12 بهترین ابزار نظارت بر رسانه ها برای مدیریت برند

از آنجا که مشتریان پایه و اساس هر مشاغل هستند ، گوش دادن به آنها مهم است.


آن را در رسانه های اجتماعی یا در کل شبکه قرار دهید. مخاطبان شما می توانند در هر کجا باشند و شناسایی آنچه در واقع به آن نیاز دارند برای رشد ضروری است. بهترین راه برای رسیدن به این هدف ، صادق ماندن ، رعایت عقاید آنها و توجه به آنها است.

بازخورد سازنده مشتریان شما برای بهتر کردن امور برای تجارت شما ضروری است.

پس از شروع تعامل با مشتریان و گوش دادن به آنها ، راه های درک خوب و مثبت از تجارت خود را باز می کنید. این به نوبه خود ، به طور بالقوه به شما کمک می کند تا به عنوان یک برند کاربر محور در نظر بگیرید.

با توجه به این نکته ، من این لیست از ابزارهای نظارت بر مارک را برای برند شما تهیه کرده ام تا روند رشد را بالاتر ببرید. اگر این جالب به نظر می رسد ، بیایید مستقیم به آن پرش کنیم. ��

نام تجاری

همانطور که از نام پیداست, نام تجاری به شما امکان می دهد تا از طریق کل وب اسکین کنید و ذکرهای مربوط را پیدا کنید. این یک شاخص عالی برای یافتن مشتری و تبلیغ محصولات در مکان های مناسب است. نه تنها این ، بلکه شما همچنین می توانید در این فرآیند روابط برقرار کرده و از قرار گرفتن در معرض مارک بزرگتر لذت ببرید.

می توانید مکالماتی راجع به مارک یا محصولات خود بیابید و حتی فوراً لحنی را که در حال مکالمه هستید تشخیص دهید. این برای درک احساسات در پشت ذکر ضروری است.

از آنجا که تجزیه و تحلیل رقبا یک جنبه مهم بازاریابی است ، BrandMentions به شما امکان می دهد تا از رقبای خود جاسوسی کرده و بازیکنان برتر طاقچه خود را آنالیز کنید. همچنین می توانید در مورد هر موضوعی تحقیق و تفسیر کنید.

در آخر ، شما در مورد آخرین پیوندها و مستقیماً به صندوق ورودی خود ، اعلانهای در زمان واقعی دریافت خواهید کرد.

PeakMetrics

استفاده از اطلاعات رسانه ای omnichannel, PeakMetrics می تواند به شما در تجزیه و تحلیل و مشاهده روند در سراسر وب کمک کند. این قدرت حتی در عمق انتشار در نشریات کوچکتر و یافتن اطلاعات ضروری به شما کمک می کند تا درک کنید که مردم به چه چیزی اهمیت می دهند.

به طور خلاصه ، می تواند بیش از پنج سیستم عامل اجتماعی ، بیش از 50 منبع خبری و تلویزیون / رادیو را در همه 210 بازار نیلزن به نمایش بگذارد. از آنجا که احتمالاً حجم نتایج بسیار زیاد است ، می توانید به راحتی جستجوی خود را شخصی سازی کرده و فیلتر کنید.

با استفاده از ویژگی دسترسی آنها ، می توانید به افراد پشت آن فروشگاه ها / نشریات مراجعه کرده و برای آینده های بهتر امکان پذیر شوید..

یکی دیگر از ویژگی های جالب دیگر این است که می توانید تجزیه و تحلیل ها را مشاهده کرده و بین آنچه که نتیجه تولید را می دهد و آنچه نیست ، تشخیص دهید.

یادآوری

اختصاصی برای سیستم عامل های رسانه های اجتماعی, یادآوری به شما اجازه می دهد تا به بینش های ذکر شده دسترسی پیدا کنید ، به دنبال تأثیرگذار باشید ، و به دست آورید. همچنین با پرش به مسائل مشتریان و حل آنها در مراحل اولیه به شما کمک می کند تا از بروز بحران شهرت جلوگیری کنید.

شما می توانید با وارد کردن کلید واژه نام تجاری آنها ، به تماشای رقبای خود بپردازید ، و تمام ذکرهای آنها را در سیستم عامل ها ارائه خواهید کرد. ویژگی ای که من مجذوب آن هستم ، تحلیل احساسات است. این می تواند از تمام ذکرها بگذرد و به شما بگوید که آیا مکالمه در حین نوشتن آن احساس مثبتی داشته است یا خیر.

مهمتر از همه اینها ، شما همچنین می توانید Mentionlytics را با Trello و HootSuite ادغام کنید.

Google Alerts

به هیچ وجه نمی توانم قدیمی و قابل اعتماد را کنار بگذارم Google Alerts از این لیست این شرکت به دلیل خدمات با کیفیت شناخته شده است و قطعاً یکی از آنهاست. همچنین سادگی این ابزار ارزش صحبت کردن را دارد.

بدون طراحی زیبا یا ویژگی های اضافی ناخواسته؛ آنچه را که در واقع لازم است انجام می دهد. می توانید هشدارهایی را برای تمام اهداف ایجاد کنید ، خواه برای برند شما باشد و یا تقریباً در مورد هر چیزی. چند هفته به عقب ، من هشداری را برای دامنه وب سایت خود ایجاد کرده ام تا بررسی کنم که آیا این سایت از طریق سایت های دیگر ارتباط دارد یا خیر ، و این ابزار با اطلاع رسانی به من از طریق ایمیل برای هر بک لینک ، کار را به طرز شگفت انگیزی انجام داد..

مشابه این ، می توانید از Google Alerts برای منافع خود استفاده کرده و از هرگونه ارتباط با علاقه خود مطلع شوید.

نام تجاری24

نام تجاری24 دسترسی گسترده تری دارد ، بسترهای اجتماعی ، پرتال های خبری ، وبلاگ ها ، انجمن ها و موارد دیگر را پوشش می دهد. این استحکام و 100٪ GDPR سازگار است. ذکر آنها از فیس بوک و اینستاگرام از API رسمی فیسبوک جمع آوری شده است ، و این صحبت می کند حجم.

می توانید این داده های نظارت را از Brand24 انتظار داشته باشید:

 • تعداد ذکرها
 • حال و هوای ذکرها
 • انواع و تعداد تعامل
 • فعال ترین توییتر مناطقی را ذکر می کند
 • زمینه در ذیل ذکر
 • آنفلوئنسرها از طاقچه شما

نکته عالی این است که این راه حل به شما امکان می دهد عملکرد خود را با رقبای خود مقایسه کرده و از تاکتیک های بهتری استفاده کنید.

هیئت مدیره

اگر تمرکز اصلی شما روی تابلوهای پیام و انجمن ها است ، پس از آن هیئت مدیره ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. این ابزار برای نمایش آنچه مردم در مورد شما و مارک تجاری شما (یا فقط در مورد هر کلمه کلیدی که قرار داده اید) می باشد ، خزنده و صفحه های بحث را پیدا می کند..

از نظر ماهیت بسیار ساده است اما کاملاً مفید است زیرا بیشتر اوقات مردم مکالمات واقعی را در بخش ها و بخش های نظرات انجام می دهند. تلاش برای یافتن دستی آن ها کاری غیرقابل تصور است ، بنابراین شما مطمئناً می خواهید از این ابزار برای آن استفاده کنید.

هوتسوایت

به عنوان ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی شناخته می شود, هوتسوایت همچنین دارای یک ویژگی نظارت بر برند است که درخشان عمل می کند. می توانید مکالمات را بر اساس کلمات کلیدی ، هشتگ یا مکان نیز به چند زبان جستجو کنید.

پس از یافتن مکالمات مناسب ، می توانید سریعاً یا به خودتان به آنها پاسخ دهید یا آنها را به اعضای تیم خود اختصاص دهید. همچنین می توانید برای تقویت نظارت خود ، برنامه های خاصی اضافه کنید.

Hootsuite یکی از محبوب ترین راه حل های خارج از کشور است ، بنابراین به سختی می توانید با آنها اشتباه کنید.

مارک تجاری

مارک تجاری می تواند داده ها را از 100 میلیون منبع و بیش از 1.3 تریلیون پست شخصی بیرون بکشد. این عظیم است ، و این یکی از دلایلی است که توسط شرکت هایی مانند سامسونگ ، بی بی سی و والمارت استفاده می شود.

آنها یک فناوری پیشرفته هوش مصنوعی به نام “Iris” دارند که بیشتر کارهای باورنکردنی را در این ابزار انجام می دهد. می دانید هنگامی که جنبه های فنی تا حدی توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند ، یک سرویس عالی است. همه چیز بیشتر مواقع هموار خواهد بود.

شما می توانید به سرعت و به راحتی منابع جدید داده را اضافه کنید تا اطلاعات مناطقی را دریافت کنید که در غیر این صورت امکان پذیر نیست. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری انعطاف پذیر و یک تیم پشتیبانی هوشمند است که در هر زمان معینی به عقب می افتد.

می توانید با پر کردن فرم موجود در صفحه ، کار را شروع کنید.

سمنت

هنگام استفاده از نیازهای مخاطبان خود آسایش می یابد سمنت. این اطلاعات می تواند از بیش از 5 میلیون منبع ، از جمله سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، پورتال های خبری و سایت های مرور استفاده کند. شما همچنین می توانید با خرید عبارت عبارت ، صنعت و کلمات کلیدی فیلتر کنید.

از آنجایی که شناختن موارد داخلی و بیرونی مخاطبان شما امری ضروری است ، Sentione به شما امکان می دهد آمار جمعیتی ، جنسیت ، ساعتهای فعال و غیره را مشاهده کنید. همچنین یک ویژگی برای تجزیه و تحلیل رقبا و گزینه ای وجود دارد که هر زمان هوش مصنوعی کلمات کلیدی مربوطه را فوراً به آن اطلاع داد.

اشاره

دارای امتیاز 4.5 / 5 ستاره در G2 Crowd, اشاره می تواند به شما کمک کند ، بیش از 1 میلیارد منبع در وب را کنترل ، نظارت ، تحلیل و کار کنید. شما می توانید بینش های مرتبط را کشف کرده و آنها را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید روی سایر جنبه های شغلی خود تمرکز کنید.

جدا از آن ، ذکر به شما اجازه می دهد:

 • رقابت خود را تحلیل کنید
 • درک مارک را بر اساس مکالمات مشاهده کنید
 • به راحتی مخاطبان خود را درک و گوش دهید
 • محتوای اجتماعی را مدیریت و برنامه ریزی کنید

برای شروع استفاده از آزمایش رایگان می توانید کل مجموعه آنها را بدون هیچ هزینه ای امتحان کنید.

SproutSocial

یکی دیگر از ابزارهای عالی برای گوش دادن به اجتماعی؛ SproutSocial به شما کمک می کند مخاطبان خود را تا عمق ریشه درک کنید. برای یافتن موضوعات مرتبط و درک بهتر احساسات کاربر می توانید از صنعت ، برند و بینش رقابتی استفاده کنید.

شما می توانید بینش جمع آوری کرده و از آنها نه تنها در رسانه های اجتماعی بلکه در سایر زمینه های توسعه مانند مراقبت از مشتری ، محصولات جدید و بازاریابی کلی استفاده کنید. ویژگی های بسیار بیشتری برای آن وجود دارد ، و می توانید همه آنها را با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان امتحان کنید.

شاهین

شما می توانید روندها را ردیابی کرده و با درک بهتر برند خود ایده بهتری داشته باشید شاهین. این امکان را به شما می دهد تا از 2.7 میلیون منبع جستجو کنید و حتی آن را با متغیرهایی مانند کلمات کلیدی ، محرومیت ها و ترکیب کلمات محدود کنید..

در کل ، این ابزار به شما امکان می دهد:

 • روندهای نقطه
 • مارک خود را رصد کنید
 • نمایش داده شد
 • داده های جمع آوری شده خود را مرتب سازی ، فیلتر و مشاهده کنید
 • تأثیرگذارانی را که درگیر موضوعات برند شما هستند شناسایی کنید
 • احساسات را تحلیل کنید
 • مخاطبان سفارشی ایجاد کنید

Falcon به چندین زبان از جمله اسپانیایی ، آلمانی و ماندارین موجود است.

نتیجه

مهم است که بدانید مخاطبان شما برای ارائه خدمات بهتر به آنها چه ربطی دارند. بدون نظارت بر مارک ، معادل پرتاب فلش با چشم بسته است. امیدوارم ابزارهای فوق در این زمینه به شما کمک کنند و به طور بالقوه تجارت خود را توسعه دهند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map