چرا باید بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرید?


هیچ کس نمی تواند این واقعیت را انکار کند که رشد دیجیتالی تغییر پارادایم را در شیوه بازاریابی برای اعمال انقلابی در شیوه های خود برای تقویت تبدیل و افزایش جذب مخاطب ایجاد کرده است..

بدیهی است که من در مورد تکامل بازاریابی دیجیتال صحبت می کنم. من فکر نمی کنم که بازاریابی دیجیتال را به عنوان یک هنر در نظر بگیرم ، زیرا آن را با نوآوری ، تاکتیک های جدید و خلاقیت کلی پر کرده است.

آیا برای دنیای سایبر سر و کار دارید ، اما در عین حال ، از برنامه نویسی پیچیده و ریاضیات متنفر هستید؟ اجازه دهید کورکورانه به شما توصیه کنم که بازاریابی دیجیتال را بصورت آنلاین یاد بگیرید!

راجر که ، ما در همان قایق هستیم و باور کنید که این یک مجموعه فرصت طلایی است که یک مجموعه مهارت جدید و چشمگیر است. تنها چیزی که من می توانم پیش بینی کنم این است که یک پتانسیل بسیار بالایی برای آینده وجود دارد و احتمال ایجاد یک حرفه موفق به شدت زیاد است. بنابراین ، به عنوان یک شروع کننده ، بگذارید برخی از بهترین دانشگاه ها و دوره های آنها را برای یادگیری بازاریابی دیجیتال به صورت آنلاین به شما توصیه کنم.

آموزش آنلاین نقاط مختلفی دارد ، بی نظیر از یادگیری دانشگاه که در آن شما حق دارید در مواردی مانند جابجایی ، مسکن ، بودجه و حمل و نقل نقش داشته باشید. دانشگاه های بین المللی به طور فزاینده دوره های خود را در یک محیط آنلاین گسترش می دهند و آموزش از راه دور را عملی تر و ترجیح می دهند.

بازاریابی دیجیتال یک دوره کاملاً سازگار است که می توان از راه دور آموزش داد.

اول ، بیایید برخی از بهترین دانشگاه هایی که دوره های بازاریابی دیجیتالی را بصورت آنلاین ارائه می دهند ، بررسی کنیم.

دانشگاه ایلینویز

کورسرا با دانشگاه معتبر ایلینویز همکاری دارد. اعتبار این دوره هرگز سوال نیست. در حالی که این دوره چندین موضوع جالب مانند استراتژی های محصول ، میکس بازاریابی و بازاریابی موبایل را در بر می گیرد ، اما هرگز با اصول اساسی مانند SEO و رسانه های اجتماعی از بین نمی رود..

همچنین ، داشتن تجربه عملی دستی در این دوره مانند گیلاس روی کیک است!

دانشگاه ورمونت

دانشگاه ورمونت دارای چندین اعتبار جهانی است که آن را به یک دانشگاه معتبر در ایالات متحده و در سراسر جهان تبدیل می کند. این یک برنامه فوق العاده با هدف مبتدیان مطلق که مایل به یادگیری بازاریابی دیجیتال بصورت آنلاین هستند ارائه می دهد. دوره 8 هفته ای خوانده می شود مجوز حرفه ای بازاریابی دیجیتال آنلاین.

جنبه های اصلی پوشش داده شده در این برنامه عبارتند از: بهینه سازی موتور جستجو ، PPC ، وب و تجزیه و تحلیل بازار ، بازاریابی ایمیل ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و Capstone. این هشت هفته می تواند شروع کار شگفت انگیز با حرفه بازاریابی دیجیتال خود را در یک شروع خوب فراهم کند.

شهریه این دوره 1695 دلار است. با این وجود ، اگر ملیت آمریکایی باشید می توانید از تخفیف و بورسیه های تحصیلی مختلف بهره مند شوید.

اگر شما علاقه مند به ایجاد پایه ای برای تحصیلات بیشتر خود در همان زمینه هستید ، به شما توصیه می کنم که در این دوره بازاریابی دیجیتال ثبت نام کنید..

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو یکی از دانشگاه های معتبر جهانی است که برنامه های متنوعی را ارائه می دهد. گواهی در مدیریت بازاریابی دیجیتال یکی از مواردی است که دانشجویان باید سه ماژول اصلی را پوشش دهند. این ماژولها شامل مبانی مدیریت بازاریابی دیجیتال ، بازاریابی موتورهای جستجو و استراتژی رسانه های اجتماعی است. این مفاهیم به طور مفصل آموزش داده می شوند!

این دانشگاه بخاطر دانشکده های سطح جهانی مشهور است و من مطمئن هستم که این برنامه نیز از این قاعده مستثنی نیست!

بهترین قسمت این برنامه انعطاف پذیری آن است ، جایی که شما 3 سال وقت دارید که تمام ماژول ها را تکمیل کنید و برای مجوز واجد شرایط باشید. اگر می خواهید فرهنگ کانادایی را تجربه کنید ، می توانید در دانشگاه نیز یک ماژول بگیرید. در واقع ، مجوز بازاریابی دیجیتال از دانشگاه تورنتو قطعاً بر CV شما می درخشد.

کالج دانشگاه برکلی

UC Berkely شهرت بالایی دارد و یک دانشگاه نخبه در ایالات متحده است. با این وجود ، این کشور همچنین رتبه های بالایی در سراسر جهان دارد. UC برکلی یک برنامه مجوز قوی در بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد ، دانش آموزان را قادر می سازد در معرض کیفیت بالایی قرار بگیرند.

مدیریت بازاریابی ، تحقیق ، استراتژی و بازاریابی رسانه های اجتماعی هسته اصلی این دوره را تشکیل می دهند و این امر را برای استفاده از یک واسطه ایده آل می کند. این دانشگاه به دلیل دانشکده مدیریت اقتصادی خود بسیار شناخته شده است و این برنامه از برخی از بهترین مدرسین که در زمینه های مربوطه خود حرفه ای هستند سخنرانی و آموزش می کند..

در حالت ایده آل ، این دوره می تواند در کمتر از دو سال تحصیلی به پایان برسد ، که شامل 150 ساعت تدریس است. این برنامه انعطاف پذیر است ، جایی که می توانید متناسب با راحتی خود ، جریان سخنرانی آنلاین ، امتحانات و سایر مؤلفه های خود را برنامه ریزی کنید. آخر ، شما همچنین می توانید کلاس هایی را در پردیس زیبا واقع در سان فرانسیسکو برگزار کنید.

دانشگاه پنسیلوانیا

UPEN یا دانشگاه پنسیلوانیا بخاطر دانشکده بازرگانی وارتون محبوب است.

دوره ای به نام برنامه گواهی بازاریابی دیجیتال از راه دور برای دانشجویان از همه ملیت ها در اینجا ارائه می شود. ممکن است شما از انواع موضوعات درسی که برای مطالعه یاد می گیرید شگفت زده شوید و یادگیری بازاریابی دیجیتالی بصورت آنلاین را یاد بگیرید. این گزینه ها در اصول مختلف مانند “تجزیه و تحلیل بازاریابی و ابزار” ، “روابط با مشتری” ، “ایده های فروش” و “رسانه های اجتماعی” متمرکز شده است. & تجارت الکترونیک.’

کل دوره 24 هفته طول می کشد و به نظر من ، اگر شما بازاریابی دیجیتال را به عنوان شغل اصلی خود در نظر بگیرید ، یک دوره مفید است..

یک گواهی نامه از UPEN انگشت شست برای رزومه شما است. با این حال ، باید توجه داشته باشید که هزینه دوره 2340 دلار است که می تواند برای برخی از دانشجویان زیاد باشد. از این رو سرمایه گذاری در این دوره پس از ملاحظات و مقایسه با سایر دوره های ذکر شده ، حائز اهمیت است.

دانشگاه کرنل

خوب ، ما همه ستایش ها درباره دانشگاه کرنل شنیده ایم ، اینگونه نیستیم?

دانشگاه کرنل به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته و بهترین در دانشکده های کلاس مشهور است. در حال حاضر ، آن را نیز ارائه می دهد یک درخشان دوره بازاریابی دیجیتال آنلاین. کل برنامه به چهار ماژول تقسیم می شود و زمان اتمام آن فقط دو ماه است. اگرچه این دوره برای توسعه حرفه ای خود برای کارآفرینان آینده و مدیران بازاریابی در نظر گرفته شده است ، اما هرکسی که علاقه زیادی به این زمینه داشته باشد می تواند این دوره را طی کند. این دوره در هنگام قرار گرفتن در معرض عملی از لبه بالایی برخوردار است ، زیرا یک ماژول آن کاملاً متمرکز بر اجرای استراتژی های بازاریابی دیجیتال است.

استاد / مدرس ارشد این دوره ، فارغ التحصیلان دانشگاه هاروارد است ، چه چیز دیگری نیاز دارید?

ناگفته پیداست که یک گواهی نامه از کرنل بیشتر شبیه به یک دارایی با قیمت است ، که می تواند بسیاری از استخدام کنندگان را به نفع شما متقاعد کند. با مزایای عالی ، شهریه این دوره 3600 دلار قیمت دارد اما شهرت آن باعث می شود ارزش هر پنی را داشته باشد.

دانشگاه واشنگتن

آخر ، دانشگاه پرطرفدار واشنگتن در فهرست ما قرار دارد. این دانشگاه در ایالات متحده مشهور است و دارای دانشکده ماهر است. گواهی در داستان گویی و استراتژی محتوا دوره اصلی ارائه شده توسط آنها است.

همانطور که از نام این مقاله پیداست ، این دوره بیشتر در ایجاد مهارت های نویسندگی و نوشتن خلاق دانشجویی و بازاریابی موثر آن برای مشتری های آینده محور است. بهترین بخش در مورد این دوره ، تجربه عملی است که در آن ارائه می شود ، جایی که دانش آموز می تواند ممیزی های تجاری را انجام دهد ، استراتژی های محتوا را برای مشتریان واقعی ایجاد کند و یاد بگیرد که از ابزارهای مبتنی بر وب مانند Google Analytics استفاده کند. در واقع ، این یک دوره فنی است!

دانشگاه واشنگتن بورسیه هایی را برای دانشجویان واجد شرایط ارائه می دهد. این دوره به مدت 8 ماه به طول انجامیده است و می تواند به صورت آنلاین و در پردیس دانشگاه واشنگتن در شهر شلوغ سیاتل برگزار شود. من اگر به اصول و مبانی کاملی آگاهی داشته باشید یا دوره های آنلاین رایگان را گذرانده باشید ، قطعاً این دوره را توصیه می کنم.

چگونگی یادگیری به صورت رایگان یا با هزینه کمتری?

لیست ذکر شده در بالا ، عمدتاً شامل گواهینامه های دانشگاهی پولی است که یادگیری بازاریابی دیجیتال را بصورت آنلاین تسهیل می کند. بله ، شهریه برای برخی می تواند بسیار بالا باشد ، در حالی که برخی از سرگرمی هایی که فقط می خواهند علایق خود را تجربه کنند. بنابراین ، من همچنین می خواهم برخی از دوره های بازاریابی دیجیتال آنلاین را معرفی کنم که مقرون به صرفه است و برخی کاملاً رایگان هستند.

Google Digital قفل نشده است

هیچ چیز غنی تر از یادگیری نقاشی از خود هنرمند نیست! به همین ترتیب ، اگر تازه کار باشید ، بازاریابی دیجیتال همه چیز برنده شدن در گوگل و خط مشی های آن است. هیچ معلمی بهتر از گوگل وجود ندارد!

گوگل یک برنامه صدور گواهینامه بیش از 25 دوره در بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد. اگر به دنبال راهی ساده برای یادگیری آنلاین هستید ، این دوره را با اطمینان توصیه می کنم.

اودمی

اودمی یک بستر مشهور برای یادگیری اصول و مفاهیم به سرعت است. دوره زیر برای شروع و ایجاد یک پایه خوب چشمگیر است. با توجه به محتوای دوره ، می توان فهمید که آنها طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهند ، از برندسازی وب سایت گرفته تا استراتژی رسانه های اجتماعی. از این رو ، یک انتخاب عالی برای مبتدیان است.

بی خردی

Nanodegree بازاریابی دیجیتال Udacity دوره فوق العاده ای برای دانشجویانی است که سعی در ورود به رشته های حرفه ای دارند. این بخش موضوعات مختلفی از جمله مدیریت رسانه های اجتماعی ، بهینه سازی موتور جستجو و برندسازی شخصی را در بر می گیرد. با این حال ، آنچه این دوره را منحصر به فرد می کند ، رویکرد آن به بازاریابی دیجیتال به عنوان یک گزینه شغلی قانونی است.

آنها با مصاحبه ، CV ، ارتباط با و ارتباط کارفرما پشتیبانی می کنند.

YouTube

بیش از 1.3 میلیارد فیلم در یوتیوب وجود دارد! شگفت زده شدی؟ در هر دقیقه ، 300 ساعت فیلم بارگذاری می شود. با بیش از یک فریبنده 50 میلیون سازنده محتوا, من مطمئن هستم که شما پسر خود را پیدا خواهید کرد که دارای یک نمونه کار شگفت انگیز از آموزش های بازاریابی دیجیتال است!

تجربیات دست اول سازندگان معمولاً الهام بخش آموزش YouTube است. از این رو راهی عالی برای بررسی جنبه های عملی بازاریابی دیجیتال است. سازندگان نکات و هکهایی را ارائه می دهند که اغلب در دوره های آموزشی اصلی مورد بحث قرار نمی گیرند. از این رو YouTube را بررسی کنید. خوب ، بگذارید چند کانال خوب را پیشنهاد کنم:

گری واینرچوک

گری خالق شگفت انگیزی است که به دلیل ایجاد فیلم های رایگان برای یادگیری بازاریابی دیجیتال بصورت آنلاین شناخته شده است. به عنوان یک بلندگو با اعتماد به نفس ، گری معروف است که هر بیننده ای را که تا به حال داشته ، تحت تأثیر قرار می دهد.

نیل پاتل

کانال یوتیوب بازاریابی دیجیتال

نیل یوتیوب به دلیل ویدیوهای توصیفی در مورد روند بازاریابی کاملاً شناخته شده است. من به عنوان صاحب یک ابزار محبوب بازاریابی رایگان دیجیتال ، Uber Suggest ، می توانم تأیید کنم که این فرد تجربه فوق العاده ای در این زمینه کسب کرده است. اگر این مسئله شما را تحت تأثیر قرار ندهد ، من مطمئن هستم که تصاویر کوچک جذاب او خواهد شد!

هوگان چوا

هوگان چوا ممکن است به عنوان پیشینیان صنعت شناخته نشود ، اما شما نمی توانید این خالق را دست کم بگیرید. هوگان مستقر در استرالیا ، دارای طرحی از دانشجویان جوان است که مایل به دیدن فیلم های جذاب طولانی در مورد تکنیک های وردپرس ، تجارت الکترونیکی و سئو هستند. فیلم های ساعتی وی ، مباحث اساسی را با مثال های عملی و تظاهرات زنده پوشش می دهد

نتیجه

به طور خلاصه ، روش های بسیاری برای یادگیری بازاریابی دیجیتالی بصورت آنلاین ، رایگان و پولی وجود دارد. بدون شک دوره های پرداخت شده معتبرتر و تفصیل تر هستند. اما ، عاقلانه است که یک دوره آزاد را بگذرانید و قبل از اینکه یک سرمایه گذاری اساسی انجام دهید ، علاقه خود را در مورد موضوع قضاوت کنید.

در پایان ، من می خواهم برای سرمایه گذاری خود در یادگیری بازاریابی دیجیتال به صورت آنلاین آرزوی موفقیت داشته باشم. هیچ دانش موشکی در دستیابی به این مهارت ها وجود ندارد ، و پیدا کردن یک دوره مناسب آنلاین بطور منطقی آسان است. اگر با جدیت و فداکاری پرداخته شود ، یک میدان هیجان انگیز و بسیار پرسود است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me