نکاتی در مورد استخدام یک توسعه دهنده وردپرس برای تجارت شما

در حین ساختن وب سایت وردپرس ، دو سؤال وجود دارد که ممکن است در نظر بگیرید. آیا باید سایت را خودم بسازم یا باید یک توسعه دهنده وردپرس را استخدام کنم?


هنگامی که وردپرس را می شناسید ، اتخاذ توسعه وب سایت به تنهایی خوب است. با صرفاً آشنایی ، شما نمی توانید یک وب سایت ایجاد کنید. نیاز به تلاش زیادی از طراحی تا توسعه دارد. شما باید یک متخصص در PHP ، CSS و WordPress باشید

اگر متخصص نیستید ، ممکن است بهتر باشید یک توسعه دهنده را استخدام کنید. آنها می توانند یک آزادکار یا از طریق آژانس توسعه باشند.

بگذارید نکات زیر را که می تواند به شما کمک کند بررسی کنیم استخدام توسعه دهنده WordPress.

آنچه را که لازم است بیان کنید

WordPress امروز یکسان نیست؛ چند سال گذشته بود این دستگاه قدرتمند است و می تواند به ساختن سایت شخصی به برنامه های پیچیده کمک کند. بنابراین ، اگر از یک توسعه دهنده می خواهید سایت WP را توسعه دهد ، پس این کافی نیست. شما اول تصمیم گرفتید که به دنبال چه چیزی هستید?

 • آیا این برای وبلاگ نویسی است?
 • فروشگاه آنلاین?
 • سایت شرکت?
 • فهرست راهنما?
 • مجله?

و لیست ادامه می یابد …

آنچه را که همه ویژگیهای مورد نظر را جستجو می کنید ذکر کنید.

 • سهم اجتماعی یکپارچه
 • مناطق ویجت
 • جعبه نویسنده
 • جعبه نظرات
 • پست & طرح طبقه بندی
 • هدر و پاورقی

و غیره …

مهم نیست که ، چه چیزی را برای توسعه آن در اختیار دارید – به توسعه دهنده اطلاع دهید که به دنبال کد سبک هستید ، SEO برای بارگیری سریع سایت و رتبه بندی جستجو بهتر بهینه شده است.

نوشتن شرح شغل به صورت مفصل برای یافتن بهترین توسعه دهنده مفید خواهد بود. قبل از ارسال ، مهم است که با در نظر گرفتن نتایج ، بودجه و مهلت نهایی توضیحات شفاف و مفصل در مورد الزامات را تهیه کنید. دیده شده است که بیشتر یک طرح کلی کار نمی کند زیرا مراجعان قادر به ارائه اطلاعات دقیق و کامل نیستند. بنابراین ، اگر وقت خود را برای کارهای خانه اختصاص نمی دهید ، پس چگونه انتظار دارید که توسعه دهندگان خوبی را بدست آورید?

از منابع استفاده کنید

ما به عنوان ساکن جدید در برخی مناطق نیاز به کارهای مختلفی داریم. بنابراین ، به طور کلی ، ما از دوستان ، همکاران یا خانواده سوال می کنیم. مورد مشابه برنامه نویسان WordPress است. شما می توانید با مراجعه به دوستان خود ، کارشناسان یا توسعه دهندگان معتبر بتوانید با آنها که کار کرده اند ، ارائه دهید.

اگر این تحقیق هنوز به نتیجه نرسیده است ، باید آن را با درگیر کردن خود با WordCamps یا ملاقات محلی ، و غیره گسترش دهید. LinkedIn یک روش آزمایش شده و آزمایش شده برای استخدام یک توسعه دهنده وردپرس با پرسیدن مخاطبین برای پیشنهاد است..

تمام عکس را از دست ندهید

پس از انتخاب برخی نام ها از لیست ، از دست ندهید که به درستی از پرتفوی ها مراقبت کنید. می توانید درباره وب سایت های نقد و بررسی ، Dribble و GitHub و غیره نظرات خود را دریافت کنید. قبل از اطمینان از استخدام باید کارهای قبلی آنها را تجزیه و تحلیل کنید. حقایق ، مانند؛ مطالعات موردی به خوبی ارائه شده و مفصل ، سهم نسبت به انجمن وردپرس ، مضامین و بررسی افزونه ها ، ارتباط موضوعات با وبلاگ ها و سایر نشریات باید به طور صحیح تحلیل و بررسی شوند.

می توانید پروفایل های اجتماعی آنها را بررسی کنید و درباره نحوه تعامل آنها با دیگران ایده ای ایجاد کنید. از اینجا ، شما می توانید نگرش آنها را نسبت به همه چیز ، مانند کار ، درک کنید. گفته شده است که تا زمانی که شما به اندازه کافی مجرب نباشید ، دانش بودن چیزی نیست.

کارهای گذشته خود را تجربه کنید

اگر اهل فن غیر فنی هستید و نمی توانید اصطلاحات رمزگذاری و فنی را درک کنید ، اصلی ترین چیزی که می توانید روی آن متمرکز شوید تجربه کار گذشته آنهاست. می توانید از آنها بخواهید نمونه هایی راجع به پروژه شما به شما نشان دهند. پس از کمی تفسیر درباره آن نظر دهید.

تجزیه و تحلیل کنید که آیا آثار گذشته آنها مطابق نیاز شما بوده یا خیر؟ آیا تمام عناصر موجود در صفحه مرتب هستند؟ آیا افزونه تمام آزمایشات را براساس برنامه آزمون گذرانده است؟ مهمتر از همه ، شما باید از کار راضی باشید و خود را متقاعد کنید که آنها را استخدام کنید.

یک توسعه دهنده سرویس دهنده را استخدام کنید

بیشتر توسعه دهندگان در گذشته تجربه تجارتی و تجاری آزاد دارند. بنابراین ، وقتی آنها شروع به کار در برخی از شرکت ها به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس ، برای آنها سودمند می شود. آنها واقعاً ارزش وقت را بدون هدر دادن کمی می دانند.

برای کسب و کار موفق ، باید یک توسعه دهنده خدمات فکری را استخدام کنید. دریافت آنچه که شما به روشی کاملا حرفه ای استخدام کرده اید ، هدف اصلی هنگام استخدام یک توسعه دهنده WordPress است.

عناصر اساسی را بررسی کنید

بله ، تجزیه و تحلیل عناصر اساسی مهم است.

 • آیا توسعه دهنده می تواند به سؤالات شما پاسخ مناسب دهد یا خیر?
 • آیا آنها می توانند به روزرسانی وضعیت را برای شما ارائه دهند?
 • آیا توسعه دهنده در حال توضیح نقاط است تا شما را به سرعت درک کند?
 • انگلیسی یا زبانی که برای برقراری ارتباط ترجیح می دهید?

بررسی کد

بررسی کد روشی قدرتمند برای بررسی کیفیت کار است. برخی دیگر از توسعه دهندگان (شخص ثالث) کد را بررسی کرده و بر اساس خطاهای منطقی ، اجرای کامل کلیه موارد ، میزان آزمایش انجام شده ، امنیت و مشکلات عملکرد آن را بررسی می کنند. به این ترتیب ، شما می توانید در مورد عملکرد توسعه دهنده ایده بگیرید و می توانید در صورت لزوم درخواست اصلاح کنید.

از کجا می توانید یک توسعه دهنده WordPress را استخدام کنید?

این به انتخاب شما بستگی دارد ، اما موارد زیر برخی از بهترین مکان های آنلاین برای یافتن یکی از پروژه های بعدی شما هستند.

کار کردن – صدها نفر از توسعه دهندگان ، آنها را به صورت ثابت یا ساعتی استخدام کنید.

توپتال – 3٪ برتر فریلنسر را استخدام کنید

پنجر – برای برخی از ترفندهای کوچک مفید است

گورو – شبیه به Upwork

از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید نیاز خود را در توییتر با هشتگ ارسال کنید – #hiring #wordpress #development

برای یافتن نامزد مناسب برای کار خود آرزوی موفقیت می کنم.

مقاله توسط امیلی جونز

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map