9 دوره رایگان بازاریابی دیجیتال برای تبدیل شدن به یک بازاریاب معتبر آنلاین

حضور دیجیتال به مهمترین عامل برای مشاغل امروزی تبدیل شده است. بازاریابی آنلاین رو به رشد است و تقاضا برای بازاریاب ماهر دیجیتال نیز وجود دارد.


بازاریابی آنلاین فرصت بزرگی را برای کارآفرینان و افراد جویای کار ایجاد کرده است. بازاریابی دیجیتال در حال جایگزین کردن شیوه های معمول بازاریابی است و به چیز مهم بعدی در اینترنت تبدیل شده است. با این حال ، اصطلاحات اجازه ندهید که شما را فریب دهند زیرا این یک علم موشکی نیست. افراد با هر زمینه تحصیلی می توانند در بازاریابی دیجیتال شغل موفقی داشته باشند.

سیستم عامل های خاصی دوره های صدور گواهینامه را برای علاقه مندان به بازاریابی دیجیتال ارائه می دهند و می توانید یادگیری خود را از این سیستم عامل ها شروع کنید.

Google Digital قفل نشده است

گوگل محبوب ترین موتور جستجوی جهان است و بیشتر مصرف کنندگان و مشاغل تنها به این بستر متکی هستند تا تجارت خود را بصورت آنلاین انجام دهند. برای ترویج رشد بازاریابی دیجیتال و ایجاد آگاهی در بین مردم ، این ارائه دهنده خدمات موتور جستجو بستر یادگیری آنلاین خود را راه اندازی کرده است Google Digital قفل نشده است.

این بستر برای افرادی که مایل به ایجاد شغل در بازاریابی دیجیتال هستند و برای کارآفرینانی که قصد دارند تجارت خود را بصورت آنلاین انجام دهند ، طراحی شده است. Google Digital Unlocked بیش از 125 دوره برای ارائه دارد که توسط دانشگاههای برجسته از سراسر جهان طراحی شده است.

با این حال ، جذابیت اصلی این بستر ، برنامه صدور گواهینامه 40 ساعته است که توسط گوگل ارائه شده است. در این برنامه 26 ماژول وجود دارد و هر ماژول به جنبه های مهم بازاریابی دیجیتال می پردازد. دانش آموزان پس از تماشای دروس فیلم ، باید یک تست نهایی را پاک کنند. پس از اتمام آزمون ، به دانشجویان گواهینامه ای از “Google” ارائه می شود.

خوب ، در دنیای بازاریابی دیجیتال ، مهارت مهمترین نقش را ایفا می کند. با این حال ، برنامه صدور گواهینامه به جویندگان شغل اجازه می دهد تا CV خود را ارتقا دهند تا شغل پردرآمد دریافت کنند.

مبانی یک برنامه بازاریابی دیجیتال باعث می شود دانش آموزان از جنبه های مختلف فنی بازاریابی دیجیتال آگاه شوند. بدون دانش بنیادی ، برای افراد تازه کار بسیار دشوار است که ابزارها و برنامه های مناسب را برای اجرای کار پیدا کنند. با این حال ، این دوره دانش آموزان را با جنبه های مختلف بازاریابی آنلاین آشنا می کند.

قفل قفل دیجیتال گوگل همچنین انواع مختلفی را برای آشنایی دانشجویان با مفاهیم جدید در دنیای بازاریابی اینترنتی ارائه می دهد. اگر می خواهید با بازاریابی آنلاین شروع به کار کنید ، این بستر می تواند راه حل کامل و بدون هزینه را برای شما فراهم کند.

آکادمی HubSpot

HubSpot به دلیل نرم افزار بسیار کارآمد بازاریابی دیجیتال خود محبوبیت زیادی کسب کرده است. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا مبارزات بازاریابی خود را پیگیری کنید. همچنین ، این پلتفرم برای افزایش عملکرد مشاغل در هر اندازه ، خدمات دیگری مبتنی بر نرم افزار ارائه می دهد.

اما ، HubSpot همچنین به دلیل معروف بودنش مشهور است آکادمی آنلاین که به رشد میلیون ها بازاریاب کمک کرده است. صدها دوره آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کنند در مورد تجارت آنلاین و جنبه های مهم دیگر مرتبط با تجارت اطلاعات کسب کنید.

دوره های بسیاری برای مبتدیان طراحی شده است. پس از گذراندن آموزش های ویدئویی ، باید در یک تست آنلاین ظاهر شوید. این آزمون شامل MCQ خواهد بود و دانش آموزان 60 دقیقه برای پاسخ به تمام سوالات وقت می گیرند. دانش آموزان برای دریافت گواهینامه از HubSpot باید حداقل 50٪ نمره کسب کنند.

چندین دوره ارائه می شود ، اما محبوب ترین آن دوره بازاریابی ورودی است. این دوره به اصول اصلی بازاریابی آنلاین و جنبه های اصلی مرتبط با آن می پردازد. دانش آموزان بعد از طی کردن ماژول دوره ، دانش عمیق تری درباره بازاریابی آنلاین کسب خواهند کرد.

با این حال ، دانشجویانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت آنلاین هستند می توانند به برنامه های دیگری مانند فروش ورودی ، بازاریابی محتوا ، تجارت الکترونیکی ، مدیریت CRM و غیره بپیوندند..

Google Skillshop

نقش یک بازاریاب دیجیتال تنها درمورد تبلیغات در سکوهای رسانه های اجتماعی نیست. بازاریاب های دیجیتال حرفه ای همچنین باید مخاطبان بالقوه موجود در مرورگر وب را در نظر بگیرند. برای رتبه بندی سایت ، باید دانش صحیحی در مورد تحقیق در مورد کلید واژه و اجرای تبلیغات پولی در Google داشته باشید.

یک پلت فرم نوآوری آنلاین آموزش توسط گوگل طراحی شده است که به آن معروف است Google Skillshop. در اینجا شما قادر خواهید بود به انواع مختلفی از برنامه هایی که مخصوص مبتدیان طراحی شده است دسترسی پیدا کنید. پنج نوع برنامه دوره صدور گواهینامه در این سکو وجود دارد.

این دوره ها دانش اساسی در مورد انواع مختلف برنامه های تبلیغاتی Google AdSense ارائه می دهند. انواع مختلف محصولات و خدمات به استراتژی های مختلف تبلیغاتی نیاز دارند و بدون اطلاع صحیح در مورد این موضوع ، دانش آموزان قادر نخواهند بود تا برنامه صحیحی را برای تبلیغ محصول مناسب به مخاطبان مناسب بیابند..

میانگین طول دوره در این برنامه حدود 4 ساعت است. دانشجویان مجاز به گذراندن دوره ها با سرعت خود هستند. با این حال ، شما باید یک آزمون را پس از گذراندن دوره آنها انجام دهید. در صورت قبولی در آزمون ، به شما گواهی گواهی مهارت گوگل ارائه می شود.

edX

edX یکی از بزرگترین سیستم عامل های آموزش آنلاین است که در سال 2012 در ایالات متحده آمریکا تأسیس شد. از زمان آغاز به کار ، این دانشگاه در خدمت جامعه جهانی دانشجویی است که دارای تحصیلات عالی در سطح دانشگاه است. اصل اصلی این سازمان ، دسترسی به آموزش برای همه است و آنها تمرکز خود را روی فرآیند توسعه مهارت دانش آموزان آغاز کرده اند. پیروی از سیستم آموزش معمول و توجه بیشتر به مهارت تقاضای زیاد در بین دانش آموزان همواره اولویت این بستر آموزش الکترونیکی بوده است.

بیشتر دوره ها توسط دانشگاه های مختلف جهانی راه اندازی شده است تا به جامعه دانشجویان جهانی دسترسی آسان به آموزش کلاس جهانی کمک کند. با این وجود تمام دوره های موجود در این پلتفرم رایگان نیست.

برای بازاریابان مشتاق دیجیتال ، دوره بازاریابی رایگان می تواند سودمند باشد. این دوره بازاریابی رایگان به دانشجویان کمک می کند تا ایده اصلی در مورد بازاریابی و تقاضای سازمان های معاصر را بدست آورند. دو دانشگاه مشهور جهان ، MIT (موسسه فناوری ماساچوست) و دانشگاه هاروارد از بنیانگذاری این بستر یادگیری آنلاین حمایت کرده اند و دانشکده این دانشگاه ها اکثر دوره ها را راه اندازی کرده اند..

دانش آموزان باید در دوره ها ثبت نام کنند و کلاس های آنلاین در یک زمان از پیش تعیین شده آغاز می شود. این همچنین بدان معنی است که دانشجویان برای اتمام دوره باید از یک برنامه ثابت پیروی کنند. در پایان دوره نیز دانشجویان برای بدست آوردن گواهینامه باید آزمون نهایی را پاک کنند.

دوره صدور گواهینامه بازاریابی دیجیتال در edX برای دانشجویان سطح پیشرفته ای است که از قبل دانش پایه ای دارند.

لینکدین

LinkedIn یک سایت محبوب شبکه های اجتماعی برای متخصصان کار و صاحبان مشاغل است. با این حال ، تعداد فزاینده ای از اعضای فعال در این بستر رسانه اجتماعی ، آن را به یک بستر بازاریابی نیز تبدیل کرده است.

LinkedIn به دلیل دسترسی جهانی و ترافیک ارگانیک خود ، به یک کانال جذاب بازاریابی رسانه های اجتماعی برای بازاریابان دیجیتال تبدیل شده است. با این حال ، LinkedIn همچنین پلتفرم یادگیری خود را با نام به نام راه اندازی کرده است لینکدین در یادگیری. این بستر یادگیری آنلاین دوره های خود را به صورت اشتراکی ماهانه ارائه می دهد و کاربران برای دسترسی به محصولات مختلف ارائه شده توسط این بستر رسانه اجتماعی ، می توانند هزینه اشتراک را بپردازند..

با این حال ، برای کاربران جدید ، ماه اول کاملاً رایگان است. اگر بتوانید در این دوره آزمایشی کل دوره را گذرانده باشید ، گواهی نامه را بدون هزینه کردن دریافت می کنید.

بیش از 15،000 دوره برای اعضای جامعه ارائه می شود. دانشجویان همچنین می توانند در دوره های گسترده شرکت کنند تا در استراتژی بازاریابی سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی ارائه شده توسط کارشناسان مشهور صنعت ، در دوره های گسترده شرکت کنند.

اگر دانش بالاترین اولویت شماست و می خواهید آن را از متخصصان صنعت یاد بگیرید ، پس یادگیری LinkedIn باید در لیست اولویت های شما باشد.

طرح فیس بوک

به دلیل افزایش پایگاه کاربر ، رسانه های اجتماعی محبوبیت زیادی کسب کرده اند و این جنبه از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به یک زمین بازی جذاب برای بازاریابان دیجیتال نیز تبدیل شده است..

اگر می خواهید یک تجارت آنلاین موفق ایجاد کنید یا می خواهید یک کار پایدار در بازاریابی دیجیتالی ایجاد کنید ، پس باید استراتژی صحیح را برای بازاریابی محصول یا خدمات هدفمند در بسترهای رسانه های اجتماعی بدانید.. طرح فیس بوک آکادمی آنلاین برای بازاریابان است و افراد با پیشینه های مختلف می توانند در مورد بازاریابی از این بستر یاد بگیرند.

بیش از 150 دوره برای شرکت در این دوره وجود دارد و هر دوره برای گروه خاصی از دانشجویان طراحی شده است. هم مبتدیان و هم بازاریابان سطح پیشرفته می توانند دوره های مفیدی را برای پیوستن به آنها پیدا کنند. با این حال ، این پلت فرم دوره هایی را برای ارائه ایده تفصیلی درباره روند بازاریابی آنلاین ، به ویژه رویکرد بازاریابی omnichannel که بسیار محبوب شده است ، ایجاد کرده است..

دوره های مختلفی متناسب با نیاز به انواع مختلف تجارت آنلاین طراحی شده است و مربیان نیز استراتژی های مفصلی را برای پاسخگویی به نیاز به مشاغل از همه اشکال و اندازه ها ارائه کرده اند. دوره صدور گواهینامه که توسط طرح فیس بوک ارائه شده است ، دانش کاملی درباره بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما ارائه می دهد.

آکادمی Google Analytics

بازاریاب بودن همیشه مربوط به اجرای کمپین های موفق نیست. ممکن است برخی از کمپین ها نتایج مطلوبی را ارائه ندهند ، و این امر در کنار خبرگان نیز اتفاق می افتد. یک بازاریاب دیجیتالی خوب باید از توانایی تحلیلی انتقادی نیز برخوردار باشد ، این امر باعث می شود آنها به اندازه کافی توانسته باشند تا از نزدیک به تحلیل های KPI کمپین های خود توجه کنند و بر اساس داده تصمیم گیری کنند..

قبل از ثبت نام در این دوره صدور گواهینامه ، باید از این واقعیت آگاه باشید که این دوره مربوط به افرادی است که از قبل دارای دانش پایه در مورد بازاریابی دیجیتال هستند.

آکادمی Google Analytics فقط دانش شما در مورد Google Analytics ارائه نمی دهد ، بلکه به شما کمک می کند مهارت های کلی تحلیلی خود را نیز بهبود بخشید. دوره های مینی برای چندین کانال رسانه های اجتماعی در دسترس است ، که همچنین به شما در تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین های بازاریابی خود در سیستم عامل های مختلف کمک می کند..

بعد از گذراندن آزمون نهایی ، از آکادمی گوگل تحلیلی گواهی دریافت خواهید کرد. این دوره صدور گواهینامه پیشرفته در گوگل آنالیتیکس به شما کمک می کند مهارت های بازاریابی خود را بهبود بخشید و نقش حرفه ای پردرآمد و بالایی را نیز به دست خواهید آورد.

آلیسون

چشم انداز اصلی این سازمان ، ارائه آموزش با کیفیت بالا برای دانشجویان بدون هزینه است.

نه مقوله آموزشی مختلف وجود دارد و 500+ دوره فعال نیز در آن شرکت می کنند آلیسون. دانشکده های دانشگاه های برجسته از سراسر جهان دوره های خود را در این بستر ایجاد کرده اند.

دانشجویان می توانند برای دوره های صدور گواهینامه سطح مبتدی تا پیشرفته به صورت رایگان در این پلت فرم ثبت نام کنند. با این حال ، برای حمایت از علت اصیل این سازمان غیرانتفاعی ، دانشجویان همچنین می توانند در برنامه دوره حق بیمه عضو شوند که در آن دانشجویان می توانند به کلیه برنامه های دیپلم خود دسترسی پیدا کنند.

موسسه تجارت الکترونیک

موسسه تجارت الکترونیک فقط دوره های صدور گواهینامه با کیفیت بالا را برای دانشجویان خود ارائه نمی دهد ، بلکه چندین ابزار مفید برای بازاریاب نیز ایجاد کرده است.

دانش آموزان می توانند مطالب درسی و فیلم های آموزشی را با سرعت خاص خود مطالعه کنند. با این حال ، برای دریافت گواهینامه ، دانشجویان باید برای آزمون آنلاین شرکت کنند. این آزمون شامل 50 MCQ است و دانشجویان باید در 60 دقیقه به سؤالات پاسخ دهند. دانش آموزان برای دریافت گواهینامه باید حداقل 50٪ نمره کسب کنند.

نتیجه

شکی نیست که بازاریابی اینترنتی تقاضای آینده مشاغل است و بودن زودهنگام بازاریابی اینترنتی باعث پیشرفت شغلی شما خواهد شد. دوره های صدور گواهی فوق الذکر نه تنها شما را برای بازار آینده آماده می کند بلکه از رقابت های شما نیز جلوتر خواهد بود.

اگر دوست دارید شغل خود را به سطح بعدی برسانید ، می توانید مدرک دانشگاهی در بازاریابی دیجیتال را نیز در نظر بگیرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map