چه داده های بزرگی برای بازاریابی دیجیتال انجام می شود؟

به محض ذکر بازاریابی دیجیتال, اکثر مردم وقتی فقط این اصطلاح را می شنوند شروع به چرخیدن چشم خود می کنند.


چند دلیل پشت این وجود ندارد ، و بزرگترین آنها احتمالاً این واقعیت است که اکثر مردم درک نمی کنند چگونه دنیای بازاریابی دیجیتال کار می کند.

وقتی اطلاعات زیادی در مورد آن ندارید ، ممکن است کار بازاریاب دیجیتال کسل کننده ، پیچیده یا بسیار گیج کننده به نظر برسد ، اما اینگونه نیست.

در اصل آن ، این یک فرصت خلاق کسب و کار است ، و پس از فهمیدن چگونگی عملکرد ، می توانید کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی خود را جدی بگیرید و دسترسی آنلاین خود را گسترش دهید.

برای ایجاد استراتژی های ماهرانه و مبارزات مؤثر ، بازاریابان دیجیتال برای دستیابی به مشتری و مشتریان باید از ابزارها و رویکردهای مختلف استفاده کنند.

از آنجا که دنیای آنلاین با تن و تن اطلاعات کار می کند ، یکی از مفیدترین ابزارها برای بازاریاب های امروزی ، تجزیه و تحلیل مناسب همه اطلاعات است..

اینجاست که بازاریابی داده های بزرگ وارد می شود.

دریای مجازی بینش

وقتی در مورد اشکال قدیمی تبلیغات فکر می کنید ، مشخص می شود که چرا اجرای آنالیز داده های بزرگ برای دنیای بازاریابی ضروری بود.

به روز ، شما مجبورید حدس بزنید و کور کنید به امید اینکه کمپین های خاص متناسب با بیشتر گروه های متمرکز باشد.

تحقیقات باید گسترده باشد ، اما هرگز راهی برای نشان دادن تغییر روند در زمان واقعی نداشت. با دوران دیجیتال ، بازاریابان آنلاین ، سرانجام تمام داده های مورد نیاز را برای درک کامل احساس مشتری و مشتری خود دریافت می کنند.

تنها مشکلی که در این مورد وجود دارد این است که حجم بسیار زیاد داده ها بسیار زیاد است و فقط داشتن اطلاعات زیادی به شما کمک نمی کند اگر نمی دانید چگونه آن را تجزیه و تحلیل کنید.

دلایل عمده استفاده از داده های بزرگ

اگر هنوز مطمئن نیستید که تمام این داده ها برای چه مواردی قابل استفاده هستند ، در اینجا فقط برخی از دلایل اصلی عدم تبدیل اطلاعات بزرگ در دنیای بازاریابی آنلاین آورده شده است..

 • تجزیه و تحلیل داده های مقرون به صرفه – صحبت زیادی در مورد تجزیه و تحلیل همه داده ها و درک آنچه مشتریان و مشتریان شما نیاز دارند ، و همه اینها به نظر بسیار پیچیده و احتمالاً خیلی گران است ، درست است؟ اشتباه. بسیاری از خدمات میزبان اکنون روشهای مختلفی از تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می دهند DaaS و مشابه جالب تر از همه این است که اکثر سرویس هاستینگ این سرویس های داده تحلیلی را بصورت رایگان ارائه می دهند که برای شرکت های کوچک ایده آل است.
 • استفاده از داده های گذشته برای تعیین آینده – نکته خارق العاده دیگری که بازاریابان با داده های بزرگ به دست آوردند این واقعیت است که کلیه داده های مربوطه ذخیره می شوند ، بنابراین در صورت لزوم می توان دوباره مورد بررسی قرار گرفت این بدان معناست که بازاریاب ها می توانند درک کنند که در گذشته چه چیزی برای آنها مؤثر است و چرا این کار را انجام داده است ، بنابراین می توانند در آینده تلاش کنند تا همان اثر را در آینده بازآفرینی کنند. برای دستیابی به بهترین تجربه مشتری ، بازاریابان می توانند قسمت هایی را که در گذشته کار می کردند ، بهم بچسبانند ، بنابراین آنها با شیوه ای آسان تر به هدف خود می رسند.
 • تجسم داده ها – یکی از موثرترین راه ها برای ایجاد یک کمپین بازاریابی موفق ، درک داده ها است و بهترین راه برای انجام این کار ، تجسم آن است. ابزارهایی برای تجسم داده ها با کمک به بازاریاب ها به شناسایی مشکلات احتمالی و مشکلات جریان کمک می کند تا بینشی عملی ایجاد کنند. آنها می توانند به بهترین شکل ممکن و با بهترین درک ممکن در مورد موضوعات مورد نظر ، به این موضوعات بپردازند.

همه ی اینها چه معنایی میدهد?

بیایید به این دلایل بپردازیم و آنها را به چشم انداز بگذاریم. به عنوان مثال ، از Slam Tracker IBM برای اندازه گیری محبوبیت تنیسورها در طول رویدادهای بزرگ استفاده می شود و به نمایش بیننده می پردازد که چگونه اینترنت در آن لحظه بازیکن را مشاهده می کند. این داده های بزرگ را تجزیه و تحلیل می کند و بینش مفیدی را به بینندگان می دهد.

مثال عالی دیگر در استفاده از داده های بزرگ را می توان در شرکت خرید آنلاین Gilt Groupe یافت. آنچه آنها انجام می دهند ، تجزیه و تحلیل الگوهای و رفتار بازدید کنندگان ، مشتریان و مشتریان خود است و از طریق آنالیز ، آنها می توانند داده های لازم را برای مرحله بعدی بدست آورند. مرحله بعدی تطبیق داده ها با 3000 نسخه مختلف پیام است که با ترجیحات ، اندازه ها و علاقه های خاص خرید شده برای مشتریان خود ارسال می شود. به این ترتیب آنها مشتریان خود را با مطالب مربوطه به روز می کنند.

منابع داده بزرگ برای تقویت کمپین استفاده شده است

اینترنت به سرعت رشد می کند و تجزیه و تحلیل داده ها یکی از مهمترین مواردی است که بازاریابان باید براساس آن حرفه ای روی آن تمرکز کنند توسعه دهندگان وب سیدنی ارائه می دهد. با وجود دریای مجازی برنامه ها و منابع تحلیلی داده ها ، برخی از آنها برای اثربخشی آنها برجسته هستند.

 • رسانه های اجتماعی – تقریباً به اندازه خود اینترنت. روزانه میلیون ها کاربر از شبکه های اجتماعی بازدید می کنند و تعداد زیادی از آنها روزانه بیش از 2.5 ساعت در رسانه های اجتماعی می گذرانند. این به بازاریاب ها اجازه می دهد تا داده های مختلفی جمع کنند. از اولویت های شخصی گرفته تا وفاداری به برند ، بازاریابان می توانند از طریق رسانه های اجتماعی مشتریان و مشتریان را ردیابی کنند و با شروع کمپین بعدی از آن به نفع خود استفاده کنند..
 • وب کاوی – فرایند خودکار گرفتن اطلاعات از وب چیز دیگری است که بازاریاب ها اغلب از آن استفاده می کنند. استفاده از ابزارهای خاص برای وب کاوی به بازاریابان این امکان را می دهد تا داده های ساختاری و غیرساختاری جمع آوری شده از فعالیت های مرورگر کاربران ، گزارش های سرور و ساختار سایت آنها را درک کنند..
 • معاملات – پیگیری معاملات انجام شده از طریق تجارت ، به بازاریابان ایده های خوبی در مورد مشتریان و مشتریان خود می دهد. ردیابی و تجزیه و تحلیل آن تراکنش ها می تواند به آنها در درک الگوهای کاربران خود کمک کند و برنامه ها را بر این اساس برنامه ریزی کند.

باید با ابزارهای مناسب به همه این جنبه ها نزدیک شود. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ، تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده ها برای به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. در اینجا برخی از پرکاربردترین ابزارها در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ امروز ارائه شده است.

 • هادوپ – این محصول از آپاچی به دلیل قدرت پردازش و کتابخانه نرم افزاری گسترده ، بیشتر توسط شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. مرتباً به روز می شود ، و برای پردازش مقادیر زیادی از داده ها شگفت آور است.
 • کلودرا – این ابزار برای ایجاد مخازن داده های بزرگ که توسط همه افراد نیاز به اهداف مختلف قابل دسترسی است ، فوق العاده است. این نرم افزار با Hadoop عالی کار می کند ، و بینشی کاملاً در مورد دنیای تجزیه و تحلیل داده ها ارائه می دهد.
 • سریع – این ابزار بیشتر توسط متخصصان به عنوان یک بستر منبع باز استفاده می شود که از طریق اصول برنامه نویسی بصری کار می کند. این امکان را برای دستکاری ، مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و ادغام داده ها در فرآیندهای تجاری و گردش کار می دهد.

با توسعه اینترنت ، کاربران آن نیز همینطور عمل کنند. استفاده از داده های بزرگ تا حدی به یک استاندارد تبدیل شده است ، چرا که وقتی بازاریابی دیجیتالی به عنوان یک ابزار قدرتمند شناخته می شود.

قبلاً چندین بار اتفاق افتاده است – شرکتی روی داده های بزرگ سرمایه گذاری کرده و پس از مدتی آنها موفق به رشد کاملاً خوبی شدند. تمرکز روی تجزیه و تحلیل مناسب از داده های بزرگ و پیاده سازی آن در کمپین بازاریابی شما ممکن است نیاز به زمان و برنامه ریزی داشته باشد ، اما در دراز مدت – این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای شرکت خود انجام دهید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map