چگونه می توان اثبات اجتماعی را در سایت اضافه کرد تا تبدیل ها را افزایش دهد؟

اضافه کردن یک اثبات اجتماعی می تواند تبدیل های شما را به شدت افزایش دهد.


این حس را به مشتریان بالقوه می دهد که احساس می کنند تنها نیستند. به آنها می گوید تعداد زیادی از افراد که به این برند اعتماد دارند و از آن استفاده می کنند به نفع آنها است. بنابراین ، این دلایل زیادی برای آنها ایجاد نمی کند که از آن برای خودشان نیز استفاده نکنند.

تعریف “اثبات اجتماعی” به ساده ترین روش ، به این معنی است که به مشتریان بالقوه خود نشان دهید که افراد زیادی به نام تجاری شما اعتماد دارند ، و آنها نیز باید باشند. با ذهن آنها بازی می کند (به روشی مناسب) برای ایجاد حس نیاز به محصولات / خدمات شما.

در اینجا یک نمونه از اثبات اجتماعی مورد استفاده Netflix است:

هنگامی که در صفحه فیلم / سریال ها قرار می گیرید ، می توانید نظرات را مشاهده کنید. با دیدن این بررسی ها ، می دانید که بسیاری از مردم آن را تماشا کرده اند و (احتمالاً) آن را دوست دارند ، بنابراین اکنون می خواهید آن را نیز تماشا کنید.

یک مثال دیگر از Buzzsumo:

آنها از صفحه اصلی خود بزرگترین مارک هایی را که از خدماتشان استفاده می کنند ، به نمایش گذاشتند. با دیدن این موضوع ، مشتریان به راحتی می توانند اطمینان حاصل کنند که اگر این مارک های بزرگ از آن استفاده می کنند ، خدماتشان چقدر خوب است.

دقیقاً مانند این دو مثال ، روشهای دیگری برای اجرای اثبات اجتماعی وجود دارد. شما یا می توانید آنها را طوفان مغزی کنید یا حتی بهتر ، از راه حل های زیر برای سهولت روند استفاده کنید. این راه حلها به شما کمک می کند تا اثبات اجتماعی را به روش های مختلف ادغام کنید و به طور بالقوه بیشتر مشتریان بالقوه را در دست بگیرید.

اگر این جالب به نظر می رسد ، اجازه دهید مستقیم پرش کنیم. ��

ProveSource

عالی برای افزایش اعتماد ، تبدیل و اعتبار, ProveSource چندین روش برای ادغام اثبات اجتماعی در مشاغل شما وجود دارد. شما می توانید اعلان های خرید ، بررسی مشتری ، تعداد بازدید کنندگان زنده ، تعداد کل مشتریان و موارد دیگر را نمایش دهید.

آنها به خدمات خود صادق هستند ، به همین دلیل خواهید دید که صفحه اصلی آنها پر از اثبات اجتماعی است و کاملاً کار می کند. ProveSource بیش از 18،000 مشتری خوشحال دارد و آن با یک تن سیستم عامل های مختلف ادغام می شود, از جمله WordPress ، Shopify و Clickfunnels.

نوتیفیا

سازگار با 100٪ GDPR, نوتیفیا بسته ای از بیش از 30 ابزارک و افزونه برای بازیابی در بازی بازاریابی شما است. تنظیم آن فقط دو دقیقه طول می کشد ، و می توانید رشد نمایی از آن را ببینید. این ابزار برای جلب اعتماد ، افزایش تبدیل ها ، پیگیری رفتار و موارد دیگر وجود دارد.

می توانید آنها را شخصی سازی کرده و از بین بیش از 180 زبان انتخاب کنید. نکته جالب این است که ابزارک ها به هیچ وجه سایت شما را کند نمی کنند. آنها برای عملکرد بهینه هستند.

Notifia با یک تن از برنامه ها و سیستم عامل ها مانند WordPress ، Slack ، Stripe و Shopify ادغام می شود.

TrustPulse

ساده و در عین حال بسیار کاربردی, TrustPulse تقریباً شبیه به یک پلتفرم بازاریابی همه در یک (با استفاده از اثبات اجتماعی) است. می توانید آن را در مدت 5 دقیقه تنظیم کرده و طبق دلخواه خود آن را تنظیم کنید. این امکان را به شما می دهد تا فعالیت مشتری را در زمان واقعی نمایش دهید ، خواه خرید باشد یا ثبت نام.

نیازی به دانش برنامه نویسی نیست ، بنابراین هر کسی می تواند این استفاده را شروع کند. نکته جالب این است که توسط تیم OptinMonster ایجاد شده است ، بنابراین خوب است. TrustPulse را می توان در سیستم عامل های مختلف از جمله Blogger و Weebly ادغام کرد.

VocalVideo

با VocalVideo, به راحتی می توانید اثبات اجتماعی را در قالب فیلم ایجاد کنید. این می تواند توصیفات ، بررسی ها و سایر کارزارهای تخصصی با استفاده از الگوهای پیش ساخته خیره کننده آنها باشد.

شرکتی به نام Respond Software از این راه حل استفاده کرده و با این فیلم توصیفی نهایی روبرو شده است:

با استفاده از این راه حل ، شما از ابتدا شروع به هدایت می کنید ، بنابراین لازم نیست خودتان کارهای زیادی انجام دهید. به عنوان مثال ، از قالب های از پیش ساخته شده برای دسترسی به افرادی که به آنها نیاز به یک کلیپ ویدیویی دارید ، استفاده می کنید و سپس دستورالعمل هایی را برای بهترین فیلم تولید شده توسط کاربر ارسال می کنید.

جاسازی و انتشار در هر سیستم عامل نیز یکی از کارهای ساده با VocalVideo است ، زیرا تنها چند کلیک طول می کشد. بعد از انتشار ویدیو ، می توانید عملکرد را تجزیه و تحلیل کرده و مناطقی را که لازم باشد ، بهبود دهید.

می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و شروع به کار کنید.

FOMO

بسیار باهوش و کاربر پسند, FOMO یادگیری ماشین را برای یافتن مناسب ترین تنظیمات تبدیل برای وب سایت خود اعمال می کند. می توانید اعلان های سفارشی از فروش ، ثبت نام ، تحویل و سایر اثبات اثبات شده بازدیدکنندگان خود را نشان دهید.

می توانید به سرعت بیش از 80 برنامه از جمله Zapier ، MailChimp و Instagram را به سرعت تنظیم کرده و ادغام کنید. این یک بررسی سنگین وجود دارد ، و برخی از آنها حتی آرزو می کنند که هیچ کس دیگری نباید این ابزار را کشف کند زیرا این راز موفقیت کوچک آنهاست. این خوب است!

مهمتر از آن ، سازگار با GDPR است.

سیگنال های اثبات اجتماعی

برای نمایش اعلان های مختلف برای بازدید کنندگان خود با استفاده از می توانید بیش از 200 قالب پیش ساخته را انتخاب کنید سیگنال های اثبات اجتماعی. این قالب ها می توانند به شما در تولید مشترکان ، افزایش فروش ، افزایش تعامل و حتی ایجاد فوریت به هر دلایل مناسب کمک کنند.

این دستگاه همراه با موبایل است و می توانید آن را تا حد زیادی سفارشی کنید. می توانید این کار را با سیستم عامل هایی مانند WordPress ، Shopify و MailChimp ادغام کنید.

به صورت رایگان کار خود را شروع کرده و آن را در حداقل 60 ثانیه تنظیم کنید.

Nextsale

Nextsale به شما امکان می دهد اعلان فروش ، خروج از خروج ، تخفیف نوار بالا و همچنین جعبه های تبلیغاتی را اضافه کنید. این از اثبات اجتماعی به طور کامل استفاده می کند و بهترین نرخ تبدیل ممکن را برای شما فشرده می کند. همچنین می توانید قیف ایجاد کرده و هزینه های خرید را کاهش دهید.

تنظیم آن آسان و سریع است. صرف نظر از این بستر ادغام را انتخاب می کنید بیش از چند دقیقه طول نمی کشد. این می تواند در:

 • وردپرس
 • خریدن
 • BigCommerce
 • WooCommerce
 • وب سایت های سفارشی

تمام آنچه شما نیاز دارید پیکسل ردیابی برای اضافه شدن به وب سایت شماست ، و شما خوب هستید که شروع به استفاده از آن کنید.

نبض

استفاده كردن نبض, می توانید اعلان هایی را برای بازدیدهایی انجام دهید. به بعضی از بزرگترین مارک ها مانند Speedo ، Harry و KlientBoost اعتماد دارند. (ببینید که چگونه این یک اثبات اجتماعی است!)

پس از تست های فراوان ، آنها آمده اند تا این راه حل را ارائه دهند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که یک نرخ تبدیل عالی در خفاش را مشاهده می کنید. به طور کلی ، تنظیمات آن سریع ، آسان است و به شما امکان می دهد تجزیه و تحلیل های عمیق را مشاهده کنید.

همچنین می توانید از آزمون A / B استفاده کنید تا از این مزایا نهایت استفاده را ببرید و تنظیمات مختلفی را برای هر کمپین تغییر دهید. مطمئن باشید, پالس با سیستم عامل ها و برنامه های مورد علاقه خود ادغام می شود.

نفوذ

با سفارشی سازی نامحدود و بیش از 50 سیستم عامل ادغام, نفوذ برای شروع افزایش فروش و فروش شما فقط به یک خط کد نیاز دارد. شما می توانید نمایش دهید:

 • فعالیت اخیر کاربر شخصی
 • فعالیت های اخیر کاربر فله
 • تعداد بازدید کنندگان زنده
 • نظرات مشتری

تنظیم آسان است و از بیش از 100 زبان مختلف پشتیبانی می کند. می توانید با استفاده از آزمایش رایگان آنها شروع کنید.

WPfomify

کاملاً با پشتیبانی از کلاس جهانی پاسخگو است, WPfomify افزونه ای درخشان وردپرس برای اثبات اجتماعی است. می توانید آن را با سایر افزونه های محبوب و خدمات بازاریابی ایمیل ، مانند WooCommerce ، MailChimp و EasyDigitalDownloads ادغام کنید..

این یک گزینه گزینه طراحی دارد و می توانید از زمینه های UTM برای پیگیری تبدیل های خود با Google Analytics استفاده کنید. علاوه بر این ، این پاسخگو است و به شما امکان می دهد کنترل همه افرادی که اعلان های اثبات اجتماعی شما را می بینند ، کنترل کند ، همه به لطف Granular Targeting.

این را به خاطر داشته باشید که این افزونه فقط در یک سایت میزبان وردپرس کار خواهد کرد.

SocialProve

SocialProve با نمایش پنجره های اثبات اجتماعی اجتماعی کاربر پسند ، می تواند به شما در کاهش هزینه های خرید کمک کند. نکته خوب در مورد این راه حل این است که اعلان ها بخش قابل توجهی از صفحه را پوشش نمی دهند. فضای کمی را می گیرد اما بیشترین استفاده را می کند.

انواع مختلف پنجره شامل موارد زیر است:

 • تعداد فعالیتهای زنده
 • تعداد بازدید کنندگان زنده
 • تعداد بازدیدکنندگان در طی 24 ساعت گذشته
 • فعالیت در طول 24 ساعت گذشته حساب شود

با استفاده از گزینه آزمایشی آنها می توانید این راه حل را به مدت هفت روز رایگان امتحان کنید.

منقار

طراحی شده توسط فناوری هوش مصنوعی, منقار برای بالا بردن تبدیل های تجارت الکترونیکی شما ساخته شده است. این اساساً یک سیستم عامل بازاریابی همه در یک برای فروشگاه های آنلاین است و به شما امکان می دهد:

 • رفتار مشتریان را ردیابی کنید
 • از علاقه مشتریان به فروشگاه خود مطلع شوید
 • از برنامه های مختلف برای اثبات اجتماعی ، فوریت و پشتیبانی مشتری استفاده کنید

این یک ویژگی داخلی در داخل آن دارد تا مطمئن شوید فروشگاه شما به راحتی اجرا می شود و بهترین نرخ تبدیل را در هر گوشه ، حتی در صفحات پرداخت دریافت می کند. می توانید Beeketing را با WooCommerce ، BigCommerce و … ادغام کنید Weebly.

گول زدن

شما می توانید در زمان واقعی خرید و فعالیت بازدید کنندگان خود را با آنها به نمایش بگذارید گول زدن. این یک مکان کار با کشیدن و رها کردن و مجموعه گسترده ای از قالب های از پیش ساخته شما می توانید انتخاب کنید. شما می توانید آنها را شخصی سازی کنید ، عناصر قابل کلیک را اضافه کنید و با سایر ابزارها ادغام کنید تا بیشتر عملکرد را تقویت کنید.

مهم نیست که شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، یک محصول SaaS یا تقریباً در مورد هر وب سایتی داشته باشید ، Nudgify می تواند به شما کمک کند تا از هر بازدید کننده خود بهترین بهره را ببرید.

نتیجه

اثبات اجتماعی در یادآوری بازدید کنندگان جدید و مشتریان بالقوه شما از اعتبار شغلی شما بسیار مهم است. این راه حل های فوق می تواند به شما کمک کند تا این کار را با سهولت انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map