چگونه می توان دوباره وب سایت خود را راه اندازی کرد بدون اینکه روی SEO تأثیر بگذارد؟

امروزه تغییر وب سایت های UX-محور پاسخگو و محور به عنوان یک وب سایت معمول بوده است زیرا وب سایت ها به طور مداوم برای پاسخگویی به خواسته های مصرف کنندگان تغییر می کنند..


راه اندازی مجدد وب سایت شما فقط شامل تیم طراحی نمی شود بلکه باید به فکر خود باشید معماری سایت نیز.

هنگام راه اندازی مجدد ، به یاد داشته باشید که جنبه های بسیاری از وب سایت شما وجود دارد که باید تحت پوشش قرار گیرد – در غیر این صورت ، شما خطر می کنید قبل از طراحی مجدد ، تمام تلاشی را که قبلاً در سایت سرمایه گذاری کرده اید از دست بدهید..

به عنوان بزرگترین موتور جستجوی جهان ، Google به طور مداوم الگوریتم های خود را به روز می کند تا نتایج جستجو را محدود کند تا بهترین نتایج را به کاربران خود ارائه دهد.

روزهای گذشته که دستکاری در واقع می تواند رتبه وب سایت شما را بدست آورد ، گذشته است. امروزه ، گوگل لیست سختگیرانه ای از عوامل رتبه بندی را که باید از آنها رعایت کنید برای رتبه بندی وب سایت خود در بین میلیون ها سایت دیگر که برای مکان های برتر صفحه رتبه بندی می کنند ، تعیین کرده است.

در این مقاله شما را در مورد چگونگی داشتن یک راهنمایی راهنمایی می کنیم راه اندازی مجدد موفقیت آمیز وب سایت شما بدون اینکه باعث رتبه بندی رتبه های فعلی شما شود.

کمترین چیزی که می خواهیم اتفاق بیفتد این است که وب سایت شما برای جستجوی ارگانیک نشان نمی دهد ، یا تمام اقتدار شما را در گذشته از دست داده است.

در اینجا مراحلی که شما باید برای اطمینان از راه‌اندازی مجدد بدون دسترسی به وب سایت خود بدون آسیب رساندن به سئوی وب سایت خود استفاده کنید:

یک حسابرسی سایت انجام دهید و 301 تغییر مسیر خود را برنامه ریزی کنید

توصیه می شود حسابرسی سایت را انجام دهید قبل از اینکه صفحه را به صفحه دیگری تغییر مسیر دهید. نباید عجله کرد و باید کاملاً برنامه ریزی شود.

 • اولویت های خود را بشناسید و حسابرسی سایت را در مورد کاربردی ترین تکنیک برای آن صفحه انجام دهید. بعضی اوقات به جای استفاده از 301 یک عرف متعارف کافی خواهد بود.
 • حسابرسی از وب سایت شما فرصتی است برای بررسی همه مشکلات و مشکلات وب سایت خود ، مطمئن شوید که هیچ صفحه ای را که باعث ایجاد ترافیک یا مجوز پیوندی برای وب سایت شما شود ، از دست نخواهید داد. ما نمی خواهیم مجدداً ایجاد کنیم که معماری سایت را خراب کند.
 • با یک حسابرسی می توانید اشتباهات قبلی را اصلاح کنید ، برای جلوگیری از مجازات های دیگر ، به صفحات با محتوای نازک اضافه کنید و حتی بار کاری از طریق سایت را دوباره و دوباره کاهش دهید..
 • حتماً از یک ابزار قابل اعتماد برای آن استفاده کنید خزنده وب سایت قادر به پوشش کلیه صفحات و حتی ترتیب معماری سایت در یک سلسله مراتب منطقی تر است.
 • مراقب باشید صفحات با بک لینکهای زیادی – شما می خواهید با مشخص کردن درست هدایت مجدد به صفحه مناسب ، عدالت بک لینک را حفظ کنید.
 • برای صفحات فرود اولیه خود ، باید اطمینان حاصل کنید که این صفحات دارای صفحات جدیدی از خود هستند و به طور مناسب هدایت می شوند.
 • در مورد مدیریت تغییر مسیرهای شما ، ما توصیه می کنیم صفحه گسترده ای ارائه دهید که URL را برای دیگری هدایت کند.

از مجازات های روبات های متا خودداری کنید

ممکن است یک وب سایت جدید برای محتوای تکراری مستعد باشد. اگر مجدداً طراحی جدیدی انجام می دهید ، نمی خواهید محتوای خود را برچسب گذاری شده با محتوای خود بگیرید.

برای جلوگیری از مجازات شدن چه کارهایی می توانید انجام دهید؟ به این مراحل توجه داشته باشید:

 • برای جلوگیری از برچسب زدن به عنوان تکراری از تگ noindex در وب سایت توسعه استفاده کنید. meta tag noindex به روبات های موتور جستجو می گوید که این صفحات برای خزیدن نیستند و نباید توسط موتورهای جستجو نمایه شوند. با این کار اطمینان حاصل می شود که محتوای شما به صورت تکراری برچسب گذاری نمی شود.
 • از طرف دیگر ، برای کاربران وردپرس می توانید به پنل مدیریت مراجعه کرده و کل سایت dev را به عنوان “noindex” اعلام کنید.

این کار را در قسمت ها انجام دهید – روی هر زیر صفحه کار کنید

انجام مجدد کار ، در درجه اول اگر در یک وب سایت گسترده با محتوای بیشتر یا سایت تجارت الکترونیکی کار می کنید ، انجام این کار بسیار مهم خواهد بود.

تمایل به این است که شما ممکن است برخی از قسمت های وب سایت را از دست ندهید ، بنابراین ما توصیه می کنیم یک صفحه گسترده ایجاد کنید ، سایت را بر اساس زیر دامنه یا دسته بندی ها تقسیم کنید.

به این ترتیب ، هنگامی که بخواهید آدرس های URL را از آدرس های قدیمی به جدید هدایت کنید ، هیچگونه تضادی ایجاد نمی شود. هنگامی که تنظیمات تغییر مسیر را انجام دادید ، قبل از شروع دسته بندی دیگری ، به Google اجازه دهید وب سایت شما را خز کند.

اکنون که تنظیمات تغییر مسیر را انجام داده اید ، خزیدن وب سایت دیگری را انجام داده و بررسی کنید که آیا نتایج با برنامه اجرای شما یکسان هستند یا خیر..

فراموش نکنید که نقشه سایت خود را به روز کنید

اکنون که تغییر مسیرهای خود را به درستی اجرا کرده اید ، فراموش نکنید که نقشه سایت خود را به روز کنید. ما به شما توصیه می کنیم یک سایت نقشه برای انواع مختلف محتوا را در وب سایت خود ایجاد کنید. با این کار ، وب سایت شما را بطور کافی ساختارمند نگه می دارد.

پس از افزودن URL های جدید و حذف URL های قدیمی در نقشه سایت ، اطمینان حاصل کنید که نقشه سایت خود را به طور صحیح از طریق روبات های خود تنظیم کرده اید. متن ، کنسول جستجوی Google یا سایر ابزارهای وب مستر که برای مدیریت سایت خود استفاده می کنید.

فراموش نکنید که نقشه سایت قدیمی خود را ، چه در کنسول جستجو یا باطن خود ، حذف کنید.

فقط حذف نقشه سایت از کنسول جستجو آن را “غیرقابل ویرایش” برای Google نمی کند – شما باید robots.txt خود را ویرایش کنید و نسخه به روز شده نقشه سایت خود را نیز در آن وارد کنید..

از اشتراک ایمیل استفاده کنید

از طرف دیگر ، قبل از پایین آمدن وب سایت خود برای یک نشانه زیر ساختاری ، باید از این فرصت استفاده می کنید که ایمیل خود را جمع کنید تا به مشتری های آینده خود برسید حتی اگر سایت خود را خاموش کنید.

وقتی وب سایت خود را راه اندازی کردید ، زمان آن رسیده است انفجار یک ایمیل به مشترکان موجود و مشترکان جدید خود مطلع شوید و آنها را درباره راه اندازی مجدد وب سایت خود مطلع کنید.

تجارت الکترونیک می تواند از دسترسی الکترونیکی بهره مند شود زیرا این امر می تواند باعث افزایش علاقه خریدار از طرف آنها شود. اگر در اختیار شما قرار است از قبیل کوپن تخفیف استقبال کنید ، این زمان برای بهره‌برداری بیشتر از آن است.

از طرف دیگر ، بهتر است پیشنهاد جدیدی ایجاد کنیم که افراد بتوانند از آن بهره مند شوند. در نظر بگیرید برای دسترسی به بازار هدف خود ، دسترسی منحصر به فرد و یا امتیاز خاصی را برای برخی از محتوای حق بیمه خود ارسال کنید.

قطعات محتوا مانند whitepapers ، بروشور ، ورق های تقلب و فیلم ها می توانند در هر دو مشتری قدیمی و جدید به وب سایت شما فریب دهند.

حسابهای رسانه اجتماعی خود را وصل کنید

پس از راه اندازی مجدد وب سایت ، از هر کانال رسانه اجتماعی که مجبور هستید مجدداً راه اندازی شود ، استفاده کنید. علاوه بر این ، از این فرصت استفاده کنید تا در صورت لزوم آدرس وب سایت خود را به روز کنید.

به پست های خود برگردید و بررسی کنید که پست هایی که بیشترین حضور را دارند چیست. مطمئن شوید که آن پستها ویرایش شده و برای جلوگیری از 404 از لینک جدید درج می شوند. این شانس شما برای استفاده از وب سایت جدید خود از طریق رسانه های اجتماعی است.

این امر نه تنها به بهبود ترافیك سایت شما كمك می كند بلكه مارك شما را به صورت آنلاین نیز برقرار می كند.

راه اندازی مجدد یک وب سایت به بهبود تجربه کاربر شما کمک می کند. بنابراین می توان از آگاهی و نگهداری از برند انتظار داشت.

با این حال ، راه اندازی مجدد وب سایت شما نباید به عنوان تنظیم مجدد تلاش های شما تلقی شود ، درعوض باید به عنوان یک ادامه و یک پله بزرگ به سمت افزایش علاقه مخاطبان انتخابی شما رفتار شود.

اطمینان حاصل کنید که تمام تلاشهای بازاریابی شما – اعم از سئو یا اجتماعی – به دلیل راه اندازی ناکام و بدون کنترل ، از بین نمی روند.

برچسب ها:

 • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map