آینده جستجوی صوتی: آیا می خواهیم عاشق سیری و کورتانا شویم؟

سالهاست که مردم مجذوب آن شده اند هوش مصنوعی به عنوان یک دستاورد نهایی فناوری.


از زمان اولین رایانه قابل برنامه ریزی مدرن در سال 1936 هنگامی که زمین توسط دستگاه تورینگ آلن تورینگ تنظیم شد ، مردم در حال یافتن روشهای جدیدی برای بهبود دستگاهی هستند که می تواند برای ما کار کند و به جای ما داده را پردازش کند..

بشر (یا افراد درخشان خاصی) از آن زمان بسیار دور شده اند ، اما ما هنوز به دنبال موبایل فکری Perpetua هستیم که به جای برنامه ریزی ، قادر به یادگیری است..

در حالی که ما هنوز امیدوار هستیم دور از هوش مصنوعی, ما به مرحله ای رسیده ایم که بتوانیم چیزی را ایجاد کنیم که مانند AI صحبت می کند و مذاکره می کند اما در واقع هنوز چندان هوشمند نیست.

من امیدوارم که اوایل گفتم که نسلهای سینماگر مرا متقاعد کرده اند که هوش مصنوعی نسبت به سازنده آن مهربان نخواهد بود ، هرچه عملی و غافلگیر کننده باشد ، نمی توانم با ترس از این که با ما روبرو شود مبارزه کنم.

من به یاد دارم که یک برنامه تلویزیونی را در دهه 90 که در اوایل دهه 80 ساخته شد ، تماشا کردم سفرهای رویایی بسیاری از Meme جایی که آنها دنیای آینده نگرانه ای را پیش بینی می کردند که در آن مردم روی یخچال های خود ضربه بزنند و مواد غذایی را تحویل خانه های خود کنند ، ماشین های برقی خود را رانندگی کنند (شاید حتی پرواز کنند) و با رایانه های خود صحبت کنند.

جستجوی صوتی Google چیست؟?

جستجوی صوتی Google گزینه ای است که شما را قادر می سازد جستجو را بدون تایپ کردن انجام دهید اما در عوض صحبت کردن در تلفن شما است. افراد بازاریابی با آن انفجار دارند.

آنها آن را فرصتی فوق العاده می دانند ، همانطور که تخمین زده می شود در مورد ComScore 50٪ از کل جستجوها تا سال 2020 جستجوهای صوتی خواهد بود و به نظر می رسد دیگران با آن موافق هستند.

مشکلی که در حال حاضر آنها وجود دارد این است که گوگل باید راهی برای تمایز بین دو نوع جستجو پیدا کند و گزارشهایی را بر اساس آن تولید کند. با گزارشات ، شرکت های بازاریابی راحت تر می توانند مخاطبان خود را هدف قرار دهند.

مسئله دیگر این گزاره است. من در اولین جمله پاراگراف قبلی خود استفاده کردم. آنها باید جستجو را بدون پرده انجام دهند.

در این مرحله ، شما چیزی می گویید ، در جستجوی گوگل تایپ می شود و نتایج خود را لیست می کنید. برای بیان درست ، اکنون ما نیاز به یک دستیار داریم تا به سؤالاتمان پاسخ دهد.

اگر فیلم اخیر را دیده اید چرا او? , شخصیتی به نام “Justine” وجود دارد که در واقع رایانه ای است که بر کل خانه نظارت دارد و به عنوان دستیار آنها با همه ارتباط برقرار می کند. این همان چیزی است که ما بعد از آن هستیم.

همچنین ، اگر شما یک زبان مادری زبان مقصد نباشید یا اگر مانع گفتاری دارید همچنان ادامه می یابد – به طرز سوء تفاهم شما را نادیده می گیرد.

بیایید با سیری مشورت کنیم

سیری محصولی از اپل است ، برنامه ای که در iPhone و iPad موجود است. این یک دستیار شخصی و همچنین جستجوی صوتی است. توسط iOS ساخته شده توسط iOS ، در سال 2010 توسط اپل خریداری شده است و بنابراین هنوز فقط در دستگاه های اپل موجود است.

آنچه سیری می تواند برای شما انجام دهد جستجو در وب و مدیریت کل دستگاه خود بر اساس درخواست های شما است. این دومین دستیار جستجوی صوتی / دستیار شخصی رایج در کنار Google است.

اگر فیلم را دیده اید او, شما یک ایده خشن دارید که سیری چیست و چگونه کار می کند. با این حال ، بر خلاف فیلم ، سیری واقعی به اندازه پاسخگو و عاطفی نیست.

تیم اپل برای ایجاد شخصیتی برای سیری بسیار تلاش کرده است. بنابراین آنها لیستی از سوالات پیشنهادی را برای استفاده بهتر برای آشنایی با سیری دارند.

بسیاری از مردم از سیری پرسیده اند که آیا او واقعاً “او” از فیلم است و اپل با برخی از آنها روبرو شده است پاسخ های شوخ به کاربران خود افراط کند.

در مورد کورتانا چطور?

در نظرسنجی انجام شده توسط Higvisibility.com ، Cortana دقیق ترین دستیار شخصی است که وجود دارد ، حتی اگر از 2000 کاربر تلفن همراه درگیر در این مطالعه ، تنها 5.1٪ آن را در تلفن خود داشته باشند..

آنچه که این نظرسنجی نشان می دهد این است که همه دستیاران در مورد صحت ، قضاوت کاربرانشان ، تقریباً یکسان هستند و سیری کمی عقب می ماند.

به گفته سازنده آن ، مایکروسافت ، کورتانا یک عامل دیجیتالی است. درست مانند سایر دستیاران شخصی ، می تواند به شما در مرور وب کمک کند اما یادداشت ها ، یادآوری ها ، کتاب تلفن را نیز مدیریت کرده و بیشتر تلفن خود را مدیریت کنید.

این مبتنی بر بازی ویدیویی مایکروسافت بود هاله و راوی هوش مصنوعی آن ، بازیکنان را از طریق بازی هدایت می کند.

فرصت های بازاریابی

شرکت ها قبلاً تبلیغات آنلاین را دوست دارند ، به ذکر این که فروشگاه های آنلاین را نمی شناسند. تبلیغات آنلاین مخاطبان هدف شما را گسترده تر می کند زیرا اکنون می توانید توسط کل جهان و نه فقط جامعه محلی مشاهده شود.

داشتن فروشگاه آنلاین احتمالاً هزینه های مربوط به طراحی ، توسعه و نگهداری وب سایت شما را افزایش می دهد اما هزینه های اجاره ملک ، برنامه های کاربردی و کارمندان را کاهش می دهد. این توضیح می دهد که چرا فروشگاه ها تخفیف هایی را برای خریداران آنلاین ارائه می دهند یا چرا قیمت آنها در درجه اول بطور قابل توجهی پایین است.

آنها می توانند قیمت های بهتری ارائه دهند و همچنان حاشیه سود خود را افزایش دهند. قیمت گذاری یکی از عناصر اساسی در مبارزه با رقابت است. تصور کنید اگر مجبور نبودید تلاش زیادی برای خرید کنید و یک دستیار شخصی داشتید که به شما در خرید کمک کند?

آیا شما مثل یک مشهور نیستید و از آن همیشه استفاده می کنید؟ مشتریان بیشتر به معنای سود بیشتر هستند ، تنها مشکلی که در آنها وجود دارد این است که یاد بگیرند چگونه به اولین پاسخ ها یا اولین پیشنهادی که از دستیار خود دریافت می کنید تبدیل شوید.

مزایای شبکه های اجتماعی

با دنیای تکنولوژی که امروزه در آن زندگی می کنیم و کمبود وقت برای معاشرت ، شبکه های اجتماعی به شکلی که در حال رشد است رونق می گیرد.

افراد برای چت گفتگوی آنلاین با دوستان و خانواده خود و همچنین با افراد جدیدی که براساس علایقشان ملاقات می کنند بسیار راحت تر می بینند..

حتی ساده تر از استفاده از تلفن خود به عنوان آنلاین بودن است. می توانید چند کار کنید و کارهای دیگری انجام دهید ، همزمان با چندین نفر صحبت کنید یا وب را جستجو کنید بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید یا از مکالمه دور شوید..

نیازی به انجام هیچ یک از این موارد ، نشستن جلوی صفحه یا نوع آن ، حتی این کار را نیز بسیار آسان تر خواهد کرد. فقط با دستور دستیار برای انجام این کار می توانید جزئیات زندگی ، عکس ها و فیلم های خود را به سهولت به اشتراک بگذارید.

این باعث افزایش تعداد کاربران فعال می شود و احتمالاً بیشتر ما در بیشتر روز وارد سیستم می شویم. کاربران بیشتر اساساً به فرصتهای بازاریابی و پول بیشتر منجر می شوند ، در حالی که تجربه شبکه شما به طرز چشمگیری بهبود می یابد.

چالش های سئو

خوب ، اولین چالش سئو مبتنی بر محتوای ارائه شده در وب سایت ها است.

هنگامی که دوره دستیارهای شخصی به طور کامل شروع شود ، مطالب بیشتر توسط دستیارانی که رایانه هستند و نه کاربران واقعی خوانده می شوند ، خوانده می شوند. باید تنظیم شود ، بنابراین برنامه ها می توانند آن را “درک” کرده و آن را ارائه دهند.

استراتژی های SEO باید بر روی نوعی وارد شدن به جعبه پاسخ گوگل متمرکز شود. این اولین و صریح ترین پاسخ برای یک پرس و جو است و پس از آن لیست نتایج جستجو قرار دارد.

نکته اصلی محتوا این است که به سؤالاتی که کاربران از نزدیک به آنچه ممکن است می پردازیم فکر کنیم ، و دوباره جواب بدهیم ، تا حد ممکن مستقیماً.

آسان وجود دارد سئو کلاه سفید استراتژی هایی که می توان برای آنها استفاده کرد برای جعبه های پاسخ بهینه سازی کنید؛ فقط باید کمی تلاش کنید تا الگویی را که برای شما و Google بهتر است به کار بگیرید.

ارتباط عاطفی

من مطمئن نیستم که آیا شما در هر آنچه که در بالا نوشتم ، توجه کرده اید یا نه ، اما بیشتر این موارد مربوط به ارائه راحتی کاربر و راحتی کاربر برای باز کردن بازارهای جدید و جذب سود است.

افراد بسیار باهوش در حال ایجاد چیزی هستند تا کنجکاوی خود را برآورده و سود خود را برای خود و افراد زیادی از افراد درگیر درگیر کنند. قبل از اینکه به خودتان اجازه دهید مجروح شوید این را در ذهن داشته باشید.

دستیار شخصی از آنجایی که آنها امیدوار هستند و تن از بازی های شبیه سازی که امروزه در دسترس داریم ، محیطی را ایجاد کنند که مردم بتوانند از واقعیت خارج شوند..

من مطمئن هستم که داشتن کسی که می داند چگونه به تمام سؤالات شما گوش دهد و جوابش را می داند ، حتی در مورد خود و زندگی شخصی شما می تواند دلیلی برای ایجاد یک ارتباط باشد ، اما شخصاً فکر می کنم ما از ایجاد یک ارتباط خیلی دور هستیم واقعی “او” یا “او”.

من ممکن است اشتباه کنم ، با این حال ، ما یک نسل از بچه ها عاشق حیوانات خانگی “Tamagotchi” خود هستیم و از آنها مراقبت می کنیم مانند یک حیوان واقعی.

این به همان اندازه ترسناک است که هیجان انگیز است. من اولین ارتباط من با Nintendo Wii را به یاد می آورم و چقدر شوکه شدم که “می تواند مرا ببیند!” ، من را از این لحظه برد که متوجه شدم که نمی تواند “مرا ببیند”.

از این گذشته ، چیزهای ترسناکی در جهان وجود دارد. دوستی دارم که مرتباً آن را به من یادآوری می کند نابود کننده دقیق ترین فیلم در آنجا است که گوگل Skynet دارد و همه آنها را تماشا می کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map