آیا تاکنون تغییراتی را در وب سایت خود ارائه کرده اید تا سریعاً از تصمیم خود پشیمان شوید?


این کار یک اتفاق نسبتاً معمول است که در یک پروژه تولید مستقیم روی پروژه خود کار کنید. اما اگر در یک سایت تولید مستقیم تغییرات ایجاد می کنید ، خود را نیز در معرض این قرار دهید خطرات بیشتر.

من فکر می کنم بسیاری از ما می توانند این واقعیت را بپذیرند که ما در ازای راه سریع تمایل داریم از راه درست نادیده بگیریم.

وقتی به طور خاص با وردپرس کار می کنم ، تقریباً هر روز تمایل به ایجاد تغییراتی کوچک و تغییراتی را دارم و بیشتر اوقات که احساس نمی کنم به یک سایت مرحله بندی نیاز ندارم. می دانید ، فقط چند خط CSS یا نصب افزونه ساده است.

این رویکرد بیش از یک بار بر من تأکید کرده است ، اما فقط من نیستم که این اشتباه را مرتکب شده ام. اگر نگاه کنید هرگونه پیشرفت, غیرقابل تصور است که یک تیم حرفه ای بدون یک محیط صحنه کار می کند.

خطر شکستن کارها و در نتیجه شکستن مشاغل بسیار زیاد است تا چنین انتخاب نادرست انجام شود. و برای مقابله با خطر ، توصیه می شود از یک تولید و یک محیط مرحله به طور همزمان کار کنید.

محیط صحنه چیست?

به زبان ساده ، یک سایت مرحله بندی یک نسخه دقیق از سایت تولیدی شما است. در یک سایت مرحله بندی ، می توانید تغییرات سفارشی ایجاد کنید یا ویژگی های جدید را بدون خطر شکستن موارد آزمایش کنید. خوب ، بدون خطرات. شما هنوز هم ممکن است مسائل را بشکنید ، اما حداقل در نسخه “آفلاین” سایت قرار دارد. در نتیجه می توانید از شکستن سایت تولید خود جلوگیری کنید.

یک محیط صحنههنر: مارتین دیوید

راه اندازی یک سایت مرحله بندی بسیار ساده است (ما به شما نشان می دهیم که چگونه پایین است) ، و اغلب می توان از طریق ارائه دهنده میزبان شما ایجاد کرد. به محض تمام شدن تنظیمات ، می توانید از سایت استیشن خود شروع به کار کنید.

آیا همه به یک سایت مرحله بندی نیاز دارند?

در تمام انصاف ، اگر سایتهایی را با اطلاعات حساس کار می کنید ، پس باید به یک سایت مرحله بندی توجه کنید.

اگر فقط با یک وبلاگ کوچک کار می کنید >خوانندگان 50k هر ماه ، به احتمال زیاد می توانید تصدیق کنید. همین مسئله برای توسعه دهندگان که در درک خود از تغییرات کد اطمینان دارند نیز صدق می کند.

اگرچه ، اگر می خواهید با اضافه کردن مضامین و افزونه های جدید ، سر و کار داشته باشید این مسئله می تواند آتش بس کند.

خطای خلاق 404هنر: الیسا سیوکا

من اکثر اوقات فکر می کنم ، اگر سایت شما داده های حساس را ذخیره می کند یا ارتباطی با مبادله وجوه دارد ، پس از آن خیلی اجباری است برای داشتن نسخه ماسهبازی از وب سایت زنده خود.

خواندن توصیه می شود:

مرحله مرکز: بهترین روشها برای مرحله بندی محیط →
نکاتی در مورد توسعه و نگهداری از محیط های مرحله بندی که به شما در ساخت سیستم های نرم افزاری پایدار کمک می کند.

جوانب مثبت چیست & منافع استفاده از یک سایت مرحله بندی?

هنگامی که در مورد ویژگی های خارجی صحبت می کنید ، همیشه این مشکل وجود دارد که اشکالاتی داشته باشید. در مورد سایت های مرحله بندی ، جوانب مثبت تمایل دارند از نکات منفی بالاتر باشند.

در اینجا چند مورد از جوانب مثبت آورده شده است:

  1. تولید مثل بصورت آنلاین یا آفلاین می باشد. در نتیجه ، می توانید حتی در حالت آفلاین روی توسعه و طراحی کار کنید.
  2. قبل از مواقع در مورد اشکالات ، خطاها و سایر مسائل مهم مطلع شوید.
  3. سایت ها و ویژگی های بهتری بسازید زیرا می توانید قبل از ارسال برای زندگی ، آنها را به طور کامل آزمایش کنید.

و در اینجا برخی از منفی ذکر شده است:

  1. اگر با نسخه ارائه شده از میزبان بروید ، احتمالاً هزینه های خدمات اضافی متحمل خواهید شد. به نیازهای شما بستگی دارد ، زیرا نسخه محلی همیشه امکان تنظیم دارد.
  2. توسعه ممکن است کند شود زیرا زمان بیشتری را برای بررسی اشکالات و سایر خطاها صرف می کنید.

در کل ، دشوار است که توجیه پذیرفتن آن نباشید.

نحوه ایجاد یک محیط مرحله بندی برای یک سایت وردپرس?

ایجاد یک سایت مرحله بندی برای سایتهای محور وردپرس به طور شگفت آور ساده است. در بیشتر موارد ، شما قصد استفاده از افزونه را دارید اما به طور بالقوه می توانید از یک سرویس محیط مرحله بندی ارائه شده توسط شرکت میزبان خود استفاده کنید.

هم راه حل های میزبانی مقرون به صرفه و هم سیستم عامل میزبانی حق بیمه WordPress تمایل دارند نوعی پشتیبانی از سایت را فراهم کنند.

بیایید همه گزینه ها را بررسی کنیم.

گزینه شماره 1: ارائه دهنده میزبان شما

استفاده از یک محیط مرحله بندی ارائه شده توسط ارائه دهنده میزبان شما یکی از راه های تضمین سازگاری است. همچنین ، تنظیم آن بسیار ساده است.

میزبان ارائه دهندگان مانند WP Engine و کینستا یک نصب یک کلیک بدون دردسر را برای همه سایت های جدید مرحله آماده ارائه کنید.

فشار به محیط صحنه خود برای زندگی

یکی دیگر از مزیت های سایت های مرحله ارائه دهنده سطح این است که به طور معمول می توانید فوراً تغییرات جدیدی را به سایت زنده خود وارد کنید. این همچنین با یکی از نکاتی که قبلاً بیان کردیم ، در مورد از دست دادن وقت است.

اما شما باید با میزبان خود به صورت جداگانه چک کنید. Kinsta یکی از شرکت های میزبان وردپرس است که این سرویس را ارائه می دهد.

گزینه شماره 2: استفاده از افزونه

وردپرس کجا خواهد بود بدون کتابخانه پلاگین فوق العاده خود؟ به نظر می رسد این روزها افزونه ای برای هر چیزی وجود دارد ، و این شامل سایت های مرحله بندی است.

در اینجا ما دو گزینه برجسته را برجسته می کنیم.

WP Staging

WP Stageing - DB File Duplicator Migration WordPress org

این افزونه مبتنی بر تکثیر به شما امکان می دهد تا ظرف چند دقیقه سایت تولید خود را در یک سایت توسعه جدید کپی کنید. روش کار بسیار ساده است. شما به داشبورد پلاگین ها حرکت می کنید ، روی Copy and whole کلیک کنید – کلون شما آماده می شود.

البته ، این به راحتی روی کاغذ به نظر می رسد ، اما اتفاقات زیادی نیز در پس زمینه رخ می دهد.

افزونه wp staging

این افزونه برای کپی کردن فایل ها و بانک اطلاعاتی باید اطمینان حاصل کند که همه پیوندها به درستی کار می کنند. با این فرض, WP Staging یک افزونه فوق العاده برای استفاده است.

این افزونه همچنین دارای نسخه Pro است که ویژگی هایی مانند Push Changes را به سایت مرحله بندی شما اضافه می کند. به این معنی که شما می توانید تغییرات را مستقیماً در سایت زنده اعمال کنید بدون آنکه دو بار این کار را انجام دهید.

بیش از 30،000 کاربر WordPress از WP Staging استفاده می کنند ، بنابراین شما در دستان خوبی هستید!

WP Stagecoach

سایت های مرحله بندی یک WP Stagecoach با یک کلیک روی WordPress

راه حل دیگری که می توانید استفاده کنید WP Stagecoach, هرچند که این یک آزمایش آزمایشی رایگان ارائه می دهد و در غیر این صورت محصولی ممتاز است. گفته می شود ، ممکن است ارزش این سرمایه گذاری را براساس این واقعیت داشته باشد که WP Stagecoach دارای ویژگی های بسیار بیشتری است.

  • نصب با یک کلیک. سریع کار می کند یک URL سفارشی تنظیم کنید ، و آیا می خواهید حافظه غیرفعال را غیرفعال کنید یا رمز ورود را به سایت جدید صحنه بندی خود اضافه کنید.
  • محافظت از رمز عبور. اگر با مشتری کار می کنید ، می توانید پیش نمایش پروژه طراحی آنها را نشان داده و از صفحه با استفاده از رمز عبور محافظت کنید.
  • پشتیبانی SSL بومی. این امکان را ندارید که اجازه دهید داده ها SSL را در سایت توسعه جدید خود ایجاد کرده و فعال کنند. آسان و موثر!
  • ادغام بانک اطلاعاتی. احتمالاً ویژگی منحصر به فرد افزونه مرحله بندی ما است که شما نمی توانید در هر جای دیگری بدست آورید: این پایگاه داده را ادغام می کند. به عنوان مثال ، سایت تولید شما می تواند طبق معمول فعالیت کند ، و هنگامی که تغییرات جدید را از مرحله بندی وارد می کنید ، داده های پایگاه داده فعلی شما تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

برای نتیجه گیری ، افزونه WP Stagecoach برای پروژه های مبتنی بر مشتری که در آن به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارید ، احساس مناسب تر می کند.

گزینه شماره 3: Localhost

گزینه سوم و آخر شما این است که همه کارها را بصورت محلی انجام دهید.

این برنامه رایگان است ، و از آنجا که می توانید سایت خود را بصورت آفلاین سفارشی کنید ، خیلی سریعتر به فرآیند توسعه دسترسی پیدا می کنید.

سایت های مرحله بندی مبتنی بر localhost در بین شرکت های توسعه نرم افزار کاملاً مشهور است ، اما با سایت های وردپرس نیز کاملاً کار می کند.

آرم XAMPP

در مورد انتخاب شما برای انتخاب یک پشته محلی ، توصیه می کنم حتماً بررسی کنید XAMPP و بیتنام.

XAMPP یک توزیع کاملاً رایگان و آسان است که حاوی MariaDB ، PHP و Perl است. بسته منبع باز XAMPP تنظیم شده است که نصب و استفاده فوق العاده ای آسان دارد.

همچنین ، حتی اگر XAMPP یک محیط توسعه محلی بی عیب و نقص است ، ابزارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند سایت های مرحله بندی خود را به سمت تولید سوق دهید ، به عنوان مثال ، می توانید برنامه های XAMPP خود را به سمت ارائه دهندگان ابری مانند Azure ، AWS و Google Cloud سوق دهید..

وردپرس bitnami

Bitnami پشته های مستقلی را ارائه می دهد که می توانید از آنها به عنوان یک ابر ، به عنوان یک ظرف یا یک نصب محلی در رایانه استفاده کنید.

Bitnami Stack for WordPress به شما امکان می دهد یک سایت وردپرس را با یک کلیک طی کنید. برای دستگاه های یونیکس ، MacOS و ویندوز در دسترس است. و اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، کار کردن در سایت خود بسیار جالب است. اگر در تنظیم سرور محلی به کمک نیاز دارید ، بررسی کنید این آموزش آنلاین.

سرانجام ، Bitnami از بسیاری از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا در وب پشتیبانی می کند. نگاهی دقیق تر به آنها بیندازید کاتالوگ برنامه برای دیدن چه چیزی برای گرفتن.

شما هرگز نمی دانید ، ممکن است چیزی را پیدا کنید که منظور از آن را امتحان کنید اما هرگز شانسی نداشته اید.

نکته: به خاطر داشته باشید که مجبور هستید سایت زنده خود را به سایت صحنه محلی خود منتقل کنید. به طور پیش فرض ، شما فقط یک نصب وردپرس کلاسیک دریافت می کنید. بنابراین ، برای همگام سازی موارد دیگر – همین افزونه ها و مضامین مورد استفاده خود را در حال حاضر در سایت زنده خود اعمال کنید.

جمله ی پایانی

ایجاد یک سایت توسعه برای وردپرس آسانتر از آن چیزی است که تصور می کنید!

مهمتر از همه ، با ایجاد این سایت مرحله بندی ، می توانید از وب سایت زنده خود در برابر حوادث غیرمترقبه یا هک محافظت کنید.

با ارائه بسیاری از گزینه های رایگان و زیبا ، هیچ بهانه ای برای بدست آوردن محیط صحنه برای پروژه شما وجود ندارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me