستگاه شما ، همیشه باید این واقعیت را به یاد داشته باشید که شخصی می تواند ساعت هوشمند یا دستگاه هوشمند شما را مستقیماً از شما سرقت کند و سپس آنها به راحتی و بدون محدودیت می توانند به داده های شما دسترسی پیدا کنند.

شرکت های سازنده ساعت هوشمند از این احتمال بسیار آگاه هستند. به همین دلیل بسیاری از مشاغل تنظیمات امنیتی را برای محافظت از سرقت در شما ایجاد کرده اند.

مثلا, قفل فعال سازی اپل در دستگاه — شما را از فرصت های سرقت دور نگه می دارد و به کسی اجازه نمی دهد Apple Watch خود را با هر دستگاهی که توسط صاحب نظر تأیید نشده است جفت کند..

ساعت های هوشمند مختلف ویژگی های خاص خود را برای این کار دارند ، بنابراین صرف نظر از اینکه ممکن است نام ویژگی امنیتی چیست ، باید همه چیز را بدانید و آن را فعال کنید. بهترین امنیت ساعت هوشمند شما!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map