نحوه انجام یک حسابرسی دقیق SEO در وب سایت شما

برای اطمینان از اینکه همه روش های SEO در عمل کار می کنند, شما باید یک حسابرسی کامل از SEO در وب سایت خود انجام دهید.


شما می توانید بگویید که کدام روش ها و استراتژی ها باعث ایجاد ترافیک می شود و به شما امکان می دهد مخاطبان هدف خود را بدست آورید ، و اینگونه نیست که بتوانید بر روی آنها پیشرفت کنید ، یا روی روشهای جدید متمرکز شوید.

مطابق با جان ماسترسون, که به عنوان یک متخصص SEO کار می کند تصاویر برتر,  در اینجا چیزی است که شما باید برای انجام یک حسابرسی کامل SEO از وب سایت خود بررسی کنید:

ساختار سایت

 1. یک نقشه سایت XML ایجاد کنید

وجود نقشه سایت XML به موتورهای جستجوگر این امکان را می دهد تا مشخص کنند که URL ها در واقع در وب سایت شما هستند تا بتوانند سریعتر آنها را خزنده کنند. برای اطمینان از اینکه سایت شما به عنوان منبع اصلی محتوا مشاهده شود اگر کسی آنرا کپی کرده یا آن را ارجاع دهد ، به نقشه های سایت نیز نیاز دارید ، بنابراین در Google مجازات نمی شود.

می توانید از ابزارهایی مانند استفاده کنید ژنراتور نقشه سایت یا Free Validator نقشه سایت XML برای تولید نقشه سایت خود به طور خودکار.

 1. پرونده robots.txt را ویرایش کنید

پرونده Robots.txt لازم است تا به عنکبوتهای موتور جستجو بگویید که در هنگام خزیدن وب سایت شما باید کدام صفحات را در نظر بگیرد.

با تغییر محتوای پرونده ، می توانید از خزندگان نتوانید محتوای ایندکس کردن را کپی کنید ، یا مطمئن شوید که آنها صفحات جداگانه وب سایت خود را که می خواهید خصوصی و خارج از SERP ها نباشید ، خز نمی کنند. دوباره ، شما می توانید خود را ایجاد کنید پرونده robots.txt به صورت دستی یا به طور خودکار؛ به شما بستگی دارد.

 1. تغییر مسیرها را بررسی کنید

با استفاده از یک دستورالعمل 301 تغییر مسیر ، به موتورهای جستجو اطلاع می دهید که صفحه دیگر در دسترس نیست و آنها را به آدرس جدید هدایت می کنید. در نتیجه ، آنها URL قدیمی را از فهرست خود حذف می کنند و آدرس جدید را به خاطر می آورند.

همچنین ، این به شما امکان می دهد تا ترافیکی را که صفحه 404 شما دریافت می کند ، نظارت کنید. می توانید یک تغییر مسیر 301 را با آن پیاده سازی کنید بررسی تغییر مسیر.

ساختار صفحه

 1. عنوان و توضیحات متا

توجه داشته باشید که عنوان شما با عنوان مقاله شما یکسان نیست. عنوان شما باید بین 55 تا 65 نویسه باشد (از جمله فضاها) زیرا این مقدار در داخل SERP نمایش داده می شود.

توضیحات متا شما نباید بیشتر از 160 نویسه باشد (از یک ظرف 600 پیکسلی برای نمایش آن استفاده می شود) زیرا همه کاراکترهای اضافی بریده می شوند. مهم است که کلید واژه هدف خود را در هر دو مورد گنجانید. می توانید پیش نمایش کنید که چگونه آنها نتایج را با نتایج جستجو می کنند SEO Mofo.

 1. Alt Tag

این روزها داشتن تصاویر مناسب و با کیفیت در وب سایت شما امری ضروری است ، اما فراموش نکنید که برای تصاویر خود از برچسب ها و عناوین دیگری استفاده کنید که مناسب و توصیف باشند. برچسب های عنوان تصویر را با شما بررسی کنید تست Alt Alt.

 1. آدرس های اینترنتی

یکی دیگر از عواملی که به کلی SEO شما کمک می کند URL های مربوط هستند و ترجیحا حاوی کلمه کلیدی شما هستند زیرا به Google کمک می کند تا ارتباط بین محتوای شما و URL را تعیین کند. می توانید آدرس اینترنتی خود را ایجاد کنید بطور خودکار یا دستی.

قابلیت استفاده

 1. دوستی با موبایل

از آنجا که تلفن های هوشمند و تبلت ها به دستگاه های مسلط تبدیل شده اند که کاربران از آن استفاده می کنند ، از این طریق کاربران باید از تلفن همراه مناسب باشند. علاوه بر آن ، Google’s خزنده موبایل هنگام رتبه بندی وب سایت خود آن را در نظر می گیرد. می توانید تست کنید اینجا دوستانه همراه است.

 1. سرعت بار

یکی دیگر از عوامل مهم رتبه بندی ، حداقل در مورد گوگل ، سرعت بار است. سایت هایی که بارگذاری ورزش بالاتر است و بارهای صفحه کوتاه تر هستند ، به این معنی که کاربران برای سایت های کند سرعت حوصله زیادی ندارند. می توانید از ابزارهای ذکر شده در اینجا استفاده کنید تا عملکرد وب سایت شما در این جنبه آزمایش شود.

بررسی های بهداشتی

 1. پیوندهای شکسته

پیوندهای شکسته ، چه خارجی و چه داخلی ، می توانند بر SEO شما و همچنین تجربه کلی کاربر تأثیر بگذارند. رباتهای Google پیوندها را بطور منظم بررسی می کنند ، به این معنی که باید وقت خود را بگذرانید و پیوندهای خروجی خود را بطور دوره ای بررسی کنید. برای یافتن معیوب می توانید از ابزارهای پیوند شکسته لینک استفاده کنید.

 1. محتوای تکراری

داشتن محتوای تکراری به معنای مجازات شدن توسط Google است ، حتی اگر این کار را سهواً انجام داده باشید یا منابع خود را به درستی ارجاع داده باشید. استفاده کنید Checker Plagiarism ابزارهای SEO کوچک تا مطمئن شوید محتوای شما اصلی و منحصر به فرد است.

جعبه ابزار حسابرسی SEO (محتوای اضافی)

همچنین می توانید از ابزارهای زیر استفاده کنید تا شما را کاملتر کند.

 • فریاد قورباغه – این ابزار یک خزنده وب سایت است که به شما امکان می دهد با بررسی تصاویر ، پیوندها ، CSS ، برنامه ها و غیره بینش عمیق تری از سئو در سایت خود بدست آورید. همچنین به شکل یک برنامه دسک تاپ ارائه می شود ، که باعث می شود روند سریع تر انجام شود.
 • SEMrush ابزار حسابرسی سایت – با استفاده از این ابزار خاص ، می توانید وب سایت خود را به صورت کارآمد و کامل تحلیل کنید. این می تواند همه خطاها را ضبط کند ، و همچنین توصیه هایی را ارائه دهد. قطعه مهمانی آن توانایی مقایسه ممیزی ها است که به شما می دهد بینش چقدر پیشرفت کرده اید.

بازدید کنندگان Geek Flare دریافت می کنند محاکمه ویژه 14 روزه در SEMrush.

 • کنسول جستجوی Google – کنسول جستجوی Google ابزاری اساسی برای حفظ وب سایت شما و همچنین امکان ارتباط بهتر آن با Google است. قادر به مشاهده انواع مختلفی از خطاها.
 • WooRank – با WooRank ، می توانید وب سایت خود را خزنده کرده و مشکلات نمایه سازی را شناسایی کنید ، بدانید که آیا ابرداده ای وجود دارد که وجود ندارد ، محتوای تکراری را پیدا کنید ، پیوندها را بررسی کنید و موارد دیگر.
 • Zadro حسابرس وب SEO – این ابزار حسابرسی SEO هم برای صفحه وب خود ، هم با صفحه صفحه و دامنه تأمین کننده ، سرعت Google Page ، کلمات کلیدی برتر شما ، حضور در پیوندهای رسانه های اجتماعی و غیره را در اختیار شما قرار می دهد..

ابزارهای دستیابی و بررسی عملکرد

 • آنالایزر txt – به شما امکان می دهد تا از طریق تجزیه و تحلیل دقیق و پیشنهادات خود در مورد چگونگی بهبود آن ، از پرونده robots.txt خود استفاده کنید.
 • YSlow – با YSlow ، شما می توانید عملکرد تک تک اجزای وب سایت شما را پیگیری کنید و یاد بگیرید که چه کاری می توانید انجام دهید تا این کار سریعتر انجام شود.
 • آنالایزر متا تگ – نه تنها برچسب های متا ، بلکه عناوین ، نشانی های اینترنتی و کلمات کلیدی خود را در محتوای خود تجزیه و تحلیل کنید.

چکرزهای برگشتی

 • اهورف – Ahrefs نه تنها به شما امکان می دهد ترافیک خود را بهبود ببخشید بلکه نظارت بر عملکرد رقبا را نیز انجام دهید و بفهمید که آنها چه کاری بهتر از شما انجام می دهند.
 • با شکوه – Majestic به شما امکان می دهد تمام پیوندهای پشتیبان را در صفحه مورد نظر خود مشاهده کنید ، زیرا به بزرگترین پایگاه داده فهرست پیوندهای جهان متکی است.

جستجوگرهای لینک شکسته

 • جستجوگر پیوند شکسته – با استفاده از این ابزار می توانید سلامت پیوندهای موجود در مقالات ، صفحات ، نظرات و فیلدهای خود را کنترل کنید. همچنین تصاویر گمشده ، تغییر مسیر ، و پیوندهای جستجو را از طریق URL تشخیص دهید. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا از طریق داشبورد برنامه به شما اطلاع داده شود.
 • Xenu Link Sleuth – اجازه ندهید که رابط کاربری ساده شما را فریب دهد. Xenu Link Sleuth در کشف لینک های خراب در وب سایت ها بسیار خوب است.
 • جستجوگر پیوند W3C – به سادگی یک URL را درون قسمت زمینه قرار دهید و ابزار خلاصه ای را برای شما فراهم می کند ، گزینه ها را در یک کوکی ذخیره می کند و موارد دیگر.

بررسی های محتوا و Plagiarism تکراری

 • Copyscape – احتمالاً معروف ترین و یکی از مفیدترین کارآگاهان سرقت ادبی در آنجا.
 • Checker Plagiarism ابزارهای SEO کوچک – اگر به دنبال یک جستجوگر سرقت ادبی رایگان هستید ، ممکن است بخواهید این ابزار را بررسی کنید.
 • PlagSpotter – امکان یافتن نسخه های صفحات خود به صورت آنلاین در یک لحظه.

صفحه جستجوگرهای سرعت

 • PageSpeed ​​Insights – با استفاده از این ابزارهای ساده و کارآمد ، سرعت صفحه خود را در تمام دستگاه ها بهبود بخشید.

نتیجه

با استفاده از این ابزارها و نکات در اختیار شما ، می توانید به جای اینکه فقط حدس بزنید چه عواملی انجام می شود و چه کاری انجام نمی شود ، یک ممیزی سئو فوق العاده وب سایت خود را انجام داده و عملکرد و رتبه بندی آن را بهبود بخشید. از امروز از آنها استفاده کنید.

برچسب ها:

 • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map