20 ابزار رایگان برای ایجاد رزومه ویژوال برجسته

آیا می دانید می توانید رزومه تصویری خود را برای آن ایجاد کنید رایگان? ساخت یک رزومه بصری سرگرم کننده است و باعث افزایش برند شما می شود. در اینجا بهترین انتخاب من است و امیدوارم که آنها شما را تحت تأثیر قرار دهند.


گزینه دیگر ، می توانید یاد بگیرید که چگونه یک رزومه حرفه ای ، تهیه مصاحبه ، مارک تجاری شخصی ، نوشتن نامه روی جلد و غیره تهیه کنید دیوید جونز در اودمی.

از سرگیری

با یک رزومه زیبا ایجاد کنید از سرگیری از چهار قالب رایگان. طبق معمول ، می توانید مشخصات را از LinkedIn و گزینه بارگیری آن در قالب PDF وارد کنید.

رزومه کاری

به طور پیش فرض ، می توانید اطلاعات تماس ، خلاصه ، تجربه ، آموزش را اضافه کنید & مهارت ها. با این حال ، اگر می خواهید مقداری اضافه کنید ، بیشتر از این گزینه گزینه اضافه کردن بخشی را دارید که می توانید تخیل خود را قرار دهید.

Ineedresu.me

Ineedresume سازنده رزومه کاری است که کلیه اطلاعات لازم را مانند نامه روی جلد ، خلاصه ، تجربه ، پروژه ها ، آموزش ، مهارت ها وارد می کنید ، و یک رزومه حرفه ای را در مدت یک دقیقه آماده می کنید.

زتی

سازنده رزومه آنلاین Zety به شما امکان می دهد در 5 دقیقه یک رزومه برنده شغل ایجاد کنید. شما می توانید ده ها قالب و صدها طرح رنگی را انتخاب کنید.

به علاوه ، نکات داخلی و مشاوره تخصصی به شما کمک می کند تا رزومه کاملی را بنویسید. چیزهای بیشتری وجود دارد! سازنده رزومه Uptowork به شما چه زمان می گوید استخدام کننده رزومه شما را بارگیری می کند, بنابراین شما می دانید که وضعیت برنامه شما دقیقاً چیست.

Zety کاملاً رایگان نیست. با این حال ، این برای مخاطبان Geekflare است. استفاده کنید “ZgyI50xW“؛ کد تخفیف در هنگام پرداخت برای دریافت حق بیمه طرح است رایگان.

باحال است ، اینطور نیست?

از سرگیری

با یک رزومه برنده ایجاد کنید از سرگیری.  این امکان را به شما می دهد تا یک طرح بصری چشم نواز از تجربه و شخصیت حرفه ای خود ایجاد کنید.

از سرگیری

رزومه توسط CANVA

CANVA ابزارهای بسیار خوبی برای ایجاد تصاویر زیبا از جمله رزومه دارد. بیش از ده قالب وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها برای تجسم داده های رزومه خود استفاده کنید.

نکته خوب در مورد CANVA این است که می توانید رزومه خود را با فرمت PDF ، PNG یا JPG بارگیری کنید.

رزین بوم

رزومه شروع کن

در یک دقیقه با یک رزومه برجسته و جلد نامه ایجاد کنید رزومه شروع کن. بیش از 300K متقاضیان کار شغلی اعتماد مجدد را از سر می گیرند ، و می توانید قالب هایی را از حرفه هایی مانند اداره ، حسابداری ، بانکداری ، خودرو ، فناوری اطلاعات حقوقی و غیره انتخاب کنید..

کیکرزوم

صندوق ورودی

صندوق ورودی به شما امکان می دهد یک رزومه کامل در قالب PDF ایجاد کنید و گزینه ای را برای انتخاب چندین قالب حرفه ای بدست آورید. می توانید اطلاعات لازم را از رسانه های اجتماعی مانند Google ، Facebook یا Twitter وارد کنید.

به طرز چشمگیر

به طرز چشمگیر با گرفتن تمام اطلاعاتی که در LinkedIn دارید ، پروفایل LinkedIn خود را به یک وب سایت تبدیل کنید. بنابراین اگر مشخصات LinkedIn شما کامل است ، پس بروید و برداشت خود را با Strikingly بصورت آنلاین انجام دهید.

CakeResume

CakeResume یک ویرایشگر کشیده شده n است که در آن می توانید اطلاعات ، چیدمان ، تصاویر ، نمادهای اجتماعی ، رنگ ها و همه چیز را برای سفارشی کردن یک رزومه کامل تنظیم کنید. پس از رضایت ، می توانید آنها را با فرمت PDF بارگیری کنید.

اسلاید ساز

به عنوان یک توسعه دهنده یا طراح ، شما باید پروژه ، مهارت ها و Maker Slate خود را به نمایش بگذارید تا به شما در سازماندهی آنها کمک کند. میتوانی ببینی تخته سنگ در عمل.

CV ویژوال

مورد اعتماد بیش از 3 میلیون نفر.

VisualCV به شما امکان می دهد داده های LinkedIn را واکشی کنید یا به صورت دستی وارد شوید. چه مجری جدید و چه سطح سطح C باشید ، رزومه کاری کامل خود را در عرض چند دقیقه ایجاد خواهید کرد.

بیش از 20 قالب وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را با آنچه دوست دارید شروع کنید.

رزومه استاندارد

رزومه استاندارد به شما امکان می دهد با بارگذاری یک فایل PDF ، مشخصات LinkedIn یا دستی را وارد کنید. پس از انجام سفارشی سازی ، می توانید آنها را با فرمت PDF بارگیری کنید یا لینک پیوند رزومه کاری را برای یک استخدام کننده به اشتراک بگذارید. رزومه استاندارد را می توان در دسک تاپ یا موبایل مشاهده کرد.

CV پاسخگو

CV پاسخگو به شما امکان می دهد با ایجاد دستی یا وارد کردن داده ها از LinkedIn ، اولین برداشت خود را با یک رزومه چشمگیر ایجاد کنید.

سازنده Resume با یک پیش نمایش فوری ارائه می شود ، بنابراین نیازی به ذخیره و تازه کردن صفحه ندارید تا ببینید چگونه به نظر می رسد.

Onlineresume.us

با ایجاد بهترین CV ممکن از طریق رزومه آنلاین مختل آنها و قالب های PDF چشم نواز ، پتانسیل کامل خود را نشان دهید!

فایده داشتن رزومه آنلاین این است که شما می توانید تجربیات بیشتر و توضیحات طولانی تری داشته باشید که ممکن است در یک رزومه کاغذی سنتی نباشد..

بسیاری از الگوهای رزومه آنلاین منحصر به فرد برای انتخاب وجود دارد ، و آنلاین بارگیری بیشتر ادامه می یابد شما حتی می توانید یک لینک شخصی و کد QR برجسته ایجاد کنید تا روی CV مقاله خود قرار دهید ، تا کارفرمایان بالقوه را با رزومه آنلاین منحصر به فرد خود متصل کنید..

رزومه.io

با رزومه.io, می توانید رزومه حرفه ای خود را در طی چند دقیقه بسازید. آنها یک تن از قالب های از پیش ساخته شده وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، و این الگوها از “قوانین رزومه کاری” پیروی می کنند که دارای هر کیفیتی است که برای استخدام شما امکان پذیر است. ��

استفاده از آن بسیار آسان است ، و آنها ابزارهایی برای کمک به شما در هر مرحله دارند. به عنوان مثال ، شما می توانید با استفاده از عبارات از پیش نوشته شده بلوک نویسنده را ضرب و شتم کنید و حتی از چک خودکار طلسم استفاده کنید تا مطمئن شوید خطایی وجود ندارد.

پس از اتمام رزومه کاری خود ، می توانید آن را به برنامه هایی مانند Word صادر کنید.

ResumeGenius

با استفاده از ResumeGenius’s خدمات ، افرادی توسط شرکتهایی مانند آمازون ، آدیداس و مرسدس استخدام شدند. این یک جمله بزرگ برای شروع است ، اما اینگونه است آنها ویژگی های شگفت انگیزی دارند که نادیده گرفتن آن را بسیار دشوار می کند.

در بیشتر مناطق ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که جای خالی ها را پر کنید و رزومه کاری شما در اتمام است. شما می توانید از قالب های فراوان و بیش از 50،000 امتیاز توضیحات شغلی انتخاب کنید. از آن استفاده کنید و امتیازهایی را که با شرایط شما مطابقت دارد ، انتخاب کنید ، و خوب است که بروید.

همچنین می توانید از یکی از کارشناسان آنها یک نقد رزومه 100٪ رایگان دریافت کنید. منظورم این است که بهتر از این نمی شود.

NovoResume

می توانید شروع کنید NovoResume با انتخاب یک الگوی مناسب از کتابخانه خود و سپس استفاده از بهینه ساز طرح آنها برای اطمینان از هم ترازی و ساماندهی تمام عناصر شما. یک بهینه ساز محتوا نیز وجود دارد که تجزیه و تحلیل و پیشنهادات بهبود را انجام می دهد ، فقط درصورتی که شما بهترین نتیجه را کسب نکنید.

شما می توانید از نمونه های رزومه مورد تأیید استخدام کننده ، به ایده های خود دسترسی پیدا کرده و از آنها استفاده کنید ، و ببینید رزومه شما فاقد آن است. این پدیده ای است زیرا بسیاری از ما نمی دانیم که برای استخدام چه کاری لازم است.

NovoResume از زبانهای مختلف پشتیبانی می کند ، و بهترین قسمت این است که تمام اطلاعات شخصی شما با اقدامات امنیتی سطح بالا محافظت می شود.

Enhancv

یکی دیگر از سازندگان بزرگ رزومه با قالب های پیشرفته, Enhancv دارای 1000 گزینه تنظیم سفارشی. می توانید پس زمینه ، نمادها ، بخش ها و مواردی را تغییر دهید. این امکان بی حد و حصر است ، و بهترین بخش این است که منحنی یادگیری چیزهای کم و ناچیز است. هر کسی می تواند یک رزومه حرفه ای را در عرض چند دقیقه ایجاد کند ، مهم نیست که در طراحی خوب باشند یا نه.

پس از اتمام پر کردن هر بخش ، می توانید محتوای خود را با ابزار آنها تجزیه و تحلیل کرده و بازخورد فوری برای بهبود مناطق کسب کنید. در واقع ، شما حتی می توانید رزومه خود را به یکی از متخصصان آنها ارسال کنید ، و آنها شما را با رهنمودهای سازنده مرتب می کنند.

CVmaker

همانطور که در سایت هایی مانند Mashable ، LifeHacker و Recruiter ذکر شد, CVmaker به شما امکان می دهد تا رزومه هایی به زبان خود ایجاد کنید و در سایت آنها نیز میزبانی کنید. اگر مایل به صادرات آن هستید ، می توانید این کار را با قالب های PDF ، HTML و TXT انجام دهید.

برای شروع ، طیف وسیعی از قالب ها را برای انتخاب انتخاب می کنید که مناسب ترین بخش های موجود در آن تعبیه شده است. تمام کاری که انجام می دهید این است که جای خالی ها را پر کنید و در صورت دلخواه عناصر اضافی اضافه کنید.

به طور کلی ، با رمزگذاری SSL 256 بیتی ساده ، سریع و محافظت می شود.

لوسیدرس

Lucidpress الگوهای رزومه انعطاف پذیر و حرفه ای به نظر می رسند. این یک منبع عالی برای جایگزینی رزومه قدیمی خود با جدید است که در جهت ایجاد تغییر در نظر گرفته شده است.

در حقیقت ، قسمتهای داخل قالبها با دقت ساخته شده اند. این فقط مقدار مناسب و انواع کاملی از عناصر را دارد ، بنابراین می توانید مواردی را که مناسب در آن نیستید کنار بگذارید. این اطمینان می دهد که می توانید در کمترین زمان توجه مشتری را جلب کنید.

نکته عالی این است که می توانید آرم ، فونت ، تصاویر و سایر دارایی های برند خود را به آن اضافه کنید تا به طور کامل در اختیار داشته باشید.

نتیجه

امیدوارم که ابزارهای فوق به شما در تجسم رزومه خود کمک کرده و تصویری برجسته را با مصاحبه کننده ایجاد کنید. موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map