5 اتصال دهنده داده شخص ثالث برای Google Data Studio

به عنوان داشبورد و ابزار گزارش دهی برای توده ها ، Google Data Studio به طور مداوم محبوبیت خود را بدست می آورد. یکی از دلایل آن اکوسیستم رو به رشد کانکتورهای داده شخص ثالث است که عملکرد آن را برای جمع آوری داده تقریبا از همه جا گسترش می دهد.


در مورد مناسب ترین این اتصالات اطلاعاتی کسب کنید و با پای راست وارد دنیای گزارشگر داده ها شوید.

اگر به بخش تجسم هوش تجاری علاقه ندارید و نمی خواهید با ابزارهای پیچیده یا گران قیمت مقابله کنید ، احتمالاً باید فرصتی بدهید که Google Data Studio. این برنامه رایگان است ، دوستانه است ، استفاده از آن بسیار آسان است و در آنجا است. اگر حساب Google دارید ، این درب برای شما باز است که بلافاصله و بدون دردسر شروع به طراحی داشبورد حرفه ای کنید.

برخی از افراد ممکن است به شما بگویند که Google Data Studio مانند سایر ابزارهای BI ، مانند Tableau ، قدرتمند نیست. و آنها درست خواهند بود. اما Data Studio اشتراک و همکاری با دیگران را بسیار آسان می کند: شما می توانید گزارشات خود را با هر کسی به اشتراک بگذارید ، و بسیاری از افراد حتی در همان زمان می توانند با هم در یک گزارش کار کنند. و وقتی زمان انتخاب منبع داده فرا می رسد ، Data Studio اتصالات زیادی دارد.

اتصالات داده

Google مجموعه ای از اتصالات داده داخلی را در اختیار شما قرار می دهد که به منابع خاص خود مانند Google Analytics ، Google Ads ، Sheets ، YouTube ، Console Search و غیره دسترسی پیدا می کند. همچنین این اتصالات استاندارد را برای پایگاه داده های MySQL و PostgreSQL مبتنی بر ابر فراهم می کند ، و برای پرونده های CSV آپلود شده اما آنچه قدرت واقعی خود را به این ابزار می دهد ، لیست طولانی اتصالات شخص ثالث است که تقریباً به هر چیزی دسترسی دارند.

در زمان نگارش این مقاله ، لیست اتصالات شریک دیتا استودیو 191 مورد از آنها را به خود اختصاص داده است. این لیست شامل گزینه های بسیاری برای جمع آوری داده ها از همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین ، ​​اسنپ چت و غیره) ، منابع داده بازاریابی ، شبکه های تبلیغاتی ، JSON یا منابع XML سفارشی ، کلیه بانکهای اطلاعاتی شناخته شده ، CRM ها ، برنامه های آمار و بسیاری موارد دیگران.

جنبه جالب اتصال های شخص ثالث این است که برخی از آنها ویژگی های دستکاری داده را که فاقد Data Studio است ، مانند قابلیت های پیشرفته ETL (استخراج ، انتقال و بار) یا ویژگی های ترکیب داده ها ارائه می دهند. به منظور جستجوی لیست مفیدی از اتصالات شخص ثالث برای Google Data Studio ، ما تمرکز خود را روی مواردی قرار خواهیم داد که دارای وسیع ترین بازه باشند ، نه تنها به یک نوع داده خاص بلکه به طیف گسترده ای از منابع اطلاعاتی دسترسی پیدا می کنند..

Supermetrics

وقتی گزارش جدیدی را در Google Data Studio ایجاد می کنید و روی دکمه کلیک می کنید تا یک منبع داده به آن اضافه کنید ، Supermetrics آرم از همه جا در منطقه اتصالات شریک شروع می شود. به این دلیل است که این شرکت اتصالات زیادی را برای منابع مختلف ارائه می دهد.

برای ذکر چند مورد: فیس بوک Insights ، اینستاگرام Insights, HubSpot داده های بازاریابی ، تبلیغات لینکدین ، ​​MailChimp ، کنسول جستجوی بینگ ، تبلیغات مایکروسافت و لیست ادامه دارد.

هدف Supermetrics این است که بازاریابان را از وظایف وقت گیر انتقال داده ها از یک مکان به مکان دیگر نجات دهد و به آنها گزینه های زیادی برای متحد کردن اطلاعات از همه سیستم عامل های بازاریابی خود در Data Studio ارائه دهد. این شامل بسترهای اجتماعی ، تحلیلی ، بازاریابی ایمیل ، PPC ، SEO و سیستم عاملهای پرداخت است. اگر به نوعی از ادغام نیاز دارید که هیچ یک از کانکتورها را در بر نداشته باشد ، آنها از شنیدن آن و ساخت کانکتور به خصوص برای شما خوشحال خواهند شد.

علاوه بر اتصال گزارش های خود به داده های شما ، به شما در تهیه گزارش های بهتر نیز کمک می کند. گزارش دهی متقابل را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد داده ها را از منابع مختلف در همان نمودارها مقایسه کنید. به عنوان مثال ، می توانید نتایج حاصل از مبارزات خود را در فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و لینکدین مقایسه کنید. نیازی به وارد کردن پرونده های CSV یا انجام کپی / چسباندن نیست.

Supermetrics وظایف جمع آوری و گزارش داده ها را به صورت خودکار انجام می دهد ، بنابراین لازم نیست که از آنها مراقبت کنید. اگر با گزارش خالی روبرو هستید و در مورد بهترین راه برای طراحی آن مطمئن نیستید ، Supermetrics مجموعه ای از قالب های آماده را دارد که توسط متخصصان برتر ساخته شده است و به شما کمک می کند تا با شروع کار خود را شروع کنید..

برنامه های قیمت گذاری Supermetrics برای داده استودیو از 39 دلار در هر ماه شروع می شود. برای آن پول ، یک کانکتور جداگانه دریافت می کنید که می توانید از لیست طولانی انتخاب کنید. برنامه های گران قیمت اتصالات و گزینه های بیشتری را به همراه سایر ویژگی های حرفه ای مانند پشتیبانی از اعضای چند تیم ، ترکیب داده های متقابل پلت فرم و موارد دیگر انتخاب می کند..

قدرت

Datatap چیزی بیش از یک اتصال دهنده داده نیست.

این یک ابزار ETL تمام عیار است که می تواند داده ها را از طیف گسترده ای از منابع از جمله رسانه های اجتماعی و شبکه های تبلیغاتی ، شبکه های وابسته و ابزار ردیابی وب ، سیستم های اندازه گیری مخاطبان تلویزیون ، فایلهای آفلاین و موارد دیگر جذب کند. از این منابع ، ماژول ادغام خودکار داده Datatap تمام اطلاعات مربوطه را جمع آوری و هماهنگ می کند و یک راه حل یکپارچه برای ارائه در Data Studio یا سایر ابزارهای BI ایجاد می کند..

با دنبال کردن چند مرحله ساده می توانید Datatap را با Data Studio متصل کنید.

ابتدا باید یک جریان داده را در Datatap تنظیم کرده و Google Data Studio را به عنوان یک مقصد غیرفعال برای آن انتخاب کنید. جریان داده یک اتصال به یک منبع داده را تعریف می کند و به شما امکان می دهد داده ها را از آن بگیرید. با استفاده از ابزار ETL ، می توانید جریان داده را ترکیب و برنامه ریزی کنید تا راه حل جمع آوری داده را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. هنگامی که منبع Datatap به Data Studio وصل شد ، اطلاعات طرحواره جریان داده های شما در منطقه انتخاب رشته نشان داده می شود ، بنابراین می توانید عناصر مورد نظر خود را در گزارش های خود انتخاب کنید. داده ها مطابق برنامه هایی که برای جریان داده ها تنظیم کرده اید ، تجدید می شوند.

به منظور تهیه یک ابزار واقعاً کارگرا ، Adverity ایمنی اطلاعات مشتریان خود را به عنوان اولویت اصلی در نظر گرفته است. این شرکت کاملاً با استانداردهای بین المللی حفاظت از داده ها مانند GDPR مطابقت دارد و مجوز ISO / IEC 27001 را صادر می کند ، یک استاندارد بسیار مهم برای امنیت اطلاعات.

برای آژانس های بازاریابی که داشبورد را برای مشتریان خود ایجاد می کنند ، Adverity گزینه های بسیاری از گزارش های برچسب سفید را دارد ، نه تنها برای سفارشی کردن ظاهر و احساس داشبورد مطابق با سلیقه هر مشتری ، بلکه اجازه می دهد تا مشتری اجازه دسترسی به داده های خود را داشته باشد. این ویژگی مهمی است که آژانسها را از هرگونه مسئولیتی درمورد اطلاعات مشتریان خود رها می کند.

مگالیتیک

در صورت نیاز به اتصال سریع GDS سریع ، ساده و ارزان, مگالیتیک می تواند پاسخ باشد آنها دسترسی به آگهی های فیس بوک ، صفحات فیس بوک ، تبلیغات لینک شده ، AdRoll ، تبلیغات مایکروسافت (بینگ) ، CallRail ، Twilio و CallTrackingMetrics را فراهم می کنند. بله ، گزینه های کمتری نسبت به سایر اتصالات وجود دارد ، اما اگر فقط به یکی از این موارد نیاز دارید ، نسبت هزینه-سود می تواند مناسب باشد.

می توانید با Megalytic برای GDS با کلیک کردن روی یک دکمه Free Trial در زیر کانکتور خاصی که از آن استفاده خواهید کرد ، شروع کنید – هنوز نیازی به وارد کردن کارت اعتباری خود ندارید. سپس شما به GDS رسیدید و اتصالات Megalytic را چند مرحله ساده تنظیم کنید. پس از آن ، می توانید جلسه آزمایشی خود را شروع کنید ، و اگر نتایج را دوست دارید ، می توانید در هر زمان اشتراکی خریداری کنید. به عنوان نمونه ، اشتراک برای اتصال دهنده Facebook Insights ، با حداکثر 20 حساب و حداکثر 3 کاربر ، در هر ماه 29.99 دلار هزینه دارد.

اتصالات Megalytic به بازارگرای گرا طراحی شده اند تا با اتصال به تمام داده هایی که مشتریان شما می خواهند: ترافیک ، تبدیل ، درآمد ، برداشت ، CPC ، CPA ، از جمله صدها آمار دیگر ، نمایانگر شما به نظر خوب برسد – در صورت انجام کمپین های خوب -. تمام این داده ها می توانند داستانی در مورد نحوه بازاریابی شما بگویند. مهم نیست داده مورد نیاز برای بارگیری چقدر بزرگ باشد. Megalytic از مشتریانی پشتیبانی می کند که هر ماه هزاران گزارش منتشر می کنند.

اگر در مورد خدمات بازاریابی جدی هستید ، می توانید اشتراک خود را برای دسترسی به راه حل های دیگر Metalytic ، که شامل گزارش های از پیش تعریف شده زیادی برای اهداف خاص است ، گسترش دهید..

قدرت تحلیل من

همه قدرت تحلیل من اتصالات (PMA) برای ایجاد داشبورد HD فوری ، از گزینه الگوی Google Data Studio قابل تنظیم است ، بنابراین نیازی نیست که ساخت گزارش های خود را از ابتدا شروع کنید. این الگوهای نه تنها باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شوند بلکه ارزش گزارش های بازاریابی شما را نیز بهبود می بخشد. لیست گزینه های اتصال کاملاً چشمگیر است ، از جمله Facebook ، Google My Business ، Instagram ، HubSpot ، Amazon ، LinkedIn ، Twitter ، PayPal ، MailChimp ، Pinterest و بسیاری دیگر. همچنین گزینه اتصال سفارشی نیز وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که منبع داده مورد نیاز برای دسترسی به آن ذکر نشده باشد.

اگر می خواهید ساده شروع کنید ، می توانید از پرداخت هزینه ای برای هر کانکتور و برای هر حساب ، فقط 9.95 دلار در هر ماه تصمیم بگیرید. هنگام اتصال حساب های بیشتر و منابع داده بیشتر ، به طور خودکار از قیمت های تخفیف برخوردار خواهید شد. در طول آزمایش بدون ریسک ، می توانید به همان تعداد دلخواه حساب های خود را به هم متصل کنید – نیازی نیست کارت اعتباری خود را در طول دوره آزمایشی به آنها تحویل دهید..

علاوه بر اینکه داده های خود را به Google Data Studio ارسال می کنید ، همچنین اگر در استفاده از این ابزار راحت تر هستید ، می توانید آن را به Google Analytics ارسال کنید ، یا اگر قبلاً با آن کار کرده اید و نمی خواهید به GDS تغییر دهید.

داستانهای موفقیت کاربر هنگام ترکیب PMA و GDS در مورد مزایای اقتصادی بزرگ صحبت می کنند. یک آژانس بازاریابی که بیش از 30 سال در این تجارت فعالیت دارد ، امیدوار است امسال بیش از 100K دلار صرفه جویی کند ، با استفاده از Data Studio و Power My Analytics به عنوان ارائه دهنده داده های آنها برای داشبورد مشتری.

TapClicks

به بیش از 4000 آژانس ، شرکت های رسانه ای ، شرکت B2B و مارک های مصرف کننده اعتماد دارند TapClicks برای پیوند دادن به انواع منابع داده لیست منابع داده در نگاه اول بی پایان به نظر می رسد – شما باید بازار اتصالات را بر اساس دسته بندی ها مرور کنید ، تا از گزینه های زیاد غافل نشوید. علاوه بر ارائه اتصالات محبوب ، TapClicks مرتباً منابع جدید و منحصر به فردی را که قبلاً در GDS در دسترس نبوده ، معرفی می کند.

مجموعه ای از الگوهای با تفکر توسعه یافته باعث می شود شما با چند کلیک یک طراح داشبورد حرفه ای به نظر برسید. شما می توانید مدت زمان لازم برای ایجاد گزارش های روشنگری را برای چند دقیقه کاهش دهید. با استفاده از TapClicks ، می توانید دیدگاه داده ها را انتخاب کنید و چندین مشتری یا کمپین را مدیریت کنید ، تا بتوانید با نیازهای شما مطابقت داشته باشید – خواه شما یک آژانس تمام عیار داشته باشید یا به عنوان یک فریلنسر مستقل و مایل به فروش خدمات گزارشگری فعالیت کنید..

با رشد مشتری خود ، TapClicks قادر خواهد بود این رشد را با یک زیرساخت داده انعطاف پذیر و یک پشته فناوری ساخته شده برای سرعت ، در دسترس بودن زیاد ، قابلیت اطمینان و مقیاس همراه کند. برای اضافه کردن آن ، یک تیم اختصاصی از متخصصان پشتیبانی مشتری به شما کمک می کند تا تجارت خود را ادامه دهید.

اطلاعات برنامه های قیمت گذاری به صورت رایگان در دسترس نیست ، اما می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید – بدون کارت اعتباری لازم است – یا نسخه ی نمایشی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار رزرو کنید.

چرا خودتان را نمی سازید?

اگر از نظر رمزگذاری ، وقت زیادی دارید و نمی خواهید برای اتصال به منابع داده هزینه ای پرداخت کنید ، می توانید خودتان را بسازید. گوگل پیروی از آموزش بسیار ساده ای را برای شما در انجام این کار ارائه می دهد. تمام آنچه شما باید شروع کنید مرورگر وب ، دسترسی به اینترنت ، حساب Google و آشنایی با JavaScript و API های اولیه وب است. اما این نکته را در نظر بگیرید که در صورت پرداخت ماهانه متوسط ​​، می توانید زمان زیادی را با کانکتورهای آماده برای کار ذکر شده در بالا و الگوهای مربوط به آنها صرفه جویی کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map