8 راه شلیک برای انتشار در وبلاگ های درجه یک

شما در حال خواندن یک پست دیگر در سایت مورد علاقه خود هستید که WOW را به شما تبدیل می کند.


وقتی به بخش نظرات می آیید ، تعداد قابل توجهی از واکنش خوانندگان را مشاهده می کنید. فقط می توانید تصور کنید تعامل با افرادی که نظرات شما را به اشتراک می گذارند و به بینش شما علاقه مند هستند چقدر عالی است.

شما با اطمینان می دانید که یک روز در سایت مورد علاقه خود نمایش داده می شوید.

ولی:

چه زمانی قصد دارید قله خود را به ویرایشگر ارسال کنید؟ فردا؟ در یک ماه؟ در یک سال?

آیا می دانید چه چیزی مانع انتشار شما در این سایت badass می شود?

بیشتر اوقات ما نمی دانیم از کجا شروع کنیم ، به خصوص بدون تجربه.

اول از همه ، باید درک کنیم که چه چیزی وب سایت را معتبر و درجه یک می سازد:

 • رتبه بالا در گوگل (از ابزارهای جستجوگرها مانند استفاده کنید MOZ برای بررسی آن): برای بدست آوردن یک نرم افزار مفید که به تجزیه و تحلیل کیفیت وب سایت ها کمک می کند ، به انجمن بپیوندید. می توانید بررسی کنید صفحه / اختیار دامنه, نمره هرزنامه یا تنظیمات دیگری را که می خواهید آنالیز کنید اضافه کنید.

 • طراحی کاربر پسند: 76٪ بازدید کنندگان وب سایت ادعا می کنند که پیدا کردن آنچه می خواهند در سایت آسان باشد بسیار ضروری است. بنابراین ، قابلیت استفاده مهم است و رابط بصری میزان گزاف گویی را کاهش می دهد.
 • اطلاعات تماس: افراد در اینترنت گشت و گذار می کنند تا اطلاعات تماس را برای ارتباط برقرار کنند. در حالی که بسیاری از بازدید کنندگان شرکت دیگری را ترجیح می دهند ، احتمال اینکه موتورهای جستجو باعث رونق سایت شوند نیز کم است.
 • فاقد آگهی ها / پنجره های تبلیغی در مورد هرزنامه یا نامربوط: هر صاحب وبلاگ می خواهد از یک وب سایت کسب درآمد کند ، اما انتشار اضافه کردن آزار دهنده نشانه ای از مطالبات با کیفیت پایین است.
 • ارسال مقاله به طور منظم بدون اشتباهات غلط املایی یا گرامر: محتوا یک پادشاه است و کارت ویزیت هر صاحب وبلاگ است ، بنابراین باید بدون هیچ بهانه ای به خوبی نوشته شود.
 • تعداد تعامل در سایت (اشتراک ، نظرات ، پسندیدن): این فقط اثبات دیگری است که خوانندگان در ارتباطات درگیر هستند و به آنچه ارسال می شود اهمیت می دهند.

معنای آن برای یک وبلاگ نویس آزاد چیست? هرچه وب سایت بهتر باشد ، خوانندگان بالقوه تری نیز جذب می کنند. بنابراین ، روی آب پیوند تأثیر می گذارد ، بنابراین برای نمونه کارها شما با ارزش تر است.

به علاوه ، وب سایت های برتر به منبعی برای یافتن کارگران از راه دور تبدیل شده اند ، بنابراین نوبت شماست که سفارش جدیدی بدست آورید.

بیشتر وب سایت های معتبر وبلاگ نویسی مهمان را می پذیرند ، و این فرصت شما برای انتشار در وبلاگ است. با این حال ، همانطور که نویسندگان می دانند ، برای محیط رقابتی آماده شوید: با مشارکت در سایت های badass یک روش اثبات شده برای یافتن مشتری های جدید بالقوه است.

آیا می دانید که 81٪ از مشتریان آنلاین آمریكا به اطلاعات و توصیه های وبلاگ ها اعتماد کنید?

ناگفته نماند که انتشار در وب سایت های بالاترین مربوط به ارضای خود نیست. در مورد ساخت نمونه کارها وبلاگ نویسی خود همچنین.

در حقیقت دلایل زیادی برای انتشار مقاله شما در وب سایت های خوب وجود دارد. این کمک می کند تا:

 • تبدیل به یک وبلاگ نویس معتبر؛
 • خوانندگان جدید را جذب کنید.
 • به دست آوردن پیوندها و بنابراین ، رتبه بندی وبلاگ خود را بهبود ببخشید.
 • برقراری ارتباط با رهبران افکار.
 • مشتری های جدید پیدا کنید؛
 • سبک نوشتاری خود را توسعه داده و از نوشتن معلمان یاد بگیرید.

اگرچه انتشار در وبلاگ های درجه یک می تواند یک چالش واقعی برای وبلاگ نویسان مستقل باشد ، اما ما می دانیم که این برای حرفه ما چقدر خوب است. علاوه بر این ، روش های مطمئن وجود دارد که در این سایت ها نمایش داده می شوند.

اوه! لیست 8 روش مطمئن برای دریافت این کلمه در وبلاگ های درجه یک را بررسی کنید:

1. سودمند باشید

اگر می خواهید مقالات خود را در وب سایت های عالی منتشر کنید ، باید فوایدی را که می توانید با آن به دست آورید ، بدانید.

ولی:

مطمئن هستید که برای صاحب وبلاگ مفید هستید?

تنها درسی که در طول سال های وبلاگ نویسی آموخته ام این است که صاحبان وبلاگ علاقه ای به مطالب شما ندارند اگر به صرفه جویی در وقت خود و متناسب با نیاز خوانندگان آنها کمک نکنند.

این است خشن اما واقعی:

هرچه وب سایت دارای رتبه های بالاتر و مشارکت خوانندگان باشد ، صاحب آن نسبت به مطالبی که شما ارائه می دهید کمتر اهمیت می دهد.

مشکل این است که بسیاری از نویسندگان ، مشارکت در چنین سایت هایی را جذاب می دانند ، بنابراین می توانید با یک فضای رقابتی برخورد کنید. اگر می خواهید توجه ویرایشگر را جلب کنید ، سعی کنید مفید واقع شوید:

 • شامل آمار و داده ها
 • به اشتراک گذاشتن مطالعات موردی شخصی.
 • نکاتی را از گوروهایی ارائه کنید که هنوز در هیچ کجا منتشر نشده اند.

به طور خلاصه ، چیزی را ارائه دهید که بدون تخصص شما نمی توانند بنویسند.

2. یک قدم جلوتر بروید

ارسال مهمان به کار ، وقت و تلاش زیادی نیاز دارد.

شما باید سایت را بررسی کنید ، مخاطب مورد نظر و نیازهای آنها را بشناسید ، ایده های هیجان انگیز در مورد مطالب را تهیه کنید ، با صاحب وبلاگ ارتباط برقرار کنید ، یک پست مکتوب درست کنید و بعد از انتشار پست خود با خوانندگان تعامل کنید.

در هنگام ایجاد پست وبلاگ ، اگر می خواهید احترام کسب کنید و پست خود را منتشر کنید ، همیشه باید مایل اضافی را طی کنید.

یکی از بهترین راهها این است که یک قدم جلوتر برای ایستادگی از رقبای خود بردارید: در مورد تقویم سرمقاله یا پست های وبلاگ فصلی از قبل فکر کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها به موقع ارسال خواهند شد.

برخی وب سایت ها تقویم سرمقاله خود را منتشر می کنند ، بنابراین می تواند به شما تذکر دهد که چه موضوعی را باید پوشش دهد.

وقتی کار روی یک قطعه جدید را شروع می کنید ، به مدت زمانی که برای نوشتن آن ، ویرایش و تصحیح مقاله ، انتظار برای بازخورد ویرایشگر و انجام اصلاحات اختصاص می دهید ، فکر کنید.

این مال شماست زمان مورد انتظار ایجاد پست وبلاگ. درمورد من ، حدود دو ماه از ارسال زمین برای دریافت لینک به محض پخش مستقیم مقاله می گذرد.

3. به اشتراک گذاشتن مطالعات موردی شخصی

وقتی یک پست وبلاگ می نویسید ، باید موضوع را از A تا Z بدانید ، درست است?

به نظر می رسد که دانش نظری می تواند به شما بسیار کمک کند! با داشتن درک اساسی از هر فرآیند ، می دانید چه انتظاری را دارید ، اما فقط تجربه عملی مهارت های شما را تشدید می کند.

بنابراین ، آنچه شما را متفاوت از سایر وبلاگ نویسان می کند? تجربه شما, بدون شک!

اگر یک عمل قابل قبول دارید ، از اول می دانید چه موانعی ممکن است در انتظار مردم و چگونگی غلبه بر آنها باشد. بنابراین ، این باعث می شود مطالب شما هم چشم نواز باشد و هم برای خوانندگان مفید باشد.

به عنوان مثال ، هنگامی که ترفندها و نکات خود را در مورد ترس از ترس وبلاگ نویسی دارید ، خوانندگان وبلاگ می توانند ارزش خود را از این امر استخراج کنند. بنابراین ، صاحب وبلاگ به متن شما توجه می کند و آن را می پذیرد.

4- تعامل با خوانندگان برای ایجاد یک مشکل

آیا می دانید که فقط 20٪ بازدید کنندگان متن کامل را مطالعه می کنند?

وقتی پست وبلاگ شما تعداد زیادی از نظرات را می دهد ، می دانید که تلاشهای شما پس انداز می شود.

اگرچه همه چیزهایی که می خواهید پیوندی به مقاله شما در یک سایت برتر باشد ، عمیق تر فکر کنید. اگر می توانید توجه خوانندگان را جلب کرده و آن را نگه دارید تا آنها بخواهند کل مقاله شما را بخوانند ، عالی است.

چرا؟ این کمک می کند تا …:

 • بحث های بعدی را برانگیخته و بنابراین ، تعداد بازدیدها را افزایش می دهد
 • آگاهی از نام تجاری خود را بهبود بخشیده و از این رو حواشی مستقل بیشتری کسب کنید

اگر خوانندگان درگیر باشند ، آنها با نویسنده و خوانندگان ارتباط برقرار می کنند و این اثبات یک کار شسته و رفته برای شخصی است که متن را ایجاد کرده است. اگرچه می دانید که گرفتن نظرات و سؤالات در مورد نوشتار خود چقدر عالی است ، اما اغلب در بحث شرکت می کنید?

اگر اینطور نباشد ، زمان آن فرا رسیده است که تعامل با خوانندگان را برای ایجاد یک وزوز آغاز کنید.

نظرات شانس اینکه صاحب وبلاگ شما را به خاطر بسپارد ، افزایش می دهد.

به علاوه ، فعال بودن در وبلاگ باعث ایجاد وفاداری به شما می شود. بنابراین ، اظهار نظر به پیشرفت مناسب و مطمئن با صاحب وبلاگ کمک می کند.

5- تبادل تماس با Influencers

آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا تأثیر گذاران با دیگر رهبران نظر همراه می شوند?

افراد موفق هرگز یادگیری را متوقف نمی کنند ، بنابراین یافتن تأثیرگذارانی که وب سایت A + را می خوانند ، آسان است. اگر در وبلاگ فعال هستید ، می توانید با صاحبان وبلاگ دیگری روبرو شوید که سایت های آنها ممکن است یک خانه بالقوه برای کارهای شما باشد.

اگر می خواهید با این تأثیرگذارها ارتباط برقرار کنید ، سعی کنید بعداً به آنها علاقه مند شوید تا بعداً ارتباط برقرار کرده و ارتباط برقرار کنند.

 • از آنها بخواهید توصیه‌ها و نکات خود را به اشتراک بگذارند.
 • پاسخ به نظرات آنها و بحث در مورد مواد؛
 • با دیدگاه آنها موافق هستند.

بهترین چیز این است که با ارائه همکاری نمی توانید آنها را ترسو کنید. درعوض ، شما یک ارتباط برقراری دوستانه هستید که فقط علاقه مند به اشتراک گذاری نظرات هستید و این باعث افزایش وفاداری می شود.

6. وب سایت آنها را تبلیغ کنید

اگر می خواهید پست خود را در سایت منتشر کنید ، باید یک منبع خوب و معتبر باشد. در حالی که همه ما دلایل نمایش در چنین سایت هایی را می دانیم ، فقط تعداد کمی از ما فکر می کنیم که برای صاحب وبلاگ خوب عمل کنید.

برای جلب توجه مالک ، پیوندی را به مقاله خود ارسال کنید که در مورد این وب سایت می نویسید. بنابراین ، پیوند وب سایت را در انتشارات خود وارد کنید.

در مورد مفید بودن یادآوری می کند ، بنابراین به سایت کمک کنید تا یک بک لینک اضافی کسب کند و بنابراین ، رتبه Google خود را در وب بهبود بخشد. علاوه بر این ، برای شما نیز مفید خواهد بود.

7. فقط تحقیق کنید و فقط با کیفیت بالا مطالب تهیه کنید

انتشار در وب سایتهای درجه یک کار زیادی می کند ، و ما باید تمام تلاش خود را برای جلب توجه صاحب وبلاگ انجام دهیم. به عنوان مثال ، در حالی که برخی افراد ریاضی را انجام دهید برای به دست آوردن پاسخ به دیوانه ترین سؤالات در وب ، چرا نمی توانیم تحقیقاتی انجام دهیم و تمام اطلاعات مربوط به سایت را گردآوری کنیم و نیاز به یافتن مناسب کاملی دارد?

بدیهی است که بررسی وب سایت سخت است ، اما به درک بهتر نیازهای آن کمک می کند. هرچه بیشتر درباره سایت آگاهی داشته باشید ، ایده های بهتری برای مطالب ارائه می شود. هنگامی که می دانید چه موضوعاتی برای سایت مناسب است ، می توانید موضوعی را پیدا کنید که چشم صاحب وبلاگ را به خود جلب کند.

این یک ایده خوب است اما ، مطمئن هستید که قطعه شما با کیفیت بالا است?

بیایید بررسی کنیم! محتوای با کیفیت بالا چیست?

 • خطاهای غلط ، دستور زبان یا هجی املایی ندارد.
 • این شامل تصاویری است.
 • این مبتنی بر آمار و مطالعات موردی است.
 • همیشه سبز است به طوری که مردم می توانند در طی مدت زمان چیزی از آن بیاموزند؛
 • این کمک می کند تا مشکلات خوانندگان را حل کنید.

با ارسال محتوای باکیفیت ، به یک ویراستار کمک می کنید تا در وقت خود صرفه جویی کند ، بنابراین او به شما اعتماد بیشتری می کند. بنابراین ، بررسی قبل از ارسال ضروری است. از همه اینها ، داشتن بازخورد مثبت از سوی ویراستاران درجه یک بسیار عالی است و می توان به مراجعان آینده اعتماد موفقی را ارائه داد.

8. به نمونه ها بدهید

با نوشتن زمین ، سعی می کنید از یک صاحب وبلاگ اطمینان حاصل کنید که آنها به کمک شما نیاز دارند. در حالی که می توانید اشعار زیبایی را در مورد تجربه خود بنویسید ، بهتر است اثبات سخنان خود را داشته باشید.

اقدامات از کلمات فراتر می رود.

ارسال کردن از رنگ آبی کارآیی ندارد زیرا لازم است مقالات خوبی در سبد خود داشته باشید. اگر یک وبلاگ نویس مشتاق با کمی تجربه هستید ، ناراحت نشوید. شما می توانید یک پاراگراف بنویسید تا سبک نوشتن و افکار خود را نشان دهید.

برای هر وبلاگ نویس آزاد ، بهترین روش برای انتشار در وب سایت ها اثبات کیفیت کار شما است. علاوه بر این ، به ویراستاران کمک می کند تا بفهمند شما چه کسی هستید و چرا متن های شما مناسب برای وبلاگ آنها است.

جمع

برای قرار دادن مقاله خود در وب سایت های برتر ، سخت ترین بخش گرفتن اولین انتشار است.

بله ، همه ما آنجا بوده ایم …

اگر پستهای مهمان شما رد می شوند ، زمان آن فرا رسیده است که شانس پذیرش خود را بهبود بخشید.

یاد آوردن:
هیچ کس با دانش و تجربه متولد نمی شود. خروجی شماست اگر افراد دیگر مقالات خود را در بهترین سایتها منتشر کردند ، چرا نمی توانید در میان آنها باشید?

پس از همه ، این یک خواسته و تلاش شماست ، اینگونه نیست?

برچسب ها:

 • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map