تقریباً همیشه وبلاگ نویسی هر وقت کسی سؤال کند ، “پاسخ چگونه می توان به دست آورد؟” و این یک پاسخ منصفانه است ، زیرا خارج از فناوری اطلاعات و بازاریابی – وبلاگ نویسی به خودی خود یکی از پر سود ترین روش های درآمدزایی در هنگام انجام کارهایی است که شما دوست دارید.


اما ، دقیقاً مانند نردبان شرکتی ، نردبان وبلاگ نویسی نیز وجود دارد. شما نه تنها باید متعهد باشید که مرتکب شوید بلکه مقدار قابل توجهی از وقت شخصی خود را نیز سرمایه گذاری کنید تا وبلاگ شما موفق شود.

میانبرها برای موفقیت چند و دور از هم نیستند ، و موفق ترین وبلاگ نویسان مجبور شدند خود را از طریق “گل” بکشند تا به بالا بروند.

دوره و زمانه عوض شده

من خودم از اوایل دهه 2000 میلادی وبلاگ های شخصی را مدیریت کرده ام یا برای وبلاگ نویسان دیگر نوشتم. و از آن زمان تا به امروز تغییرات زیادی در نحوه وبلاگ نویسی به عنوان یک انتخاب حرفه ای سودآور دیده می شود.

در آن زمان ، شما می توانید بلاگ تقریباً در مورد هر موضوعی که قابل تصور باشد شروع کنید و آن را در طی یک ماه سود آور کنید. موتورهای جستجوگر مانند گوگل بسیار کم نظیر بودند انواع مختلفی از برنامه های رتبه بندی, و به طور کلی ، اطلاعات بسیار کمتری در دسترس عموم بود.

Google Panda Update 2011

همه چیز در اوایل سال 2011 شروع به تغییر کرد Google آن را به روزرسانی Google Panda مشهور منتشر کرد. در آن زمان ، بروزرسانی الگوریتم حدود 11٪ از کل وب سایت های رتبه بندی شده را تحت تأثیر قرار داد. به تدریج ، هم وبلاگ نویسان و هم کارشناسان سئو متوجه شدند که این بروزرسانی باعث تغییر هر جنبه تولید محتوا و گرفتن گوگل برای رتبه بندی آن می شود.

مزارع محتوا ، به همین ترتیب ، دیگر روشی مناسب برای کسب درآمد با وبلاگ نویسی نخواهند بود. بسیار کمتر با تلاش برای ایجاد وبلاگ نویسی انتخاب شغلی. قوانین سختگیرانه تر بدان معنی است که وبلاگ نویسان ، مانند کارشناسان بازاریابی و هر کس دیگری که در تولید محتوای دیجیتالی نقش داشت ، باید هوشمندانه تر شوند.

اما ، داستان به همین جا ختم نمی شود.

دنیای عجیب مسدود کننده های تبلیغاتی

می بینید ، فقط موتورهای جستجوگر نیستند که الگوریتم های خود را در قوانین جدید متمدن به روز می کنند. هشدار دیگری که بر درآمد صدها میلیون نفر در سراسر جهان تأثیر گذاشته است ، مسدود کننده های تبلیغاتی هستند. به طور خاص ، AdBlock (اکنون به عنوان شناخته شده است) Adblock Plus) که در سال 2009 معرفی شد.

آرم AdBlock

بیایید بگوییم که شما بوده اید ، یا شاید هنوز از شبکه های تبلیغاتی مانند Google AdSense ، Newor Media ، RevContent یا BuySellAds استفاده می کنید. خوب ، اگر بازدید کننده ای که به سایت شما می آید دارای یک مسدود کننده آگهی باشد ، آنها هرگز به دلیل مسدود بودن ، آن تبلیغات را نمی بینند. البته پیشرفت در تجربه کاربر (از دید خواننده) عظیم هستند ، اما تا آنجا که درآمد شما می رود – اینطور نیست که شما می توانید همان را بگویید.

به عنوان یک وبلاگ نویس مستقل ، می توانید به لطف مسدود کننده های تبلیغاتی ، از 50٪ تا 70٪ از درآمد شبکه تبلیغات خود را در هر جایی از دست دهید. و جای تعجب نیست که اکنون بسیاری از افراد به دنبال راه حلهایی مانند جلوگیری از تبلیغات و مواردی از این دست هستند. چه کسی دوست دارد پول خود را از دست بدهد ، درست است?

این همچنین معرفی ما برای این روش هایی است که می توانید به عنوان یک وبلاگ نویس در سال 2020 درآمد کسب کنید. خلاصه, مراقب بروزرسانی های جدید Google باشید که ممکن است روی استراتژی محتوای شما تأثیر بگذارد. و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از شبکه های تبلیغاتی استفاده کنید ، ببینید که چگونه تبلیغات شما به هر حال مسدود می شود.

بیایید نگاهی دقیق تر به این نکته بیاندازیم که چگونه می توانید ضمن حفظ بلاگ نویسی به عنوان شغل مورد علاقه خود ، بیشترین درآمد را کسب کنید.

محصولی ایجاد کنید

به عنوان کسی که در یک گروه / صنعت خاص دارای تخصص است ، شما بیش از آنچه احتمال دارد قادر به راه اندازی محصول خود باشید. و لازم نیست یک محصول فیزیکی نیز باشد. محصولات دیجیتال مانند کتابهای الکترونیکی, دوره های یادگیری, و وبینارها بسیار مناسب به مخاطبان مناسب می فروشند.

و این همان چیزی است که شما باید روی آن متمرکز شوید ، در حال ایجاد مخاطب مناسب. با قرار دادن خود به عنوان یک متخصص در مورد یک موضوع خاص ، می توانید مطمئن باشید که مردم به طور طبیعی می آیند و به دنبال انتخاب شما در مورد یک موضوع خاص هستند. بنابراین ، چرا نباید تمام این تخصص را در یک محصول قرار دهیم?

جف گینز از وبلاگ نویسی گرفته تا کتاب

جف گینز, که به طرز مشهوری به عمل وبلاگ نویسی خود اختصاص یافته بود ، به تدریج تلاش های خود را به محصولات امکان پذیر تبدیل کرد. مانند کتاب او ، “هنرمندان واقعی گرسنگی نمی بینند,”که همچنین به نکته دقیق این مقاله می پردازد.

وقتی چیزی برای گفتن دارید ، وقتی مردم در حال گوش دادن هستند ، این فرصت عالی برای تبدیل اشتیاق شما به یک محصول است. و در مورد جف ، کتاب او سریعتر از سرعت نور به لیست پرفروش ترین آمازون رسید.

بهترین بخش در مورد این روش این است که می توانید کل استراتژی وبلاگ نویسی خود را در اطراف محصول خود بسازید. اگر پیامی برای اشتراک گذاری دارید ، این کار را از طریق محصول خود انجام دهید. و ، از مقالات وبلاگ و پست های وبلاگ برای تکمیل هر چیز جدیدی که آموخته اید یا به محصول خود اضافه کرده اید ، استفاده کنید.

بازاریابی وابسته

بله ، قدیمی ترین روش درآمدزایی که قبل از اینترنت وجود داشت ، بله, این بازاریابی وابسته است. اگرچه مانند گذشته محبوبیتی ندارد ، با این وجود بازاریابی شرکت های وابسته روشی فوق العاده قابل اعتماد برای درآمدزایی اضافی از وبلاگ شما است. و واقعاً آموزش دیگری لازم نیست. می توانید از روز اول شروع کنید.

بیایید بگوییم که شما از یک افزونه خاص وردپرس استفاده می کنید که واقعاً از آن لذت می برید. به عنوان مثال, موشک WP یک افزونه نسبتاً محبوب وردپرس برای بهبود هر دو عملکرد سایت شما است ، اما همچنین توانایی ذخیره کردن مطالب خود را به صورت مؤثرتر دارد.

برنامه وابسته راکت wp

همانطور که مشخص شد WP Rocket یک برنامه وابسته دارد. و احتمال اینکه محصول یا ابزار مورد علاقه شما دارای یک برنامه وابسته مشابه باشد نیز وجود دارد. اما در این صورت ، می توانید از طریق سایت هایی مانند ShareASale ، Komisioner Junction ، Blink و بسیاری دیگر که در اینجا ذکر شده فرصت های زیادی برای تبلیغ محصولات دیگر پیدا کنید.

این مسئله به شما می رسد که چگونه محصول خاص را می شناسید و اینکه آیا این مناسب برای وبلاگ شما است. به عنوان مثال ، وبلاگ نویسان که در مورد غذا می نویسند ممکن است برای تبلیغ محصولات مرتبط با مواد غذایی که در آشپزخانه خود استفاده می کنند ، جذاب باشد. به همین ترتیب ، یک وبلاگ نویس متخصص بازاریابی ممکن است بخواهد ابزارهای بازاریابی را به عنوان یک شرکت وابسته ارتقا دهد. به همان روش کار می کند.

در نظر بگیرید یک فریلنسر شوید

با افزایش محبوبیت در بازاریابی محتوا ، نیاز به آزادکاران معتبر و حرفه ای نیز وجود دارد. این روزها تقریباً در هر مارک تجاری یا محصول اصلی وجود دارد اجرای نوعی استراتژی بازاریابی محتوا. و آنها این کار را انجام می دهند زیرا بازاریابی محتوا باعث شگفتی برای فروش ، برای ساختن یک برند و برای ایجاد قرار گرفتن در معرض بلند مدت می شود.

سایتهای شغلی وبلاگ نویسی مانند ProBlogger نمونه کاملی از میزان محبوبیت آزاد و محبوبیت نویسندگان است و نویسندگان تقاضا چقدر هستند. اگرچه ، این تنها سکویی نیست که بتوانید کار مستقل پیدا کنید. همانطور که قبلاً به اشتراک گذاشتیم ، سایت های بی شماری برای نویسندگان مستقل و موارد مشابه وجود دارد.

مشاغل آزاد برای وبلاگ نویسان

در پایان روز ، وبلاگ خود را شروع کردید زیرا اشتیاق به نوشتن و اشتیاق به یک موضوع خاص را دارید. باور کنید یا نه ، هزاران نفر ، اگر نه بیشتر ، وجود دارند ، که به دنبال نویسندگان با تجربه هستند تا به آنها در پروژه هایشان کمک کنند. و یكی از آن یاران (آزادكاران) می تواند شما باشد.

نیکلاس گادوین تنها در سه ماه از پرش در فرصت های شغلی که در ProBlogger ذکر شده ، بیش از 50،000 دلار درآمد داشته است. اکنون ، آن را با سایر امکانات موجود در آنجا ترکیب کنید ، و به دنبال یک درآمد جانبی بسیار خوب و پایدار هستید. داستان او است فقط یکی از بسیاری از مواردی که موفقیت وبلاگ نویسی مستقل را نشان می دهد.

ارسال پست ها و یا نظرات

بیایید فرض کنیم که شما تقریباً 6-12 ماه در حال بلاگ نویسی هستید. این یک تعداد کامل است ، و تاکنون ، شما باید خواندن چند هزار نفر در هر ماه داشته باشید. حتی اگر فقط ارگانیک باشد. ممکن است در حال حاضر درآمد خود را از تبلیغات یا سایر سرمایه های درآمدی خود کسب کنید ، اما مکان دیگری که باید در نظر بگیرید پست ها و بررسی های مالی است..

حمایت مالی به عنوان مثال بررسی محصول

عکس فوق یک قطعه قطعه از صفحه تبلیغات ShoutMeLoud را نشان می دهد. در حال حاضر ، آنها یک مارک تجاری کاملاً تأسیس شده هستند ، نرخ آنها برای بررسی محصولات حمایت شده در محدوده 1200 دلار شروع می شود. بد نیست ، درست است?

خوب ، در مورد وبلاگ خود و نوع ترافیکی که قبلاً ایجاد می کنید فکر کنید. شاید نتوانید به اندازه بالا شارژ کنید اما می توانید از جایی شروع کنید. با توجه به اینکه شما اجازه می دهید افراد دیگر محصولات یا محتوای خود را در سایت خود تبلیغ کنند.

طبق تجربه من ، متوسط ​​وبلاگ نویس هر مبلغی را از 100 تا 500 دلار بر اساس معیارهای مختلف ، در هر جایی شارژ می کند. این اندازه گیری ها شامل بک لینک هایی هستند که به وبلاگ شما ، رتبه بندی دامنه قدرت ، قدرت ترافیک و موارد دیگر اشاره می کنند.

الکسیس شرودر

الکسیس شرودر, که در سال 2016 به یک وبلاگ نویس تمام وقت تبدیل شد ، هر ماه از 3000 دلار تا 5،000 دلار در هر ماه را فقط از پست های حمایت شده دریافت می کند. و این یک شماره است که نباید از آن غافل شوید. چنین درآمدی غیرفعال حتی برای شخصی که در موقعیت بسیار موفقی از قبل وجود دارد ، می تواند در حال تغییر زندگی باشد.

ایده پادکست را جستجو کنید (اختیاری!)

بدون شک یک چیز دیگر برای یادگیری در مورد پادکست وجود دارد. برای یک وبلاگ نویس متوسط ​​، ورود کامل به آن نیاز به کمی منحصر به فرد و فداکاری دارد. بنابراین ، به همین ترتیب ، این روش آخر برای کسب درآمد از طریق وبلاگ شما کاملاً اختیاری است. با این وجود ، اگر این کار را به درستی انجام دهید ، بسیار پاداش دهنده است.

اکثر وبلاگ نویسان در حال حاضر مقالات خود را به قالب صوتی تبدیل می کنند ، که این واقعیت را تکمیل می کند 82.4٪ از افراد بیش از 7 ساعت در هفته به پادکستها گوش می دهند. مهمتر از آن ، این کار راحتی را ایجاد می کند. خوانندگان شما به جای خواندن مقاله ، می توانند در هنگام کار یا سوپر مارکت به گوش دادن به آن بپردازند. این یک وضعیت برنده است.

اما توصیه من این است که ایده کاملی را کشف کنید پادکست, این به معنای ایجاد پادکست کاملاً جدیدی است که توسط شما در مورد موضوعی که به آن اشتیاق دارید اجرا شود. این روزها شیوه های بسیار خوبی برای تبلیغ پادکست های شما وجود دارد ، به ترتیب بهترین YouTube و iTunes هستند که به شما تضمین می کنید با گذشت زمان مخاطبان را جذب کنید.

پادکست لنگر رایگان

بسترهای نرم افزاری مانند لنگر شروع پادکست خود را (به صورت رایگان!) با سرمایه گذاری زمان صفر آسان کنید. تلفن خود را بگیرید و Anchor به شما امکان می دهد تا هر دو را با مهمانان خود متصل کنید ، یا می توانید پادکست انفرادی را انتخاب کنید. پس از آن ، تمام قسمت های خود را فهرست بندی و دسته بندی کنید و هر کاری را که دوست دارید با آنها انجام دهید.

آخر ، اما مهم نیست یک روش شگفت انگیز برای ساختن نام تجاری شما. جلوی دوربین و نشان دادن خود و اشتیاق خود ، مردم ، طبیعتاً آن را دوست دارند. مثل جذابیت ها ، به اصطلاح اما علاوه بر آن ، شما همچنین توانایی ارتباط با دیگر وبلاگ نویسان یا افراد با نفوذ را دارید.

شما می توانید آنها را به عنوان مهمان خود برای قسمت های خاصی دعوت کنید ، و اگر واقعاً از آن آویزان شدید ، می توانید تا آنجا که می توانید قسمتهایی بسازید که هنوز کسی به آن فکر نکرده باشد.

پادکست Rhonda Patrick

یکی از پادکست های مرتبط با سلامتی / سلامتی مورد علاقه من توسط این برنامه اجرا می شود Rhonda Patrick از FoundMyFitness. درک عمیق او از موضوعات خاص باعث شده است تا میهمانان را به پادکست خود دعوت کند که معمولاً فقط با جستجوی آن نمی شنوید یا به آنها گوش نمی دهید. بنابراین ، در دراز مدت ، به او کمک می کند تا یک نام تجاری بسیار قوی بسازد ، اما همچنین درآمد دراز مدت پایدار داشته باشد ، زیرا مطالب وی تا مدت ها پس از انتشار مرتبط می باشد.

پیچیدن چیزها

نحوه درآمدزایی با وبلاگ نویسی کاملاً مربوط به شماست. برخی از زمینه های درآمدزایی نسبت به گذشته پاداش کمتری پیدا کرده اند. مطمئناً ، اما این نیز جای خود را برای نوآوری و روشهای جدید تفکر فراهم می آورد.

به طور خلاصه ، توصیه می کنم در مورد نحوه کسب درآمد با وبلاگ خود به دنبال ارتباطات شخصی بیشتر باشید. با افراد دیگر همکاری کنید ، در پروژه ها با یکدیگر کار کنید یا به سادگی تبادل ایده کنید. شما می توانید به روش سنتی بروید و راه خود را برای درآمدزایی خرد کنید ، اما فکر می کنم این مقاله گزینه های قابل اعتماد را نشان می دهد که به مراتب کمتر دردناک هستند.

چگونه می خواهید در سال 2020 با وبلاگ خود درآمد کسب کنید؟ به ما بگویید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me