14 بهترین دوره آنلاین برای بهبود زبان انگلیسی برای IT

انگلیسی زبان ارتباطات در فناوری اطلاعات است – بدون شک در این مورد.


اگر شما یک زبان مادری هستید ، احتمال اینکه انگلیسی شما به اندازه کافی مناسب باشد از آن به عنوان وسیله ارتباط استفاده کند ، اگرچه من می توانم به ده ها قربانی سیستم آموزشی ایالات متحده که زبان انگلیسی آنها (تقریباً) یک زبان خارجی است فکر کنم. به هر حال ، اگر شما یک زبان مادری نیستید و تعجب نمی کنید که آیا تلاش برای بهبود زبان انگلیسی دارید ، دو بار فکر نکنید بلکه این کار را انجام دهید زیرا بهبود مهارت یکی از بهترین راه ها برای سرعت بخشیدن به حرفه IT شماست..

روش های زیادی برای بهبود زبان انگلیسی وجود دارد. دوره های آنلاین یکی از گزینه های برتر است زیرا آنها یک رویکرد سیستماتیک برای یادگیری را ارائه می دهند ، و شما می توانید هر زمان که برای شما مناسب باشد ، آنها را انجام دهید. با این حال ، اگر شما یک دوره خودآموزی را انجام می دهید ، به انضباط زیادی احتیاج دارید.

مبتدیان به Advanced

حتی اگر در انگلیسی یک مبتدی مطلق نباشید ، نگاهی به یک دوره انگلیسی که از ابتدا شروع می شود ضرری ندارد. بهتر است در ابتدا دانش اصلی زبان انگلیسی مانند گرامر اصلی و واژگان اساسی را ایجاد کنید و سپس به سمت موارد پیشرفته تر بروید.

120 درس رایگان انگلیسی ، مبتدیان برای پیشرفت دریافت کنید یک دوره عمومی انگلیسی است. 18 هفته (سطح A1- A2) طول می کشد و اصول دستور زبان و واژگان انگلیسی را در بر می گیرد. آنچه من بیشتر از این دوره دوست دارم این است که تمرینات زیادی دارد و عبارات زیادی را که روزانه به آنها نیاز دارید را شامل می شود.

دستور زبان انگلیسی Pro

دستور زبان انگلیسی Pro اگر بدنبال یک دوره عمومی عمومی انگلیسی برای مبتدیان هستید جایگزین است. این دوره بیش از دوره اول را شامل می شود ، اما انجام آن نیز دشوار است. این دوره شامل گرامر و واژگان و همچنین بر زبان انگلیسی صحبت شده (یعنی تلفظ آمریکایی) تأکید می شود. اگر هدف شما اخذ یک گواهینامه عمومی انگلیسی مانند IELTS ، TOEFL ، TOEIC ، FCE یا CAE است ، این دوره یک انتخاب به خصوص مناسب است.

درس های گرامر انگلیسی

فیلم ها یک روش جالب برای یادگیری یک زبان خارجی است ، و اگر ترجیح می دهید یک دوره انگلیسی را بخوانید تا کتاب بخوانید (حتی اگر بسیاری از دوره های دیگر در این لیست با فیلم ها همراه باشد) ، سپس به YouTube بروید و بررسی کنید. 555 درس گرامر انگلیسی – دوره کامل.

از ابتدا شروع می شود و کلیه دستور زبان و واژگان اساسی را در بر می گیرد.

تجارت و کارآفرینی

اگر در IT هستید ، این بدان معنا نیست که برای برنامه نویسان / سرپرست ها به چیزی جز انگلیسی احتیاج ندارید. بسیاری از موقعیت ها در فناوری اطلاعات به ترکیبی از مهارت های فنی و تجاری نیاز دارند. این جایی است که یک دوره ، مانند انگلیسی برای تجارت و کارآفرینی, مفید می آید.

برای گذراندن موفقیت آمیز این دوره ، شما باید گرامر و واژگان اساسی انگلیسی را بدانید ، بنابراین اگر در این مناطق کمبود دارید ، ابتدا شکاف های خود را در آنجا پر کنید. این دوره نه تنها مفید است زیرا شما می آموزید که چگونه خود را در یک محیط شغلی انگلیسی صحبت کنید ، بلکه به خودی خود چیزهای زیادی در مورد تجارت و کارآفرینی خواهید آموخت.

این دوره گسترده نیست – 25 ساعت طول می کشد.

ایمیل های حرفه ای بنویسید

به سختی یک کار اداری وجود دارد که نیازی به نوشتن ایمیل نداشته باشد و IT نیز از این قاعده مستثنی نیست. نوشتن ایمیل نکات و ترفندهای خود را دارد و اگر می خواهید آنها را بیاموزید ، بررسی کنید ایمیل های حرفه ای را به انگلیسی بنویسید دوره. این دوره نسبتاً کوتاه است – تقریباً 13 ساعت ، اما پس از اتمام آن ، به یک مشاور نویسندگی ایمیل تبدیل خواهید شد.

این یک دوره مبتدی نیست ، بنابراین اگر فاقد مهارت اساسی در زبان انگلیسی هستید ، ابتدا این را برطرف کنید. این دوره به شما کمک می کند تا انگلیسی مکتوب خود را بهبود ببخشید ، و به شما یاد می دهد که در موقعیت های مختلف تجاری می نویسید.

انگلیسی انگلیسی

اگر به دنبال یک دوره جامع و جامع برای تجارت انگلیسی هستید تا مدت زمان طولانی مشغول شما باشد, انگلیسی انگلیسی امتحان کردن است با داشتن بیش از 500 درس در مورد موضوعات ، مانند جلسات ، تلفن ، سخنرانی ها ، مصاحبه های شغلی ، مذاکره و معاشرت ، چیزهای زیادی خواهید آموخت و انگلیسی و نوشتاری و نوشتاری خود را نیز بهبود خواهید بخشید..

همچنین یک بخش واژگان انگلیسی مجزای تجاری نیز وجود دارد که می توانید حتی بدون گذراندن دوره از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

ارتباطات تجاری

انگلیسی برای ارتباطات تجاری یک دوره 15 واحدی در نسخه انگلیسی Business Business انگلیسی است. این دوره نسبتاً كوتاه است ، اما شامل ضروریات ارتباط در موقعیتهای مختلف تجاری ، از جمله هنگام معاشرت ، تلفنی ، ارائه ، شرکت در جلسات یا مذاکره است. مشابه این دوره های تخصصی دیگر ، این دوره برای مبتدیان نیز مناسب نیست.

برای تعیین اینکه سطح برای شما خیلی زیاد است ، می توانید ابتدا نمونه رایگان را بارگیری کنید.

برای Ignite بنویسید

یکی از مفیدترین مهارتهایی که در یک محیط کسب و کار به IT احتیاج دارید ، مهارت نوشتن نسخه فروش و سایر متون فروش / وب سایت است. برای Ignite بنویسید – استاد هنر فروش کپی کنید & نوشتن مقاله همه چیزهایی را که باید بدانید برای جذب (و نگه داشتن) خوانندگان در صفحات فروش شما به شما می آموزد – یعنی نحوه نوشتن عناوین قاتل ، نحوه نوشتن یک داستان قانع کننده ، حتی نحوه قالب بندی متون خود.

باز هم ، این دوره برای زبان آموزان متوسط ​​انگلیسی است. علاوه بر این ، برخی تجربه های بازاریابی قبلی توصیه می شود.

حرفه‌ای حرف بزنید

در حالی که برای بعضی از زبان آموزان انگلیسی صحبت انگلیسی آسان است ، همه چیز کابوس است. اگر به گروه دوم تعلق دارید ، پس از آن انگلیسی حرفه‌ای حرف بزنید دوره مخصوصاً برای شما مفید است. شما یاد می گیرید که چگونه به صورت حضوری ، آنلاین و از طریق تلفن صحبت کنید. این دوره به شما کمک می کند تا تلفظ و تسلط خود را بهبود ببخشید ، همچنین یادگیری برخی ارتباطات غیر کلامی مانند زبان بدن و استفاده از تأثیرات اجتناب ناپذیر فرهنگی.

[ایمیل محافظت شده]

یکی از رایج ترین موارد ، هنگامی که شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود دارید ، مصاحبه شغلی است.

متأسفانه ، حتی موضع گیری هایی که نیازی به تسلط به زبان انگلیسی ندارند می توانند در انگلیسی مصاحبه شغلی داشته باشند. در این حالت ، مهم نیست که مهارتهای فنی شما چقدر تیز باشد ، اگر نتوانید در طول مصاحبه از زبان انگلیسی استفاده صحیح را نشان دهید ، ممکن است مجبور شوید که به این کار پایبند باشید.

حتی اگر مهارت های مصاحبه شما ، از جمله مهارت در زبان انگلیسی ، قابل تحسین است ، نگاهی به این موضوع ضرری ندارد [email protection]: مهارت های مصاحبه شغلی پیشرفته دوره. این دوره نه تنها نحوه استفاده از زبان انگلیسی بلکه همچنین در وهله اول به شما چه می گوید. اگر این مسائل برای شما خیلی پیچیده است ، نگران نباشید ، این نسخه پیشرفته است.

همچنین یک نسخه اصلی انگلیسی برای مصاحبه شغلی وجود دارد ، بنابراین برای قسمت اول سایت آنها را بررسی کنید.

انگلیسی برای IT

احتمالاً یکی از دوره هایی که بیشتر به شما کمک می کند یک دوره تخصصی با تمرکز بر اصطلاحات فناوری اطلاعات است. انتخاب در اینجا بسیار بزرگ نیست ، اما به عنوان مثال موارد برجسته ای وجود دارد, انگلیسی برای فناوری اطلاعات. این یک دوره خود گام است ، بنابراین شما می توانید هر زمان که می توانید آن را طی کنید. این بخش های اصلی فناوری اطلاعات ، مانند مهندسی نرم افزار ، پشتیبانی فنی ، فروش فنی و سایر مشاغل IT را در بر می گیرد.

برای استفاده کامل از مطالب درسی به مهارت انگلیسی نیاز دارید.

کتاب دروس حرفه ای

انگلیسی برای فناوری اطلاعات 1 (کتاب دروس حرفه ای) منبع دیگری برای بررسی اینکه آیا به IT انگلیسی علاقه دارید یا نه. این امر به دانش اساسی انگلیسی و واژگان و ایده های IT نیاز دارد. شما اصطلاحات را از مناطقی مانند سخت افزار / نرم افزار رایانه و تعمیر ، پایگاه داده ، شبکه ، امنیت و غیره فرا خواهید گرفت.

این دوره با تمرینات زیادی همراه است.

آکسفورد انگلیسی

اگر به دلایلی ترجیح می دهید نسخه انگلیسی IT انگلیسی را مطالعه کنید ، ممکن است بخواهید این مورد را بررسی کنید آکسفورد انگلیسی برای فناوری اطلاعات کتاب. این اندازه یک کتاب مقدس IT نیست ، اما هنوز هم در بسیاری از زمینه های IT اطلاعات زیادی را ارائه می دهد. این دوره به یک سطح متوسط ​​تا پیشرفته انگلیسی نیاز دارد.

متن ها طولانی تر و عمیق تر هستند ، و از منابع مختلف (کتاب های درسی ، روزنامه ها ، مجلات رایانه ای رایج ، گروه های خبری اینترنتی ، صفحات وب ، دفترچه راهنما و تبلیغات) تهیه شده اند. واژه نامه جامع اصطلاحات IT علاوه بر این ، کتاب خوب دیگری است. این دوره همراه با یک CD صوتی با مصاحبه های معتبر با متخصصان فناوری اطلاعات است ، بنابراین می توانید مهارت گوش دادن خود را تمرین کنید.

ساقه

انگلیسی برای علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات یک دوره 5 هفته ای توسط دانشگاه پنسیلوانیا است و تمرکز آن بر اصطلاحات عمومی STEM است. شما با اصطلاحات مناطقی مانند تغییر آب و هوا ، سیستم های انرژی جدید ، فناوری نانو و غیره برخورد خواهید کرد ، فناوری اطلاعات زیادی در این دوره وجود ندارد ، اما هنوز هم ممکن است برای شما مفید باشد. گذراندن دوره رایگان است مگر اینکه به گواهی نیاز داشته باشید.

یادگیری مبارک!

دوره های موجود در این لیست به شما در بهبود انگلیسی کمک می کند. ممکن است شما به عنوان یک سخنران بومی مسلط نباشید ، اما اگر مهارت های انگلیسی خود را تیز کنید و مهارت های فنی شما خوب باشد ، حرفه شما در فناوری اطلاعات افزایش چشمگیری خواهد داشت. حتی اگر انگلیسی خود را مناسب و معقول بدانید ، هنوز هم می توانید به این دوره ها نگاهی بیندازید – فقط از کنجکاوی ، یا به روز کردن زبان انگلیسی خود – هیچ ضرری در انجام آن وجود ندارد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map