12 سرویس برای کمک به هنگام هک شدن سایت وردپرس

سایت وردپرس هک شده را تمیز کنید یا بدافزار را سریع حذف کنید


دلایل زیادی برای وب سایت وجود دارد که در دنیای اینترنت هک شده ، تزریق بدافزار ، لیست سیاه ، DDoSed هک شده است. آخرین گزارش امنیتی SUCURI نشان می دهد یک یا چند آسیب پذیری 56٪ از سایتهای وردپرس را آلوده می کند.

کارها اشتباه می شوند ، اما چگونه سریع از آن بهبود می یابید?

دو راه وجود دارد.

 • اگر یک متخصص امنیتی ماهر هستید ، می توانید پرونده های آلوده ، کدهای مخرب را برای بازیابی سایت بررسی و تمیز کنید.
 • اگر مطمئن نیستید یا وقت ندارید ، می توانید خدمات حرفه ای را برای قرار دادن سایت خود در این کار استخدام کنید.

بیایید بررسی کنیم که تمام سرویس های آنلاین که می توانید برای حل سایت Security WordPress خود استخدام کنید ، بررسی خواهیم کرد.

سوکوري

SUCURI ، یکی از ارائه دهندگان پیشرو امنیتی مبتنی بر ابر ، همچنین برای تعمیر سایت هک شده کمک فوری ارائه می دهد.

سه طرح وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

 • تجارت – پاسخ در طی 4 ساعت
 • طرفدار – 6 ساعت
 • پایه – 12 ساعت

براساس اولویت و بودجه ، می توانید طرح را انتخاب کنید.

SUCURI نه تنها یک بار سایت شما را تعمیر می کند بلکه امنیت و نظارت مداوم را ارائه می دهد. برخی از ویژگی ها عبارتند از:

 • حملات آینده را متوقف کنید
 • هشدار امنیتی ، لیست سیاه ، کدهای مخرب را حذف کنید
 • لایه 3،4 & 7 محافظت DDoS
 • سریع & پشتیبانی دوستانه
 • 30 روز ضمانت برگشت پول

SUCURI بر روی هر پلت فرم وب سایت ، از جمله WordPress ، Joomla ، Magento ، Drupal و غیره کار می کند.

SiteLock

آیا وب سایت شما توسط میزبان وب شما به حالت تعلیق درآمده است ، در لیست سیاه توسط موتور جستجو قرار گرفته یا توسط بدافزار مورد حمله قرار گرفته است?

SiteLock می تواند این مشکلات را با هشدار فوری از شناسایی بدافزارها برطرف کرده و با تعمیرات هک اضطراری ، آن را با تمام محافظت های جاری 24 * 7 حل کند..

می توانید از سه محصول SiteLock بهره مند شوید:

 • SiteLock SMART: برای حذف خودکار بدافزارها از وب سایت خود استفاده می شود.
 • Infinityness SiteLock: برای ایمن تر نگه داشتن سایت خود ، سرویس اسکن بدون توقف را ارائه می دهد & سریعتر.
 • SiteLock TrueShield: به عنوان فایروال برنامه وب کار می کند تا اعتماد مشتری و نسبت تبدیل آنها به وب سایت افزایش یابد.

اگر وب سایت شما در حال حاضر آلوده است ، می توانید یک بار برای پاک کردن عفونت از لینک دهنده و تعلیق وضوح فقط با 199.99 دلار در هر دامنه ، یک وب سایت پاک را انتخاب کنید. یا می توانید با برنامه Repair and Ongoing Protection بروید تا سایت خود را از بدافزارها به مبلغ 41.67 دلار در هر ماه پاک کنید / دامنه.

SiteLock اسکنر را نیز ارائه می دهد & اصلاح ، پشتیبانی از فایروال برنامه وب ، تهیه نسخه پشتیبان وب سایت و سایر خدمات متخصص طبق برنامه های مختلف مانند SecureAlert ، SecureStarter و SecureSpeed.

آسترا

Astra WordPress Security وب سایت هک شده وردپرس خود را در همان روز (معمولاً طی 6-8 ساعت) پاک می کند. در جایی که Astra با اکثر CMS (Magento ، جوملا ، دروپال ، Opencart ، Prestashop) و پی اچ پی سازگار است ، با وردپرس بسیار خوب کار می کند..

سه برنامه در Astra وجود دارد – Essential، Pro & کسب و کار. پاکسازی بدافزار با Pro سالانه یا بالاتر ارائه می شود. برنامه Pro همچنین شامل ادامه حفاظت وب سایت شما برای یک سال کل می باشد. و وعده ای مانند این – “.. اگر هر چیزی در این مدت به جنوب می رود ، بدون سؤال از شما رفع خواهیم کرد.”

کلمه

با استفاده از WordPress?

کلمه به پاک کردن صفحات نامحدود در یک سایت واحد با قیمت 179 دلار کمک کنید.

Wordfence نه تنها تمیز نیست بلکه به شما اطلاع می دهد که چگونه حمله به سایت شما ، گزارش تحقیقات عمیق ، و موارد عملی برای محافظت از حملات آینده کنترل شد..

وقتی آنها را برای تمیز کردن درگیر می کنید ، یک اشتراک حق بیمه یک ساله (به ارزش 99 دلار) برای نظارت و محافظت از سایت شما به شما ارائه می دهند.

تعمیر یک ساعته سایت

همانطور که می توانید از نام حدس بزنید. OneHourSiteFix در یک ساعت به پاکسازی سایت های آلوده کمک می کند.

دو گزینه وجود دارد.

در هر صورت می توانید آنها را برای تعمیر سایت با 250 دلار استخدام کنید یا با 24.99 دلار در ماه به دنبال حفاظت از امنیت مستمر باشید.

تعمیر هک

جیم واکر به شما کمک می کند تا به سرعت سایت هک شده را تعمیر کنید. جیم در یک تماس تلفنی برای مشاوره در دسترس است.

Hack Repair همچنین به شما در اجرای گواهی SSL کمک می کند تا سایت شما از طریق HTTPS با هزینه کم یک بار قابل دسترسی باشد.

مالداری

افزونه امنیتی ویژه وردپرس برای اسکن ، محافظت و نظارت بر سایت.

مالداری به شما امکان می دهد سایت را از داشبورد آنها تمیز کنید. با این حال ، اگر به کمک فوری نیاز دارید ، می توانید به یک مرکز تمیز کردن اورژانس مراجعه کنید.

SiteGuading

اگر صبر کنید تا حداکثر 24 ساعت صبر کنید ، می توانید از سرویس مرتبا حذف نرم افزارهای مخرب استفاده کنید. اگر نیاز به تمیز کردن فوری دارید ، به اورژانس مراجعه کنید.

SiteGuading با WordPress و Joomla CMS کار می کند.

SiteGuading همچنین به دلیل ارائه راه حلهای کامل امنیت سایت از جمله پشتیبان گیری شناخته شده است.

سایت من را تعمیر کنید

از 99 دلار برای تعمیر سایتها شروع کنید. این یک مرحله سه مرحله ای است.

پس از ثابت شدن سایت, Fixmysite سایت WP را با استفاده از افزونه های امنیتی Wordfence سخت می کند.

WPHackedHelp

آیا وب سایت هک شده وردپرس هک شده شما نیاز به یک راه حل سریع دارد?

سپس, WP راهنما هک شد اولین انتخاب برای امنیت کامل وب سایت و حذف سریع نرم افزارهای مخرب خواهد بود & تمیز کردن وب سایت.

WP Hacked Help یک اسکن 360 درجه از وب سایت وردپرس شما با تجزیه و تحلیل کامل امکانات لیست سیاه و علائم عفونت ارائه می دهد.

این ابزار با بدافزار نمایش داده شده است & حذف عفونت ، تعمیرات هک وب سایت ، لیست سیاه گوگل & حذف هشدارها ، آنالیز بدافزار & تحقیق ، محافظت از وب سایت در برابر هک های آینده ، میزبانی ایمن و پشتیبان گیری خودکار روزانه با پشتیبانی آنلاین 24 * 7 مشتری.

این برنامه های محافظت از وب سایت وردپرس با 99.99 دلار برای پاکسازی نرم افزارهای مخرب و ویروس آغاز می شود. و Premium Protection آن با ارائه میزبانی ایمن با پاکسازی بدافزارها و ویروس ها با 99.99 دلار به علاوه 10 دلار در ماه ، ارزش بیشتری را به شما می دهد..

MageFix

اگر به دنبال پاک سازی نامحدود بدافزارها و بررسی آلودگی های بین سایت هستید ، با Magefix همراه شوید. این جلوگیری از تلاش های هک شدن در آینده از همه سیستم عامل های وب مانند WordPress ، دروپال ، جوملا جلوگیری می کند, & مگنتو.

Magefix سازگار با GDPR است ، و همیشه به مشتریانش جزئیات راهنمایی گام به گام از شناسایی بدافزارها ، حذف اسپم ها ، نحوه برخورد با حمله هک کننده و آنچه را که نباید با وب سایت های هک شده و غیره انجام می دهید خوشحال می کند..

با داشتن یک برنامه قیمت رایگان ، دو ساختار طرح قیمت دیگر نیز دارد. طرح قیمت پلاتین شامل ویژگی هایی مانند به روزرسانی سایت و تهیه نسخه پشتیبان از سایت ، حذف لیست سیاه ، بازیابی تبلیغات گوگل ، محافظت 24/7 در حال انجام ، رفع مشکلات آسیب پذیری در 1 تا 12 ساعت و حذف نامحدود بدافزار را تضمین می کند. این طرح فقط 12 دلار در ماه برای هر سایت هزینه خواهد کرد.

و اگر می خواهید با یک پرداخت 100٪ ضمانت برگشت پول به سراغ یک روش پرداخت بزرگ و یک بار بروید ، می توانید برای هر سایت یک طرح طلای 99 دلار انتخاب کنید. گارانتی 1 ساله خدمات و 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

پنجر

با افزایش فعالیت های نرم افزارها و وب سایتهای محبوب ، هکرهای تهاجمی به راحتی می توانند آن را مورد هدف قرار دهند. بنابراین تشخیص اینکه سوراخ های خرگوش از آسیب پذیری های وب سایت شما بسیار مهم است. همانطور که شما یک توپ کریستالی جادویی ندارید تا به آینده نگاه کنید ، اگر یک متخصص یا ماهر فناوری نباشید ، چگونه وب سایت خود را ایمن خواهید کرد?

بنابراین بدون پیچیده تر شدن ، می توانید برخی از افراد را استخدام کنید ارائه دهندگان خدمات امنیتی WordPress از Fiverr چه کسی می تواند امنیت وب سایت را در زمان واقعی با جلوگیری از حمله وب سایت شما در برابر بدافزارها تضمین کند. 

Fiverr بزرگترین بستر ارتباطی است که کلیه مشاغل را با آزادکارها متصل می کند. بنابراین ، اگر متوجه شدید شرکت های استخدام کننده جیب شما را سنگین می کنند ، می توانید از ارائه دهندگان خدمات برتر وردپرس استخدام کنید که می توانند به شما در تشخیص بدافزار وردپرس ، خدمات حذف بدافزارها با اطمینان از پیشگیری از حمله آینده کمک کنند.. 

من می دانم که در هنگام هک شدن سایت یک لحظه وحشتناک است ، اما به لطف خدمات برتر فوق که به بازگرداندن تجارت آنلاین شما کمک می کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map