لیست ارائه دهنده خدمات پست الکترونیکی معاملاتی ، میزبانی و بازاریابی رایگان

اگر یک وبلاگ نویسی هستید که یک تجارت کوچک و متوسط ​​را اداره می کنید ، ممکن است شما بخواهید هر جا که ممکن باشد هزینه را پس انداز کنید. و ایمیل یکی از مواردی است که در آن می توانید صرفه جویی در چند صد دلار در سال.


سه نوع سرویس ایمیل شما به عنوان یک وبلاگ نویس / صاحب وب سایت نیاز دارید.

 1. معاملاتی – ارسال ایمیل در مورد رویدادها ، معاملات ، اطلاع رسانی سفارش ، دارایی های دیجیتال و غیره.
 2. ایمیل های بازاریابی – خبرنامه ، تبلیغی ، پست وبلاگ و غیره.
 3. ایمیل های میزبان – برای ارسال و دریافت ایمیل. (اگر در VPS یا Cloud هستید ، به این نیاز دارید.

ارائه دهنده ایمیل رایگان معاملات

قابلیت اطمینان ایمیل تعاملی از آنجا که می خواهید بازدید کننده خود را تضمین کنید ، یک مشتری ایمیل در نظر گرفته شده را در اولویت دریافت می کند. این می تواند هر چیزی باشد ، از جمله موارد زیر.

 • دارایی های دیجیتال – اگر PDF ، کتابهای الکترونیکی ، اسناد یا هر پرونده ای را که از طریق آن استفاده می کنید ، از طریق ایمیل ارائه می دهید پیشرو شوید.
 • فعالیت سایت – اگر مایلید هنگام تغییر رمز ورود ، به کاربران خود اطلاع دهید ، یک حساب کاربری را ثبت کنید یا در مورد نظرات خود را اعلام کنید.
 • سفارش – برای اطلاع از تکمیل سفارش ، فاکتور ، نامه با تشکر از شما.

اکنون ممکن است شما یک ایده داشته باشید که چرا به این امر احتیاج دارید ، بنابراین می خواهیم لیست ارائه دهنده خدمات ایمیل رایگان تعامل را مشاهده کنیم.

پستی

گرفتن 10،000 بدون ارائه کارت اعتباری ، هر ماه به صورت رایگان ایمیل ارسال کنید. می توانید ادغام شوید پستی با برنامه / چارچوب مورد علاقه خود مانند PHP ، Java ، Net ، Python ، Node.js ، Ruby و غیره.

قبل از ارسال ایمیل باید مالکیت دامنه را تأیید کنید و کل تنظیمات برای من کمتر از 15 دقیقه طول کشید.

این نرم افزار دارای کلیه ویژگی های اساسی مورد نیاز شما و گزارش عالی است.

 • اعتبار سنجی ایمیل
 • ارسال دسته ای
 • شخصی سازی با متغیرهای گیرنده
 • تحویل برنامه ریزی شده
 • SMTP یا API
 • رسیدگی به شکایات هرزنامه
 • دست زدن به گزاف گویی
 • سیاهههای مربوط به جزئیات & تجزیه و تحلیل

mailgun-report-نمودار

SendGrid

SendGrid یکی از محبوب ترین سیستم عامل های ایمیل است که توسط غول هایی مانند UBER ، Spotify ، Yelp و غیره استفاده می شود. در برنامه رایگان ، شما دریافت می کنید 12000 ایمیل در هر ماه.

شما می توانید ایمیل های خود را از طریق SMTP یا API یکپارچه و تحویل دهید ، و از تمامی سیستم عامل های اصلی برنامه نویسی مانند curl ، node.js ، یاقوت ، پایتون ، برو ، PHP ، Java پشتیبانی می کند. & ج #.

ارسال کننده

پستی

پستی یک راه حل برای معامله است & ایمیل های بازاریابی ، و آنها را ارائه می دهند 6000 ایمیل در هر ماه به عنوان استاندارد ، می توانید Mailjet را با SMTP یا API ادغام کنید ، و گزارش های ردیابی گسترده ای دارد که در آن می توانید نحوه عملکرد ایمیل های خود از جمله وضعیت تحویل و میزان باز / کلیک را انجام دهید..

Sendinblue

گرفتن 9000 ایمیل های رایگان هر ماه ، اما به خاطر داشته باشید Sendinblue آرم تحت برنامه رایگان نمایش داده می شود. Sendinblue برای تجزیه و تحلیل عملکرد ایمیل شما ، از جمله تحویل ، گزاف گویی ، باز ، کلیک ، آماری را در زمان واقعی ارائه می دهد.

همچنین می توانید Sendinblue را با WordPress ، PrestaShop ، Magento ادغام کنید & دروپال.

ارسال کننده

امیدوارم یکی از ایمیلهای معاملاتی فوق الزامات شما را برآورده کند.

ارائه دهنده ایمیل رایگان برای بازاریابی

آیا قصد ارسال خبرنامه برای مخاطبان خود دارید؟ ایمیل یکی از بهترین راهها برای داشتن ترافیک مداوم به وب سایت شما است ، و اگر ایمیل را جمع آوری نکنید ، باید در مورد آن فکر کنید.

اگر به دنبال بازی با یک پلتفرم ایمیل بازاریابی هستید یا مشترکان کمتری دارید ، پس موارد زیر به صورت رایگان امکان پذیر است..

MailChimp

یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها برای ارسال ایمیل زیبا به حداکثر 2000 مشترک و 12000 ایمیل در هر ماه به صورت رایگان. MailChimp از طریق طراحی ایمیل ، ردیابی عملکرد و ادغام با فروشگاه مورد علاقه خود مانند Shopify ، تجارت woo ، Magento و غیره ، تمام ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد..

mailchimp-email-editor

ویرایشگر ایمیل قطره ای از کشیدن است ، بنابراین نیازی به لمس کردن کد نیست.

Mailerlite

ارسال نامحدود ایمیل تا حداکثر 1000 مشترک با Mailerlite در برنامه رایگان ایمیل خود را در چند دقیقه با یک ویرایشگر قطره drag-n طراحی کنید یا از قالب های موجود استفاده کنید. این برنامه رایگان به شما امکاناتی را می دهد ، از جمله گزارش های ردیابی ، نقشه های کلیک ، پاسخ خودکار ، کمپین های RSS ، آزمایش تقسیم A / B ، و غیره.

پست الکترونیکی

کمپین

کمپین ارائه می دهد برای ارسال نامه به 500 مخاطب با 20،000 محدودیت ارسال در برنامه رایگان. این برنامه رایگان گزارش اولیه داشت اما در ابتدا کار بدی نبود. می توانید لیست را از لیست های پستی آنلاین و ایمیل های پاسخگو در چند دقیقه وارد کنید.

TinyLetter

TinyLetter یک بستر خبرنامه شخصی برای کسانی است که به همه ویژگیهای تجاری مانند MailChimp نیاز ندارند. این سرویس کاملاً رایگان توسط MailChimp است ، و اگر به دنبال یک سرویس خبرنامه الکترونیکی ساده هستید ، آن را دوست خواهید داشت.

Sendinblue

Sendinblue می تواند گزینه ای عالی برای MailChimp باشد ، جایی که می توانید مخاطبین نامحدود را ذخیره کرده و ارسال کنید 9000 ایمیل در هر ماه رایگان. می توانید ایمیل سازگار با تلفن همراه را طراحی کرده و در زمان واقعی گزارش درباره افرادی که باز می شوند ، کلیک می کنند ، گزاف گویی و غیره را گزارش دهید.

اومدنند

ارسال 15000 ایمیل های رایگان در هر ماه با اومدنند.

شروع یک کارزار با ویرایشگر آسان ، ایمیل های پاسخگو ، کارت خراش آسان است & شخصی. شما می توانید Soundest را با Privy ، Justuno ، OptiMonk ، Nosto ، Shopify ، Magento ، Prestashop و غیره ادغام کنید..

پستی

پستی می تواند جایگزین خوبی برای Sendin Blue باشد که به شما امکان ارسال می دهد 6000 ایمیل در هر ماه رایگان. Mailjet یک راه حل همه در یک است که در آن ایمیل های زیبایی ایجاد می کنید ، برای مخاطبان خود ارسال می کنید و با گزارش بهینه می شوید & تجزیه و تحلیل.

صندوق پستی

FreshMail

FreshMail حداکثر 2000 ایمیل به حدود 500 مشترک در هر ماه بصورت رایگان ارائه می دهد. FreshMail به شما امکان می دهد انواع مختلفی از کمپین ها را بر اساس نیاز خود ایجاد کنید. برخی از ویژگی ها شامل؛

 • پاسخگوهای خودکار
 • آزمون A / B
 • پیام های متنی
 • فقط یک بار
 • مبتنی بر URL
 • برنامه ریزی شده
 • قالب های آماده
 • تجزیه و تحلیل

ارائه دهنده ایمیل میزبان رایگان

اگر مانند میزبانی مشترک هستید ، ممکن است به این امر احتیاج نداشته باشید SiteGround زیرا آنها ایمیل را مدیریت می کنند. با این حال ، اگر شما در VPS مانند هستید لینود, این کار را انجام دهید ، پس به کسی نیاز دارید که بتواند ایمیل شما را میزبانی کند.

نامه زهو

با ایمیل میزبان ایمیل های خود باشید زهو برای ارسال و دریافت به @ yourdomain.com خود. در حساب رایگان ، به ازای هر صندوق پستی کاربر 5 گیگابایت دریافت خواهید کرد & ذخیره اسناد شما می توانید یک دامنه را میزبانی کنید ، و خبر عالی وجود دارد بدون تبلیغات.

می توانید به ایمیل های دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید (IOS) & Android) و برخی از ویژگی های زیر را دارند.

 • پوشه های چند سطح
 • رابط drop-n-drop
 • قوانین & فیلترها
 • نمایش موضوع
 • ضد اسپم و ضد ویروس
 • ادغام CRM

zohomail

Pawlmail

با ایمیل دامنه سفارشی خود میزبانی کنید Pawnmail و فضای ذخیره سازی 2 گیگابایتی رایگان است. می توانید به ایمیل های خود در وب ، دسک تاپ یا مشتری های ایمیل تلفن همراه دسترسی پیدا کنید.

امیدوارم راه حل های رایگان ایمیل فوق در شما چند دلار صرفه جویی کند. بگذارید از کدام یک استفاده کنید و تجربه خود را به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map