چهار نکته که باید هنگام تهیه عنوان برنده خود بدانید

تا به حال مقاله هیولا را بخوانید که ساعت ها پس از اتمام آن صرف کرده اید و به خودتان فکر کرده اید: “این یک منبع عالی خواهد بود که مردم دوست دارند آن را به اشتراک بگذارند”?


بعد از شش ماه و مبارزات انتخاباتی زیادی که بعداً انجام می دهید ، متوجه می شوید که پست وبلاگ شما حتی نزدیک به انتظارات انجام نشده است.

در این مرحله طبیعی است که افراد از این سوال بپرسند که آیا مخاطبان آنها محتوای آن را نمی پسندند و فراموش می کنند که یک عنوان عالی چه نقشی مهم دارد؟.

عناوین بعضی اوقات چیزی است که خوانندگان تمایل دارند به جای مقاله به اشتراک بگذارند. با توجه به این نکته ، اغراق آمیز است که عناوین یک نقش را چقدر بزرگ بازی می کنند.

در قلب یک تیتر موفق قرار دارد هیجانی.

اگر فکر می کنید “چرا احساسات؟ آیا تیتر مطابق با مطالب کافی نیست که تأثیر مثبتی بر خواننده داشته باشد؟ “

داشتن تیتر متناسب با محتوا یک نکته مثبت است اما داشتن عباراتی که پاسخگوی خوانندگان باشد ، بسیار بهتر است.

فکر کردن در مورد طعمه کلیک کردن بسیار ساده است ، اما ما اینطور نیستیم!

طبق مطالعات بازاریابی عاطفی مؤسسه بازاریابی پیشرفته که به دهه 60 و 70 باز می گردد ، “زبان عاطفی یک پاسخ قابل پیش بینی ایجاد می کند ، چیزی که می تواند برای بازاریان سودمند باشد.”

در این مقاله ، ما قصد داریم برخی از احساساتی را که وبلاگ نویسان برانگیخته می شوند ، مرور کنیم و مواردی را که باید از آنها به هر قیمتی اجتناب کند ، حل کنیم.

نوشتن عناوین حسی, در اینجا برخی از کارهایی که می توانید انجام دهید:

عبارات خود را با بسترهای نرم افزاری مطابقت دهید

رسانه های اجتماعی برای کمک به هرگونه ویروسی پست بسیار مهم است. توجه به این نکته مهم است که عباراتی که در Facebook کار می کنند ممکن است در Twitter و برعکس کار نکنند.

عباراتی که باعث کنجکاوی یا احساس تعلق می شوند به خوبی کار می کنند. (بسته به طاقچه)

طبق مطالعه‌ای که توسط Buzzsumo انجام شده است در آنجا آنها 100 میلیون مقاله را در فیس بوک مورد بررسی قرار دادند ، برخی از سرفصل های مشترک دارای عبارات زیر هستند

 • شما را می سازد
 • به این دلیل
 • آیا می توانیم حدس بزنیم
 • تنها در
 • دلیلش این هست که

جمله بالا “باعث می شود تا شما” بیش از دو برابر از دیگران بهتر عمل کند. چرا اینها اینقدر موفق هستند؟ خوب ، این ارتباط بیشتر با این واقعیت است که آنها یک واکنش عاطفی از طرف خواننده تحریک می کنند. که در نهایت چیزی است که بازاریابان مانند ما به آن احتیاج دارند.

به همین ترتیب ، در همان مطالعه مشخص شد که عباراتی مانند

 • این چیزی است که
 • برای اولین بار
 • چیزهایی که باید بدانید
 • شما را می سازد
 • جدید است

تمایل به عملکرد بسیار خوبی در توییتر دارد. بنابراین تفاوت وجود دارد?

مکانیک ممکن است متفاوت باشد اما اصل اساسی استفاده شده یکسان است. با وجود این که عبارت “شما را خواهد ساخت” تنها مشترکات به نظر می رسد ، همه موارد فوق می تواند یک پاسخ عاطفی را برانگیزد.

به همین دلیل ضروری است هنگام به اشتراک گذاشتن یا یافتن چیزی که در چندین سیستم عامل کار می کند ، عناوین خود را تغییر دهید.

به جای منفی مثبت باشید

عناوین منفی تمایل به خوبی ندارند. این احساسی است که شما باید بدون در نظر گرفتن بستر سکون ، از برانگیختگی خودداری کنید.

همانطور که نیل پاتل می گوید “آزمایش های علمی نشان می دهد که بسیاری از مردم بر خلاف وقایع منفی آینده ، رویدادهای مثبت آینده را پیش بینی می کنند.”

اگر می خواهید مدارکی بیشتر در این باره داشته باشید ، می توانید صفحات در Buzzfeed و سایر سایتهای محتوا و سهامی که صفحات آنها دریافت می کنند را کاوش کنید. یافتن احساسات منفی بر روی آنها بسیار نادر است.

با استفاده از عناوین مورد استفاده رقبای خود می توانید بسیاری از درسها را به شما یاد بدهیم. اگر عناوین آنها برای شما از نظر عاطفی مسطح به نظر می رسد ، این فرصتی برای تجارت شما است.

اگر آنها یک کار خوب انجام دهند ، این یک استراتژی است که می توانید کپی کنید.

همه چیز در تجارت سیاه و سفید نیست. عباراتی بی طرف هستند که هیچ تأثیر مثبتی در رابطه با تعامل ندارند. برخی اصطلاحات مانند:

 • به سوی آینده
 • راه ساده
 • چه چیز جدیدی است
 • ماهیت
 • چگونه حرکت کنیم

ثابت کرده است که حداقل در مورد جذب کاربران در رسانه های اجتماعی مسطح است.

“چرا باید قبل از راه اندازی یک جامعه بسازید” – این عنوانی است که ما در پستی از آن استفاده کردیم وبلاگ Setapp. همانطور که می بینید ، ما سعی کردیم از خوانندگان خود پاسخی عاطفی دریافت کنیم و ما به آن نیاز داشتیم تا از نظر جنسیتی خنثی باشد.

کلمات قدرت مانند “چگونه به” و “خط پایین” به ویژه در ایجاد واکنش عاطفی از سوی خوانندگان خوب هستند. شما می توانید برخی از پیدا کنید اینجا.

اخیراً فیس بوک اعلام کرده است قصد آنها برای خنثی کردن پست هایی که از تاکتیک هایی مانند کلیک طعمه استفاده می کنند ، بنابراین این دلیل دیگری برای بازاریابان است تا اطمینان حاصل کنند که واکنش عاطفی آنها را تحریک می کند با محتوای آنها بدون اغراق زیاد مطابقت دارد.

ابزارهای آنلاین اهرم

در ابتدا می توانید از مزایای آن استفاده کنید ابزارهای EMV برای ارزیابی ارزش عاطفی عنوان خود. مهم نیست که کاملاً به نمره EMV اعتماد کنید.

در عین حال ، این می تواند به شما کمک کند ، هدف مقاله شما ، طاقچه ای که در آن قرار دارید نقش مهمی در تعیین نوع احساسات به شما می دهد تا پاسخ بهتری داشته باشید.

در اینجا مثالی از عنوان وجود دارد که در طاقچه های مسافرتی زیاد است: “شرکت های هواپیمایی چمدان های کمتری را از دست می دهند. به همین دلیل است “.

این تیتر همانطور که برای حوزه فکری یک شخص جذاب است و به نوبه خود کنجکاوی خواننده را تحریک می کند ، قانع کننده است.

پیش از مشاهده سرفصل ، اگر به شما گفته شد که قصد دارید مقاله ای درباره هواپیمایی و چمدان ها ببینید. شما قطعاً اشتباه نخواهید کرد که فرض کنید مقاله شامل آمار است.

مثال بالا خوب است زیرا محتوا و عناوین هر دو با یک حوزه روشنفکری احساسات یک شخص طنین انداز هستند.

این ثبات همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که آنها تجربه مثبت را در این پست داشته باشند تا اینکه احساس کنند قربانی طعمه کلیک هستند.

عناصر دیگر را نادیده نگیرید

جنبه های تعادل کلمه ، طول شخصیت نیز نقش مهمی در تعیین موفقیت یک عنوان دارد. این موارد می تواند در بسترهای مختلف مانند جستجوی Google ، Facebook ، Twitter و موارد دیگر متفاوت باشد.

از این رو داشتن سرفصل های جداگانه برای هنگامی که شما به جای استفاده از یک مجموعه اصلی که یک عنوان را در همه سیستم عامل های رسانه اجتماعی شما به اشتراک می گذارد ، می توانید مسیری طولانی را طی کنید ، می توانید یک راه طولانی را برای اطمینان از بهترین نتایج بدست آورید.

سئو مخصوصاً سئو در صفحه اهمیت زیادی در بین بسیاری از کاربران دارد. تست A / B برچسب های عنوان و H1 های شما در گفتن به کاربران و Google به دقیقاً موضوع محتوای شما کمک می کند.

وجود دارد افزونه Headline Optimizer این امکان را به شما می دهد تا عناوین خود را آزمایش کنید (و عناصر مختلف دیگری) که می توانند داده های مشخصی را در مورد اینکه کدام تیتر باعث ایجاد کلیک بیشتر می شود به شما بدهند..

می توانید از دائماً عملکرد بهتر عنوان استفاده کرده و روی آزمایش های بعدی کار کنید. توجه به این نکته ضروری است که انواع تیترهای مختلف قبل از اینکه به نتیجه گیری در مورد اثربخشی آن بپردازید ، باید در معرض مقدار قابل توجهی از برداشت ها قرار بگیرید.

این معمول است که به نویسندگان گفته شود هنگام نوشتن با خوانندگان خود صحبت می کنند. این می تواند یک تمرین خوب هنگام نوشتن عناوین نیز باشد.

بله ، این نکات می تواند گسترده باشد ، اما عنصر استاندارد تمایل شما برای آزمایش است. عناوین مختلف را امتحان کنید ، برخی از مقالات قدیمی خود را در توییتر یا فیس بوک ارسال کنید و کمپین های جدیدی با عناوین مختلف اجرا کنید تا ببینید که کدام یک جذابیت بیشتری پیدا می کند.

مطمئناً هیچ فرمول جادویی برای ایجاد ویروس ارسال وجود ندارد. عبارات زیادی وجود دارد که می توانیم از آنها استفاده کنیم و احساساتی را که می توانیم از آنها بیرون بیاوریم ، شانس ما برای دستیابی به تعامل معنادارتر را بهبود می بخشد.

سعی کنید آزمایش A / B را در شیوه های خود بگنجانید تا بتوانید بهترین عبارات و عواطف موجود در طاقچه خود را پیدا کنید.

برچسب ها:

 • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map