9 بهترین ابزار بازاریابی ویدیویی برای افزایش فروش و آگاهی از برند

هر تجارت باید بازاریابی ویدیویی را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی خود برای ماندن در رادار مشتریان تبدیل کند.


از نظر غیرمستقیم ، بازاریابی ویدیویی به سادگی فرآیند استفاده از فیلم ها برای نمایش محصول یا خدمات خود در مقابل مخاطبان است. این امر می تواند از جهات مختلف به تجارت شما کمک کند ، مانند:

 • افزایش فروش
 • افزایش ترافیک
 • زمان اقامت را در وب سایت افزایش دهید
 • مخاطب را درگیر کنید
 • منجر شود
 • درک بهتر از محصول / خدمات خود را بهبود بخشید

با این گفته ، ادغام بازاریابی ویدیویی مؤثر در استراتژی شما کار ساده ای نیست. به سادگی ایجاد یک ویدیو و سپس اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی فقط کافی نخواهد بود. چیزهای بیشتری به آن می رود ، و من معتقدم که ابزارهای ذیل به طور قطع در این زمینه به شما کمک می کنند.

اگر این جالب به نظر می رسد ، اجازه دهید درست پرش کنیم.

انیموتو

https://d14pr3cu5atb0x.cloudfront.net/cms/business-video-maker-for-marketing-videos-landscape-c9e37187b1.mp4

انیموتو شما را قادر می سازد ویدیوهای جلب توجه ایجاد کنید که می تواند به شما در رانندگی ترافیک ، افزایش فروش و جذب مخاطبان خود کمک کند. این کتابخانه دارای انبوه فیلم ها ، تصاویر ، کلیپ ها ، موسیقی و سایر دارایی های سهام است که می توانید برای تهیه فیلم برای هر صنعت ، از آنها استفاده کنید..

همچنین می توانید فیلم های خود را سفارشی کنید ، آن را علامت گذاری کنید و حتی آن را در اندازه های مختلف رسانه های اجتماعی در سیستم عامل های مختلف به اشتراک بگذارید. فقط با یک اشتراک ، می توانید فیلم های زیادی را که می خواهید و آن هم با کیفیت HD 1080p ایجاد کنید. می توانید از برنامه رایگان آنها استفاده کنید یا با حداقل 5 دلار در ماه به روز کنید.

روشنایی

مجموعه کامل بازاریابی ویدیویی, روشنایی, ساده است اما برای تجارت شما بسیار مؤثر است. این یک راه حل بازاریابی ویدیویی همه در یک است که به شما امکان می دهد:

 • ویرایش ویدئو
 • پخش زنده
 • مدیریت محتوا
 • انتشار ویدئو
 • کدگذاری
 • عملکرد را تحلیل کنید

می توانید پخش کننده ویدیوی خود را مونتاژ کرده و آن را در هر کجا که دوست دارید جاسازی کنید. در حقیقت ، درون سیستم آنها ، می توانید فیلم های خود را به طور همزمان و بدون نیاز به ورود به سیستم به صورت دستی ، روی چندین سیستم عامل به اشتراک بگذارید. اگر Brightcove دارید ، کارهای بسیار کمتری را باید خارج از آن انجام دهید زیرا آنها قبلاً یک تن از عملکردهای مرتبط با ویدیو دارند که در داخل ساخته شده اند.

می توانید با آزمایش رایگان آنها شروع کنید.

SproutVideo

عالی برای تولید سرب و ترافیک رانندگی از طریق بازاریابی ویدیویی, SproutVideo در سال 2010 تأسیس شد اما به سرعت به گزینه ای مطمئن تبدیل شد.

این مجموعه ابزارهایی دارد که می توانید از آنها برای شارژ بازی در بازاریابی ویدیویی خود استفاده کنید ، از جمله یک پخش کننده ویدیوی پیشرفته که دارای اشتراک گذاری اجتماعی و گزینه های اشتراک گذاری کد است. همچنین دارای CTA های داخلی و کارت پایان برای جلب توجه بینندگان است.

باید بگویم sproutvideo بهترین اسناد سرویس / پشتیبانی مشتری از هر بستری را که من تاکنون استفاده کرده ام داشته باشد. همیشه لذت بردن از محصول خود و صحبت با تیم خود!

– کیت گلداسمیت (KGoldsmithMKTG) 15 آگوست 2019

جدای از آن ، می توانید فرم ضبط سرب را به فیلم خود اضافه کنید که با سیستم عامل های پیشرو مانند MailChimp و حباب.

ویژگی های دیگری نیز وجود دارد ، مانند سئو ویدیویی, ردیابی عملکرد و موارد دیگر می توانید به صورت رایگان شروع کنید و آن را از آنجا ببرید.

بمب

https://content.bombbomb.com/90a48366-3e1c-47e4-b497-9eaf5aa612ac_H264Main.mp4

مگر اینکه شما یک بازاریاب ایمیل طرفدار باشید ، نگه داشتن خوانندگان روی ایمیل های شما دشوار است. با این حال ، با استفاده از بمب, حداقل می توانید با افزودن فیلم ها به آن ، موارد را خیلی بهتر کنید. مانند یک بازاریابی ویدیویی و بازاریابی ایمیل به یکدیگر برای یک نتیجه مؤثر اضافه شده است.

این به ایمیل شما کمک می کند تا از جمعیت متمایز شود زیرا بیشتر آنها فقط متن ساده هستند. تمام کاری که می کنید نصب برنامه افزودنی BombBomb Chrome و / یا برنامه تلفن همراه است ، فیلم خود را از طریق آن ضبط کرده و سپس آن را در ایمیل های خود جاسازی کنید. حتی اگر نمی خواهید یک فیلم جدید را ضبط کنید ، می توانید هر فیلم را از کتابخانه خود انتخاب کنید.

Vyond

با صدها قالب ، هزاران دارایی و یک دسته از گزینه های سفارشی سازی, Vyond می تواند مسئولیت ایجاد فیلم های شگفت انگیز را به دوش بکشد. از صفر تا پایان ، کنترل کامل بر روی تصاویر ، فونت ها ، صدا و کلیه پرونده ها دارید. در حقیقت ، این ابزار به گونه ای ساخته شده است که به شما کمک می کند ایده های خود را به فیلم های جالب تبدیل کنید.

در اینجا یک نمونه ویدیویی وجود دارد که با استفاده از Vyond ساخته شده است:

این واقعیت که فیلم ها متحرک خواهند شد ، همه چیز را خیلی بهتر می کند زیرا تقاضای زیادی دارد. شما حتی نیازی به دانش “انیمیشن” ندارید. تمام کاری که شما انجام می دهید این است که یک الگوی را انتخاب کنید و با عناصر و عملکردها بازی کنید تا با یک فیلم توضیح دهنده حرفه ای از نوع خود استفاده کنید.

شاکر

می توانید با نام تجاری خود کمپین های ویدیویی درخشان ایجاد کنید شاکر. برای دستیابی به نتایج خوب از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، باید دائماً مطالب تازه و عمدتا فیلم ها را ارسال کنید. با توجه به این نکته ، شاکر به گونه ای ساخته شده است که به شما امکان می دهد دسته های فیلم ها را بسیار سریعتر و به شیوه ای مؤثر ایجاد کنید.

شما می توانید فیلم ها را با سرعت بسیار بالایی ارائه دهید ، تا جایی که بیش از 500 فیلم در کسری از زمان ارائه می شوند. و پس از آن ، می توانید همان روز کمپین های خود را فعال کنید تا جریان همه چیز ادامه یابد.

حیاط

یک راه حل بازاریابی ویدیویی همه در یک, حیاط به معنای واقعی کلمه هر آنچه شما نیاز دارید اگر این ابزار را بدست آورید ، احتمالاً نیازی به سرگرمی برای ابزارهای دیگر نخواهید داشت.

و چرا من این را می گویم?

به این دلیل است که این ابزار به شما امکان می دهد:

 • میزبان فیلم ها
 • ادغام فیلم ها در ایمیل و محتوا
 • CTA ، کارت پایان و فرم را به پخش کننده ویدیوی خود اضافه کنید
 • بهینه سازی فیلم ها برای سئو
 • برای بهترین فیلم های خود یک کانون ایجاد کنید
 • ویژگی های شخصی شده را به یک پخش کننده ویدیو وارد کنید
 • عملکرد را از طریق اینترنت تجزیه و تحلیل کنید

به عنوان یک HubSpot بازاریابی حرفه ای & من کاربر فروش حرفه ای ، من به Vidyard دسترسی دارم. تا کنون خیلی خوب.

– �� رندی میلانوویچ (@ kayak360) 25 مارس 2020

Vidyard توسط برخی از بزرگترین اسامی مانند LinkedIn ، Microsoft و S مورد اعتماد و ستایش است&P جهانی. برای امتحان کردن آنها حتماً از یک نسخه آزمایشی رایگان درخواست کنید.

ویستیا

اگر با ایجاد ارتباط با بینندگان خود تلاش می کنید, ویستیا قطعاً می تواند آن را برای شما حل کند. اول از همه ، این امکان را به شما می دهد تا فیلم هایی را در سکوی خود که یکی از بهترین کیفیت های پخش را دارد ، میزبان کنید. می توانید یک آرم اضافه کنید ، رنگ ها را تغییر دهید و حتی فرم ها ، پیوندها و CTA را نیز جمع کنید.

شما می توانید یک تجربه بدون آگهی را به بینندگان خود تحویل دهید و حتی یک کانال کوچک ایجاد کنید که فیلم های دستی را نشان می دهد. به غیر از این ، می توانید یک ویدیو را بعد از دیگری پخش کنید تا زمان ساکن افزایش یابد.

در مورد ایجاد ارتباط با مخاطبان خود ، به شما امکان می دهد از داده های بیننده استفاده کنید تا به افراد جدید برسید و همچنین از سیستم عامل های موجود در سیستم عامل های مختلف عقب بمانید. می توانید آدرس ایمیل آنها را ضبط کرده و هر زمان که ویدیوی جدید افت شود ، از آنها مطلع کنید.

نگران SEO?

نکن.

Wistia فیلم ها را برای موتور جستجو با افزودن نشانگر طرحواره (JSON + LD) بهینه می کند و تمام کارهای سخت را در پس زمینه انجام می دهد.

سرانجام ، شما می توانید CRM را برای کنترل کامل امور کنترل کنید.

ویمئو

ویمئو اخیراً واقعاً بازی خود را بالا برده و بسیار بهتر از گذشته شده است. در حقیقت ، اکنون برای بسیاری از افراد تبدیل به انتخاب میزبانی ویدیو شده است. و چرا اینطور نیست با تمام این ویژگی های باور نکردنی?

با Vimeo ، می توانید:

 • میزبان فیلم ها
 • با اعضای تیم همکاری کنید
 • استراتژی های بازاریابی لازم را انجام دهید
 • عملکرد سنج در سطح عمیق

شما برای بارگذاری فیلم های خود و به هر صورت که دوست دارید ، از 7TB ذخیره سازی می کنید. پخش کننده ویدیو به شما امکان می دهد تا CTA ها را اضافه کنید ، در هر مکانی تعبیه کنید ، آدرس های ایمیل را ضبط کنید و با نرم افزار بازاریابی ایمیل مورد علاقه خود ادغام شوید. ویژگی های بسیار بیشتری وجود دارد که دوست دارید آنها را کشف کنید ، بنابراین می توانید با کمترین هزینه در هر ماه 20 دلار شروع به کار کنید.

نتیجه

برای ایجاد فیلم های شگفت انگیز ، تولید نشانه ها ، ایجاد مشارکت و ایجاد ROI خود ، از ابزار بازاریابی ویدیویی فوق الذکر را انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map