10 نوع محتوا برای تقویم محتوای وبلاگ نویسی خود را تقویت کنید

قرار است این ماه چه کار کنید؟?


وبلاگ نویسی, بله من می دانم که می خواهید پست های قاتل جدید بیشتری را به وبلاگ خود اضافه کنید. اما آیا شما برنامه ای از کارهایی را که می خواهید در این ماه به اتمام برسانید ، دارید یا اینکه مواردی را که باید انجام شود انجام دادید.?

شما می پرسید که چرا باید تقویم محتوای وبلاگ نویسی خود را برنامه ریزی کنم?

به وبلاگ نویس ایده آل خود فکر کنید ، و من مطمئن هستم که او تقویم محتوای بلاگر خود را ایجاد می کند تا از یک ماه دیگر اطلاعات بیشتری کسب کند.

یک تقویم محتوا دارای چندین مزیت است و شما باید برای ایجاد تقویم محتوای وبلاگ نویسی خود تلاش کنید. با یک طرح عالی ، می توانید تمام کارهای خود را به روشی برنامه ریزی شده و سازمان یافته انجام دهید.

تقویم محتوا باعث می شود شما آماده شوید تا در جدول زمانی جدول زمان بندی کنید. بنابراین شما قادر خواهید بود وظایف خود را در زمان معین انجام دهید. ایجاد تقویم محتوای وبلاگ نویسی شما را رقم می زند حرفه ای تر.

یکی از بهترین قسمت های تقویم محتوای وبلاگ نویسی این است که می توانید کارهای بزرگتر را به قطعات کوچک شکسته و بدین ترتیب انجام و مدیریت آسان می شود..

اگر می خواهید یک وبلاگ نویس موفق باشید ، باید یک برنامه ریز عالی باشید و وبلاگ نویسی خود را برای دستیابی به اهداف بیشتر برنامه ریزی کنید.

1. لیست

لیست ها عالی هستند و همواره باعث ترافیک بیشتر سایت شما می شود.

مخاطبان همیشه آماده نگاه شما هستند 10 مورد برتر یا 20 برتر نکات مربوط به بلاگ نویسی یا این نوع لیست های دیگر.

هر وبلاگ نویس برتر ، بازاریاب اینترنتی ، کارآفرین یا تأثیرگذار لیست بیشتری از محتوای وبلاگ نویسی خود را برای گرفتن ترافیک بیشتر دارد.

تقریباً در هر وبلاگ نویسی لیست هایی در پست های وبلاگ خود وجود دارد. لیست هایی از سلامتی ، فناوری ، وبلاگ نویسی و تقریباً در هر نوع وبلاگ مشاهده خواهید کرد.

اگرچه این پست که هم اکنون در حال کار بر روی آن هستم نیز یک وبلاگ لیست است که شامل ده نوع محتوا برای تقویت تقویم محتوای وبلاگ شما است.

بنابراین اگر می خواهید تقویم محتوای وبلاگ نویسی خود را ایجاد کنید ، حتماً لیست ها را درج کنید و اگر تقویم وبلاگ نویسی خود را قبلاً ایجاد کرده اید ، لیست هایی را به آن اضافه کنید.

2. مصاحبه

مصاحبه ها یکی از عالی ترین راه های ارتباط با افراد همفکر در صنعت وبلاگ نویسی است. وقتی مصاحبه هایی را در وبلاگ خود قرار می دهید ، احتمال تعامل و پاسخ بیشتر مخاطبان شما افزایش می یابد.

شما باید حداقل یک مصاحبه در هر ماه در وبلاگ خود داشته باشید.

به من اعتماد کنید که نتایج عالی خواهد بود.

از متخصصان دعوت کنید تا ایده های خود را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارند و اگر برای مصاحبه از دیگر وبلاگ نویسان دعوت شده اید ، برای مشارکت تلاش کنید.

این به شما در ایجاد روابط سالم با متخصصان کمک خواهد کرد. مردم وبلاگ شما را حفر می کنند تا به آن دسته از وبلاگ نویسان که مصاحبه به شما داده اند گوش دهند.

شما می توانید این ایده را بیشتر انجام دهید و بر اساس نظرات رهبران صنعت در مورد یک موضوع مشترک ، پست های گردآوری ایجاد کنید ، برای مثال ، وبلاگ نویس مد شماره 1 خود را به اشتراک گذاشت. نکات مد در این گردهمایی.

مردم همیشه آماده شنیدن حرفه ای های برتر صنعت خود هستند و وقتی این کار را از طریق مصاحبه های خود امکان پذیر می کنید ، آنها مشتاقانه منتظر پست وبلاگ مصاحبه بعدی شما هستند که منجر به تعامل و ترافیک بیشتر می شود..

3. ایجاد محتوا

محتوا پادشاه است ، و فکر می کنم اهمیت و ضرورت وصیت نامه های با کیفیت نیز در آینده یکسان باقی بماند. تقریباً خواهد بود دستیابی به موفقیت بدون محتویات با کیفیت غیرممکن است.

اگر در یک کار بازاریابی محتوا هستید ، هیچ چیز بدون محتوای با کیفیت نیست. و اگر می خواهید موفقیت بیشتری کسب کنید ، به من اعتماد کنید باید روی کیفیت محتوا کار زیادی کنید.

تولید محتوا یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش بهره وری است. وقتی تلاش می کنید محتوای اصلی و با کیفیت را به وبلاگ خود اضافه کنید ، واژگان خود را تقویت می کنید.

نوشتن برای وبلاگ شما خوب است و اگر امروز نمی خواهید یک وبلاگ بنویسید ، به این معنی نیست که نباید بنویسید. روزانه حداقل 1000 کلمه بنویسید و نتایج را مشاهده کنید ، بدون شک بهره وری و کیفیت شما افزایش می یابد.

4. اخبار صنعت

مخاطبان و خوانندگان شما دوست دارند آخرین اخبار صنعت را از شما بشنوند. صنعت وبلاگ نویسی به اندازه کافی بزرگ است و بنابراین ، تعداد اخبار نیز بسیار زیاد است.

با جدیدترین اخبار ، فید اجتماعی خود را به روز کنید تا بتوانند تلاشی برای پیشبرد جریان داشته باشند. حداقل می توانید حداقل یک ماه با اخبار صنعتی مستند و تحقیق شده عالی همراه باشید.

اگر به نوعی شغل بازاریابی اینترنتی هستید ، پس باید تلاش کنید تا علاقه مشتری خود را تجزیه و تحلیل کنید تا اخبار مربوط به صنعت را به آنها ارائه دهید.

5. سئو

تا حد امکان بر روی سئو وبلاگ خود کار کنید و همچنین محتوا با کیفیت را در زمینه رانندگی بیشتر برای مخاطبان خود فراهم کنید.

وبلاگ نویسان همیشه به دنبال کلمات کلیدی مورد نظر هستند ، و اگر در کشف این کلمات کلیدی به آنها کمک کنید ، آنها دوباره و دوباره به وبلاگ شما می آیند.

هر ماه یکبار محتوای مبتنی بر SEO را ایجاد کنید و آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. کار بر روی SEO به خوانندگان شما کمک می کند تا از موتورهای جستجو بدست آیند و همچنین می توانید آن استراتژی ها را در وبلاگ خود اعمال کنید تا ترافیک بیشتری را هدایت کند..

سئو یکی از داغترین موضوعی است که خوانندگان همیشه می خواهند به آن گوش دهند و اگر مطالبی با تحقیق خوب در زمینه سئو ارائه دهید ، توجه بیشتری را از خوانندگان جلب خواهید کرد.

6. بررسی ها

در صورت اطلاع از علاقه مشتریان ، رسیدن به مشتریان بیشتر و افزایش فروش آسان خواهد بود. همیشه تلاش کنید تا رفتار و نیازهای مشتری را بفهمید.

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها بهترین روش برای جمع آوری داده های مشتری است. مهم نیست که شما در بازاریابی اینترنتی ، فروش و یا صرفاً بلاگ نویسی مشغول کار هستید ، می توانید بعد از دانستن علایق و نیازهای خود ، خدمات و یا محتوای بهتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهید..

می توانید از ابزارهای مختلفی برای نظرسنجی مانند Polldaddy.com استفاده کنید. با استفاده از این نوع ابزارهای پیمایشی ، می توانید فهمید که چرا مشتریان یا خوانندگان شما وبلاگ شما و مواردی را که باید برای دستیابی به نتایج مورد انتظار خود کار کنند ، لغو اشتراک کرده اند..

7. پست های مهمان

شاید این امکان وجود داشته باشد که شما به نوعی فردی باشید که جامعه مخاطبان عظیمی دارد یا تلاش می کنید تا تعامل بیشتری با مخاطبان هدف داشته باشید.

آیا به دنبال راه هایی برای افزایش تعامل بیشتر هستید?

حداقل یک بار در هفته پست های مهمان را انجام دهید. به ناچار پست مهمان باعث افزایش ترافیک وبلاگ شما نخواهد شد ، اما احتمال اینکه چشمان بیشتری را با یک پست مهمان با کیفیت داشته باشید بیشتر دیده می شود.

شما باور نمی کنید ، اما پست های مهمان یکی از سرمایه های بزرگ در جذب مشترکان بیشتر است. بسیاری از وبلاگ نویسان و تأثیر گذاران برتر از پست مهمان به عنوان ابزاری مهم برای مشاهده بیشتر استفاده می کنند.

8. اینفوگرافیک

تصاویر در جلب توجه بیشتر و مغز ما نسبت به متون بیشتر برای هضم اینفوگرافیک های بیشتر استفاده می کند. سعی کنید اینفوگرافیک های بزرگ را که داده های ارزشمندی دارند ، درج کنید.

از هر وبلاگ نویسان برتر در صنعت شما استفاده می شود که شامل اینفوگرافیک های عالی است که در یک محتوای با ارزش تحقیق شده قرار گرفته اند.

به SproutSocial.com یا Copyblogger.com بروید و بسیاری از اینفوگرافیک های ارزشمند را در وبلاگ های آنها پیدا خواهید کرد.

تصاویر توجه بیشتری را به خود جلب می کنند ، و اگر هنوز اضافه نکرده اید باید در تقویم محتوای بلاگ نویسی خود اینفوگرافیک ها را وارد کنید ، و اگر در تقویم محتوای وبلاگ نویسی خود اینفوگرافی وجود دارد ، تبریک می گویم که در راه خوبی هستید.

9. داستان های موفقیت

اگر استعدادی برای داستان پردازی داشته باشید ، این کار برای وبلاگ شما دوست من بسیار سودمند خواهد بود. وبلاگ نویسی نیاز به فداکاری دارد و داستان های موفقیت به شما کمک می کنند تا اختصاصی شوید.

یک داستان موفقیت آمیز و مستند همه چیز در مورد فراز و نشیب هایی است که شخص در طول سفر به وبلاگ نویسی خود دارد. ممکن است مردم بخواهند از ویژگی های چشمگیر محصول شما بشنوند ، و شما باید آنها را بگویید.

همه افراد زندگی سختی را پشت سر می گذارند و برای پیشرفت به آینده نیاز به انگیزه دارند. پست های وبلاگ موفقیت شما منبع خوبی برای ایجاد انگیزه برای سایر وبلاگ نویسان و خوانندگان شما خواهد بود.

آنها برای موفقیت های الهام بخش روی وبلاگ شما فرود می آیند و همچنین منتظر داستان های بعدی شما خواهند بود.

شما می توانید مطالعه موردی را برای خوانندگان خود ارائه دهید ، و این نوع محتوا همچنین باعث ترافیک گسترده می شود.

مطالعات موردی را می توان با قالب های مختلف ایجاد کرد اما حتماً آن را به روش قصه گویی طراحی کنید.

10. رسانه های اجتماعی

تأثیر و مقیاس رسانه های اجتماعی هر روز بعد بدون علائم سقوط در حال افزایش است. من بسیاری از وبلاگ نویسان را دیده ام که تلاش می کنند هویت خود را در این بلاگوسفر رقم بزنند ، اما آنها از رسانه های اجتماعی زیاد برای وبلاگ های خود استفاده نمی کنند.

SEO بسیار عالی است ، اما ممکن است در صورت داشتن تعداد زیادی ارتباط در رسانه های اجتماعی ، زمان بیشتری را به خود اختصاص دهید ، می توانید با استراتژی های تبلیغاتی مؤثر و قاتل ، ترافیک بیشتری به وبلاگ خود وارد کنید..

شما می توانید از ابزارهای مختلفی برای برنامه ریزی پست های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید اما آنچه باعث محبوبیت بیشتر در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می شود ، پست های اصلی رسانه های اجتماعی مجدداً تأیید شده شما هستند.

نت نهایی

اگر می خواهید موفقیت بیشتری کسب کنید ، تلاش کنید تا با برنامه های خود پیش بروید. وبلاگ نویسی نیاز به کار سخت دارد و اگر با برنامه ریزی خود این کار را انجام دهید ، می توانید به سرعت این کار را انجام دهید.

کار سخت نکنید ، کار هوشمندانه انجام دهید,”شما ممکن است این کلمات را زیاد شنیده باشید ، و اگر یک برنامه ریز بزرگ هستید در راه کارگر باهوش هستید.

این پست در مورد مطالبی است که باید در تقویم وبلاگ نویسی خود درج کنید ، و پیشنهادات شما در اینجا مورد قدردانی قرار می گیرد.

من مطمئن هستم که مطالب بیشتری به غیر از این لیست وجود دارد ، و چیزهای زیادی برای آینده وجود دارد.

برچسب ها:

  • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map