چگونه می توان سایت خود را برای جستجوی صوتی بهینه کرد؟

با پیشرفت روز افزون نرم افزار تشخیص صدا ، جستجوهای مبتنی بر صدا در حال افزایش هستند.


ComScore چنین چیزی را پیش بینی می کند تا سال 2020 50٪ از جستجوها بصورت صوتی انجام می شوند

نه تنها این بدان معنی است که فرصت بیشتری برای جستجوی صوتی وجود خواهد داشت ، بلکه – به همان اندازه مهم نیز – برای جستجو کنندگان کتبی فرصت کمتری خواهد داشت. نه فقط این ، بلکه موتورهای جستجو همواره به سمت آن سوق می یابند.

در واقع Google از زمان نصب آپدیت Hummingbird خود ، از سال 2013 به دنبال جستجوی مبتنی بر صدا است.

و تغییرات بیشتری در این خط لوله وجود دارد تا چنین جستجوهایی در فهم گفتار انسان و درک آنچه منظور ماست بهتر باشد ، نه فقط آنچه می گوییم.

همه اینها به تبدیل شدن آن کمک خواهد کرد جستجوی سریعتر و آسان تر از طریق صدا. و این بدان معنی است که شروع به پرش کردن در حال حاضر و بهینه سازی سایت های خود برای جستجوی صوتی بسیار حیاتی است.

از این گذشته ، کمی وقت می گذارد تا بفهمید که چگونه این همه کار می کند و مهمترین آنها چیست – بنابراین واقعاً می خواهید قبل از این که از دست دادن شیر شیر از آنجا جستجو می کند.

جستجوی صوتی در مقابل افراد معمولی

یكی از تفاوت های مهم این است كه وقتی بیشتر افراد سؤال را تایپ می كنند ، جملات كامل استفاده نمی كنند (البته البته تاكنون می توانند) در حالی كه اگر صحبت كنند ، از زبان طبیعی استفاده می كنند.

این بدان معناست که اگر می خواهید افراد به وب سایت شما بیایند ، می توانید یک بار دیگر به استفاده از زبان عادی برگردید و سازه های عجیب و غریب را وارد نکنید.

ظاهراً این امر زبان را قابل فهم تر می کند. با این وجود پایان نمی یابد همچنین این بدان معناست که اکنون می توان عناوینی را تهیه کرد که نزدیک به سؤال زبان طبیعی است که مردم از آنها سوال می کنند.

بنابراین ، اگر می خواهید کفش ورزشی را در نیجریه بفروشید ، عنوان آن می تواند بخواند – کفش ورزشی ارزان در نیجریه را در کجا بیابید. (سلام ، کسی مجبور است).

از این طریق تمام ترافیکی که سؤالاتی از قبیل “از کجا می توان کفش ورزشی ارزان را در نیجریه پیدا کرد ، به زمین خواهید رسید؟” یا “بهترین راه برای پیدا کردن کفش ورزشی ارزان در نیجریه چیست؟?

کلید واژه های دم بلند

این یک الگوی زمینه ای دیگر را نشان می دهد ، که به عنوان شناخته می شود کلمه کلیدی دم بلند جستجوها آیا با آن عبارت آشنایی دارید?

این به معنای “عبارات جستجو به جای کلمات جستجو است.” اما من حدس می زنم که به نظر نمی رسد خیلی جالب باشد. هر دو سوال فوق در مورد کفش ورزشی به عنوان کلمات کلیدی با دم بلند تعریف می شوند.

مزیت استفاده سایت شما نسبت به کلمات کلیدی با دم بلند این است که تعداد زیادی از آنها وجود دارد و بسیاری از آنها هنوز در گوش رقبا قرار ندارند. مزیت دیگر این است که کلمات کلیدی تیز بیشتر مشخص تر هستند.

به عنوان مثال کلمه کلیدی “کفش” می تواند به معنای بسیاری از موارد باشد. شاید بخواهم مقداری بخرم. یا شاید من فقط می خواهم مواردی را که دارم اصلاح کنم ، به مدلهای باند که آنها را پوشیده نگاه کنید ، یا حتی برای آنها یک طلسم جنسی داشته باشم.

اگر کفش می فروشید ، تمام آن ترافیک که به دنبال آن کلمات کلیدی جایگزین هستند ، به مشتری تبدیل نمی شوند. با کلمات کلیدی longtail ، ممکن است کمتر رفت و آمد داشته باشید ، اما احتمالاً درصد تبدیل شده بسیار بیشتر خواهد بود.

از این طریق ، هدایت سایت خود به سمت کلمات کلیدی با دم بلند ، به طور عمده با هدف قرار دادن صفحات برای پاسخ دادن به آن سؤالات خاص ، می تواند به نفع شما باشد که آیا شما برای جستجوی صوتی هستید یا نه.
البته ، در این صورت شما باید صفحات بسیار بیشتری ایجاد کنید و مطمئن شوید که آنها از الگوهای گفتار طبیعی پیروی می کنند.

این کار زیادی است خوشبختانه, بهترین سایتها برای نوشتن راهنما ارزان تر شده اند ، بنابراین اگر حجم کار برای همه آن دسته از سؤالات شخصی بیش از حد زیاد باشد ، می توانید به آنها متوسل شوید.

کجا و چگونه?

جستجوهای صوتی بیشتر محتمل است بر اساس موقعیت مکانی از نمایش داده شد. به عبارت دیگر ، آنها در مورد پیدا کردن چیزی در محلی هستند که شخص در آن قرار دارد.

این پرس و جوها همچنین به عنوان “جستجوهای كجا و چگونه” شناخته می شوند. نزدیکترین سوپر مارکت کجاست ، بهترین مکان برای تهیه قهوه چیست ، چگونه می توانم به ایستگاه قطار بروم?

برای استفاده بهینه از آن ، اطمینان حاصل کنید که عناوین و متن خود را در صفحات خود تنظیم می کنید تا به سؤالات شما پاسخ دهد.

باز هم ، برای استفاده از عنوانی که در بالا ذکر شد ، “جایی که می توان کفش ورزشی ارزان در نیجریه را پیدا کرد” نمونه ای عالی است.

اما در اینجا متوقف نشود. همچنین ، یک نقشه با عنوان “چگونه به فروشگاه کفش ارزان من” و حتی شاید – شامل آنچه وسایل حمل و نقل عمومی برای رسیدن به فروشگاه کفش ارزان من است را شامل کنید. “

ممکن است برای به دست آوردن یک تیتر جذاب ، استفاده از ابزار ایجاد ایده های وبلاگ را در نظر بگیرید.

به این ترتیب ، هربار که شخصی در آن سطر از Google سؤال کند ، احتمالاً از مغازه شما نام برده می شود.

آمار را بررسی کنید

قسمت بعدی این است که ببینیم کارها به خوبی انجام می شود. با استفاده از Google Analytics می توانید ببینید که چه کلمات کلیدی افراد را به صفحه شما می آورد.

وقتی این موضوع را بدانید ، می دانید پس از آن می توانید بفهمید که چه کاری باید انجام دهید تا افراد بیشتری به سایت خود جلب کنند. توجه داشته باشید ، اگر صفحه ای را جذب می کنید که افراد را به وب سایت شما جذب می کند ، خود را در پشت نپوشانید و به حرکت ادامه دهید.

در عوض ، آن صفحه را بهتر کنید. می بینید ، اغلب به راحتی می توانید صفحهای را فشار دهید که رتبه های خوبی در این رده بندی دارند ، از اینکه صفحه ای بدست آورید که اصلاً جدید نیست.

به همان اندازه مهمتر ، حرکت از رتبه دو به یک ، باعث می شود ترافیک بیشتری نسبت به رفتن از موقعیت 54 به 53 کسب کنید.

این همان کاری است که شما باید انجام دهید.

برچسب ها:

  • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map