آیا به دنبال چیزهای جدید هستید ایده های خلاقانه برای پست وبلاگ بعدی شما?


آیا احساس می کنید در همان مباحث قدیمی گیر کرده اید؟ سپس شما در جای درستی هستید.

هنگامی که مباحث را تمام نکردید ، به ابزارهای وب اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهند.

در اینجا لیستی از برخی از ابزارهای رایگان و کاربردی آسان برای تولید به شما کمک می کند ایده های اصلی شگفت انگیز تو گم شده ای.

تولیدکننده ایده های وبلاگ Hubspot

ژنراتور توسط Hubspot به نظر می رسد یکی از ساده ترین تولید کنندگان مبحث بلاگ است. در تمام اوقات ، وقتی گیر کرده اید ، تعداد انگشت شماری از موضوعات به شما داده می شود تا روند نوشتن خود را شروع کنید.

به طور دقیق ، این ابزار پنج ایده منحصر به فرد برای مجموعه مشخصی از 3 کلمه کلیدی یا عبارت (به ویژه اسم) را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید مجموعه ای از حداکثر 3 کلمه را در بخش کادر مشخص وارد کنید و ابزار ایده های جدید جدیدی را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد.

اگر می خواهید نتایج را تغییر دهید ، به عقب برگردید و مجدداً کلمات کلیدی را وارد کنید.

اگر به دنبال مطالب دقیق هستید ، خاص باشید.

اگر به دنبال ده ها موضوع جدید هستید ، این یک ابزار ایده آل نیست ، اما برای مبتدیان ، این بهترین مورد است که می توانید پیدا کنید.

Ubersuggest

Ubersuggest آسان برای استفاده از ابزار است که تولید صدها کلمات کلیدی در یک زمان.

با شروع از کلمات hyphenated به همه مباحث دیگر با حروف A – Z و حتی تعداد کلمات کلیدی ، این سایت دارای همه موارد است. این لیست گسترده ای از ترکیب کلمات کلیدی ممکن را در اختیار شما قرار می دهد.

عبارت مورد نظر را در ذهن خود وارد کنید ، و حتی می توانید به آنها فکر نکنید مباحث را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، این سایت همچنین به شما امکان می دهد یک کلمه کلیدی خاص را گسترش دهید تا لیست دقیق تری از موضوعات از همین سایت مشاهده کنید.

با ارائه پیشنهادات موضوعی در سبد خرید خود ، من مطمئن هستم که دفعه دیگر هرگز مباحث را از دست نخواهید داد.

Buzzsumo

Buzzsumo یک وب سایت است که فقط به ارائه موضوعات می پردازد. این یک لیست طولانی از چندین عامل دیگر که می توانند بر روی یک موضوع وبلاگ تأثیر بگذارند ، به شما نشان می دهد.

از نشان دادن بک لینک ، اشتراک گذاران تا تعداد مشاغل فیس بوک ، توییتر ، پینترست و اشتراک لینکدین ، ​​شما می توانید قبل از همه اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید انتخاب یک موضوع خاص برای وبلاگ بعدی خود.

همچنین می توانید از طریق عناوین مختلف ، از جمله تاریخ ، نوع محتوا ، زبان ، تعداد کلمات و کشور ، فیلتر کنید.

این می تواند یک راه حل یکجانبه شما باشد تا بدانید با یک کلمه کلیدی یا عبارت خاص به کجا می روید.

تولیدکننده ایده های محتوای Portent

احساسات ابزاری نوآورانه برای استفاده در هنگام نیاز به موضوعات است. اگرچه فقط یک موضوع را به طور همزمان نشان می دهد ، می توانید با کلیک بر روی دکمه تازه کردن چندین موضوع را دریافت کنید.

با توجه به چهار فضای خالی ، این وب سایت در مورد هر یک از شکاف های زیر از کلمه کلیدی یا عبارت جستجوگر شما استفاده کرده و سایر مطالب مرتبط را در سایر موارد اضافه می کند. همچنین ، این دلیل را برای هر یک از سه کلمه دیگر مورد استفاده استفاده می کند.

به عبارت دیگر ، اگر به دنبال لیستی از مباحث هستید ، این یک ابزار آسان اما زمان بر است. در عین حال ، ایده های موضوعی بسیار اصلی دریافت می کنید که می توانید بر خلاف سایر سایت هایی که یک عبارت کلیدی را دریافت می کنید ، مستقیماً برای وبلاگ خود استفاده کنید..

مرورگر کلمه کلیدی Moz

موز یکی دیگر از ابزارهای موجود در این لیست است که لیستی از مطالعه برای جستجوگرهای بهتر را برای شما فراهم می کند تا فقط پیشنهاد کردن مباحث وبلاگ..

هنگامی که یک کلمه کلیدی خاص برای این جستجوی ارائه می دهید ، حجم ماهانه استفاده ، سطح دشواری ، CTR ارگانیک و اولویت آن عبارت را به شما می دهد..

همچنین می توانید بر اساس جستجوی خود ، به پیشنهادات کلیدی بیشتر و تجزیه و تحلیل SERP بپردازید. علاوه بر این ، در انتهای صفحه لیستی از ذکر این کلمه کلیدی در مباحث دیگر وبلاگ نیز وجود دارد.

بنابراین به عبارت ساده تر ، شما می توانید تمام آنچه را که می خواهید در مورد عبارت موضوعی که ارسال کرده اید بدانید ، ببینید.

ژنراتور Biz Content خود را ایجاد کنید

برای انتخاب ، به فهرست گسترده ای از موضوعات نیاز دارید؟ سپس ابزار Biz خود را Tweak کنید لیست مناسبی برای شماست به موضوعی بیاندیشید که می توانید با کلمه کلیدی خود را قاب کنید ، و همه این موارد را در این لیست دارید.

می توانید لیست کامل مباحث را نیز در این صفحه بارگیری کنید. با انتخاب موضوع مناسب از این لیست گزینه های متنوعی را انتخاب کنید ، محبوبیت فیس بوک و توییتر خود را افزایش دهید.

آنها موضوعات مختلفی را در عناوین اصلی مانند سؤالات ، شغل ، نحوه چگونگی ، اسرار ، تجارت ، عشق به شما ارائه می دهند.

بنابراین اگر فکر کردید که فقط چند موضوع از عبارت اصلی شما وجود دارد ، در اینجا لیستی وجود دارد که هرگز شما را ناامید نخواهد کرد.

وبلاگ خود را بسازید

این وب سایت است که کمی متفاوت از سایر ابزارهای ذکر شده در بالا به شما می دهد. بر خلاف آن ، در این ژنراتور پست, نیازی به وارد کردن یک کلمه کلیدی یا عبارت اصلی برای نتیجه جستجو نیست.

در عوض ، این سایت یک عنوان نیم کامل به شما می دهد ، در ابتدا.

تنها با یک نتیجه در هر جستجو ، می توانید هنگامی که به دنبال چیز خاصی نیستید ، از این ابزار استفاده کنید. علاوه بر این ، این شانس شما را برای خلاقیت با موضوعی که توسط ابزار ارائه شده افزایش می دهد.

کلاه های تفکر خود را به کار گیرید و پیش بروید تا یک عنوان خلاقانه و خلاقانه برای پست بعدی خود انتخاب کنید.

كورا

با اينكه كورا یک تولید کننده مستقیم موضوع نیست ، مطمئناً موافق هستید که بیشتر اوقات ، وب سایت زیر که برای جستجوی دیگری به غیر از ویکی پدیا می روید Quora است..

کسی با من موافق است که این سایت در جستجوی پاسخ به هر سؤالی در جهان ، آن چه را که نیاز دارد در اختیار دارد. در اینجا می توانید موضوعات خاص مورد علاقه خود را جستجو کنید یا به طور مستقیم سؤالاتی را جستجو کنید تا پاسخ های نوشته شده توسط افراد دانشمند در سراسر جهان را دریافت کنید.

بنابراین ، این ابزار جایی در این لیست پیدا می کند ، زیرا اطلاعات بیشتری را در مورد سهولت درک از بسیاری دیگر فراهم می کند.

چندین گزینه دیگر در دسترس شماست که می توانید هنگام بحث در مورد موضوعات وبلاگ و مولد ایده ها ، یکی از گزینه های دیگر را انتخاب کنید. با این حال ، این لیست باید تمام نیازهای شما را برآورده کند.

به امید این که مفید واقع شد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me