بازی وردپرس خود را با انواع ارسال های پست سفارشی کنید

روزهایی که وردپرس چیزی جز یک ابزار وبلاگ نویسی نیست ، مدتهاست از بین می رود.


امروز وردپرس (WP) در حال ایجاد سیستم های تجارت الکترونیکی ، CMS شرکت ، موتورهای رزرو ، رستوران ها ، سازمان های مردم نهاد و غیره است. شما آن را نامگذاری کرده اید ، وردپرس پاسخی برای آن دارد.

و همه این تحولات با امکان پذیر شد انواع پست های سفارشی (CPT). اگر شغلی دارید که از طریق نصب وردپرس تکمیل شده و به دنبال قدرت و بیان بیشتری هستید ، انواع پست های سفارشی پاسخی هستند.

اما اول ، برخی از تاریخ. ��

انواع پست سفارشی در WP چیست؟?

انواع پست های سفارشی. . . اصطلاحات کمی تأسف آور است ، اما دلایل تاریخی وجود دارد. در ابتدا ، WordPress با چیزی جز ایده ابزار بلاگ نویسی در ذهن ساخته شد. و واحد اساسی یک وبلاگ چیست?

درست است ، پست. بنابراین ، برای مدت طولانی و طولانی ، هیچ چیزی جز “ارسال” در سرزمین وردپرس نبود. شما پستی را ایجاد ، ویرایش یا حذف کرده اید. ارسال ها می توانند در هر صفحه تعبیه شوند. و غیره.

انفجار محبوبیت وردپرس غیر منتظره بود. به طور ناگهانی ، تمام وب سایت ها در وردپرس در حال اجرا بودند و مشاغل احساس نیاز به گسترش وردپرس را برای انجام سایر کارکردهای تجاری احساس کردند.

تیم اصلی وردپرس با معرفی انواع داده های سفارشی پاسخ داد ، اما از آنجا که اصطلاح “پست” مترادف با “زمینه” در دنیای وردپرس بود ، ویژگی نتیجه را “انواع پست سفارشی” می نامیدند..

با انواع سفارشی ارسال ، می توانید روشهای مختلف مختلف ورودی را به یک نهاد که منطقی در سطح تجارت است ، گروه بندی کنید.

به عنوان مثال ، در یک سیستم مدیریت آزمایشگاهی ، سوابق بیمار می تواند یک نوع پست سفارشی باشد و زمینه هایی برای اطلاعات لازم ، آزمایش های انجام شده ، مقادیر مورد انتظار ، مقادیر اندازه گیری شده و غیره پس از ایجاد این نوع پست های سفارشی ، پرسنل آزمایشگاه می توانند داده ها را وارد کنند. بدون نیاز به نگرانی در مورد سیستم خارجی.

البته ، انواع پست های سفارشی ، به جز وقتی که ورود داده ساده است ، به تنهایی کار نمی کنند و برخی از برنامه نویسی لازم است. افزونه های به اندازه کافی قدرتمند وجود دارند که می توانند کار را آسان کنند.

در مرحله بعدی ، بیایید ببینیم که چگونه یک نوع پست سفارشی در وردپرس ایجاد کنیم.

ایجاد یک نوع پست سفارشی در WP – راه آسان

آسانترین و سریعترین راه برای ایجاد انواع پست های سفارشی در وردپرس استفاده از افزونه مربوطه است. در اینجا امکانات زیادی وجود دارد و توصیه من این است که جستجو کنید, چند افزونه را امتحان کنید ، و سپس یکی را که برای شما احساس شهودی دارد حل و فصل کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما تصمیم به کار با انواع ابزار افزونه (که از آنجایی که این افزونه دارای بیش از 200،000 نصب است ، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود) ، اینجا کارهایی است که شما می کنید.

پس از نصب افزونه ، به منوی Admin رفته و روی Toolset کلیک کنید -> نوع ارسال جدید را اضافه کنید. توصیف آنچه می خواهید نوع پست خود را بنامید و چه زمینه هایی را باید شامل شود (بخش “بخش ها برای نمایش”).

به محض ضربه زدن به «ذخیره» ، نوع جدیدی ایجاد می شود که در فهرست مدیریت موجود است!

حالا سعی کنید یک سگ جدید ایجاد کنید. خواهید دید که UP استاندارد “ایجاد پست” وردپرس باز می شود ، به جز این که این بار فقط سه فیلد وجود دارد که ما گفتیم باید در آنجا باشد: عنوان ، توضیحات و تصویر برجسته. در صورت وجود زمینه های سفارشی نیز در این صفحه نشان داده می شوند. بنابراین آنها را پر کنید ، به Publish ضربه بزنید ، و سگ جدید شما منتشر می شود!

حال اگر می خواهید سگ ها را به عنوان بخشی از پست های وبلاگ خود نمایش دهید ، چه می کنید؟ این معمولاً امکان پذیر نیست ، زیرا انواع پست های سفارشی با اشخاص کاملاً مجزا رفتار می شوند. از آنجا که “پست” نیستند ، به طور پیش فرض در لیست وبلاگ ها ظاهر نمی شوند.

برای افزودن آنها به وبلاگ ، باید فایل function.php را ویرایش کرده و کد زیر را اضافه کنید:

add_action (‘pre_get_posts’، ‘add_dog_types_to_query’)؛

تابع add_dog_types_to_query ($ درخواست) {
اگر (is_home () && $ پرس و جو->is_main_query ())
$ پرس و جو->مجموعه (‘post_type’ ، آرایه (‘پست’ ، ‘سگ’))؛
query را بازگردانید؛
}

من می دانم شما چه فکر می کنید. این بخش وعده “راه آسان” برای ایجاد پست های سفارشی را داده است ، اما این کار ساده ای نیست! من تمایل دارم که موافقم ، اما در دفاع فقط می توانم بگویم که Custom Post Types یک ویژگی پیشرفته است و به آن احتیاج خواهد داشت مهارت های توسعه WP.

انواع ارسال های سفارشی – راه سخت

بنابراین ، استفاده از افزونه برای انواع پست های سفارشی چه مضراتی دارد?

اول از همه ، افزونه ها به قیمت انعطاف پذیری عرضه می شوند. بله ، آنها به شما اجازه می دهند به سرعت بلند شوید و کار کنید ، اما به محض این که باید از حالت پیش فرض منحرف شوید ، همه چیز برای یک ضربه محکم و ناگهانی پیش می رود. سخت نیست که بگوییم آشفتگی افزونه ها چیزی است كه برخی مشاغل را از وردپرس دور می كند.

راه باقیمانده ، دشوار این است که همه موارد را وارد کنید و انواع پست خود را رمزگذاری کنید. اکنون ، اگر شما یک توسعه دهنده وردپرس نیستید ، این چیزی نیست که بتوانید امیدوار باشید ، بنابراین بهتر است از متخصصین حرفه ای استخدام کنید. با این وجود ، اگر می خواهید نگاهی بیندازید ، اسناد موجود هستند اینجا.

در پایان ، من می خواهم تکرار کنم که انواع پست های سفارشی یک ویژگی قدرتمند هستند ، اما این بها می آید. پیچیدگی و نگهداری سطح سایت شما بالا رفته است ، و حتی به طور جدی با اکوسیستم وردپرس گره خورده اید.

بنابراین ، این مسیری است که شما باید به پایین بروید تنها وقتی مطمئن هستید که می خواهید این تعهد را انجام دهید. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map