از جستجوی صوتی در سال 2019 چه انتظاری دارید؟

اطراف صدای جستجوی صوتی زیاد است ، یک روند نوظهور که بازاریابان از بالا و پایین دیوارها بالا می روند.


چه حیرت آور است و آیا هیچ ماده ای برای این روند وجود دارد?

بیایید عمیق تر کار کنیم تا زمان جستجوی صوتی را در سال 2019 و بعد از آن درک کنیم.

بله ، درست است که افراد بیشتری با استفاده از دستیاران صوتی برای انجام کارهایی مانند جستجوی وب ، احساس راحتی می کنند. آ گزارشی که توسط رسانه ملی عمومی منتشر شده است می گوید تنها بیش از 40 کاربر بلندگو هوشمند در ایالات متحده تنها وجود دارد.

چند نفر یک بلندگو هوشمند دارندمنبع: Dial Infinite Dial، Edison Research and Triton Digital

انتظار می رود این تعداد نه تنها در ایالات متحده بلکه در سرتاسر جهان نیز رشد کند.

با این وجود ، به نظر می رسد تصورات غلط زیادی در مورد رشد بلندگوهای هوشمند و استفاده از جستجوی صوتی به طور خاص وجود دارد. با برخی از “مطالعات“گفت که تا سال 2020 بیش از 50٪ از کل جستجوها با استفاده از صدا انجام می شود. Afaik این تعداد است در حال حاضر 20٪.

حال یک لحظه فکر کنید که تنها در یک سال به پرش 30٪ بپردازید. کمی از این دنیا به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ به این دلیل است در اکثر موارد ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که استفاده از جستجوی صوتی حتی به نتیجه برسد ، و بعد از آن شاهد افزایش جزئی در اقتباس جدید طی چند سال آینده.

تصویب بلندگو هوشمندمنبع: Nationalpublicmedia

اما ، بازاریابان دوست دارند ایده ها را به بازار عرضه کنند ، و شاید در مورد جستجوی صوتی ، به درستی این کار را انجام دهند.

شروع کار برای سازگاری با این فناوری ، سالهای متمادی را برای شما رقم خواهد زد. و در هر صورت ، فناوری دستیار صوتی فقط هوشمندتر و تواناتر خواهد شد.

برای ناآگاهان: جستجوی صوتی چیست?

جستجوی صوتی به شما امکان می دهد به جای اینکه درخواست های جستجوی دستی را تایپ کنید ، با دستگاه های هوشمند خود صحبت کنید. شما می توانید در شام آشپزی آشپزخانه خود باشید ، و بدون نیاز به منحرف کردن روند از بین بردن مواد موجود ، به دنبال آن باشید.

اگرچه به نظر می رسد که بارها برای جستجوی صوتی بیشتر در حال ظهور است ، اما چندین سال است که می گذرد.

به عنوان مثال ، سیری اپل از سال 2011 به طور مداوم در حال رشد است. به همین ترتیب ، فناوری صوتی Google و Alexa Alexa نیز نمونه های اولیه محصولاتی هستند که قابلیت های صوتی رده بالا را دارند..

چرا جستجوی صوتی اهمیت دارد?

به روز روشن است که محبوبیت بلندگوهای هوشمند در حال افزایش است ، و همچنین استفاده از برنامه های تلفن همراه که قابلیت جستجوی صوتی را ارائه می دهند.

در Q2 2018 ، گوگل و آمازون در مجموع 10M واحد برای خطوط تولید Google Home و Amazon Echo خود را ارسال کردند. و اگر تعداد واحدهای فروخته شده توسط علی بابا و شیائومی را حساب کنید – این تعداد 17 میلیون دستگاه در یک چهارم واحد ارسال می شود.

با رشد سریع بازار بلندگوهای هوشمند در سراسر جهان ، موارد استفاده از بلندگوهای هوشمند فراتر از خانه هوشمند است. جیسون لاو ، تحلیلگر ارشد Canalys گفت: “بسیاری از بازیکنان ، از جمله آمازون ، در حال ادغام بلندگوهای هوشمند در عمودی هستند ، مانند هتل ها ، خرده فروشی ، بیمارستان ها و سایر موسسات تجاری.”.

دستیار هوشمند نرخ رشدمنبع: Canalys

بنابراین ، دلایل خوبی زیادی برای توجه به فناوری مرتبط با صدا در سال 2019 وجود دارد. اما اگر کسی هستید که به طور جدی برای قرار گرفتن در معرض بهتر موتورهای جستجو بهینه سازی می کند. با وجود آنچه ممکن است تحلیلگران درباره رشد جستجوی صوتی طی سالهای آینده بگویند – تعداد افرادی که از استفاده از صدا برای جستجوی خود احساس راحتی می کنند ، رو به افزایش است.

دستگاه های جستجوی صوتی برتر در سال 2019 کدام خواهند بود?

بازار غربی دستگاه های بلندگو هوشمند در حال حاضر نسبتاً خطی است و برندهایی نظیر Apple ، Amazon ، Microsoft و Google بر این چشم انداز مسلط هستند. در مورد جستجوی صوتی ، بیشتر دستگاه ها بیش از تجهیزات مجهز به منظور ارائه قابلیت های گفتار به متن ساده هستند.

دستگاه های جستجوی صوتی برتر در سال 2019

اگرچه ، مطالعه دقیق هر محصول برای کمک به درک بهتر ویژگی ها و امکانات بی نظیر ، مفید خواهد بود.

به عنوان مثال ، Google Home Hub یک پیوست صفحه را ارائه می دهد ، که می تواند تجربه کاربر در جستجوی دستور العمل ها هنگام پخت و پز را بهبود بخشد. بلکه اجازه دهید مردم بدون تماشای تلویزیون یا رایانه ، اخبار و برنامه های دیگر را تماشا کنند.

در اینجا لیست کامل:

 • آمازون اکو
 • Google Home
 • دستیار گوگل
 • مایکروسافت کورتانا
 • اپل سیری
 • جستجوی صوتی Android

فقط مطبوعات را داغ کرده ایم و اعلام داریم Amazon Echo بیش از 100M دستگاه را به فروش رسانده است. این باید دامنه محبوبیت فن آوری بلندگو هوشمند را به شما بدهد ، و از آنجا که جستجوی صوتی بسیار ساده است – “الکسا ، چگونه …؟” – هیچ دلیلی وجود ندارد که مردم مایل نباشند حداقل برای مدتی جستجوی صوتی را امتحان کنند.

تجارت الکترونیک: خرید با دستگاههای صوتی ، بعید نیست.

آیا سال 2019 سالی خواهد بود که شاهد هستیم خرید با کمک صدا به صورت ویروسی انجام می شود?

سومان باهاچاریا از دیجیید فکر می کند که این مفهوم است قرار نیست شاهد کشش زیادی باشیم در هر زمان به زودی.

اگرچه طبق گزارش اخیر آمازون ، از سپتامبر 2018 سهم 65 درصد از اسپیکرهای هوشمند ایالات متحده را در اختیار داشت ، اما براساس گزارشی که اخیراً از این اطلاعات منتشر شده است ، تنها 2 درصد افرادی که دارای دستگاه های مجهز به الکسا هستند ، خریدی را با آن انجام دادند..

این به بسیاری از عوامل مبتنی بر کاربر مرتبط است.

به عنوان مثال ، فکر کردن که شما می توانید یک کت زمستانی جدید را با چیزی جز صدای خود خریداری کنید ، احمقانه است. باید یک مبادله بینایی وجود داشته باشد ، برخی از عناصر تحقیق. کورکورانه خریدن محصولات فقط با بیان چند کلمه چیزی نیست که برای بیشتر مصرف کنندگان جذاب باشد.

تصویر اکو آمازون

در همین زمان ، ما شاهد افزایش تعداد کاربرانی هستیم که از وسایل صوتی برای خرید وسایل خانگی استفاده می کنند:

 1. دستمال توالت,
 2. ظروف,
 3. تمیز کردن مایعات,
 4. وسایل خانه داری,
 5. و لوازم خانگی عمومی.

می دانید ، محصولاتی از مارک هایی که به آنها اعتماد دارید. وسایل خانگی ساده ای که به هر حال برای تهیه آنها نیاز دارید. اما چیزی فراتر از آن ، دست کم نه در حال حاضر.

این بدان معنی نیست که شما نباید شروع بهینه سازی سایت های تجارت الکترونیکی خود را برای کاربران جستجوی صوتی کنید. جلوتر از منحنی قبل از هر کس دیگری ، برتری نزدیکترین رقبای خود را به شما می دهد. همچنین مفید است که به مطالعه موردی آینده بپردازیم تا بتوانید با افزایش روند از سطح ، فروشگاه خود را برای جستجوی صوتی آماده کنید..

آیا می دانید نام تجاری شما به چه شکل به نظر می رسد?

کم و بیش مارک ها همیشه دنبال پول هستند. و این بدان معنی است که اجتناب از جستجوی صوتی برای مدت طولانی امکان پذیر نخواهد بود. با ورود جستجوی صوتی در فهرست جستجو ، الگوریتم ها به دنبال پاسخ های کاربر پسند و آسان برای بازگرداندن کاربر خواهند بود.

نوشتن کپی دوستانه برای SEO یک چیز است ، اما اطمینان از این که کپی نیز خوب به نظر می رسد ، چیزی کاملاً متفاوت است. برای مارک ها ، رشد جستجوی صوتی به معنای پیدا کردن صدای برند واقعی – تعادل بین محتوای روشنگری و پاسخ های آسان گفته شده است.

سیستم عامل ایمنی مدرسه Kidioصفحه فرود Kidio استفاده از عنوان و زیر نویس را نشان می دهد. همانطور که می بینید ، با عنوان فقط به سختی می توان توضیح داد که شروع در مورد چیست در حالی که عنوان فرعی پاسخ واضح و مکالمه ای را ارائه می دهد.

عمده محصولات تبلیغاتی در شخص سوم است ، به ویژه استارتاپ هایی که صفحات فرود خود را با ژارگون شخص ثالث گچ می کنند. فشار جدید بازاریابی بهینه سازی نسخه خواهد بود به گونه ای که هنگام صحبت توسط بلندگو هوشمند ، به نظر خوب می رسد.

انتظار دارم در این زمینه پیشرفت بسیار بیشتری صورت گیرد.

بازاریابی: غذا برای فکر

بازاریابی با بلندگوهای هوشمند؟ چقدر می تواند سخت باشد؟ در بیشتر موارد ، هیچ کس نمی تواند بگوید که جستجوی صوتی به زودی به کجا انجام می شود.

اما حتی پس از آن ، بازاریاب ها خود را برای ایجاد تغییرات اساسی در این زمینه آماده می کنند. وقتی جنبه بصری را از جستجوهای منظم خارج می کنید ، وقتی کاربر در حال پرسیدن سؤال است ، چگونه می خواهید درگیر تعامل کاربر فراتر از تعامل 3 ثانیه ای شوید؟ تمام ساعت های سخت کار (و پول!) که به طراحی وب سایت رفته اند ، این همه هدر می رود?

بازاریابی جستجوی صوتی

نیویورک تایمز قطعه ای را اجرا کرد با طرح این سؤال بسیار دشوار است.

این هنوز روزهای اولیه برای بازاریابی در دستگاه های صوتی است. خانم روبنشتاین با شروع مارک ها برای ساخت برنامه های دستگاه های تلفن همراه ، آن را مقایسه کرد. وی گفت ، اما با گذشت زمان ، تعامل های صوتی جایگزین بسیاری از فعالیت هایی خواهد شد که مردم در صفحه ها انجام می دهند.

اگر به زمینه جستجوهای صوتی فکر می کنید ، یک سؤال ساده می تواند به یک جواب واحد متکی باشد. در نتیجه ، SERP کاملاً از نو تنظیم می شود زیرا دستگاه های صوتی از سایت های مجرد برای پاسخ های مختصر خود طرفداری می کنند.

شما همچنین باید در مورد جذب شرکت خود در مقابل کاربران صوتی فکر کنید. اما هنوز گفتن هر چیزی خیلی زود است. شرکت هایی که صاحب فناوری هوشمند هستند ، خودشان می خواهند جهت بسیاری را جهت دهند. این چیزی است که ما می توانیم از آن اطمینان داشته باشیم.

بهترین روش ها: نحوه بهینه سازی جستجوی صوتی در سال 2019

اگر تازه وارد بهینه سازی جستجوی صوتی هستید ، باید این لیست چک ایده کاملی درباره مخالفت شما ارائه دهد.

اصرار داشته باشید که نویسندگان شما با لحن مکالمه سازگار باشند ، و ساختارهای پاراگراف را آسان درک می کنند.

 • اطلاعات کسب و کار خود را به فهرستهای محلی SEO اضافه کنید و آنها را به روز کنید.
 • در مورد “مهارت” مانند این اطلاعات کسب کنید خلاصه نامه فلش الکسا. مهارت ها می توانند به کاربران کمک کنند تا مطالبی را که دوست دارند سریعتر دریافت کنند.
 • پیاده سازی صفحات AMP برای سایت خود و استفاده از usingقابل صحبت است‘از شمای. Speakable (BETA) به شما امکان می دهد تکه هایی از محتوای مناسب برای خروجی صوتی را علامت گذاری کنید.
 • به عقب برگردید و تصاویر خود را با برچسب ها و عناوین مناسب بهینه کنید. ده ها میلیون کاربر Google Home وجود دارد ، و همه آنها می خواهند برخی عکسهای عالی را ببینند.
 • برای صیقل دادن حضور نام تجاری خود به صورت آنلاین کار کنید. به عنوان مثال ، در سایت های مرور لیست کنید اما به طور منظم ظاهر شوید. هنگام پاسخ دادن به هر نظر خوب یا بد ، از زبان واضح استفاده کنید.
 • با استفاده از لیست ها و قطعه هایی که گوگل و سایر موتورهای جستجو می توانند به عنوان قطعات محتوای برجسته انتخاب شوند ، استفاده کنید.

در موارد دقیق سئو ، تمرکز خود را بر کلمات کلیدی با دم بلند و نوشتن با هدف روشن ادامه دهید. قصد دارید خوانندگان از مطالب خود بیاموزند؟ پیام شما چیست?

همه چیز از همان قوانین سنتی پیروی می کند. عملکرد ، قابلیت استفاده ، و غیره.

جمله ی پایانی

جستجوی صوتی در سال 2019 جالب خواهد بود. این اولین سال است که افراد بازاریابی بیشتری برای انجام آزمایشات و کارهای هیجان انگیز دیگر گرد هم می آیند. بازاری با 100 میلیون میلیون کاربر بدون استفاده باقی نخواهد ماند.

از پیشرفت های مهم Google و Amazon آگاه باشید ، زیرا هر دو شرکت می خواهند به دنبال راه های کسب درآمد از این پدیده باشند..

و اگر قبلاً چنین نکرده اید ، خودتان را به یک دستگاه سخنران هوشمند تبدیل کنید و خودتان آزمایش های واقعی را انجام دهید. هیچ چیز به شما بینش بهتری نمی دهد تا مستقیماً با موضوع سر و کار داشته باشید.

برچسب ها:

 • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map