9 افزونه WP عالی برای جداول ، نمودارها و نمودارها

وردپرس برای یک پلتفرم وبلاگ نویسی شناخته شده است ، اما بیش از یک دهه ، به طرز چشمگیری تکامل یافته است که یک سکوی قدرتمند و قوی است که قادر به پاسخگویی به نیازهای پیچیده برنامه وب.


در نتیجه ، بسیاری از شرکت ها در حال حاضر وردپرس را تصویب می کنند. طبق آمار ، 35 درصد از اینترنت از وردپرس تغذیه می شود. این شرکت برای اکثر شرکتهای بزرگ مانند CNN ، Facebook ، Time Inc ، Spotify ، Sony ، Microsoft به یک بستر انتشار آنلاین تبدیل شده است و لیست طولانی است.

اما سس مخفی پشت محبوبیت فوق العاده این سکو چیست?

خوب ، دلیل این است که WP یک پلت فرم پشتیبانی آسان ، سفارشی و چندرسانه ای پشتیبانی می کند که مردم دوست دارند از آن استفاده کنند. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از افزونه های حرفه ای است که به صاحبان وب سایت کمک می کند تا داده های خود را با یک جلوه بصری که جلب توجه می کند ، ارائه دهند.

چرا بهتر است از افزونه های حرفه ای WP استفاده کنید?

اضافه کردن داده های بیشتر و مفید به پست های شما ، اعتبار آن را افزایش می دهد. در حالی که پیدا کردن داده ها دشوار نیست (به لطف اینترنت) ، اما ارائه آنها به روشی که خوانندگان از آن راحت هضم شوند ، فیل موجود در اتاق است. لیست کردن آمار و ارقام بی وقفه ، درک مطلب را برای خوانندگان دشوار می کند. در نهایت ، آنها حوصله می گیرند! با این حال ، هنگامی که داده ها را در یک طرح بصری ارائه می کنید ، به عنوان مثال ، جداول ، نمودارها و نمودارها کار می کند.

اکنون ، برای اضافه کردن این جلوه بصری ، بسیاری از افراد از تصاویر ، جداول پیش فرض یا نمودار جاسازی استفاده می کنند ، که راهی ساده نیست. به این دلیل است که اگر می خواهید داده ها را به روز کنید ، این روش کار نمی کند.

برای این کار ، به یک راه حل پویا نیاز دارید که می تواند توسط پلاگین های WP حرفه ای پوشانده شود. خوشبختانه شما می توانید انواع ساده افزونه های بسیار جذاب را برای ساده کردن کل دوره ایجاد تصویری پویا و عالی به دست آورید.

ویژوالایزر

ایجاد نمودارها و نمودارهای تعاملی با استفاده از آن بسیار آسان است ویژوالایزر. این طیف گسترده ای از مشتری بیش از 40،000 دارد زیرا پاسخگویی و راه حل سفارشی ارائه می دهد.

می توانید نمودارها و جداول را از طریق کتابخانه ویژوالایزر اضافه کنید که می تواند به WP Media Library شما اضافه شود. با وارد کردن آن از صفحه گسترده Google یا CSV های موجود ، داده را وارد کنید و مستقیماً ویرایش کنید. این تعداد زیادی از انواع داده ها ، از جمله اعداد ، رشته ها ، بولی ، تاریخ و زمان را پشتیبانی می کند. نمودارهای محبوب ، از جمله نمودار خط ، نوار و پای می توانند بر اساس سبک ، طراحی ، رنگ و رفتار ایجاد و تنظیم شوند.

شما می توانید نمودارهای خود را فوراً ویرایش کنید و پیش نمایش را مشاهده کنید تا در زمان واقعی نگاهی اجمالی داشته باشید.

ویژگی های اصلی

 • ویرایش داده های روی صفحه
 • 15 نوع نمودار – 6 مورد از Charts.js و 12 از نمودارهای Google
 • آسان برای وارد کردن بانک اطلاعاتی
 • همگام سازی خودکار داده ها با ایجاد برنامه ها
 • نمودارهای متحرک
 • نمودارهای خصوصی
 • ایجاد نمودار بر اساس پیامها ، پیوستها یا صفحات WP شما
 • جستجوی فوری
 • نتایج را بر اساس متن فیلتر کنید
 • سفارش چند ستونی
 • ویژگی مجوز برای کنترل مشاهده و ویرایش نمودارها

ویژوالایزر قابلیت حمل موبایل و سازگاری بین مرورگر را فراهم می کند.

جداول wpDataTables

با اعتماد به بیش از 30،000 مشاغل ، افزونه پرفروش وردپرس جداول wpDataTables به شما امکان می دهد داده های خود را بدون زحمت با جداول ، نمودارها و نمودارهای آسان آن مدیریت کنید. صرف نظر از نوع داده ای که می خواهید ارائه دهید ، این افزونه می تواند همه آن را پوشش دهد ، از جمله داده های علمی ، مالی ، تجاری ، آماری و سایر موارد.

می توانید جداول WP را از منابع داده مانند اکسل ، Google Spreadsheet ، CSV ، پرس و جو MySQL ، JSON ، XML ، PHP و غیره به سرعت WP ایجاد کنید..

برای استفاده از wpDataTables ، این سه مرحله را دنبال کنید:

 • داده ها را در جدول وارد کنید. برای این کار ، می توانید یک فایل را بارگذاری کنید ، URL را وارد کنید ، یک سؤال از MySQL ارائه دهید یا داده را به صورت دستی وارد کنید.
 • جدول را مطابق با نیازهای خود نظیر ویرایش ، قالب بندی مشروط ، پاسخگو و غیره تنظیم کنید.
 • جدول را ذخیره کنید و سپس آن را در پست خود وارد کنید.

ویژگی های اصلی

 • می توان نمودارها و جداول پاسخگوئی ایجاد کرد که در انواع مختلف دستگاه خوب کار می کند.
 • در ایجاد جداول بسیار بزرگ با میلیون ها سطر سریع کار کنید
 • جستجوی پیشرفته و فیلترها برای کاهش نتایج
 • محتویات جداول قابل ویرایش است.
 • برجسته سازی سلول ها ، ستون ها و ردیف ها بر اساس محتوا
 • سه موتور قدرتمند نمودار ارائه می دهند و می توانند در زمان واقعی تغییر کنند.
 • انتخاب زبان رابط
 • جداول را می توان تا زمانی که به طور کامل بارگیری شود مخفی شود.
 • جداول را می توان به توابع PDF ، CSV ، AMD XLS صادر کرد.

جدول پاسخگو WP

اگر به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه و در عین حال موثر برای یک افزونه WP هستید, جدول پاسخگو WP یک راه حل عالی است شما می توانید نمودارها را با استفاده از Charts.js ایجاد کنید ، و از هفت نوع نمودار شامل پای ، نوار ، شیرینی ، خط ، رادار ، نوار پیشرفت بوت استرپ و نمودار قطبی پشتیبانی می کند..

داده ها می توانند به صورت دستی وارد شوند یا می توانند مستقیماً از طریق CSV بارگذاری شوند. همچنین قالب CSV را برای شما فراهم می کند تا بتوانید نحوه سازماندهی داده ها را قبل از شروع بارگذاری آنها مشاهده کنید. با استفاده از این افزونه می توانید جداول HTML را روی صفحه های کوچکتر پیمایش کنید. از این رو ، به راحتی می تواند صفحه را به خوبی جا دهد.

برای درج نمودارها و جداول ، نیازی به استفاده از کد کوتاه ندارید. در عوض ، با یک جدول HTML معمولی در Gutenberg یا Classic Editor عالی کار می کند. این افزونه تنظیمات مختلفی را ارائه می دهد که گزینه های متفاوتی برای تغییر بالشتک ، حاشیه ، تایپوگرافی ، رنگ و غیره دارد.

amCharts

افزودن نقشه ها و نمودارهای جاوا اسکریپت در یک پست وردپرس ، دعوتی برای دلخوری است. به این دلیل است که WP تمام محتوای JavaScript را حذف می کند. amCharts شما را از این مشکل صرفه جویی می کند با این کار اجازه می دهید قطعه های کد نمودار را ایجاد کنید که می توانید در قالب کد کوتاه در پست یا صفحه خود وارد کنید.

علاوه بر این ، می توانید از یک تابع PHP برای استناد به نمودار ایجاد شده در یک الگو استفاده کنید. با استفاده از این افزونه WP ، نیازی نیست کتابخانه های جاوا اسکریپت را در کد تم خود قرار دهید زیرا این امر به مراقبت از آن می پردازد. کلیه کتابخانه های جاوا اسکریپت که ممکن است شما نیاز داشته باشید به طور خودکار در پایین صفحه موجود می باشد.

ویژگی های کلیدی

 • جابجایی بین ذخیره سازی کتابخانه محلی یا CDN برای نقشه / نمودار
 • می توانید پیش فرض ها را بر اساس نوع نمودار تنظیم کنید.
 • WPML برای ایجاد نقشه ها و نمودارهایی که مخصوص زبان هستند سازگار است

ژنراتور جداول داده

ژنراتور جداول داده توسط Supsystic بیش از 30،000 نصب وجود دارد و می تواند جداول پاسخگو را بطور پیش فرض بصورت خودکار ایجاد کند. با این حال ، شما همچنین می توانید به منظور تنظیم ابعاد جدول ، غیرفعال کنید. شما می توانید تعداد جدول ها و ستون های مورد نیاز خود را در جدول خود وارد کنید و می توانید نمودارها و نمودارهای خود را نیز مرتب و فیلتر کنید.

علاوه بر این ، می توانید رنگ و متن پس زمینه را نیز انتخاب کنید و سپس تراز افقی و عمودی را برای آنها مشخص کنید. از آنجا که انواع مختلف داده ها به انواع مختلفی از بازنمایی نیاز دارند. این افزونه انواع نمودارهای مختلفی مانند نمودار منطقه ، نمودار خط ، نمودار پای ، نمودار نوار ، نمودار ستون و نمودار حباب را ارائه می دهد.

با استفاده از Data Table Generator ، می توانید جداول خود را از Excel ، CSV و Google Sheets هنگام صادرات به PDF ، CSV ، XLS و XLSX وارد کنید..

ویژگی های کلیدی

 • حالت های پاسخگو برای بهینه سازی طرح رایانه لوحی برای متناسب با اندازه های مختلف صفحه
 • ویرایش جلویی
 • منبع پایگاه داده برای نمایش جدول با فیلدهای آن از پایگاه داده خود
 • جستجو کردن
 • مرتب سازی
 • صفحه برای ارائه ناوبری بهتر وب سایت
 • نمودارها و نمودارهای Google

نمودار نمودار

هنگامی که شما در حال جستجو برای یک افزونه WP رایگان هستید, نمودار نمودار یک جایگزین خوب است این امکان را به شما می دهد تا داده ها را به صورت نمودار از طریق کتابخانه های نمودار Highcharts یا Chart.js ارائه دهید. شما می توانید تمام مجموعه های داده را از طریق یک رابط صفحه گسترده مدیریت کنید ، و می توانید نمودارها را از طریق کد کوتاه در پست خود جاسازی کنید.

این داده نمودار زیر را ارائه می دهد:

با استفاده از “تنظیمات عمومی” در زیر “تنظیمات نمودار نمودار” ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می توانید نمودارها را پیش نمایش کنید یا نه و اینکه آیا اجازه تعبیه از راه دور را دارید. این چهار نوع نمودار را ارائه می دهد ، یعنی نمودار خط ، نمودار میله ، نمودار پای و نمودار ستون.

برای افزودن داده ها در نمودار ، می توانید آن را بصورت دستی وارد کرده یا با استفاده از فایلهای CSV بارگذاری کرده و از طریق کد کوتاه از آن در پست خود استفاده کنید. همچنین امکان صادرات مقادیر نمودار به CSV را به شما می دهد ، که این یک ویژگی مشهود است که در اکثر افزونه های نمودار وجود ندارد.

نمودارهای حق بیمه برای Elementor

با استفاده از نمودار Elementor Page Builder ، نمودارها و نمودارهای پر زرق و برق را بی زحمت ایجاد کنید نمودارهای حق بیمه برای Elementor. ادعا می شود اولین ویجت پیشرفته Elementor است که به شما در ایجاد نمودارها با چندین گزینه شخصی سازی کمک می کند.

این افزونه از هفت نوع نمودار مختلف پشتیبانی می کند. این نوع نمودارها مجموعه داده های مختلفی را به خود اختصاص می دهند و همه چیز در داخل اتفاق می افتد عنصر, جایی که می توانید داده را بصورت زنده ارائه دهید.

با استفاده از این ابزار می توانید نمودارهای خطی و لگاریتمی ایجاد کنید. با این حال ، مقیاس خطی پیش فرض را ارائه می دهد ، اما در صورت لزوم می توانید آن را به لگاریتمی تغییر دهید. از طریق شخصی سازی قدرتمند ، می توانید داده ها را به شکلی زیبا و مطابق با رنگ بندی وب سایت خود ارائه دهید.

UberChart

افزونه WP پیشرفته با شخصی سازی عالی, UberChart به شما امکان می دهد نمودارهایی با انواع مختلف ایجاد کنید. این برنامه 240 گزینه برای هر نمودار و 30 گزینه برای هر مجموعه داده به منظور ایجاد نمودارهای متناسب با نیازهای خاص شما ارائه می دهد.

این افزونه از ده نوع نمودار پشتیبانی می کند. پس از انتخاب یکی از آنها ، می توانید با تعداد زیادی گزینه موجود ، آن را سفارشی کنید.

این گزینه ها گزینه های سفارشی سازی کلی را برای تعریف رفتار کلی نمودار مانند تنظیم اندازه ، رنگ پس زمینه و حاشیه ، خواه شما پاسخگویی نمودار یا نه ، نوع و سرعت انیمیشن ، عنوان و افسانه رفتار ، سبک راهنمای ابزار و غیره را ارائه می دهید..

همچنین می توانید با تصمیم گیری مواردی مانند تعیین تنش منحنی ، عرض خط ، ایجاد خطوط متراکم با شکاف های سفارشی ، تنظیم سبک نقطه ، شعاع و رنگ پس زمینه و موارد دیگر ، هر مجموعه داده را به منظور بهبود ظاهر نمودار خود سفارشی کنید..

UberChart به شما امکان می دهد انواع مختلف مقیاس مانند خطی ، لگاریتمی ، زمان و دسته را انتخاب کنید. همچنین ، چندین محور را برای ترسیم داده های مجموعه در یک محور ثانویه ارائه می دهد ، زیرا مقادیر مورد تفاوت زیادی دارند. همچنین می توانید داده های انباشته شده را انتخاب کنید ، یا موقعیت های مقیاس را جابجا کنید ، مقیاس ها را پنهان کنید ، خطوط شبکه را شخصی سازی کنید و غیره.

با استفاده از ویرایشگر صفحه گسترده ، می توانید داده ها را از یک صفحه گسترده آنلاین مانند Google Sheets ، MS Excel و غیره و برعکس در UberChart کپی کنید. همچنین می توانید داده ها را به راحتی اضافه کنید و ردیف ها و ستون ها را بکشید. گزینه واردات و صادرات نیز برای تهیه نسخه پشتیبان از نمودارهای خود در قالب فایلهای XML در دسترس است.

نمودارهای پیشرفته

این افزونه افزونه ای است که می توانید در WPBakery Page Builder استفاده کنید. ابزار ساده و آسان برای پیکربندی, نمودارهای پیشرفته هفت نوع نمودار مختلف را ارائه می دهد.

سفارشی سازی فوق العاده آسان را فراهم می کند که در آن می توانید گزینه های نمودار را با کنترل های داخلی سازنده صفحه تغییر دهید. علاوه بر این ، با استفاده از گزینه های معتبر ChartJs با استفاده از کد JavaScript ، سفارشی سازی پیشرفته ای را ارائه می دهد.

می توانید داده ها را با استفاده از JavaScript یا PHP از یک سرور از راه دور یا وردپرس دریافت کنید. همچنین به شما امکان می دهد داده ها را از طریق پرونده های CSV وارد کنید.

نتیجه

افزودن داده های مرتبط و مفید باعث افزایش اعتبار یک پست می شود. مهمتر از همه ، ارائه آن داده ها به روشی که خوانندگان بتوانند هضم کنند ، هدف واقعی است. با تشکر از افزونه های WP مدرن برای ایجاد جداول ، نمودارها و نمودارها. آنها داده های شما را با اضافه کردن جلوه بصری که به خوبی با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کند ، جامع می سازند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map